Kypr - Kypello Kyproy - zprávy

nenalezeny žádné články
25.05. Kyperský pohár kořistí Omonie Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: Omonia Nikósie - Ethnikos Achnas 0:0 i po prodloužení, 5:4 na penalty.
15.05.2021 Hušbauer vyhrál s Famagustou Kyperský pohár
Anorthosis Famagusta slaví triumf v Kyperském poháru. Ve finále klub, za který hraje také český záložník Josef Hušbauer, porazil Olympiakos Nikósie 2:1 po prodloužení. Hušbauer do finálového utkání naskočil o poločasové přestávce.
21.04.2021 Hušbauer se trefil v Kyperském poháru
Anorthosis bojuje o postup do finále Kyperského poháru, po domácí výhře 1:0 je stav semifinálové odvety na půdě APOELu Nikósie 1:1 a podepsal se pod to i Josef Hušbauer - český záložník ve 25. minutě otevíral skóre.
10.03.2021 Hušbauer pečetil postup Anorthosisu
Anorthosis Famagusta postoupil přes Karmiotissu do semifinále Kyperského poháru, na čemž se gólem ve druhém utkání podílel Josef Hušbauer. Bývalý hráč Slavie se ve svém novém působišti prosadil podruhé, načež jeho tým postoupil po celkovém skóre 7:2.
22.05.2019 Kyperský pohár vyhrál AEL Limassol
Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL - AEL Limassol 0:2 (10. Dossa Júnior, 66. Adamovic).
17.05.2018 Kyperský pohár pro AEK Larnaka
Výsledek finále Kyperského poháru: AEK Larnaka - Apollon Limassol 2:1 (69. Taulemesse, 71. Acorán - 45. Schembri).
24.05.2017 Apollon Limassol vítězem Kyperského poháru
Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL Nikósie - Apollon Limassol 0:1 (79. Vinicius).
20.05.2015 Kypello Kyproy pro APOEL Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL Nikósie - AEL Limassol 4:2 (31. De Vincenti, 45. a 53. Efrem, 60. Riise - 11. Sema, 90. Sielis).
20.01.2015 Kyperští rozhodčí chtějí bojkotovat zápasy
Kyperští rozhodčí budou podle agentury AP minimálně týden bojkotovat zápasy tamní ligy a poháru. Důvodem je nedělní bombový útok na dům matky jednoho ze sudích v Limassolu. Jde už o čtvrtý podobný incident v probíhající sezoně. O protestu informoval šéf komise rozhodčích Michalis Argyru s tím, že o možném prodloužení bojkotu se bude jednat na dalším zasedání výkonného výboru. Na něm budou zástupci svazu informováni o průběhu policejního vyšetřování všech dosavadních útoků. (ČTK)
21.05.2014 Kyperský pohár vybojoval APOEL Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: Ermis - APOEL 0:2 (6. De Vincenti, 27. Sheridan).