Vypečené shrnutí sezony 2017/2018

29.07.2017 17:33 - Fejetony
 
Nová sezona nejvyšší fotbalové soutěže právě začíná. Co si ale trochu zapredikovat, jak by to celé mohlo dopadnout?

Je to jen pár dní, co skončila sezóna 2017/2018 a tak je ideální příležitost si zopakovat, co důležitého nejvyšším domácím fotbalem v uplynulém ročníku zahýbalo.

SRPEN

Jaroslav Tvrdík na Twitteru oznamuje, že klub je těsně před podpisem smlouvy s Antoniem Cassanem. Italský útočník přijíždí do Prahy, ihned na letišti potvrzuje, že bude hrát v Praze, ovšem nikoliv ve Slavii, ale na Spartě. Ta prý o něj výrazně stála, protože jí ho doporučil Tomáš Ujfaluši, který kdysi v Itálii hrával. Tvrdík se na sociální síti omlouvá všem slávistům, stěžuje si na nedodržení chlapské dohody a od fanoušků dostává rekordní počet srdíček. Cassano mezitím přijíždí na Letnou, pózuje v dresu a po příchodu na tiskovou konferenci oznamuje, že si vše rozmyslel, znovu ukončuje kariéru a odjíždí na letiště.

ZÁŘÍ

Sparta nevstupuje do sezóny ideálně a fanoušci její matné výkony přičítají hlavně chybám zkušeného obránce Michala Kadlece. Ten musí při početné letenské marodce zaskočit na pozici pravého stopera, ve třech zápasech si stihne dát dva vlastní góly, způsobit jednu penaltu a zranit Tomáše Rosického. Kadlec ale veškerou kritiku rázně odmítá se slovy, že na nezvyklém postu "to měl přes nohu".

ŘÍJEN

Zatímco na hřišti to Slavii občas skřípe, na poli PR dál nemá konkurenci. Její vedení oznamuje, že čínská firma CEFC koupila od Pražského dopravního podniku tramvajovou linku číslo 22, která jezdí kolem stadiónu v Edenu (i kolem Pražského hradu, což je pro čínské investory vítaný bonus). Okamžitě dochází k přejmenování většiny zastávek. Ta u stadiónu v Edenu se například nově jmenuje Domov, Pohořelec je přejmenován na Van Kesselovu a kdo jezdíval až na konečnou zastávku Bílá hora, vystupuje nyní na stanici Tiraspol.

Andrea Stramaccioni oznamuje, že nebude dál poskytovat pozápasové rozhovory v angličtině. S českými novináři si prý příliš nerozumí.

LISTOPAD

Listopadové dění v českém fotbale je výrazně ovlivněno blížící se volbou předsedy Fotbalové asociace. Roman Berbr vyžaduje od šéfů klubů jednoznačnou podporu, kterou mají dopředu vyjádřit podpisem. Ti kteří odmítají, dostávají od anonymního odesílatele videonahrávku, na které Berbr v jakémsi domově důchodců bije sedmdesátileté staříky a kříčí: "To máte za Dášu!". Část klubů je po zhlédnutí hrůzného videa otřesena, rozhodne se všehoschopnému Berbrovi dál neodporovat a podepisuje.

Trochu stranou tohoto dění si plzeňský trenér Pavel Vrba kupuje dvojdomek s Davidem Limberským.

PROSINEC

Roman Berbr přichází před volební valnou hromadou s nečekaným trumfem proti posledním vzdorujícím klubům - ve stanovách FAČR objevuje dosud přehlížený článek o tom, že všechny kluby musejí hlasovat v souladu s přáním Romana Berbra, jinak jim hrozí vyřazení z profesionálních soutěží. Bez většího odporu klubů (proti hlasuje jen Olomouc a Slavia) tak je zvolen údajný Berbrův kůň, inženýr Loutka. Ten ve svém prvním projevu mluví o tom, že hlavním cílem musí být očištění pověsti českého fotbalu.

LEDEN

Na startu letní přípravy Viktorie Plzeň nedokončí trenér Pavel Vrba první tiskovou konferenci. Zkušený kouč nejprve novináře upozorní, že pokud padne ještě jedna otázka na dvojdomek, odchází. Tu následně jeden z pražských novinářů pokládá a Vrba opravdu odchází.

Sparta oznamuje, že u týmu končí trenér Andrea Stramaccioni, který mužstvu nedokázal dát potřebný impuls. Zároveň se potvrdilo, že varianta se zahraničním trenérem nefunguje, Sparta od této filozofie navždy upouští a k mužstvu do konce sezóny přichází Leoš Kalvoda. Ten říká, že Sparta je kvalitní a silné mužstvo, které potřebuje jen kosmetické úpravy k tomu, aby bylo úspěšné.

Slavia je naopak s trenérem Šilhavým spokojená a přivádí mu několik zvučných posil. Největším překvapením je příchod útočníka Balotelliho. Fanoušci o jeho přínosu pro tým nejprve pochybují, ale poté, co Ital dostává na Twitteru od Jakuba Konečného v hodnocení charakteru desítku, veškeré obavy mizí.

ÚNOR

Na mimořádné tiskové konferenci oznamuje inženýr Loutka, že v souladu s řádem Fotbalové asociace je Olomouc s okamžitou platností a bez možnosti odvolání vyřazena z profesionálních soutěží. Místo ní bude na jaře v HET lize působit Příbram, toho času 13. tým druhé nejvyšší soutěže (proč právě Příbram, nikdo přesně neví, Jaroslav Starka k tomu jen poznamená: "Je to pochopitelně čistý, umím v tom ale za ty roky chodit.")

Leoš Kalvoda na tiskové konferenci oznamuje, že z jedenácti letních posil Sparty rozumí specifikům české ligy pouze Štetina s Dúbravkou, a když se hodně přimhouří oči i Civič a Vukadinovič. Ostatní dostávají od Martina Vozábala svolení hledat si nové angažmá.

Mario Balotelli si na jeden z tréninků Slavie přináší mrtvou myš a v nestřežený okamžik ji háže za trenýrky Jaormíra Zmrhala. Ten se vyleká a celé mužstvo se notně pobaví. Trenér Šilhavý chválí, jak Balotelli přispívá k dobré náladě v týmu.

BŘEZEN

Roman Berbr, ústy inženýra Loutky, potvrzuje, že projekt videorozhodčích na jaře bude pokračovat podle plánu. Jedinou změnou bude, že pokud sudí bude chtít využít konzultaci s videorozhodčím, za jeho služby sám zaplatí. Každá porada s videem vyjde hlavního sudího na dva tisíce korun, jeho asistenty po pětistovce. "FAČR poskytne rozhodčím tuto službu a nadstandardní výhodu, je ale zároveň oprávněna požadovat její úhradu," řekl médiím Loutka. Na základě tohoto prohlášení rezignuje předseda rozhodčích Michal Listkiewicz, kterého ve funkci nahrazuje Dagmar Damková. Její nástup doprovází nový klip Jarka Nohavici Odkvetlá růže mezi trny, ostravský bard se navíc svěřuje, že Berbr a Damková jsou docela sympaťáci.

Největším překvapením března je suverénní vítězství fotbalistů Příbrami na půdě Jablonce, který přitom do té doby na svém stadionu ještě neprohrál.

Mario Balotelli na jednom z tréninků Slavie postříká Milana Škodu pepřovým sprejem. Balotelli se notně pobaví, Škoda vynechává dva zápasy. Šilhavý přiznává, že Balotelli to trochu přehnal.

DUBEN

Fotbalové lize v tomto měsíci vládne Baník Ostrava. Z pěti ligových zápasů získal patnáct bodů (i díky pěti pokutovým kopům) a vyšvihl se na příčky zajišťující účast v pohárové Evropě. Fanoušci Baníku dokonce mluví o tom, že pokud by jejich tým dál hrál v takové formě, mohli by třeba brzy vidět, jak poráží Barcelonu.

Naopak nepovedené jaro prožívá Mladá Boleslav, která přitom na podzim mluvila i o mistrovských ambicích. Momentálně se ale propadá na páté místo tabulky. Trápí se i podzimní černý kůň soutěže ze Zlína, který na jaře ještě nevyhrál.

Mario Balotelli v nestřežený okamžik propašuje na trénink Slavie dělo a dvěma vystřely poškodí severní tribunu. Šilhavý rozčileně konstatuje, že tentokrát už Balotelli přestřelil. V závěru ročníku tak sešívaným bude chybět podpora jejich kotle.

KVĚTEN

Přesně osmi kotrmelci slaví Pavel Vrba v posledním ligovém kole mistrovský titul své Viktorie Plzeň. Na setkání s novináři pak dorazil v triku se svou fotografií a nápisem Já jsem Vrba - čaroděj, vy nuly! a zdůraznil, že ve Viktorii chce zůstat další dlouhé roky. Pokud tedy nepřijde lepší nabídka odjinud.

Na druhém místě končí po heroickém závěru jara Sparta, která ale přesto s konečným umístěním není spokojena. Vedení vyhlašuje, že se poučilo z chyb minulého období a vyvodí z nich další kroky. Vzápětí se loučí s dočasným trenérem Kalvodou, dalšími osmi hráči a novým koučem se stává Jozef Chovanec. Ten oznamuje, že už má v oku několik zajímavých posil, převážně ze Slovenska.

Až třetí místo Slavie je pro její fanoušky velkým zklamáním. Podobné vyjádření se čeká i od Jaroslava Tvrdíka, který ale ani několik dní po konci ligy není k zastižení a podle informací novináře Luďka Mádla odcestoval na pracovní tábor do Číny.

Mario Balotelli se novinářům svěřuje, že ho v Česku nikdo nechápe a ihned po posledním slávistickém tréninku, na který přijde v převleku za dělo, ale nikoho tím nepobaví, odlétá do Itálie.

Faktický vládce české kopané Roman Berbr neskrývá svou spokojenost s konečnou tabulkou. "To si měli na Slavii rozmyslet dřív, než do mě začali kopat. Tohle je český fotbal, tady vládnu já," svěřuje se Roman Berbr u příležitosti mistrovských oslav Viktorie Plzeň.

Taková tedy byla právě uplynulá sezóna a my všichni, kdo máme rádi kulatou mičudu, už se můžeme těšit na příští ročník!
Autor: Lukáš Pečeně
Počet zobrazení: 12103
Komentáře (129 / 0 nových)
Rarášek
29.07.2017 17:34
#
Autor jasnej hnedka
Mononukleoza
30.07.2017 08:10
#
To bude asi Fabec ...
Gryphonheart
29.07.2017 17:36
#
Riviera Kid
29.07.2017 17:38
#
Bože tak tohle fakt nedočtu. Taková kokotina
Artaxerxes
29.07.2017 19:48
#
smazaný uživatel
30.07.2017 03:21
#
Uwe háže buly
30.07.2017 07:42
#
1. FC Koln
30.07.2017 16:31
#
Alan_Shearer
30.07.2017 19:32
#
Y.N.W.A
30.07.2017 21:44
#
je to ten samej jako na ČT ...nechápu jak se tam tento hurvínek dostal ( i když k tomu, co tam je, to vlastně zapadá)... v jakýkoliv reportáží snaha o vtípky, no faktickejch chyb spousta, a lá Šťěpán... tento článek je ukázka jeho (ne)smyslu pro humor a absolutně žádnýho důvtipu, úroveň 15 let, sorry
C-M@ster
30.07.2017 23:55
#
Cipinho
31.07.2017 12:35
#
Vydržel jsem do září
pingla
29.07.2017 17:44
#
Je to super, pobavilo mě to Vysvětlí mi někdo ten půldomek?
DavidSilva
29.07.2017 17:58
#
Vrána k vráně sedá
kattos
29.07.2017 17:44
#
Někdo se snaží být vtipný
DavidSilva
29.07.2017 17:57
#
Třikrát jsem se zasmál jinak nic moc
Mr.Mike
29.07.2017 19:14
#
já u pepřáku
Artaxerxes
29.07.2017 19:48
#
20DollarsInMyPocket
29.07.2017 17:45
#
SpartaOvenka
29.07.2017 17:45
#
Je to tak blbý, až je to dobrý
irik
29.07.2017 17:46
#
DavidSilva
29.07.2017 17:48
#
Mich. Kadlec to má přes nohu všude
REPLIKATOR
29.07.2017 17:49
#
WinohradyGang-OG187
29.07.2017 17:50
#
rijen a brezen dobrej. zbytek imaginarium doktora parnasse.
KingMaster13
29.07.2017 17:50
#
fabec1222
29.07.2017 17:52
#
fabec pls
smazaný uživatel
29.07.2017 18:14
#
El Campeon
29.07.2017 19:08
#
KingMaster13
29.07.2017 20:28
#
db18
29.07.2017 20:32
#
smazaný uživatel
29.07.2017 22:06
#
1. FC Koln
30.07.2017 16:31
#
smazaný uživatel
29.07.2017 17:54
#
smazaný uživatel
29.07.2017 17:58
#
Mateřská školka hadr
sima.vok
29.07.2017 17:59
#
smazaný uživatel
29.07.2017 18:01
#
mám rad zelenou barvu
rufus
29.07.2017 18:05
#
Shevchenko
29.07.2017 18:07
#
Konečně je autor jasný z nadpisu
DavidSilva
29.07.2017 18:09
#
x.Kazi
29.07.2017 18:12
#
Beči
29.07.2017 18:13
#
"Mario Balotelli v nestřežený okamžik propašuje na trénink Slavie dělo a dvěma vystřely poškodí severní tribunu." ... Pobavilo, jen tak dál
vinetou
29.07.2017 18:34
#
Akorát měl autor tenhle vtip dotáhnout do konce a Balo měl na konci přestoupit do Arsenalu.
SIRBRANIKE
29.07.2017 23:46
#
MatteoACM
29.07.2017 18:14
#
Bucky
29.07.2017 18:14
#
Já se pobavil dobře, kritici to asi berou moc vážně nebo se někde vidí...:-D jen mě mrzí promarněná příležitost, kdy Sparta měla v květnu angažovat dalšího italského trenéra...:-D
ZB 07
29.07.2017 18:16
#
Tady někdo moc čte diskuze na Eurofotbalu...
smazaný uživatel
29.07.2017 18:16
#
Azazelo RD
29.07.2017 18:34
#
Tak já mám při každém článku týkajícím se Stramačoniho pocit, že je to fejeton.
Kang & Kodos
29.07.2017 18:17
#
Jsem schopnej uvěřit čemukoli z toho článku. Ale aby Michal Kadlec musel hrát přes nohu, to už je trochu moc
smazaný uživatel
29.07.2017 18:27
#
smazaný uživatel
29.07.2017 18:28
#
Mě teda zarazila až ta 10 od Konečného. To by asi dřív peklo zamrzlo, prasata létala a Tottenham vyhrál titul.
Cukroušek
29.07.2017 18:18
#
nektere veci jsou fajn, ale udelat z toho clanek... nevim,nevim
SuperFrankie
29.07.2017 18:26
#
Jj, lepší by byl Návrat krále vol. 2 že jo.
smazaný uživatel
29.07.2017 18:40
#
Jasně.
Cukroušek
30.07.2017 17:46
#
ty si mi ale myslitel
smazaný uživatel
29.07.2017 18:28
#
a co z toho mel udelat, knizku?
SuperFrankie
29.07.2017 18:29
#
Kalendář.
DavidSilva
29.07.2017 18:32
#
Pokračování upířích deníků
Davos1
29.07.2017 18:18
#
Za tu Olomouc ale jinak jsem se zasmál
Counter
29.07.2017 18:18
#
Dobře jsem se pobavil
cr7sux
29.07.2017 18:19
#
SuperFrankie
29.07.2017 18:29
#
Na druhém místě končí po heroickém závěru jara Sparta, která ale přesto s konečným umístěním není spokojena. Vedení vyhlašuje, že se poučilo z chyb minulého období a vyvodí z nich další kroky. Vzápětí se loučí s dočasným trenérem Kalvodou, dalšími osmi hráči a novým koučem se stává Jozef Chovanec. Ten oznamuje, že už má v oku několik zajímavých posil, převážně ze Slovenska.

Tohle už úplně vidím.
Hyrax
29.07.2017 18:29
#
Gedofrey
29.07.2017 18:33
#
parádní, zasmál jsem se
Godwinson
29.07.2017 18:40
#
Sice takový články nesnáším, ale je to dost sranda ... a část s volbou předsedy je navíc takovým oknem do budoucnosti.
Kixi Syhimour
29.07.2017 18:45
#
vrabejka
29.07.2017 18:53
#
Plzeň vyhraje titul není o čem
hefy
29.07.2017 18:57
#
El Campeon
29.07.2017 19:16
#
Balotelli s myší a šilhavého pozitivní reakce
Navrátivší se Příbram,kdy nikdo neví proč právě ona z 13.místa druhé ligy
Březen celej hodně přehnanej,ale pobavil hodně
Osmikotrmelcoví Vrba Chovancovo vytříbené oko slovenské (i když byl bych snad i rád,kdyby se to vrátilo do těchto kolejí)
smazaný uživatel
29.07.2017 19:34
#
Ty bys vážně byl rád, kdyby se to vrátilo do časů Chovancových?
El Campeon
29.07.2017 19:44
#
je to myšleno lehce v nadsázce ale napsal sem to hlavně z toho důvodu,že se bojim,jak to bude vypadat pod Stramou
pod Chovancem máme taky 2 tituly a mam zato,že i titul,když byl v pozici prizidenta
smazaný uživatel
29.07.2017 20:47
#
To jo, ale kam to vedlo pak...
smazaný uživatel
29.07.2017 19:24
#
Baníček ale už Barcelonu poráží

https://pbs.twimg.com/media/DBZpFlyXcAELWgr.jpg:large
Manny
29.07.2017 19:52
#
Berbrovo presvedcovaci video, balotelliho sikanovani zmrhala a vrbova tiskovka na konci ligy super jinak prumer
ps. V prubehu ledna probiha letni priprava???
GabrielBatistuta
30.07.2017 13:01
#
Lední
andrew96
29.07.2017 19:54
#
andrew96
29.07.2017 20:00
#
Očekávám na twitteru novou rubriku: novinář pod rentgenem.
Nebelung
29.07.2017 20:09
#
db18
29.07.2017 20:32
#
Posledni Kovboj
29.07.2017 20:47
#
smazaný uživatel
30.07.2017 21:49
#
Radikal
29.07.2017 20:57
#
Achjo, věřil jsem v titul Slavie až do konce, fakt smůla no nevadí, snad příště. Víc takových článků
raduinho
29.07.2017 21:09
#
Pěkně Pečínko
Swarley
29.07.2017 21:15
#
proč by ne, dobrá práce
ClancyWiggum
29.07.2017 22:01
#
"Andrea Stramaccioni oznamuje, že nebude dál poskytovat pozápasové rozhovory v angličtině. S českými novináři si prý příliš nerozumí." Jedna z věcí který věřím že se stane
Pyroman
29.07.2017 22:09
#
Balotelli a dělo top. Celkově povedený.
muzajs
30.07.2017 01:10
#
Díky - pobavilo...
urbis_
30.07.2017 05:23
#
Skalda29
30.07.2017 08:24
#
Video za dva litry, pro asistenta za pětset
Chim
30.07.2017 08:32
#
Tohle opravdu přijde někomu vtipné?
smazaný uživatel
30.07.2017 21:49
#
>vyřazen z kádru<
30.07.2017 08:41
#
Fantomas

A jinak mi to neprijde moc smesny, ale nechci hodnotit kvality humoru. Ten Peceneho mi neni moc blizkej a bavit se takhle se mnou nekdo treba v hospode a delat frky timhle zpusobem, tak bysme asi splecnou rec nenasli.

Nechci delat ramena, ale takovou vec bych dal dohromady do dvaceti minut--sice by to byl stylistyckej Sajgon, ale mozna by si to tady par fanousku naslo...jak sem ale psal-nechci posuzovat kvalitu humoru, to ani nejde. Ja se tam ani jednou nezasmal, ale jak se rika: 100 lidi, 100 chuti
Bayernista18
30.07.2017 11:14
#
Tommy the Gunner
30.07.2017 11:20
#
ratusek
30.07.2017 11:47
#
Únor a Blbotelli naprosto top díky redakci.
h8_sfatto
30.07.2017 13:35
#
trolling už má svý články? nebo povolili doping autorům
rct-toulon
30.07.2017 13:43
#
Význam tohohle článku někdo zná?
h8_sfatto
30.07.2017 13:46
#
údajně fejeton, podle mě to je fanman...fantas magorie
rct-toulon
30.07.2017 14:03
#
Aha, já to nějak nepochopil. Mě to přijde jako přání někoho než nějaka parabola
Pablos
30.07.2017 15:50
#
vytknul bych ten závěr... ,,,my všichni co máme rádi kulatou mičudu" ...tam měl bejt prostě ,,PUMLÍČ"
papanegra
30.07.2017 15:53
#
To, že tu je občas hloupý komentář přežiji, ale že už tu píšou idiotský články je už trochu příliš.. k čemu je tenhle článek.. u druheho odstavce jsem přestal číst
smazaný uživatel
30.07.2017 16:13
#
Slaboucke
1. FC Koln
30.07.2017 16:31
#
Hnedka pls
SK1894
30.07.2017 17:40
#
trapný
sedli
30.07.2017 17:46
#
Stačila expreska.
Y.N.W.A
30.07.2017 21:45
#
El Campeon
30.07.2017 21:36
#
jen pro zajímavost by mě zajímal styl humoru zdejších kritiků
Y.N.W.A
30.07.2017 21:46
#
hele, tak každej ho má asi jinej, ale tento článek je na úrovni rádoby vtipnejch komentářů v diskuzi a tak se vkrádá otázka... proboha to stálo za to někomu tohle sepisovat a zveřejňovat?...tady? ...dle mě úroveň 15letýho blogaře, tam to patří, sem ne...
dwarf253
30.07.2017 23:21
#
Lidi to očividně pobavilo, jako proč ne na druhou stranu? Omezuje tě to nějak? Snižuje to dostupný prostor pro jiné články? Musíš na to klikat? Je přece úplně jedno, jestli tady ten článek je nebo není, pokud se mi nelíbí, tak jej nemusím číst. A jak říkáš, humor má každý jiný a právě proto bych se svého názoru nedělal ten jediný správný...
dwarf253
30.07.2017 23:22
#
*ze svého
Y.N.W.A
31.07.2017 09:18
#
co to je za kec? ...nemám právo to číst? ...nemůžu se vyjádřit, když se mi něco nelíbí? ...evidentně nejsem jedinej.. nemám mindráky, jen mi to zkrátka (mně osobně, z mého skromného pohledu) připadá jako trapný článek nehodný eurofotbalu, tak jsem se ozval, ať si v redakci udělaj obrázek... jakej jedinej správnej názor, kde jsem to napsal? ...můžeš mi to vysvětlit?
dwarf253
31.07.2017 12:57
#
Víš co, kdybys tady chtěl jenom napsat, že se ti to nelíbí, tak tam nebudeš plést kdáky o 15letým blogaři a o tom, že takový článek sem nepatří. To s konstruktivní kritikou nemá nic společného, ale vzhledem k tomu, že neumíš číst mezi řádky ani u svého vlastního komentáře a nevíš, že existují i jiné druhy článků, tak tady nemá smysl diskutovat.
Y.N.W.A
31.07.2017 13:12
#
divím se, že se mnou ztrácíš řeč
smazaný uživatel
01.08.2017 10:54
#
A co je hodno Eurofotbalu? Prekopcene články od ČTK, kdy se dozvíme poste jak roste stadion Hradce nebo komu dává Lafata rád góly?
Y.N.W.A
01.08.2017 11:05
#
to snad píšu? ...rozhodně ne... dlouhodobě jsou to pohledy do historie, medailonky, rozhovory, statistické rozbory, skvělé seriály kolem velkých šampionátů atd... a ano i fejetony, pokud je někdo umí napsat, což není tento případ... už je to všem jasný, co mám za problém, se kterým se tu potřebuju vyplácávat?
smazaný uživatel
01.08.2017 11:22
#
Ale dost lidem se tohle líbí. Mě zase nebaví číst pohledy do historie, tedy většinou. Když se mi to nelíbí, tak to ignoruju. To je podle mě úplně nejlehčí možná varianta.
Y.N.W.A
01.08.2017 12:09
#
mně zase přijde, že je tu na vkus eurofotbalu spousta palců dolů apod... ne náhodou, a argument, když se mi to nelíbí, tak to nečti a nekomentuj, neberu.... přečetl jsem si to, přišlo mi to trapné, až jsem se styděl, pak jsem si autora spojil s tím šášulou na ČT (nevím, jestli právem) a bylo mi jasno - chtěl jsem se ozvat, to je vše
smazaný uživatel
01.08.2017 12:45
#
No tak ses ozval. A k čemu to je?
Prostě to část pobavilo, tak proc by to tu nemohlo být..
Y.N.W.A
01.08.2017 13:32
#
a proč by tu nemoh bejt můj komentář? ...furt dokola ...hele, je to jako když se z kdysi seriózního plátku Sport stál bleskový bulvár, tak třeba takto... nebo když se z vážené a profesné zdatné fotbalové redakce stalo to, co tam je teď... stane se z toho paskvil a to já z eurofotbalu nechci, tento článek sem patří možná na apríla či na silvestra, ale musí být trochu důvtipnější, než tento chabý výplod
smazaný uživatel
01.08.2017 18:35
#
Eurofotbal ale už delší dobu dává možnost se vyjádřit nejen ve vážném duchu. Každý to vidíme jinak, příjde mi škoda trávit čas tím, že se budeme dohadovat, jestli článek má právo tu být nebo ne. Za mě jo, protože svůj okruh to tu má..
Y.N.W.A
02.08.2017 09:22
#
rozumím, v pohodě
ondrasch77
31.07.2017 12:02
#
Možná proto to je zařazené v rubrice Fejetony....
El Campeon
30.07.2017 22:32
#
souhlasim s tim,že humor má každej jinej
El Campeon
30.07.2017 22:33
#
měla být reakce na ynwa
Zajda
31.07.2017 01:48
#
Ehm, okay no. Tak jsme se zasmáli. Hahahaha
ondrasch77
31.07.2017 08:57
#
Super, doela jsem se pobavil
basleg
31.07.2017 11:39
#
Mě pobavily jen ty pasáže o Berbrovi. Než jsem si uvědomil, že se to asi nebude moc lišit od reality.
Sosi
31.07.2017 13:17
#
Výborné odlehčení
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.