Další články

Šilhavého premiéra v Ománu byla úspěšná, jeho tým je po výhře nad Malajsií v čele skupiny

Trenér Jaroslav Šilhavý, který dovedl českou fotbalovou reprezentaci k postupu na Euro v Německu, prožil úspěšnou premiéru při svém prvním zahraničním angažmá. Omán se po výhře 2:0 nad Malajsií posunul v asijské části kvalifikace mistrovství světa do čela tabulky svojí skupiny. Dvaašedesátiletý rodák z Plzně na tiskové konferenci poděkoval hráčům za přístup a už je chystá na úterní odvetu na půdě soupeře.

Belgie už myslí na MS 2026, prodloužila smlouvu s Tedescem

Trenér Domenico Tedesco prodloužil u reprezentace Belgie smlouvu, jež mu měla vypršet po letošním mistrovství Evropy. Národní svaz RBFA dnes uvedl, že s osmatřicetiletým koučem podepsal nový kontrakt do mistrovství světa v roce 2026.

MS 2026 zná rozpis: Začne se v Mexiku, o bronz v Miami, o zlato v New Jersey

Mistrovství světa v roce 2026, kterého se poprvé zúčastní 48 reprezentací, odstartuje 11. června na Aztéckém stadionu v Mexico City. Finále se uskuteční 19. července na MetLife Stadium v New Jersey. O bronz se bude hrát v Miami. Oznámila to FIFA.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele