15.08.2019 19:30 CET
předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.49 - 3.14 - 3.09
Související zápasy
1. zápas08.08.2019 20:00
IFK Norrköping - Hapoel Beer-Sheva
1:1
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
IFK Norrköping - Hap B-She.
1:1
08.08.20193.př 1.z
IFK Norrköping - Hapoel Beer-Sheva
1:1
Hapoel Beer-Sheva - poslední zápasy
28.04.2019Ligat ha'AlTit., 32. kolo
Hap B-She. - Mac Netan.
0:2
06.05.2019Ligat ha'AlTit., 33. kolo
Mac Haifa - Hap B-She.
3:1
11.05.2019Ligat ha'AlTit., 34. kolo
Bn. Yehuda - Hap B-She.
2:3
19.05.2019Ligat ha'AlTit., 35. kolo
Hap B-She. - Eran Hadera
1:0
25.05.2019Ligat ha'AlTit., 36. kolo
Hap B-She. - Mac T-Aviv
0:4
11.07.2019Evropská liga1.př 1.z
KF Laçi - Hap B-She.
1:1
18.07.2019Evropská liga1.př 2.z
Hap B-She. - KF Laçi
1:0
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
Hap B-She. - Kairat
2:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
Kairat - Hap B-She.
1:1
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
Norrköping - Hap B-She.
1:1
02.11.2017Sk G
FCSB - Hapoel Beer-Sheva
1:1
23.11.2017Sk G
FC Lugano - Hapoel Beer-Sheva
1:0
07.12.2017Sk G
Hapoel Beer-Sheva - Viktoria Plzeň
0:2
09.08.20183.př 1.z
Hapoel Beer-Sheva - APOEL Nikósie
2:2
16.08.20183.př 2.z
APOEL Nikósie - Hapoel Beer-Sheva
3:1
11.07.20191.př 1.z
KF Laçi - Hapoel Beer-Sheva
1:1
18.07.20191.př 2.z
Hapoel Beer-Sheva - KF Laçi
1:0
25.07.20192.př 1.z
Hapoel Beer-Sheva - Kairat Almaty
2:0
01.08.20192.př 2.z
Kairat Almaty - Hapoel Beer-Sheva
1:1
08.08.20193.př 1.z
IFK Norrköping - Hapoel Beer-Sheva
1:1
IFK Norrköping - poslední zápasy
07.07.2019Allsvenskan 14. kolo
Norrköping - BK Häcken
2:1
11.07.2019Evropská liga1.př 1.z
St. Pat's - Norrköping
0:2
14.07.2019Allsvenskan 15. kolo
Öster. FK - Norrköping
2:1
18.07.2019Evropská liga1.př 2.z
Norrköping - St. Pat's
2:1
21.07.2019Allsvenskan 16. kolo
Norrköping - Öster. FK
3:0
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
Norrköping - FK Liepāja
2:0
28.07.2019Allsvenskan 17. kolo
Göteborg - Norrköping
0:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
FK Liepāja - Norrköping
0:1
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
Norrköping - Hap B-She.
1:1
11.08.2019Allsvenskan 19. kolo
Norrköping - IF Elfsborg
2:0
28.09.20001.k 2.z
Slovan Liberec - IFK Norrköping
2:1
29.06.20171.př 1.z
IFK Norrköping - KF Priština
5:0
06.07.20171.př 2.z
KF Priština - IFK Norrköping
0:1
13.07.20172.př 1.z
IFK Norrköping - FK Trakai
2:1
20.07.20172.př 2.z
FK Trakai - IFK Norrköping
3:1p
11.07.20191.př 1.z
St. Patrick's Athletic - IFK Norrköping
0:2
18.07.20191.př 2.z
IFK Norrköping - St. Patrick's Athletic
2:1
25.07.20192.př 1.z
IFK Norrköping - FK Liepāja
2:0
01.08.20192.př 2.z
FK Liepāja - IFK Norrköping
0:1
08.08.20193.př 1.z
IFK Norrköping - Hapoel Beer-Sheva
1:1
Komentáře (6 / 0 nových)
Bizon
09.08.2019 00:28
#
1:2
limaq
10.08.2019 21:56
#
0:3
Fluor
11.08.2019 13:54
#
2:2
paver
11.08.2019 22:52
#
1:2
Theft90
13.08.2019 00:26
#
2:2
EverlastD
15.08.2019 14:12
#
4:1
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.?
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.?
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.?
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.?
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.?
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.?
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.?
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.?
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.?
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.?
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.?
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.?
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.?
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.?
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.?
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.?
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
22.08.?
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.?
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.?
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.?
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.?
FC Kodaň - Riga FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat