Pekhart si zahraje ve Španělsku, podepsal smlouvu s Las Palmas

Hapoel Beer-Sheva bojuje o účast v hlavní fázi Evropské ligy a v odvetě třetího předkola proti APOELu Nikósie mu už nebude k dispozici Tomáš Pekhart. Český útočník izraelský celek opustil a zamířil do druhé španělské ligy, nově bude hájit barvy Las Palmas...
14.08.2018 | Aktuality | 61 komentářů

Plzeň porazila Beerševu 2:0 a vyhrála skupinu Evropské ligy

Plzeňští na závěr podzimní části Evropské ligy vyhráli v Beerševě 2:0 a do jarní vyřazovací fáze postoupili jako vítězové skupiny G. Viktorii k tomu pomohla i nečekaná domácí prohra FCSB 1:2 s Luganem.
07.12.2017 | Komentáře a souhrny | 79 komentářů

Postupující Plzeň v Beerševě uzavře skupinu Evropské ligy

Už před dvěma týdny si Plzeňští v Evropské lize zajistili postup a ve čtvrtek uzavřou podzimní část soutěže na stadionu izraelské Beerševy. Pokud svěřenci Pavla Vrby v posledním zápase kalendářního roku zvítězí a současně FCSB doma neporazí Lugano, zakončí skupinu na prvním místě před bukurešťským týmem.
06.12.2017 | Previews | 79 komentářů

Beer-Sheva podlehla v neatraktivním zápase švýcarskému Luganu a na jaře si Evropskou ligu nezahraje

Po gólu Carlinhose porazilo Lugano Beer-Shevu 1:0. Šanci na postup do jarní fáze Evropské ligy už však nemá ani jeden z týmů.
23.11.2017 | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: FC Lugano - Hapoel Beer-Sheva

Také druhé utkání v rámci "plzeňské" skupiny G bude velmi důležité. Hapoel Beer-Sheva se v něm pokusí porazit Lugano a zajistit si co nejlepší výchozí pozici do posledního zápasu s Viktorií Plzeň. Šanci na postup má stále i Lugano.
23.11.2017 | Previews | 11 komentářů

FCSB - Hapoel Beer-Sheva 1:1

První body ve skupině ztratilo rumunské FCSB, které si rozdělilo body s izraelskou Beer-Shevou. Domácí se ujali vedení v prvním poločase, ale odpověď hostů byla velice rychlá a další branka v Aréně Nacionala už nepadla.
02.11.2017 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: FCSB - Hapoel Beer-Sheva

FCSB může udělat definitivní krok na cestě za postupem a proti Beer-Shevě je obrovským favoritem. Na rumunský celek v letošní sezoně vyzrály jen dva týmy, v domácí soutěži to byl Vitorul Constanta a v osudném předkole Ligy mistrů Sporting Lisabon. V Evropské lize zatím FCSB nastřádalo tři vítězství.
02.11.2017 | Previews | 3 komentáře

Hapoel Beer-Sheva - FCSB 1:2

FCSB zůstává stoprocentní. Získal už své třetí vítězství ve skupině a udělal opravdu velký krok k postupu do jarní fáze Evropské ligy. Tenhle výsledek určitě nahrál do karet Plzni, která se s Luganem a Hapoelem popere pravděpodobně o druhé místo. Beerševa neodehrála vůbec špatný zápas, jenže mizerná koncovka si nakonec vybrala svou daň.
19.10.2017 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Hapoel Beer-Sheva - FCSB

Skupina G je ostře sledovaná z českého pohledu, neboť o postup do jarní fáze v ní bude bojovat Plzeň, ve druhém utkání se představí izraelský mistr Hapoel Beer-Sheva s rumunským velkoklubem FCSB. Domácí výběr je v domácím prostředí velmi silný, ale vzhledem ke kvalitě jeho čtvrtečního rivala se dá očekávat nesmírně vyrovnaný souboj. Pokud si chce izraelský celek zachovat slušnou šanci na postup, tak potřebuje získat tři body.
19.10.2017 | Previews | 4 komentáře

Pekharta mrzela zahozená šance, podle něj rozhodla finální fáze

Útočníkovi Tomáši Pekhartovi v dresu Beer Ševy nevyšel návrat do České republiky a ve druhém utkání skupinové fáze Evropské ligy musel v Plzni skousnout porážku 1:3. Osmadvacetiletý fotbalista litoval vlastní neproměněné šance z úvodu, podle jeho názoru byla Viktoria lepší především ve finální fázi.
29.09.2017 | Aktuality | 12 komentářů
14.08.2018 Pekhart bude hrát za Las Palmas
Tomáš Pekhart ukončil své angažmá v izraelském celku Hapoel Beer-Sheva. Český útočník si zahraje druhou španělskou ligu, zdarma ho získalo Las Palmas. (transfermarkt.de)
21.05.2018 Pekhart zapsal další gól za Beer-Shevu
Hapoel Beer-Sheva ve 36. kole izraelské ligy zdolal Maccabi Netanya vysoko 6:1, na čemž se jedním zásahem podílel i Tomáš Pekhart. Rodák ze Sušice úřadujícímu izraelskému mistrovi letos pomohl deseti přesnými zásahy.
12.05.2018 Pekhart slaví s Beerševou izraelský titul
Fotbalisté Hapoelu Beerševa s českým útočníkem Tomášem Pekhartem obhájili izraelský titul. Pomohla jim remíza druhého Bejtaru Jeruzalém 3:3 na hřišti Bnei Yehudy. Mrzet je tak nemusela ani prohra 0:1 s Maccabi Tel Aviv, neboť mají dvě kola před koncem v čele tabulky sedmibodový náskok. Dlouho to vypadalo, že Bejtar ještě udrží teoretickou šanci na zisk titulu. Po poločase vedl 2:0 a přestože krátce po změně stran Yehuda vyrovnala, v 60. minutě vrátil hostům vedení slovenský útočník Jakub Sylvestr. V závěru ale na 3:3 vyrovnal Yonatan Cohen. Beerševa prohrála s Maccabi po gólu Dora Peretze ze 44. minuty, v zisku pátého titulu v historii a třetího po sobě však Hapoelu porážka nezabránila. (ČTK)
10.03.2018 Pekhart se trefil, jeho tým vyhrál
Český útočník Tomáš Pekhart ve službách Hapoelu Beer Sheva gólově přispěl k výhře 2:0 nad celkem Bnei Sakhnin, když v 59. minutě přidal druhý pojišťující gól. Beer Sheva díky vítězství zůstane v čele izraelské ligy.
02.02.2018 Cedek dostal za doping osmiměsíční trest
Izraelský fotbalista Hapoelu Beer Ševa Šir Cedek dostal osmiměsíční trest za doping. Po utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů, v němž izraelský mistr loni v srpnu vypadl s Mariborem, měl pozitivní test na stimulant oktopamin. Cedek poté skóroval v úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy proti Luganu, poté již v soutěži nenastoupil. Případ osmadvacetiletého izraelského reprezentanta projednávala Evropské fotbalová unie v prosinci. Nyní je verdikt definitivní, neboť se proti němu neodvolal ani hráč, ani Světová antidopingová agentura WADA. (ČTK)
07.12.2017 Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2
Výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2 (28. Hejda, 83. Hořava).
07.12.2017 Poločas: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1 (28. Hejda).
03.12.2017 Beer Ševa i díky Pekhartovi vyhrála
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se utkají v závěrečném kole skupiny Evropské ligy s Plzní, porazili v izraelské nejvyšší soutěži i díky jedné trefě střídajícího útočníka Tomáše Pekharta Kirjat Šmona 3:1. Posunuli se tak na první místo tabulky o tři body před Beitar Jeruzalém, dorovnat se jim však může Hapoel Haifa po pondělním městském derby s Maccabi.

Beer Ševa vedla po poločase 2:1, když se prosadili Michael Ohana a Miguel Vítor a k jedinému gólu Šmoně dopomohl vlastní brankou obránce Oren Bitton. Na konečných 3:1 upravil v druhé půli po pěti minutách na hřišti střídající Pekhart.

Beer Ševa hrála v sestavě Goreš - B. Bitton, Vítor, Taha, O. Bitton - Einbinder (85. Brown), Ogu, Ohana (62. Radi), Melikson - Nwakaeme, Sahar (74. Pekhart). (ČTK)
14.10.2017 Beer Ševa porazila 3:1 poslední tým ligy
Hapoel Beer Ševa, jeden ze soupeřů Viktorie Plzeň v základní skupině Evropské ligy, vyhrál v sedmém kole izraelské fotbalové ligy na půdě Hapoelu Ra'anana 3:1. V základní sestavě Beer Ševy nastoupil také český útočník Tomáš Pekhart. (ČTK)
23.09.2017 Beer Ševa v lize remizovala, Pekhart dal gól
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, s nimiž se ve čtvrtek utká v Evropské lize Plzeň, remizovali v izraelské nejvyšší soutěži na hřišti Hapoelu Haifa 1:1. Jediný gól Beer Ševy vstřelil český útočník Tomáš Pekhart, který odehrál 66 minut. Bývalý hráč Norimberku, Ingolstadtu nebo AEK Atény Pekhart otevřel skóre už ve čtvrté minutě, v druhém poločase ale vyrovnal Hanan Maman. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!