FC Cincinnati USA - FC Cincinnati - Zprávy

Další články

Argentinec Acosta byl vyhlášen nejlepším hráčem MLS

Nejlepším fotbalistou MLS byl vyhlášen záložník Luciano Acosta z Cincinnati. Osmadvacetiletý Argentinec letos pomohl svému týmu k vítězství v základní části a se 17 brankami a 14 asistencemi byl nejproduktivnějším hráčem sezony.

Stam už není trenérem zámořského Cincinnati

Bývalý nizozemský reprezentant Jaap Stam po 16 měsících skončil u fotbalistů Cincinnati. Předposlední tým MLS dočasně převezme trenér mládeže Tyrone Marshall.

Cincinnati převezme v MLS slavný nizozemský zadák Stam

Zámořské Cincinnati bude v MLS trénovat bývalý nizozemský reprezentant Jaap Stam. Na lavičce nahradí krajana Rona Janse, který v únoru odstoupil kvůli podezření, že se rasisticky vyjadřoval v kabině před hráči.

V zámořské MLS skončil trenér Jans kvůli rasismu

Krátce před začátkem sezony poznamenala zámořskou MLS aféra s rasismem. U týmu Cincinnati skončil nizozemský trenér Ron Jans, neboť se údajně hanlivě vyjadřoval v kabině před hráči. Vedení Major League Soccer případ vyšetřuje.

Locadia zkusí štěstí v USA, na hostování ho získalo Cincinnati

Cincinnati bylo loni nováčkem zámořské Major League Soccer a získalo nejméně bodů ze všech čtyřiadvaceti klubů, pod což se výraznou měrou podepsala neproduktivní ofenzíva. O její zlepšení se nyní má postarat Jürgen Locadia, nizozemský útočník přišel na hostování z Brightonu...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele