Sandhausen oznámil příchod Maria Engelse. Pětadvacetiletý útočník se do Německa vrací z Rody Kerkrade a ve svém novém působišti uzavřel dvouletou smlouvu. (transfermarkt.de)
21.05. Twente by mohl posílit Verhaegh
Paul Verhaegh by se měl vrátit do Holandska. Zkušený obránce, jenž nedávno ukončil smlouvu s Wolfsburgem, podle zpráv "De Telegraaf" jedná s Twente Enschede, které se po roce vrátilo do Eredivisie. (transfermarkt.de)
16.05. Twente bude mít nového trenéra
Twente se hodně rychle vrátilo do nizozemské nejvyšší soutěže a v té bude jeho koučem Gonzalo García García. Někdejší asistent nahradí Marina Pušiće, s nímž vedení začátkem května rozvázalo spolupráci. (vi.nl)
13.05. Breda sestoupila z nizozemské ligy
Breda včera prohrála v Heerenveenu a pošesté v historii spadla z nizozemské nejvyšší soutěže. NAC získalo ve 33 zápasech jenom 22 bodů a dalo pouhých 29 branek. (vi.nl)
07.05. Van der Laan se připravil o angažmá
Jordie van der Laan už není hráčem Telstaru, druholigový nizozemský klub mu vypověděl kontrakt. Útočník si vše zavinil sám, minulý týden se omluvil z tréninku s odůvodněním, že je nemocný, místo klidu na lůžku ovšem odcestoval do Londýna a z tribuny sledoval první semifinále Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Ajaxem. (onefootball.com)
22.04. Twente se okamžitě vrátilo do Eredivisie
Nizozemskou nejvyšší soutěže si po roce opět zahraje Twente Enschede. Holandský šampion ze sezóny 2009/10 dnes remizoval 0:0 s rezervou Alkmaaru a dvě kola před koncem Eerste Divisie má nedostižný náskok osmi bodů. (transfermarkt.de)
21.04. Scherpen má namířeno do Ajaxu
Brankář Emmenu Kjell Scherpen by se měl stát v létě posilou Ajaxu Amsterdam. Minulý týden měl údajně v klubu dolaďovat poslední podmínky nové smlouvy. Emmen si jako jeho náhradu vyhlédl Xaviera Mouse z Cambuuru. (vi.nl)
29.03. Černý přispěl k výhře rezervy Ajaxu
Rezervní tým Ajaxu ve druhé nizozemské lize vyhrál 2:1 v Nijmegenu a zásluhu na tom měl i Václav Černý, český útočník ve 23. minutě srovnal na průběžných 1:1.
25.03. Černý se trefil za rezervu Ajaxu
Křídelník Václav Černý se střelecky prosadil v dresu rezervy Ajaxu Amsterdam v zápase druhé nizozemské ligy proti béčku Utrechtu. Černý skóroval v osmé minutě na 2:0, když si krátce předtím připsal také asistenci na vedoucí branku Ajaxu. Utkání však nakonec skončilo nerozhodně 3:3.
21.12.2018 Černý se podílel na výhře juniorky Ajaxu
Rezervní tým Ajaxu ve druhé nizozemské lize porazil 2:0 Spartu Rotterdam a svůj podíl na tom měl i Václav Černý, český útočník dal výsledku v 75. minutě konečnou podobu.