Celé jméno:Philippe Coutinho Correia
Používané jméno:Philippe Coutinho
Národnost: Brazílie
Datum narození:12.06.1992
Výška:171 cmVáha:68 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:23
Klub:Aston Villa (ENG)
Na hostování z:FC Barcelona (ESP), návrat 30.06.2022
Přestup:01.07.2022 do Aston Villa (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Aston Villa (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier League 2021/20221913295000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie "17"32540000000
Brazílie67456720400400
Brazílie "20"75403100000
Reprezentační kariéra hráče
 

Coutinho zůstane v Aston Ville, ta dojednala trvalý přestup

Philippe Coutinho dnes udělal definitivní tečku za nepovedeným angažmá v Barceloně. Brazilský záložník od ledna hostuje v Aston Ville a birminghamský klub dojednal trvalý přestup, Jihoameričan podepsal čtyřletý kontrakt...  
12.05. | Aktuality | 119 komentářů
 

Zesměšnění United a Arsenal mezi elitou: 28. kolo Premier League v kostce

V jednoznačnou záležitost ve prospěch obhájců titulu se změnilo manchesterské derby mezi City a United. Domácí s fenomenálně hrajícím Kevinem De Bruynem totiž městského rivala deklasovali 4:1 a nebýt brankáře Davida de Gey, odjížděli by hosté s ještě mnohem výraznějším přídělem.  
10.03. | Názory a komentáře | 36 komentářů
 

Geniální Coutinho a loupež Southamptonu: 24. kolo Premier League v kostce

Po krátké zimní přestávce se kolotoč anglické nejvyšší soutěže opět roztočil a pozornost na sebe strhl zejména Coutinho. V bláznivém duelu s Leedsem (3:3) zazářil bilancí 1+2 a nutno podotknout, že u všech tří momentů dal vzpomenout na nadprůměrnou výkonnost z působení v Liverpoolu. Příznivce ve Villa Parku si okamžitě získal a v Barceloně možná už teď kroutí hlavou, proč nehrál Brazilec s podobnou lehkostí v jejich dresu.  
11.02. | Názory a komentáře | 89 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16.05. Coutinho přistoupil na mnohem menší plat
Philippe Coutinho hostuje z Barcelony v Aston Ville, do anglického klubu minulý týden natrvalo přestoupil a od příští sezony bude vydělávat podstatně méně. Zatímco kontrakt v Katalánsku mu zaručoval astronomický plat 470 tisíc liber týdně, v Birminghamu si za sedm dní vydělá "jenom" 125 tisíc liber. (dailymail.co.uk)
11.05. Newcastle nabídne za Coutinha 40 milionů
Philippe Coutinho úspěšně hostuje z Barcelony v Aston Ville a oba kluby dolaďují přestup za dvacet milionů eur, do hry se ovšem vloží ještě Newcastle. Už několik měsíců bohatý klub má o brazilského záložníka zájem, do Katalánska se pak chystá poslat nabídku na čtyřicet milionů. (sport-express.ru)
10.05. Aston Villa pracuje na přestupu Coutinha
Aston Villa se snaží vykoupit Philippeho Coutinha a dohoda není daleko. Brazilský záložník v Birminghamu hostuje z Barcelony a ta je připravena slevit z finančních požadavků, kluby se blíží k dohodě o transferu za patnáct až dvacet milionů eur. (mundodeportivo.com)
01.04. Do hry o Coutinha se zapojí Newcastle
Philippe Coutinho je v hledáčku Newcastlu United a ten se ho pokusí koupit, bude ovšem nejlépe druhou variantou v řadě. Brazilský záložník patří Barceloně, na jaře úspěšně hostuje v Aston Ville a birminghamský celek disponuje opcí na přestup, o který má velký zájem. (abola.pt)
14.03. Arsenal má zájem o Coutinha
Phillipe Coutinho svými výkony na hostování v dresu Aston Villy nejenže přesvědčil birminghamský celek o svých kvalitách, zároveň na sebe upoutal pozornost dalších klubů. Brazilského záložníka sleduje například Arsenal, který by rád využil toho, kdyby Villans nechtěli Barceloně zaplatit opci či nesplnili hráčovy platové požadavky. (dailymail.co.uk)
08.03. Gerrard doufá v Coutinhovo setrvání
Steven Gerrard je plně spokojen s výkony hosta z Barcelony Philippe Coutinha a doufá, že jej bude mít v kádru i pro příští sezonu. Aston Villa je údajně připravena uplatnit opci, která by pro katalánský klub znamenala příjem 33 milionů liber. (football-espana.net)
26.02. Coutinho přestupu do Barcelony nelituje
Kariéra Philippeho Coutinha se přestupem z Liverpoolu do Barcelony výrazně zasekla, sám brazilský záložník ale této volby nelituje. Podle svých slov si tím splnil jeden z největších snů. (football-espana.net)
11.02. Aston Villa chce Coutinha natrvalo
Philippe Coutinho aktuálně z Barcelony hostuje v Aston Ville, ta by jej přitom ráda získala na trvalý přestup. Chce ovšem snížit částku zakotvenou v opci, která činí 40 milionů eur. (football-espana.net)
11.01. Aston Villa potvrdila příchod Coutinha
Philippe Coutinho se vrací do anglické ligy, dnes večer bylo oficiálně potvrzeno jeho hostování v Aston Ville. Brazilský záložník přichází z Barcelony, jedná se o hostování s opcí. (avfc.co.uk)
10.01. Coutinho prošel zdravotní prohlídkou
Philippe Coutinho je už jenom krůček od odchodu z Barcelony na hostování do Aston Villy. Kluby jsou domluveny a brazilský záložník úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku, nyní čeká na pracovní povolení. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy