předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201818:00
FC Samtredia (GEO) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:1
11.07.201815:30
Banants Jerevan (ARM) - FK Sarajevo (BIH)
1:2
11.07.201817:30
Rabotnički Skopje (MKD) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:1
11.07.201817:45
FC Vaduz (LIE) - Levski Sofia (BUL)
1:0
11.07.201818:00
KÍ Klaksvík (FRO) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:2
11.07.201818:00
Fola Esch (LUX) - KF Priština (KOS)
0:0
11.07.201820:45
Glenavon FC (NIR) - Molde FK (NOR)
2:1
12.07.201816:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Vardar Skopje (MKD)
1:0
12.07.201816:45
FK Ventspils (LAT) - Luftëtari Gjirokastra (ALB)
5:0
12.07.201817:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
12.07.201817:30
Rudar Velenje (SLO) - SP Tre Fiori (SMR)
7:0
12.07.201817:30
Partizani Tirana (ALB) - NK Maribor (SLO)
0:1
12.07.201818:00
Trans Narva (EST) - Željezničar Sarajevo (BIH)
0:2
12.07.201818:00
FK Trakai (LTU) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:0
12.07.201818:00
Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL)
0:1
12.07.201818:00
Balzan Youths (MLT) - Keşlə FK (AZE)
4:1
12.07.201818:00
KuPS Kuopio (FIN) - FC Kodaň (DEN)
0:1
12.07.201818:00
FC Lahti (FIN) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:3
12.07.201818:00
Ilves Tampere (FIN) - Slavia Sofia (BUL)
0:1
12.07.201818:00
FK Qäbälä (AZE) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
12.07.201818:05
FK Liepāja (LAT) - BK Häcken (SWE)
0:3
12.07.201819:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:3
12.07.201819:00
Stumbras Kaunas (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
1:0
12.07.201819:00
Milsami Orhei (MDA) - Slovan Bratislava (SVK)
2:4
12.07.201819:00
Derry City (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
12.07.201819:00
Neftçi Baku (AZE) - Újpest FC (HUN)
3:1
12.07.201819:00
Petrocub Hîncești (MDA) - NK Osijek (CRO)
1:1
12.07.201819:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - KF Laçi (ALB)
2:1
12.07.201819:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
12.07.201819:45
CSKA Sofia (BUL) - Riga FC (LAT)
1:0
12.07.201820:00
UE Engordany (AND) - Kairat Almaty (KAZ)
0:3
12.07.201820:00
ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
0:4
12.07.201820:00
Górnik Zabrze (POL) - Zaria Bălţi (MDA)
1:0
12.07.201820:00
Široki Brijeg (BIH) - NK Domžale (SLO)
2:2
12.07.201820:00
B36 Tórshavn (FRO) - OFK Titograd (MNE)
0:0
12.07.201820:00
Racing FC Luxembourg (LUX) - Viitorul Constanţa (ROU)
0:2
12.07.201820:05
Shamrock Rovers (IRL) - AIK Solna (SWE)
0:1
12.07.201820:15
Rudar Pljevlja (MNE) - FK Partizan (SRB)
0:3
12.07.201820:30
Budućnost Podgorica (MNE) - AS Trenčín (SVK)
0:2
12.07.201820:45
Lech Poznań (POL) - Gandzasar Kapan (ARM)
2:0
12.07.201820:45
Cliftonville FC (NIR) - FC Nordsjaelland (DEN)
0:1
12.07.201820:45
Rangers FC (SCO) - FK Shkupi (MKD)
2:0
12.07.201820:45
Spartak Subotica (SRB) - Coleraine FC (NIR)
1:1
12.07.201820:45
Hibernian FC (SCO) - NSÍ Runavík (FRO)
6:1
12.07.201821:00
Radnički Niš (SRB) - Gzira United (MLT)
4:0
12.07.201821:00
DAC Dunajská Streda (SVK) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:1
12.07.201822:00
Stjarnan FC (ISL) - Nõmme Kalju (EST)
3:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201817:45
Levski Sofia (BUL) - FC Vaduz (LIE)
3:2
17.07.201817:55
FK Shkupi (MKD) - Rangers FC (SCO)
0:0
17.07.201818:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Rabotnički Skopje (MKD)
4:0
18.07.201818:00
Željezničar Sarajevo (BIH) - Trans Narva (EST)
3:1
19.07.201815:00
Kairat Almaty (KAZ) - UE Engordany (AND)
7:1
19.07.201815:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - FC Samtredia (GEO)
2:0
19.07.201817:00
Viitorul Constanţa (ROU) - Racing FC Luxembourg (LUX)
0:0
19.07.201817:00
KF Laçi (ALB) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:1
19.07.201817:00
Dinamo Minsk (BLR) - Derry City (IRL)
1:2
19.07.201817:00
Gandzasar Kapan (ARM) - Lech Poznań (POL)
2:1
19.07.201817:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - FK Trakai (LTU)
0:1
19.07.201818:00
Gzira United (MLT) - Radnički Niš (SRB)
0:1
19.07.201818:00
Molde FK (NOR) - Glenavon FC (NIR)
5:1
19.07.201818:00
Nõmme Kalju (EST) - Stjarnan FC (ISL)
1:0
19.07.201818:00
Slavia Sofia (BUL) - Ilves Tampere (FIN)
2:1
19.07.201818:30
Slovan Bratislava (SVK) - Milsami Orhei (MDA)
5:0
19.07.201818:30
Riga FC (LAT) - CSKA Sofia (BUL)
1:1p
19.07.201819:00
BK Häcken (SWE) - FK Liepāja (LAT)
1:2
19.07.201819:00
Sarpsborg 08 FF (NOR) - ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
2:0
19.07.201819:00
Keşlə FK (AZE) - Balzan Youths (MLT)
2:1
19.07.201819:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:0
19.07.201819:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
19.07.201819:00
KF Priština (KOS) - Fola Esch (LUX)
0:1p
19.07.201819:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - DAC Dunajská Streda (SVK)
1:2
19.07.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - Stumbras Kaunas (LTU)
2:0
19.07.201819:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Connah's Quay Nomads (WAL)
2:0
19.07.201819:00
Zaria Bălţi (MDA) - Górnik Zabrze (POL)
1:1
19.07.201819:00
Vardar Skopje (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:2
19.07.201819:00
AIK Solna (SWE) - Shamrock Rovers (IRL)
1:1e
19.07.201819:30
Progrès Niedercorn (LUX) - FK Qäbälä (AZE)
0:1
19.07.201819:30
FC Nordsjaelland (DEN) - Cliftonville FC (NIR)
2:1
19.07.201819:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
19.07.201820:00
FC Kodaň (DEN) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
19.07.201820:00
Luftëtari Gjirokastra (ALB) - FK Ventspils (LAT)
3:3
19.07.201820:15
FK Sarajevo (BIH) - Banants Jerevan (ARM)
3:0
19.07.201820:15
NK Maribor (SLO) - Partizani Tirana (ALB)
2:0
19.07.201820:30
OFK Titograd (MNE) - B36 Tórshavn (FRO)
1:2
19.07.201820:30
FK Partizan (SRB) - Rudar Pljevlja (MNE)
3:0
19.07.201820:30
AS Trenčín (SVK) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:1
19.07.201820:45
Coleraine FC (NIR) - Spartak Subotica (SRB)
0:2
19.07.201820:45
Dundalk FC (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
19.07.201820:45
SP Tre Fiori (SMR) - Rudar Velenje (SLO)
0:3
19.07.201820:45
NSÍ Runavík (FRO) - Hibernian FC (SCO)
4:6
19.07.201820:45
NK Osijek (CRO) - Petrocub Hîncești (MDA)
2:1
19.07.201821:00
Újpest FC (HUN) - Neftçi Baku (AZE)
4:0
19.07.201821:00
NK Domžale (SLO) - Široki Brijeg (BIH)
1:1
19.07.201821:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - FC Lahti (FIN)
0:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

26.07.201816:00
FK Ufa (RUS) - NK Domžale (SLO)
0:0
26.07.201816:45
FK Ventspils (LAT) - Girondins Bordeaux (FRA)
0:1
26.07.201817:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
26.07.201817:00
Viitorul Constanţa (ROU) - SBV Vitesse (NED)
2:2
26.07.201817:00
FK Spartaks (LAT) - SP La Fiorita (SMR)
6:0
26.07.201817:00
Kairat Almaty (KAZ) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
26.07.201817:30
Rudar Velenje (SLO) - FCSB (ROU)
0:2
26.07.201818:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Víkingur Gøta (FRO)
3:0
26.07.201818:00
Hapoel Haifa (ISR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:1
26.07.201818:00
Balzan Youths (MLT) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
26.07.201818:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - NK Maribor (SLO)
0:0
26.07.201818:30
F91 Dudelange (LUX) - KF Drita (KOS)
2:1
26.07.201818:30
RB Lipsko (GER) - BK Häcken (SWE)
4:0
26.07.201819:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - FC Vaduz (LIE)
1:0
26.07.201819:00
Molde FK (NOR) - KF Laçi (ALB)
3:0
26.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Valletta FC (MLT)
1:1
26.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Flora Tallinn (EST)
5:0
26.07.201819:00
Djurgårdens IF (SWE) - Illičivec Mariupol (UKR)
1:1
26.07.201819:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Progrès Niedercorn (LUX)
1:0
26.07.201819:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Radnički Niš (SRB)
2:0
26.07.201819:00
CSKA Sofia (BUL) - Admira Wacker Mödling (AUT)
3:0
26.07.201819:20
Jagiellonia Białystok (POL) - Rio Ave FC (POR)
1:0
26.07.201819:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Lech Poznań (POL)
1:1
26.07.201819:45
LASK Linz (AUT) - Lillestrøm SK (NOR)
4:0
26.07.201819:45
FC Nordsjaelland (DEN) - AIK Solna (SWE)
1:0
26.07.201819:45
Dinamo Brest (BLR) - Atromitos FC (GRE)
4:3
26.07.201820:00
B36 Tórshavn (FRO) - Beşiktaş JK (TUR)
0:2
26.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:1
26.07.201820:00
Hajduk Split (CRO) - Slavia Sofia (BUL)
1:0
26.07.201820:00
KRC Genk (BEL) - Fola Esch (LUX)
5:0
26.07.201820:00
Górnik Zabrze (POL) - AS Trenčín (SVK)
0:1
26.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Crusaders FC (NIR)
5:1
26.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - Alashkert FC (ARM)
0:1
26.07.201820:00
FC Santa Coloma (AND) - Valur Reykjavík (ISL)
1:0
26.07.201820:15
FC St. Gallen (SUI) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
2:1
26.07.201820:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
26.07.201820:30
FK Partizan (SRB) - FK Trakai (LTU)
1:0
26.07.201820:30
Atalanta Bergamo (ITA) - FK Sarajevo (BIH)
2:2
26.07.201820:45
NK Osijek (CRO) - Rangers FC (SCO)
0:1
26.07.201820:45
Spartak Subotica (SRB) - Sparta Praha (CZE)
2:0
26.07.201820:45
Dundalk FC (IRL) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
26.07.201820:45
Aberdeen FC (SCO) - Burnley FC (ENG)
1:1
26.07.201820:45
Hibernian FC (SCO) - Asteras Tripolis (GRE)
3:2
26.07.201821:00
Stjarnan FC (ISL) - FC Kodaň (DEN)
0:2
26.07.201821:00
DAC Dunajská Streda (SVK) - Dinamo Minsk (BLR)
1:3
26.07.201821:45
Sevilla FC (ESP) - Újpest FC (HUN)
4:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.201818:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Tobol Kostanaj (KAZ)
1:0
01.08.201818:00
Fola Esch (LUX) - KRC Genk (BEL)
1:4
02.08.201817:00
KF Laçi (ALB) - Molde FK (NOR)
0:2
02.08.201817:00
Alashkert FC (ARM) - Sutjeska Nikšić (MNE)
0:0
02.08.201817:30
AEK Larnaka (CYP) - Dundalk FC (IRL)
4:0
02.08.201817:30
AS Trenčín (SVK) - Górnik Zabrze (POL)
4:1
02.08.201818:00
Flora Tallinn (EST) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0
02.08.201818:00
Dinamo Minsk (BLR) - DAC Dunajská Streda (SVK)
4:1
02.08.201818:00
Valletta FC (MLT) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:2
02.08.201818:00
FK Trakai (LTU) - FK Partizan (SRB)
1:1
02.08.201818:00
Slavia Sofia (BUL) - Hajduk Split (CRO)
2:3
02.08.201818:30
Lillestrøm SK (NOR) - LASK Linz (AUT)
1:2
02.08.201818:30
BK Häcken (SWE) - RB Lipsko (GER)
1:1
02.08.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - Željezničar Sarajevo (BIH)
3:1
02.08.201819:00
Illičivec Mariupol (UKR) - Djurgårdens IF (SWE)
2:1e
02.08.201819:00
Progrès Niedercorn (LUX) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:0
02.08.201819:00
Lincoln Red Imps (GIB) - The New Saints FC (WAL)
1:1
02.08.201819:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - CSKA Sofia (BUL)
1:3
02.08.201819:00
Sparta Praha (CZE) - Spartak Subotica (SRB)
2:1
02.08.201819:00
AIK Solna (SWE) - FC Nordsjaelland (DEN)
0:1
02.08.201819:00
FC Vaduz (LIE) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:1
02.08.201819:15
Atromitos FC (GRE) - Dinamo Brest (BLR)
1:1
02.08.201819:30
Slovan Bratislava (SVK) - Balzan Youths (MLT)
3:1
02.08.201820:00
Beşiktaş JK (TUR) - B36 Tórshavn (FRO)
6:0
02.08.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - Torpedo Kutaisi (GEO)
0:4
02.08.201820:00
Asteras Tripolis (GRE) - Hibernian FC (SCO)
1:1
02.08.201820:00
SBV Vitesse (NED) - Viitorul Constanţa (ROU)
3:1
02.08.201820:00
FC Kodaň (DEN) - Stjarnan FC (ISL)
5:0
02.08.201820:15
NK Maribor (SLO) - Chikhura Sachkhere (GEO)
2:0
02.08.201820:15
FK Sarajevo (BIH) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:8
02.08.201820:30
FCSB (ROU) - Rudar Velenje (SLO)
4:0
02.08.201820:30
NK Domžale (SLO) - FK Ufa (RUS)
1:1
02.08.201820:45
Rangers FC (SCO) - NK Osijek (CRO)
1:1
02.08.201820:45
Girondins Bordeaux (FRA) - FK Ventspils (LAT)
2:1
02.08.201820:45
SP La Fiorita (SMR) - FK Spartaks (LAT)
0:3
02.08.201820:45
Sarpsborg 08 FF (NOR) - FC St. Gallen (SUI)
1:0
02.08.201820:45
Burnley FC (ENG) - Aberdeen FC (SCO)
3:1e
02.08.201820:45
Lech Poznań (POL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
3:1e
02.08.201820:45
KF Drita (KOS) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
02.08.201820:45
AZ Alkmaar (NED) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
02.08.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
02.08.201821:00
Újpest FC (HUN) - Sevilla FC (ESP)
1:3
02.08.201821:00
Radnički Niš (SRB) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2
02.08.201821:00
Rio Ave FC (POR) - Jagiellonia Białystok (POL)
4:4
02.08.201821:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - Hapoel Haifa (ISR)
0:1
02.08.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - FC Santa Coloma (AND)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

07.08.201818:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
09.08.201816:00
FK Ufa (RUS) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:1
09.08.201818:00
Hapoel Haifa (ISR) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:4
09.08.201818:30
RB Lipsko (GER) - CSU Craiova (ROU)
3:1
09.08.201819:00
Sigma Olomouc (CZE) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
09.08.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - Dinamo Brest (BLR)
4:0
09.08.201819:00
AS Trenčín (SVK) - Feyenoord Rotterdam (NED)
4:0
09.08.201819:00
Illičivec Mariupol (UKR) - Girondins Bordeaux (FRA)
1:3
09.08.201819:00
Dinamo Minsk (BLR) - Zenit Petrohrad (RUS)
4:0
09.08.201819:00
SK Sturm Graz (AUT) - AEK Larnaka (CYP)
0:2
09.08.201819:20
Jagiellonia Białystok (POL) - KAA Gent (BEL)
0:1
09.08.201819:45
FC Nordsjaelland (DEN) - FK Partizan (SRB)
1:2
09.08.201819:45
CSKA Sofia (BUL) - FC Kodaň (DEN)
1:2
09.08.201820:00
KRC Genk (BEL) - Lech Poznań (POL)
2:0
09.08.201820:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Luzern (SUI)
4:0
09.08.201820:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - Burnley FC (ENG)
0:0
09.08.201820:00
Beşiktaş JK (TUR) - LASK Linz (AUT)
1:0
09.08.201820:00
SBV Vitesse (NED) - FC Basilej (SUI)
0:1
09.08.201820:30
Zarja Luhansk (UKR) - SC Braga (POR)
1:1
09.08.201820:45
Rangers FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
3:1
09.08.201820:45
Hajduk Split (CRO) - FCSB (ROU)
0:0
09.08.201820:45
Spartak Subotica (SRB) - Brøndby IF (DEN)
0:2
09.08.201820:45
Sarpsborg 08 FF (NOR) - NK Rijeka (CRO)
1:1
09.08.201820:45
Hibernian FC (SCO) - Molde FK (NOR)
0:0
09.08.201821:05
Slovan Bratislava (SVK) - Rapid Vídeň (AUT)
2:1
09.08.201821:45
Sevilla FC (ESP) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

16.08.201816:00
Kairat Almaty (KAZ) - Sigma Olomouc (CZE)
1:2
16.08.201817:00
Progrès Niedercorn (LUX) - FK Ufa (RUS)
2:2
16.08.201817:30
AEK Larnaka (CYP) - SK Sturm Graz (AUT)
5:0
16.08.201818:30
CSU Craiova (ROU) - RB Lipsko (GER)
1:1
16.08.201818:30
FC Kodaň (DEN) - CSKA Sofia (BUL)
2:1
16.08.201819:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Dinamo Minsk (BLR)
8:1e
16.08.201819:00
Molde FK (NOR) - Hibernian FC (SCO)
3:0
16.08.201819:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Sevilla FC (ESP)
0:5
16.08.201819:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
16.08.201819:30
FC Luzern (SUI) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
16.08.201819:45
Dinamo Brest (BLR) - Apollon Limassol (CYP)
1:0
16.08.201819:45
LASK Linz (AUT) - Beşiktaş JK (TUR)
2:1
16.08.201820:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Hapoel Haifa (ISR)
2:0
16.08.201820:00
Brøndby IF (DEN) - Spartak Subotica (SRB)
2:1
16.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - SBV Vitesse (NED)
1:0
16.08.201820:15
NK Maribor (SLO) - Rangers FC (SCO)
0:0
16.08.201820:15
Lech Poznań (POL) - KRC Genk (BEL)
1:2
16.08.201820:30
Rapid Vídeň (AUT) - Slovan Bratislava (SVK)
4:0
16.08.201820:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - AS Trenčín (SVK)
1:1
16.08.201820:30
KAA Gent (BEL) - Jagiellonia Białystok (POL)
3:1
16.08.201820:30
FCSB (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:1
16.08.201820:30
FK Partizan (SRB) - FC Nordsjaelland (DEN)
3:2
16.08.201820:45
Girondins Bordeaux (FRA) - Illičivec Mariupol (UKR)
2:1
16.08.201820:45
NK Rijeka (CRO) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
0:1
16.08.201820:45
Burnley FC (ENG) - Istanbul Başakşehir (TUR)
1:0e
16.08.201821:30
SC Braga (POR) - Zarja Luhansk (UKR)
2:2

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

09.08.201818:00
Alashkert FC (ARM) - CFR Cluj (ROU)
0:2
09.08.201818:00
FK Spartaks (LAT) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:1
09.08.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
09.08.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - APOEL Nikósie (CYP)
2:2
09.08.201819:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - FK Kukësi (ALB)
5:2
09.08.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Valur Reykjavík (ISL)
1:0
09.08.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - HJK Helsinky (FIN)
3:0
09.08.201820:45
Cork City (IRL) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
09.08.201820:45
The New Saints FC (WAL) - FC Midtjylland (DEN)
0:2
09.08.201821:00
Legia Varšava (POL) - F91 Dudelange (LUX)
1:2

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

16.08.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:4
16.08.201819:00
CFR Cluj (ROU) - Alashkert FC (ARM)
5:0
16.08.201819:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Spartaks (LAT)
0:0
16.08.201819:00
FC Midtjylland (DEN) - The New Saints FC (WAL)
3:1
16.08.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
16.08.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Torpedo Kutaisi (GEO)
2:0
16.08.201820:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
16.08.201820:00
F91 Dudelange (LUX) - Legia Varšava (POL)
2:2
16.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - Cork City (IRL)
3:0
16.08.201821:00
Valur Reykjavík (ISL) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1

předkola - 4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

23.08.201818:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Molde FK (NOR)
3:1
23.08.201818:30
AS Trenčín (SVK) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
23.08.201819:00
Sigma Olomouc (CZE) - Sevilla FC (ESP)
0:1
23.08.201819:05
Sarpsborg 08 FF (NOR) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:1
23.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - Apollon Limassol (CYP)
3:2
23.08.201820:00
Atalanta Bergamo (ITA) - FC Kodaň (DEN)
0:0
23.08.201820:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Burnley FC (ENG)
3:1
23.08.201820:30
FK Partizan (SRB) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
23.08.201820:30
Rapid Vídeň (AUT) - FCSB (ROU)
3:1
23.08.201820:30
KRC Genk (BEL) - Brøndby IF (DEN)
5:2
23.08.201820:30
Zarja Luhansk (UKR) - RB Lipsko (GER)
0:0
23.08.201820:45
KAA Gent (BEL) - Girondins Bordeaux (FRA)
0:0
23.08.201820:45
Rangers FC (SCO) - FK Ufa (RUS)
1:0

předkola - 4. předkolo - hlavní část - odvety

30.08.201816:00
FK Ufa (RUS) - Rangers FC (SCO)
1:1
30.08.201817:30
AEK Larnaka (CYP) - AS Trenčín (SVK)
3:0
30.08.201818:30
FC Kodaň (DEN) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:0p
30.08.201818:30
RB Lipsko (GER) - Zarja Luhansk (UKR)
3:2
30.08.201819:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
2:1
30.08.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - FC Basilej (SUI)
1:0
30.08.201819:00
Molde FK (NOR) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
30.08.201820:00
Beşiktaş JK (TUR) - FK Partizan (SRB)
3:0
30.08.201820:30
FCSB (ROU) - Rapid Vídeň (AUT)
2:1
30.08.201820:30
Brøndby IF (DEN) - KRC Genk (BEL)
2:4
30.08.201820:45
Girondins Bordeaux (FRA) - KAA Gent (BEL)
2:0
30.08.201820:45
Burnley FC (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
30.08.201821:45
Sevilla FC (ESP) - Sigma Olomouc (CZE)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.08.201818:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:1
23.08.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Astana (KAZ)
1:0
23.08.201819:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Celtic FC (SCO)
1:1
23.08.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
23.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
23.08.201820:00
F91 Dudelange (LUX) - CFR Cluj (ROU)
2:0
23.08.201820:30
Olimpija Lublaň (SLO) - Spartak Trnava (SVK)
0:2
23.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - FK Škendija (MKD)
3:1

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

30.08.201816:00
FC Astana (KAZ) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0p
30.08.201819:00
CFR Cluj (ROU) - F91 Dudelange (LUX)
2:3
30.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
3:0
30.08.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Torpedo Kutaisi (GEO)
4:0
30.08.201819:15
FC Midtjylland (DEN) - Malmö FF (SWE)
0:2
30.08.201820:15
FK Škendija (MKD) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
30.08.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
30.08.201821:00
Celtic FC (SCO) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
19:58 Jaume Costa na marodce Villarrealu
Villarrealu bude po reprezentační pauze chybět Jaume Costa, obránce španělského klubu si poranil stehenní sval a mimo hru bude dva až tři týdny. (lequipe.fr)
18.03. Chelsea si stěžovala na rasismus v Kyjevě
Londýnská Chelsea si stěžovala na rasistické chování fanoušků v odvetě osmifinále Evropské ligy v Kyjevě, kde přehrála jasně domácí Dynamo. Ukrajinští příznivci měli urážet mladého záložníka Calluma Hudsona-Odoie. Ten údajně už během zápasu upozornil kapitána Cesara Azpilicuetu, který stížnost tlumočil rozhodčímu. UEFA už oznámila, že případ důkladně prošetří. (bbc.co.uk)
15.03. Zápas Krasnodaru viděla rekordní návštěva
Včerejšímu utkání FK Krasnodar - Valencia přihlíželo přímo na stadionu 35 074 diváků, jedná se o rekordní domácí návštěvu ruského klubu. Ten sahal po postupu, ve třetí minutě nastavení ovšem inkasoval a po remíze 1:1 vypadl z Evropské ligy. (sport-express.ru)
15.03. Zenit možná bude postrádat Luňova
Andrej Luňov možná vynechá ligové utkání Zenitu Petrohrad proti moskevskému Spartaku. Sedminásobný ruský reprezentant má z prohrané odvety osmifinále Evropské ligy s Villarrealem problémy s chodidlem a o jeho možném startu se rozhodne až zítra. (sport-express.ru)
15.03. Neapol přišla také o Diawaru
Amadou Diawara je dalším zraněným hráčem Neapole. Záložník italského klubu si poranil chodidlo a stejně jako Vlad Chiricheş a Lorenzo Insigne bude tři týdny bez fotbalu. (football-italia.net)
15.03. Chiricheş je znovu na marodce Neapole
Vlad Chiricheş letos stihl jenom tři soutěžní starty a z tohoto čísla se v nadcházejících dnech nepohne. Rumunský obránce Neapole má znovu zdravotní problémy, včera si poranil stehenní sval. (football-italia.net)
15.03. Insigne si nezahraje tři týdny
Zhruba tři týdny bude mimo hru Lorenzo Insigne, útočník Neapole si během rozcvičky před včerejším soubojem se Salzburgem poranil stehenní sval. (football-italia.net)
15.03. Slavia ve čtvrtfinále EL narazí na Chelsea
Soupeřem Slavie Praha ve čtvrtfinále Evropské ligy bude Chelsea.
15.03. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava osmifinálových odvet Ligy mistrů: Vlachodimos (Benfica) - Alonso (Chelsea), Ferro (Benfica), Ngadeu-Ngadjui (Slavia), Grimaldo (Benfica) - Maitland-Niles (Arsenal), Pizzi (Benfica), Souček (Slavia), Hudson-Odoi (Chelsea) - Giroud (Chelsea), Aubameyang (Arsenal). (uefa.com)
15.03. Slavia vydělala už 216 milionů korun
Fotbalisté pražské Slavie senzačním postupem přes Sevillu do čtvrtfinále Evropské ligy opět vylepšili národní klubový koeficient UEFA a české týmy zároveň ve čtvrtek získaly definitivní jistotu třináctého místa. Červenobílí si po vyřazení španělského favorita zajistili dalších 1,5 milionu eur (38,5 milionu korun) a za celou sezonu v pohárech vydělali v přepočtu už asi 216 milionů korun. Nejvíce Pražané inkasovali za postup do základní skupiny Evropské ligy, za který si vysloužili 2,92 milionu eur (75 milionů korun). Dalších 570 tisíc eur (14,6 milionu korun) vydělali za každou ze tří výher ve skupině a 190 tisíc eur (4,9 milionu korun) dostali za jednu remízu. Druhé místo ve skupině jim vyneslo půl milionu eur (12,8 milionu korun) stejně jako účast v úvodním kole vyřazovací fáze. V něm Slavia vyřadila belgický Genk, za což jí připadlo 1,1 milionu eur (28,2 milionu korun). Dalších 1,5 milionu eur pak lídr české ligy vydělal za čtvrteční postup do čtvrtfinále, kam Pražany poslala výhra nad Sevillou 4:3 po prodloužení po skvělém obratu a gólu v předposlední minutě. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.03.
Dynamo Kyjev - Chelsea FC
0:5
14.03.
Red Bull Salzburg - SSC Neapol
3:1
14.03.
FK Krasnodar - Valencia CF
1:1
14.03.
Inter Milán - Eintracht Frankfurt
0:1
14.03.
SL Benfica - Dinamo Záhřeb
3:0e
14.03.
Slavia Praha - Sevilla FC
4:3e
14.03.
Arsenal FC - Stade Rennes
3:0
14.03.
Villarreal CF - Zenit Petrohrad
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
11.04.?
Arsenal FC - SSC Neapol
info
11.04.?
Villarreal CF - Valencia CF
info
11.04.?
SL Benfica - Eintracht Frankfurt
info
11.04.?
Slavia Praha - Chelsea FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Dokáže Slavia postoupit přes Chelsea?
Hlasovat