předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

26.07.201816:00
FK Ufa (RUS) - NK Domžale (SLO)
0:0
26.07.201816:45
FK Ventspils (LAT) - Girondins Bordeaux (FRA)
0:1
26.07.201817:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
26.07.201817:00
Viitorul Constanţa (ROU) - SBV Vitesse (NED)
2:2
26.07.201817:00
FK Spartaks (LAT) - SP La Fiorita (SMR)
6:0
26.07.201817:00
Kairat Almaty (KAZ) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
26.07.201817:30
Rudar Velenje (SLO) - FCSB (ROU)
0:2
26.07.201818:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Víkingur Gøta (FRO)
3:0
26.07.201818:00
Hapoel Haifa (ISR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:1
26.07.201818:00
Balzan Youths (MLT) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
26.07.201818:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - NK Maribor (SLO)
0:0
26.07.201818:30
F91 Dudelange (LUX) - KF Drita (KOS)
2:1
26.07.201818:30
RB Lipsko (GER) - BK Häcken (SWE)
4:0
26.07.201819:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - FC Vaduz (LIE)
1:0
26.07.201819:00
Molde FK (NOR) - KF Laçi (ALB)
3:0
26.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Valletta FC (MLT)
1:1
26.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Flora Tallinn (EST)
5:0
26.07.201819:00
Djurgårdens IF (SWE) - Illičivec Mariupol (UKR)
1:1
26.07.201819:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Progrès Niedercorn (LUX)
1:0
26.07.201819:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Radnički Niš (SRB)
2:0
26.07.201819:00
CSKA Sofia (BUL) - Admira Wacker Mödling (AUT)
3:0
26.07.201819:20
Jagiellonia Białystok (POL) - Rio Ave FC (POR)
1:0
26.07.201819:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Lech Poznań (POL)
1:1
26.07.201819:45
LASK Linz (AUT) - Lillestrøm SK (NOR)
4:0
26.07.201819:45
FC Nordsjaelland (DEN) - AIK Solna (SWE)
1:0
26.07.201819:45
Dinamo Brest (BLR) - Atromitos FC (GRE)
4:3
26.07.201820:00
B36 Tórshavn (FRO) - Beşiktaş JK (TUR)
0:2
26.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:1
26.07.201820:00
Hajduk Split (CRO) - Slavia Sofia (BUL)
1:0
26.07.201820:00
KRC Genk (BEL) - Fola Esch (LUX)
5:0
26.07.201820:00
Górnik Zabrze (POL) - AS Trenčín (SVK)
0:1
26.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Crusaders FC (NIR)
5:1
26.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - Alashkert FC (ARM)
0:1
26.07.201820:00
FC Santa Coloma (AND) - Valur Reykjavík (ISL)
1:0
26.07.201820:15
FC St. Gallen (SUI) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
2:1
26.07.201820:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
26.07.201820:30
FK Partizan (SRB) - FK Trakai (LTU)
1:0
26.07.201820:30
Atalanta Bergamo (ITA) - FK Sarajevo (BIH)
2:2
26.07.201820:45
NK Osijek (CRO) - Rangers FC (SCO)
0:1
26.07.201820:45
Spartak Subotica (SRB) - Sparta Praha (CZE)
2:0
26.07.201820:45
Dundalk FC (IRL) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
26.07.201820:45
Aberdeen FC (SCO) - Burnley FC (ENG)
1:1
26.07.201820:45
Hibernian FC (SCO) - Asteras Tripolis (GRE)
3:2
26.07.201821:00
Stjarnan FC (ISL) - FC Kodaň (DEN)
0:2
26.07.201821:00
DAC Dunajská Streda (SVK) - Dinamo Minsk (BLR)
1:3
26.07.201821:45
Sevilla FC (ESP) - Újpest FC (HUN)
4:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.201818:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Tobol Kostanaj (KAZ)
1:0
01.08.201818:00
Fola Esch (LUX) - KRC Genk (BEL)
1:4
02.08.201817:00
KF Laçi (ALB) - Molde FK (NOR)
0:2
02.08.201817:00
Alashkert FC (ARM) - Sutjeska Nikšić (MNE)
0:0
02.08.201817:30
AEK Larnaka (CYP) - Dundalk FC (IRL)
4:0
02.08.201817:30
AS Trenčín (SVK) - Górnik Zabrze (POL)
4:1
02.08.201818:00
Flora Tallinn (EST) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0
02.08.201818:00
Dinamo Minsk (BLR) - DAC Dunajská Streda (SVK)
4:1
02.08.201818:00
Valletta FC (MLT) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:2
02.08.201818:00
FK Trakai (LTU) - FK Partizan (SRB)
1:1
02.08.201818:00
Slavia Sofia (BUL) - Hajduk Split (CRO)
2:3
02.08.201818:30
Lillestrøm SK (NOR) - LASK Linz (AUT)
1:2
02.08.201818:30
BK Häcken (SWE) - RB Lipsko (GER)
1:1
02.08.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - Željezničar Sarajevo (BIH)
3:1
02.08.201819:00
Illičivec Mariupol (UKR) - Djurgårdens IF (SWE)
2:1e
02.08.201819:00
Progrès Niedercorn (LUX) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:0
02.08.201819:00
Lincoln Red Imps (GIB) - The New Saints FC (WAL)
1:1
02.08.201819:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - CSKA Sofia (BUL)
1:3
02.08.201819:00
Sparta Praha (CZE) - Spartak Subotica (SRB)
2:1
02.08.201819:00
AIK Solna (SWE) - FC Nordsjaelland (DEN)
0:1
02.08.201819:00
FC Vaduz (LIE) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:1
02.08.201819:15
Atromitos FC (GRE) - Dinamo Brest (BLR)
1:1
02.08.201819:30
Slovan Bratislava (SVK) - Balzan Youths (MLT)
3:1
02.08.201820:00
Beşiktaş JK (TUR) - B36 Tórshavn (FRO)
6:0
02.08.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - Torpedo Kutaisi (GEO)
0:4
02.08.201820:00
Asteras Tripolis (GRE) - Hibernian FC (SCO)
1:1
02.08.201820:00
SBV Vitesse (NED) - Viitorul Constanţa (ROU)
3:1
02.08.201820:00
FC Kodaň (DEN) - Stjarnan FC (ISL)
5:0
02.08.201820:15
NK Maribor (SLO) - Chikhura Sachkhere (GEO)
2:0
02.08.201820:15
FK Sarajevo (BIH) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:8
02.08.201820:30
FCSB (ROU) - Rudar Velenje (SLO)
4:0
02.08.201820:30
NK Domžale (SLO) - FK Ufa (RUS)
1:1
02.08.201820:45
Rangers FC (SCO) - NK Osijek (CRO)
1:1
02.08.201820:45
Girondins Bordeaux (FRA) - FK Ventspils (LAT)
2:1
02.08.201820:45
SP La Fiorita (SMR) - FK Spartaks (LAT)
0:3
02.08.201820:45
Sarpsborg 08 FF (NOR) - FC St. Gallen (SUI)
1:0
02.08.201820:45
Burnley FC (ENG) - Aberdeen FC (SCO)
3:1e
02.08.201820:45
Lech Poznań (POL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
3:1e
02.08.201820:45
KF Drita (KOS) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
02.08.201820:45
AZ Alkmaar (NED) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
02.08.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
02.08.201821:00
Újpest FC (HUN) - Sevilla FC (ESP)
1:3
02.08.201821:00
Radnički Niš (SRB) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2
02.08.201821:00
Rio Ave FC (POR) - Jagiellonia Białystok (POL)
4:4
02.08.201821:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - Hapoel Haifa (ISR)
0:1
02.08.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - FC Santa Coloma (AND)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.16:00
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.17:00
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.19:00
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.19:00
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.19:30
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.19:30
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.19:45
FC Kodaň - Riga FC
info
22.08.20:00
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.20:00
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.20:30
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.20:30
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.20:30
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.20:30
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.20:30
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.20:45
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.20:45
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.20:45
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.21:00
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.21:00
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.21:00
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.21:00
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat