1/16 finále - 1. zápasy

12.02.201918:55
Fenerbahçe SK (TUR) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
14.02.201918:55
Slavia Praha (CZE) - KRC Genk (BEL)
0:0
14.02.201918:55
Stade Rennes (FRA) - Real Betis (ESP)
3:3
14.02.201918:55
SS Lazio (ITA) - Sevilla FC (ESP)
0:1
14.02.201918:55
BATE Borisov (BLR) - Arsenal FC (ENG)
1:0
14.02.201918:55
Rapid Vídeň (AUT) - Inter Milán (ITA)
0:1
14.02.201918:55
FK Krasnodar (RUS) - Bayer Leverkusen (GER)
0:0
14.02.201918:55
Olympiakos Pireus (GRE) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:2
14.02.201918:55
Galatasaray SK (TUR) - SL Benfica (POR)
1:2
14.02.201921:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
14.02.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:1
14.02.201921:00
FC Curych (SUI) - SSC Neapol (ITA)
1:3
14.02.201921:00
Malmö FF (SWE) - Chelsea FC (ENG)
1:2
14.02.201921:00
Šachtar Doněck (UKR) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:2
14.02.201921:00
Celtic FC (SCO) - Valencia CF (ESP)
0:2
14.02.201921:00
Sporting CP (POR) - Villarreal CF (ESP)
0:1

1/16 finále - odvety

20.02.201918:00
Sevilla FC (ESP) - SS Lazio (ITA)
2:0
21.02.201918:55
Dinamo Záhřeb (CRO) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
21.02.201918:55
Arsenal FC (ENG) - BATE Borisov (BLR)
3:0
21.02.201918:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Club Bruggy (BEL)
4:0
21.02.201918:55
SSC Neapol (ITA) - FC Curych (SUI)
2:0
21.02.201918:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
4:1
21.02.201918:55
Valencia CF (ESP) - Celtic FC (SCO)
1:0
21.02.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:1
21.02.201918:55
Villarreal CF (ESP) - Sporting CP (POR)
1:1
21.02.201921:00
KRC Genk (BEL) - Slavia Praha (CZE)
1:4
21.02.201921:00
Real Betis (ESP) - Stade Rennes (FRA)
1:3
21.02.201921:00
Inter Milán (ITA) - Rapid Vídeň (AUT)
4:0
21.02.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - FK Krasnodar (RUS)
1:1
21.02.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Malmö FF (SWE)
3:0
21.02.201921:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:0
21.02.201921:00
SL Benfica (POR) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.16:00
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.17:00
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.19:00
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.19:00
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.19:30
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.19:30
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.19:45
FC Kodaň - Riga FC
info
22.08.20:00
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.20:00
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.20:30
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.20:30
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.20:30
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.20:30
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.20:30
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.20:45
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.20:45
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.20:45
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.21:00
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.21:00
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.21:00
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.21:00
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat