základní skupiny - skupina A

20.09.201821:00
AEK Larnaka (CYP) - FC Curych (SUI)
0:1
20.09.201821:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Bayer Leverkusen (GER)
2:3
04.10.201818:55
Bayer Leverkusen (GER) - AEK Larnaka (CYP)
4:2
04.10.201818:55
FC Curych (SUI) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
25.10.201818:55
FC Curych (SUI) - Bayer Leverkusen (GER)
3:2
25.10.201818:55
AEK Larnaka (CYP) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
08.11.201821:00
Bayer Leverkusen (GER) - FC Curych (SUI)
1:0
08.11.201821:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
29.11.201818:55
FC Curych (SUI) - AEK Larnaka (CYP)
1:2
29.11.201818:55
Bayer Leverkusen (GER) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
13.12.201821:00
AEK Larnaka (CYP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:5
13.12.201821:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Curych (SUI)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)641116:913
2.FC Curych (SUI)63127:610
3.AEK Larnaka (CYP)61236:125
4.Ludogorec Razgrad (BUL)60425:74
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)32106:37
2.FC Curych (SUI)32015:46
3.Ludogorec Razgrad (BUL)30213:42
4.AEK Larnaka (CYP)30122:71
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)320110:66
2.FC Curych (SUI)31112:24
3.AEK Larnaka (CYP)31114:54
4.Ludogorec Razgrad (BUL)30212:32

základní skupiny - skupina B

20.09.201821:00
RB Lipsko (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:3
20.09.201821:00
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
04.10.201818:55
Rosenborg BK (NOR) - RB Lipsko (GER)
1:3
04.10.201818:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Celtic FC (SCO)
3:1
25.10.201818:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
3:0
25.10.201818:55
RB Lipsko (GER) - Celtic FC (SCO)
2:0
08.11.201821:00
Rosenborg BK (NOR) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:5
08.11.201821:00
Celtic FC (SCO) - RB Lipsko (GER)
2:1
29.11.201818:55
Red Bull Salzburg (AUT) - RB Lipsko (GER)
1:0
29.11.201818:55
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:1
13.12.201821:00
RB Lipsko (GER) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
13.12.201821:00
Celtic FC (SCO) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)660017:618
2.Celtic FC (SCO)63036:89
3.RB Lipsko (GER)62139:87
4.Rosenborg BK (NOR)60154:141
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)33007:19
2.Celtic FC (SCO)32014:36
3.RB Lipsko (GER)31115:44
4.Rosenborg BK (NOR)30033:90
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)330010:59
2.RB Lipsko (GER)31024:43
3.Celtic FC (SCO)31022:53
4.Rosenborg BK (NOR)30121:51

základní skupiny - skupina C

20.09.201821:00
Slavia Praha (CZE) - Girondins Bordeaux (FRA)
1:0
20.09.201821:00
FC Kodaň (DEN) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
04.10.201818:55
Girondins Bordeaux (FRA) - FC Kodaň (DEN)
1:2
04.10.201818:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Slavia Praha (CZE)
1:0
25.10.201818:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Girondins Bordeaux (FRA)
2:1
25.10.201818:55
FC Kodaň (DEN) - Slavia Praha (CZE)
0:1
08.11.201821:00
Slavia Praha (CZE) - FC Kodaň (DEN)
0:0
08.11.201821:00
Girondins Bordeaux (FRA) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
29.11.201818:55
Zenit Petrohrad (RUS) - FC Kodaň (DEN)
1:0
29.11.201818:55
Girondins Bordeaux (FRA) - Slavia Praha (CZE)
2:0
13.12.201821:00
FC Kodaň (DEN) - Girondins Bordeaux (FRA)
0:1
13.12.201821:00
Slavia Praha (CZE) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)63216:511
2.Slavia Praha (CZE)63124:310
3.Girondins Bordeaux (FRA)62136:67
4.FC Kodaň (DEN)61233:55
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33004:19
2.Slavia Praha (CZE)32103:07
3.Girondins Bordeaux (FRA)31114:34
4.FC Kodaň (DEN)30121:31
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)31112:24
2.Girondins Bordeaux (FRA)31022:33
3.Slavia Praha (CZE)31021:33
4.Zenit Petrohrad (RUS)30212:42

základní skupiny - skupina D

20.09.201821:00
Spartak Trnava (SVK) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
20.09.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Fenerbahçe SK (TUR)
4:1
04.10.201818:55
Fenerbahçe SK (TUR) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
04.10.201818:55
RSC Anderlecht (BEL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
25.10.201818:55
RSC Anderlecht (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
25.10.201818:55
Spartak Trnava (SVK) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
08.11.201816:50
Fenerbahçe SK (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
2:0
08.11.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Spartak Trnava (SVK)
3:1
29.11.201818:55
RSC Anderlecht (BEL) - Spartak Trnava (SVK)
0:0
29.11.201818:55
Fenerbahçe SK (TUR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
13.12.201821:00
Spartak Trnava (SVK) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
13.12.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - RSC Anderlecht (BEL)
0:0
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Záhřeb (CRO)642011:314
2.Fenerbahçe SK (TUR)62227:78
3.Spartak Trnava (SVK)62134:77
4.RSC Anderlecht (BEL)60332:73
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Záhřeb (CRO)32107:27
2.Fenerbahçe SK (TUR)32104:07
3.Spartak Trnava (SVK)32013:26
4.RSC Anderlecht (BEL)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Záhřeb (CRO)32104:17
2.RSC Anderlecht (BEL)30120:31
3.Fenerbahçe SK (TUR)30123:71
4.Spartak Trnava (SVK)30121:51

základní skupiny - skupina E

20.09.201821:00
Sporting CP (POR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:0
20.09.201821:00
Arsenal FC (ENG) - Vorskla Poltava (UKR)
4:2
04.10.201818:55
Vorskla Poltava (UKR) - Sporting CP (POR)
1:2
04.10.201818:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - Arsenal FC (ENG)
0:3
25.10.201818:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - Vorskla Poltava (UKR)
0:1
25.10.201818:55
Sporting CP (POR) - Arsenal FC (ENG)
0:1
08.11.201821:00
Vorskla Poltava (UKR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
08.11.201821:00
Arsenal FC (ENG) - Sporting CP (POR)
0:0
29.11.201818:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sporting CP (POR)
1:6
29.11.201818:55
Vorskla Poltava (UKR) - Arsenal FC (ENG)
0:3
13.12.201821:00
Sporting CP (POR) - Vorskla Poltava (UKR)
3:0
13.12.201821:00
Arsenal FC (ENG) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)651012:216
2.Sporting CP (POR)641113:313
3.Vorskla Poltava (UKR)61054:133
4.Qarabağ Ağdam (AZE)61052:133
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32105:27
2.Sporting CP (POR)32015:16
3.Vorskla Poltava (UKR)30031:60
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30031:100
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)33007:09
2.Sporting CP (POR)32108:27
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31021:33
4.Vorskla Poltava (UKR)31023:73

základní skupiny - skupina F

20.09.201821:00
F91 Dudelange (LUX) - AC Milán (ITA)
0:1
20.09.201821:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Real Betis (ESP)
0:0
04.10.201818:55
Real Betis (ESP) - F91 Dudelange (LUX)
3:0
04.10.201818:55
AC Milán (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
25.10.201818:55
AC Milán (ITA) - Real Betis (ESP)
1:2
25.10.201818:55
F91 Dudelange (LUX) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:2
08.11.201821:00
Real Betis (ESP) - AC Milán (ITA)
1:1
08.11.201821:00
Olympiakos Pireus (GRE) - F91 Dudelange (LUX)
5:1
29.11.201818:55
AC Milán (ITA) - F91 Dudelange (LUX)
5:2
29.11.201818:55
Real Betis (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:0
13.12.201821:00
F91 Dudelange (LUX) - Real Betis (ESP)
0:0
13.12.201821:00
Olympiakos Pireus (GRE) - AC Milán (ITA)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Real Betis (ESP)63307:212
2.Olympiakos Pireus (GRE)631211:610
3.AC Milán (ITA)631212:910
4.F91 Dudelange (LUX)60153:161
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)32108:27
2.Real Betis (ESP)32105:17
3.AC Milán (ITA)32019:56
4.F91 Dudelange (LUX)30120:31
 TýmZVRPSB
1.Real Betis (ESP)31202:15
2.AC Milán (ITA)31113:44
3.Olympiakos Pireus (GRE)31023:43
4.F91 Dudelange (LUX)30033:130

základní skupiny - skupina G

20.09.201818:55
Villarreal CF (ESP) - Rangers FC (SCO)
2:2
20.09.201818:55
Rapid Vídeň (AUT) - Spartak Moskva (RUS)
2:0
04.10.201821:00
Spartak Moskva (RUS) - Villarreal CF (ESP)
3:3
04.10.201821:00
Rangers FC (SCO) - Rapid Vídeň (AUT)
3:1
25.10.201821:00
Rangers FC (SCO) - Spartak Moskva (RUS)
0:0
25.10.201821:00
Villarreal CF (ESP) - Rapid Vídeň (AUT)
5:0
08.11.201818:55
Spartak Moskva (RUS) - Rangers FC (SCO)
4:3
08.11.201818:55
Rapid Vídeň (AUT) - Villarreal CF (ESP)
0:0
29.11.201816:50
Spartak Moskva (RUS) - Rapid Vídeň (AUT)
1:2
29.11.201821:00
Rangers FC (SCO) - Villarreal CF (ESP)
0:0
13.12.201818:55
Villarreal CF (ESP) - Spartak Moskva (RUS)
2:0
13.12.201818:55
Rapid Vídeň (AUT) - Rangers FC (SCO)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)624012:510
2.Rapid Vídeň (AUT)63126:910
3.Rangers FC (SCO)61328:86
4.Spartak Moskva (RUS)61238:125
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)32109:27
2.Rapid Vídeň (AUT)32103:07
3.Rangers FC (SCO)31203:15
4.Spartak Moskva (RUS)31118:84
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)30303:33
2.Rapid Vídeň (AUT)31023:93
3.Rangers FC (SCO)30125:71
4.Spartak Moskva (RUS)30120:41

základní skupiny - skupina H

20.09.201818:55
Olympique Marseille (FRA) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
20.09.201818:55
SS Lazio (ITA) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
04.10.201821:00
Apollon Limassol (CYP) - Olympique Marseille (FRA)
2:2
04.10.201821:00
Eintracht Frankfurt (GER) - SS Lazio (ITA)
4:1
25.10.201821:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Apollon Limassol (CYP)
2:0
25.10.201821:00
Olympique Marseille (FRA) - SS Lazio (ITA)
1:3
08.11.201818:55
Apollon Limassol (CYP) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:3
08.11.201818:55
SS Lazio (ITA) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
29.11.201821:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Olympique Marseille (FRA)
4:0
29.11.201821:00
Apollon Limassol (CYP) - SS Lazio (ITA)
2:0
13.12.201818:55
Olympique Marseille (FRA) - Apollon Limassol (CYP)
1:3
13.12.201818:55
SS Lazio (ITA) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
 TýmZVRPSB
1.Eintracht Frankfurt (GER)660017:518
2.SS Lazio (ITA)63039:119
3.Apollon Limassol (CYP)621310:107
4.Olympique Marseille (FRA)60156:161
 TýmZVRPSB
1.Eintracht Frankfurt (GER)330010:19
2.SS Lazio (ITA)32015:46
3.Apollon Limassol (CYP)31116:54
4.Olympique Marseille (FRA)30033:80
 TýmZVRPSB
1.Eintracht Frankfurt (GER)33007:49
2.Apollon Limassol (CYP)31024:53
3.SS Lazio (ITA)31024:73
4.Olympique Marseille (FRA)30123:81

základní skupiny - skupina I

20.09.201818:55
Beşiktaş JK (TUR) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
3:1
20.09.201818:55
KRC Genk (BEL) - Malmö FF (SWE)
2:0
04.10.201821:00
Malmö FF (SWE) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
04.10.201821:00
Sarpsborg 08 FF (NOR) - KRC Genk (BEL)
3:1
25.10.201821:00
Sarpsborg 08 FF (NOR) - Malmö FF (SWE)
1:1
25.10.201821:00
Beşiktaş JK (TUR) - KRC Genk (BEL)
2:4
08.11.201818:55
Malmö FF (SWE) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
1:1
08.11.201818:55
KRC Genk (BEL) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
29.11.201821:00
Sarpsborg 08 FF (NOR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:3
29.11.201821:00
Malmö FF (SWE) - KRC Genk (BEL)
2:2
13.12.201818:55
Beşiktaş JK (TUR) - Malmö FF (SWE)
0:1
13.12.201818:55
KRC Genk (BEL) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
4:0
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)632114:811
2.Malmö FF (SWE)62317:69
3.Beşiktaş JK (TUR)62139:117
4.Sarpsborg 08 FF (NOR)61238:135
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)32107:17
2.Malmö FF (SWE)31205:35
3.Sarpsborg 08 FF (NOR)31116:54
4.Beşiktaş JK (TUR)31025:63
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)31117:74
2.Beşiktaş JK (TUR)31114:54
3.Malmö FF (SWE)31112:34
4.Sarpsborg 08 FF (NOR)30122:81

základní skupiny - skupina J

20.09.201818:55
Sevilla FC (ESP) - Standard Lutych (BEL)
5:1
20.09.201818:55
Akhisar Belediyespor (TUR) - FK Krasnodar (RUS)
0:1
04.10.201821:00
FK Krasnodar (RUS) - Sevilla FC (ESP)
2:1
04.10.201821:00
Standard Lutych (BEL) - Akhisar Belediyespor (TUR)
2:1
25.10.201821:00
Standard Lutych (BEL) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
25.10.201821:00
Sevilla FC (ESP) - Akhisar Belediyespor (TUR)
6:0
08.11.201818:55
FK Krasnodar (RUS) - Standard Lutych (BEL)
2:1
08.11.201818:55
Akhisar Belediyespor (TUR) - Sevilla FC (ESP)
2:3
29.11.201818:55
FK Krasnodar (RUS) - Akhisar Belediyespor (TUR)
2:1
29.11.201821:00
Standard Lutych (BEL) - Sevilla FC (ESP)
1:0
13.12.201818:55
Sevilla FC (ESP) - FK Krasnodar (RUS)
3:0
13.12.201818:55
Akhisar Belediyespor (TUR) - Standard Lutych (BEL)
0:0
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)640218:612
2.FK Krasnodar (RUS)64028:812
3.Standard Lutych (BEL)63127:910
4.Akhisar Belediyespor (TUR)60154:141
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)330014:19
2.FK Krasnodar (RUS)33006:39
3.Standard Lutych (BEL)33005:29
4.Akhisar Belediyespor (TUR)30122:41
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)31024:53
2.FK Krasnodar (RUS)31022:53
3.Standard Lutych (BEL)30122:71
4.Akhisar Belediyespor (TUR)30032:100

základní skupiny - skupina K

20.09.201818:55
Stade Rennes (FRA) - FK Jablonec (CZE)
2:1
20.09.201818:55
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Astana (KAZ)
2:2
04.10.201816:50
FC Astana (KAZ) - Stade Rennes (FRA)
2:0
04.10.201821:00
FK Jablonec (CZE) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:2
25.10.201821:00
FK Jablonec (CZE) - FC Astana (KAZ)
1:1
25.10.201821:00
Stade Rennes (FRA) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2
08.11.201816:50
FC Astana (KAZ) - FK Jablonec (CZE)
2:1
08.11.201818:55
Dynamo Kyjev (UKR) - Stade Rennes (FRA)
3:1
29.11.201816:50
FC Astana (KAZ) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
29.11.201821:00
FK Jablonec (CZE) - Stade Rennes (FRA)
0:1
13.12.201818:55
Stade Rennes (FRA) - FC Astana (KAZ)
2:0
13.12.201818:55
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Jablonec (CZE)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)632110:711
2.Stade Rennes (FRA)63037:89
3.FC Astana (KAZ)62227:78
4.FK Jablonec (CZE)61236:85
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)32015:36
2.FC Astana (KAZ)32014:26
3.Dynamo Kyjev (UKR)31115:44
4.FK Jablonec (CZE)30213:42
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32105:37
2.FK Jablonec (CZE)31023:43
3.Stade Rennes (FRA)31022:53
4.FC Astana (KAZ)30213:52

základní skupiny - skupina L

20.09.201818:55
PAOK Soluň (GRE) - Chelsea FC (ENG)
0:1
20.09.201818:55
MOL Vidi FC (HUN) - BATE Borisov (BLR)
0:2
04.10.201821:00
BATE Borisov (BLR) - PAOK Soluň (GRE)
1:4
04.10.201821:00
Chelsea FC (ENG) - MOL Vidi FC (HUN)
1:0
25.10.201821:00
Chelsea FC (ENG) - BATE Borisov (BLR)
3:1
25.10.201821:00
PAOK Soluň (GRE) - MOL Vidi FC (HUN)
0:2
08.11.201818:55
BATE Borisov (BLR) - Chelsea FC (ENG)
0:1
08.11.201818:55
MOL Vidi FC (HUN) - PAOK Soluň (GRE)
1:0
29.11.201818:55
BATE Borisov (BLR) - MOL Vidi FC (HUN)
2:0
29.11.201821:00
Chelsea FC (ENG) - PAOK Soluň (GRE)
4:0
13.12.201818:55
PAOK Soluň (GRE) - BATE Borisov (BLR)
1:3
13.12.201818:55
MOL Vidi FC (HUN) - Chelsea FC (ENG)
2:2
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)651012:316
2.BATE Borisov (BLR)63039:99
3.MOL Vidi FC (HUN)62135:77
4.PAOK Soluň (GRE)61055:123
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)33008:19
2.MOL Vidi FC (HUN)31113:44
3.BATE Borisov (BLR)31023:53
4.PAOK Soluň (GRE)30031:60
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32104:27
2.BATE Borisov (BLR)32016:46
3.MOL Vidi FC (HUN)31022:33
4.PAOK Soluň (GRE)31024:63
18.05. Wolverhampton půjde do Evropské ligy
Wolverhampton sice skončil na sedmém místě tabulky anglické ligy, i z něho ale půjde do pohárové Evropy. Fanoušci anglického klubu se mohou těšit na Evropskou ligu, jejich tým tam poslal triumf Manchesteru City ve finále FA Cupu.
16.05. Loftus-Cheek přijde o finále Evropské ligy
Ruben Loftus-Cheek s definitivní platností přijde o finále Evropské ligy proti Arsenalu. Záložníka Chelsea na trávník nepustí zranění achilovky, kvůli němuž následně nebude k dispozici ani anglické reprezentaci. (bbc.com)
16.05. Loftus-Cheek může přijít o finále EL
Záložník Chelsea Ruben Loftus-Cheek může přijít o finále Evropské ligy, které se hraje 29. května v ázerbájdžánském Baku. V charitativním utkání proti New England Revolution, které Chelsea vyhrála v zámoří 3:0 si poranil kotník a stadion opustil o berlích a s ortézou na noze. (skysports.com)
14.05. Real oznámí přestup Hazarda po finále EL
Podle francouzského deníku L'Equipe oznámí Real Madrid příchod Belgičana Edena Hazarda z Chelsea po finále Evropské ligy, které hrají Blues 29. května v Baku proti Arsenalu. Londýnský klub by měl dostat 100 milionů eur. (lequipe.fr)
13.05. Finále EL bude řídit Rocchi
Gianluca Rocchi bude dohlížet na klidný průběh finále Evropské ligy mezi Chelsea a Arsenalem. Závěrečné utkání druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže se odehraje 29. května v Baku. (football-italia.net)
10.05. Český mistr má na dosah 4. předkolo LM
Pokud se fotbalisté Tottenhamu v nedělním posledním kole anglické ligy udrží v první čtyřce, vstoupí český mistr v příští sezoně do kvalifikace Ligy mistrů až v jejím závěrečném 4. předkole. Zároveň bude mít jistou minimálně účast v základní skupině Evropské ligy a prémii v přepočtu nejméně 203,7 milionu korun. Případné vítězství Arsenalu ve finále Evropské ligy by mohlo vynést jistotu místa v hlavní fázi soutěže i dalšímu českému klubu. Český mistr nevstoupí do mistrovské části kvalifikace Ligy mistrů ve 3., ale až ve 4. předkole za předpokladu, že vítěz vrcholícího ročníku si účast v prestižní soutěži zároveň zajistí i z domácí soutěže. (ČTK)
10.05. Rode má problémy s kolenem
Frankfurt včera vypadl z Evropské ligy a během zápasu s Chelsea navíc přišel o jednoho hráče. Zraněné koleno má záložník Sebastian Rode, pro něhož s velkou pravděpodobností skončila celá sezona. (sport1.de)
10.05. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava odvetných zápasů semifinále Evropské ligy: Trapp (Frankfurt) - Zappacosta (Chelsea), Hinteregger (Frankfurt), David Luiz (Chelsea), Emerson (Chelsea) - Loftus-Cheek (Chelsea), Gaćinović (Frankfurt), Hazard (Chelsea) - Lacazette (Arsenal), Aubameyang (Arsenal), Gameiro (Valencia). (uefa.com)
10.05. Sarri je prvním italským koučem ve finále EL
Manažer Chelsea Maurizio Sarri je prvním italským trenérem, který se dostal do finále Evropské ligy v jejím současném formátu. Posledním Italem na lavičce ve finále této soutěže byl před dvaceti lety Alberto Malesani, který triumfoval s Parmou. To se ale ještě hrála soutěž klasickým vyřazovacím systémem jako Pohár UEFA. (football-italia.net)
10.05. Sarrimu se nelíbí cesta do USA
Manažer Chelsea Maurizio Sarri se obává toho, jaký efekt může na jeho týmu zanechat plánovaný exhibiční zápas, který jeho tým bude hrát příští středu ve Spojených státech. Chelsea se utká s New England Revolution v utkání, které je součástí kampaně proti diskriminaci. Přesně o týden později pak bude hrát v Baku, takřka na druhém konci světa, finále Evropské ligy. "Tým je unavený a potřebuje si odpočinout. Byl bych mnohem raději, kdybychom po posledním ligovém zápase měli deset dní pauzu," uvedl Sarri k duelu, který je naplánován od března. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.05.
Valencia CF - Arsenal FC
2:4
09.05.
Chelsea FC - Eintracht Frankfurt
2:1p
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.05.21:00
Chelsea FC - Arsenal FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Který z týmů po porážce v prvním čtvrtfinále ještě dosáhne na postup?
Hlasovat