předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201818:00
FC Samtredia (GEO) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:1
11.07.201815:30
Banants Jerevan (ARM) - FK Sarajevo (BIH)
1:2
11.07.201817:30
Rabotnički Skopje (MKD) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:1
11.07.201817:45
FC Vaduz (LIE) - Levski Sofia (BUL)
1:0
11.07.201818:00
KÍ Klaksvík (FRO) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:2
11.07.201818:00
Fola Esch (LUX) - KF Priština (KOS)
0:0
11.07.201820:45
Glenavon FC (NIR) - Molde FK (NOR)
2:1
12.07.201816:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Vardar Skopje (MKD)
1:0
12.07.201816:45
FK Ventspils (LAT) - Luftëtari Gjirokastra (ALB)
5:0
12.07.201817:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
12.07.201817:30
Rudar Velenje (SLO) - SP Tre Fiori (SMR)
7:0
12.07.201817:30
Partizani Tirana (ALB) - NK Maribor (SLO)
0:1
12.07.201818:00
Trans Narva (EST) - Željezničar Sarajevo (BIH)
0:2
12.07.201818:00
FK Trakai (LTU) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:0
12.07.201818:00
Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL)
0:1
12.07.201818:00
Balzan Youths (MLT) - Keşlə FK (AZE)
4:1
12.07.201818:00
KuPS Kuopio (FIN) - FC Kodaň (DEN)
0:1
12.07.201818:00
FC Lahti (FIN) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:3
12.07.201818:00
Ilves Tampere (FIN) - Slavia Sofia (BUL)
0:1
12.07.201818:00
FK Qäbälä (AZE) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
12.07.201818:05
FK Liepāja (LAT) - BK Häcken (SWE)
0:3
12.07.201819:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:3
12.07.201819:00
Stumbras Kaunas (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
1:0
12.07.201819:00
Milsami Orhei (MDA) - Slovan Bratislava (SVK)
2:4
12.07.201819:00
Derry City (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
12.07.201819:00
Neftçi Baku (AZE) - Újpest FC (HUN)
3:1
12.07.201819:00
Petrocub Hîncești (MDA) - NK Osijek (CRO)
1:1
12.07.201819:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - KF Laçi (ALB)
2:1
12.07.201819:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
12.07.201819:45
CSKA Sofia (BUL) - Riga FC (LAT)
1:0
12.07.201820:00
UE Engordany (AND) - Kairat Almaty (KAZ)
0:3
12.07.201820:00
ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) - Sarpsborg 08 FF (NOR)
0:4
12.07.201820:00
Górnik Zabrze (POL) - Zaria Bălţi (MDA)
1:0
12.07.201820:00
Široki Brijeg (BIH) - NK Domžale (SLO)
2:2
12.07.201820:00
B36 Tórshavn (FRO) - OFK Titograd (MNE)
0:0
12.07.201820:00
Racing FC Luxembourg (LUX) - Viitorul Constanţa (ROU)
0:2
12.07.201820:05
Shamrock Rovers (IRL) - AIK Solna (SWE)
0:1
12.07.201820:15
Rudar Pljevlja (MNE) - FK Partizan (SRB)
0:3
12.07.201820:30
Budućnost Podgorica (MNE) - AS Trenčín (SVK)
0:2
12.07.201820:45
Lech Poznań (POL) - Gandzasar Kapan (ARM)
2:0
12.07.201820:45
Cliftonville FC (NIR) - FC Nordsjaelland (DEN)
0:1
12.07.201820:45
Rangers FC (SCO) - FK Shkupi (MKD)
2:0
12.07.201820:45
Spartak Subotica (SRB) - Coleraine FC (NIR)
1:1
12.07.201820:45
Hibernian FC (SCO) - NSÍ Runavík (FRO)
6:1
12.07.201821:00
Radnički Niš (SRB) - Gzira United (MLT)
4:0
12.07.201821:00
DAC Dunajská Streda (SVK) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:1
12.07.201822:00
Stjarnan FC (ISL) - Nõmme Kalju (EST)
3:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201817:45
Levski Sofia (BUL) - FC Vaduz (LIE)
3:2
17.07.201817:55
FK Shkupi (MKD) - Rangers FC (SCO)
0:0
17.07.201818:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Rabotnički Skopje (MKD)
4:0
18.07.201818:00
Željezničar Sarajevo (BIH) - Trans Narva (EST)
3:1
19.07.201815:00
Kairat Almaty (KAZ) - UE Engordany (AND)
7:1
19.07.201815:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - FC Samtredia (GEO)
2:0
19.07.201817:00
Viitorul Constanţa (ROU) - Racing FC Luxembourg (LUX)
0:0
19.07.201817:00
KF Laçi (ALB) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:1
19.07.201817:00
Dinamo Minsk (BLR) - Derry City (IRL)
1:2
19.07.201817:00
Gandzasar Kapan (ARM) - Lech Poznań (POL)
2:1
19.07.201817:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - FK Trakai (LTU)
0:1
19.07.201818:00
Gzira United (MLT) - Radnički Niš (SRB)
0:1
19.07.201818:00
Molde FK (NOR) - Glenavon FC (NIR)
5:1
19.07.201818:00
Nõmme Kalju (EST) - Stjarnan FC (ISL)
1:0
19.07.201818:00
Slavia Sofia (BUL) - Ilves Tampere (FIN)
2:1
19.07.201818:30
Slovan Bratislava (SVK) - Milsami Orhei (MDA)
5:0
19.07.201818:30
Riga FC (LAT) - CSKA Sofia (BUL)
1:1p
19.07.201819:00
BK Häcken (SWE) - FK Liepāja (LAT)
1:2
19.07.201819:00
Sarpsborg 08 FF (NOR) - ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
2:0
19.07.201819:00
Keşlə FK (AZE) - Balzan Youths (MLT)
2:1
19.07.201819:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:0
19.07.201819:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
19.07.201819:00
KF Priština (KOS) - Fola Esch (LUX)
0:1p
19.07.201819:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - DAC Dunajská Streda (SVK)
1:2
19.07.201819:00
Apollon Limassol (CYP) - Stumbras Kaunas (LTU)
2:0
19.07.201819:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Connah's Quay Nomads (WAL)
2:0
19.07.201819:00
Zaria Bălţi (MDA) - Górnik Zabrze (POL)
1:1
19.07.201819:00
Vardar Skopje (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:2
19.07.201819:00
AIK Solna (SWE) - Shamrock Rovers (IRL)
1:1e
19.07.201819:30
Progrès Niedercorn (LUX) - FK Qäbälä (AZE)
0:1
19.07.201819:30
FC Nordsjaelland (DEN) - Cliftonville FC (NIR)
2:1
19.07.201819:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
19.07.201820:00
FC Kodaň (DEN) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
19.07.201820:00
Luftëtari Gjirokastra (ALB) - FK Ventspils (LAT)
3:3
19.07.201820:15
FK Sarajevo (BIH) - Banants Jerevan (ARM)
3:0
19.07.201820:15
NK Maribor (SLO) - Partizani Tirana (ALB)
2:0
19.07.201820:30
OFK Titograd (MNE) - B36 Tórshavn (FRO)
1:2
19.07.201820:30
FK Partizan (SRB) - Rudar Pljevlja (MNE)
3:0
19.07.201820:30
AS Trenčín (SVK) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:1
19.07.201820:45
Coleraine FC (NIR) - Spartak Subotica (SRB)
0:2
19.07.201820:45
Dundalk FC (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
19.07.201820:45
SP Tre Fiori (SMR) - Rudar Velenje (SLO)
0:3
19.07.201820:45
NSÍ Runavík (FRO) - Hibernian FC (SCO)
4:6
19.07.201820:45
NK Osijek (CRO) - Petrocub Hîncești (MDA)
2:1
19.07.201821:00
Újpest FC (HUN) - Neftçi Baku (AZE)
4:0
19.07.201821:00
NK Domžale (SLO) - Široki Brijeg (BIH)
1:1
19.07.201821:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - FC Lahti (FIN)
0:0
18.07. Jablonec bude hrát s Pjunikem
Jasno o soupeři pro 2. předkolo Evropské ligy má Jablonec. Svěřenci kouče Petra Rady poměří síly s Pjunikem Jerevan, který po remíze 3:3 doma zvítězil v odvetě na hřišti severomakedonské Škupi 2:1.
18.07. Soupeřem Mladé Boleslavi bude Ordabasy
Mladá Boleslav se ve 2. předkole Evropské ligy střetne s kazašským týmem Ordabasy Šymkent, který po domácí výhře 1:0 zvítězil v odvetě 2:0 na hřišti gruzínského celku Torpedo Kutaisi. Úvodní duel se uskuteční za týden 25. července od 19 hodin v Mladé Boleslavi. Soupeř Jablonce vzejde z dvojice Škupi - Pjunik Jerevan, jejichž první souboj v Arménii skončil 3:3. (ČTK)
12.07. Skënderbeu nesmí deset let do pohárů
Osminásobný mistr albánské ligy Skënderbeu Korcë nesmí deset let startovat v evropských pohárech. Sportovní arbitrážní soud klubu potvrdil trest, který mu loni uložila UEFA za ovlivňování zápasů v domácích i mezinárodních soutěžích. Podle agentury AP jde o nejdelší distanc za manipulování výsledků v historii UEFA. (ČTK)
29.06. AS Řím bude ve skupinové fázi EL
Do skupinové fáze Evropské ligy se posouvá AS Řím. Giallorossi, se vyhnuli předkolu po vyloučení AC Milán z druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže, kam může z předkola postoupit rovněž Turín FC, který by jinak musel na pohárovou Evropu zapomenout. (football-italia.net)
28.06. AC Milán nebude hrát Evropskou ligu
Italský AC Milán nebude hrát v sezoně 2019/2020 Evropskou ligu. Důvodem je překročení pravidel finanční fair play. Milán měl podobné problémy už loni, když přesvědčil sportovní arbitrážní soud v Lausanne, že se jeho finanční situace změní pod vedením nových majitelů. Místo Milána bude nejspíš hrát Evropskou ligu Turín. (bbc.co.uk)
19.06. Plzeň se dozví jméno soupeře pro předkolo
Fotbalisté Plzně se dnes po poledni dozvědí, s kým budou hrát ve 2. předkole Ligy mistrů. Možní protivníci českého vicemistra jsou přitom jen dva - Viktoria narazí buď na Basilej, nebo na historicky nejúspěšnější řecký klub Olympiakos Pireus. Soupeře ve 2. předkole Evropské ligy poznají rovněž hráči Jablonce a Mladé Boleslavi. Pokud Plzeň z 2. předkola postoupí, získá jistotu minimálně skupiny Evropské ligy. Pokud by posléze přešla i přes 3. předkolo nemistrovské části, čekalo by ji ještě závěrečné play off. Šampioni ze Slavie byli zařazeni až do závěrečného 4. předkola Ligy mistrů, kde se mohou utkat třeba s Ajaxem nebo Celticem. V kvalifikaci Evropské ligy se představí tři české celky - Jablonec a Mladá Boleslav začnou ve 2. předkole, pražská Sparta až ve třetím. (ČTK)
18.06. Los 1. předkola Evropské ligy
Los 1. předkola Evropské ligy v Nyonu (první zápasy 11. července, odvety 18. července): Malmö - Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), Connah's Quay Nomads (Wal.) - Kilmarnock (Skot.), Breidablik (Isl.) - Vaduz, Brann Bergen - Shamrock Rovers (Ir.), Vitebsk (Běl.) - Kuopio, Šymkent (Kaz.) - Torpedo Kutaisi (Gruz.), Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.) - Legia Varšava, Gzira (Mal.) - Hajduk Split, Radnički Niš - Flora (Est.), CSKA Sofia - Titograd Podgorica, Maccabi Haifa - Mura (Slovin.), Debrecín - Kukësi (Alb.), Jeunesse Esch (Luc.) - Tobol Kostanaj (Kaz.), FCSB (Rum.) - Milsami Orhei (Mold.), Čukarički (Srb.) - Bananc (Arm.), Crusaders (Sev. Ir.) - B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Inter Turku - Bröndby, Priština/St. Joseph's (Gibr.) - Glasgow Rangers, Cork - Progres (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Molde (Nor.) - KR Reykjavík, Levski Sofia - Ružomberok, Akademija Panděv (Sev. Mak.) - Zrinjski Mostar (Bos.), Zeta (Č. Hora) - Fehérvár (Maď.), Soligorsk (Běl.) - Hibernians (Mal.), Neftči Baku - Nisporeni (Mold.), Olimpija Lublaň - Riga, Honvéd Budapešť - Žalgiris Vilnius, Radnik Bijeljina (Bos.) - Spartak Trnava, Fola Esch (Luc.) - Sačchere (Gruz.), Alaškert (Arm.) - Makedonie Skopje, Dinamo Tbilisi - La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Široki Brijeg (Bos.) - Kajrat Almaty, Žalgiris Kaunas - Apollon Limassol (Kypr), Ventspils (Lot.) - Teuta (Alb.), Cracovia Krakov - Dunajská Streda, Stjarnan (Isl.) - Levadia Tallinn, Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.) - Haugesund (Nor.), Riteriai (Lit.) - Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Dinamo Minsk - Liepaja (Lot.), Norrköping (Švéd.) - Saint Patrick's (Ir.), Aberdeen - Rovaniemi, Domžale (Slovin.) - Balzan (Mal.), Laci (Alb.) - Hapoel Beerševa (Izr.), Budučnost Podgorica - Narva Trans (Est.), Sabail (Ázerb.) - U Craiova 1948 (Rum.), Pjunik (Arm.) - Škupin (Sev. Mak.), AEK Larnaka (Kypr) - Petrocub-Hincesti (Mold.). (ČTK)
11.06. Losování kvalifikace předkola LM a EL
Losování kvalifikace předkola Ligy mistrů a Evropské ligy:
LM - turnaj v Prištině:
Semifinále (25. června):
Feronikeli (Kosovo) - Lincoln Red Imps (Gibr.), Tre Penne (San Mar.) - FC Santa Coloma (And.).
Finále (28. června).

EL (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) - Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) - Engordany (And.), Sant Julia (And.) - Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) - Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) - St. Joseph's (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) - Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) - Cliftonville (Sev. Ir.). (ČTK)
31.05. Evropská liga - ideální tým letošního ročníku
Ideální tým letošního ročníku Evropské ligy:
Brankáři: Kevin Trapp (Eintracht Frankfurt), Kepa Arrizabalaga (Chelsea).
Obránci: Alex Grimaldo (Benfica), Sead Kolašinac (Arsenal), Laurent Koscielny (Arsenal), David Luiz (Chelsea), César Azpilicueta (Chelsea), Danny da Costa (Eintracht Frankfurt).
Záložníci: Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt), Filip Kostić (Eintracht Frankfurt), Jorginho (Chelsea), N'Golo Kanté (Chelsea).
Útočníci a křídla: Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal), Olivier Giroud (Chelsea), Luka Jović (Eintracht Frankfurt), João Félix (Benfica), Pedro Rodriguez (Chelsea), Eden Hazard (Chelsea). (uefa.com)
30.05. Sarr vstřelil nejhezčí gól sezóny EL
Nejhezčí gól uplynulé sezóny Evropské ligy vstřelil Ismaïla Sarr. Útočník Stade Rennes se ve skupině proti Jablonci (2:1) prosadil úžasným volejem, přičemž za sebou nechal Pedra (Chelsea) se slalomem proti Slavii a Davida Faupalu (Apollon Limassol), jenž se ve skupině prosadil proti Laziu (2:0). (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.07.
Banants Jerevan - FK Čukarički
0:5
16.07.
KÍ Klaksvík - FK Riteriai
0:0
16.07.
OFK Titograd - CSKA Sofia
0:0
17.07.
Chikhura Sachkhere - Fola Esch
2:1
18.07.
Tobol Kostanaj - Jeunesse Esch
1:1
18.07.
Makedonija - Alashkert FC
0:3
18.07.
Kairat Almaty - Široki Brijeg
2:1
18.07.
Teuta Durrës - FK Ventspils
1:0
18.07.
Inter Turku - Brøndby IF
2:0
18.07.
Levadia Tallinn - Stjarnan FC
3:2e
18.07.
Rīgas FS - Olimpija Lublaň
0:2
18.07.
CSU Craiova - Säbail FK
3:2
18.07.
RoPS Rovaniemi - Aberdeen FC
1:2
18.07.
Dinamo Minsk - FK Liepāja
1:2
18.07.
Levski Sofia - MFK Ružomberok
2:0
18.07.
Milsami Orhei - FCSB
1:2
18.07.
Torpedo Kutaisi - Ordabasy
0:2
18.07.
Apollon Limassol - Kauno Žalgiris
4:0
18.07.
Zrinjski Mostar - FA Pandev
3:0
18.07.
Neftçi Baku - Speranţa Nisporeni
6:0
18.07.
KS Cracovia - DAC Dunajská Streda
2:2e
18.07.
FC Vaduz - Breidablik UBK
2:1
18.07.
Žalgiris Vilnius - Honvéd
1:1
18.07.
FK Haugesund - Cliftonville FC
5:1
18.07.
Petrocub Hîncești - AEK Larnaka
0:1
18.07.
Progrès Niedercorn - Cork City
1:2
18.07.
Hapoel Beer-Sheva - KF Laçi
1:0
18.07.
UE Engordany - Dinamo Tbilisi
0:1
18.07.
MOL Vidi FC - Zeta Golubovci
0:0
18.07.
IFK Norrköping - St. Pat's
2:1
18.07.
Hibernians FC - Šachtër S.
0:1
18.07.
B36 Tórshavn - Crusaders FC
2:3
18.07.
FK Kukësi - Debreceni VSC
1:1
18.07.
NŠ Mura - Maccabi Haifa
2:3
18.07.
Hajduk Split - Gzira United
1:3
18.07.
FK Shkupi - Pyunik Jerevan
1:2
18.07.
FK Vitebsk - KuPS Kuopio
1:1
18.07.
Kilmarnock FC - Connah's Quay
0:2
18.07.
Spartak Trnava - Radnik Bijeljina
3:0p
18.07.
Budućnost Podgorica - Trans Narva
4:1
18.07.
NK Domžale - Balzan Youths
1:0
18.07.
Radnički Niš - Flora Tallinn
2:2
18.07.
Rangers FC - St Joseph's FC
6:0
18.07.
Ballymena United - Malmö FF
0:4
18.07.
Legia Varšava - Europa FC
3:0
18.07.
Shamrock Rovers - SK Brann
2:1
18.07.
KR Reykjavík - Molde FK
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.07.17:00
Avan Academy - Lincoln Red Imps
info
23.07.17:45
HB Tórshavn - Linfield FC
info
23.07.17:55
FK Škendija - F91 Dudelange
info
23.07.20:00
FC Santa Coloma - FC Astana
info
23.07.20:30
SP Tre Penne - Sūduva
info
24.07.18:00
Slovan Bratislava - KF Feronikeli
info
25.07.17:30
Partizani Tirana - Sheriff
info
25.07.18:30
Arsenal Tula - Neftçi Baku
info
25.07.18:30
FC Utrecht - Zrinjski Mostar
info
25.07.19:00
Wolverhampton - Crusaders FC
info
25.07.19:00
Aberdeen FC - Chikhura Sachkhere
info
25.07.19:00
Bud. Podg. - Zarja Luhansk
info
25.07.19:00
Turín FC - Debreceni VSC
info
25.07.19:00
Rangers FC - Progrès Niedercorn
info
25.07.19:00
FK Ventspils - Gzira United
info
25.07.19:00
Racing Strasbourg - Maccabi Haifa
info
25.07.19:00
Ml. Boleslav - Ordabasy Šymkent
info
25.07.19:00
Shamrock Rovers - Apollon L.
info
25.07.19:00
Alashkert FC - FCSB
info
25.07.19:00
L. Plovdiv - Spartak Trnava
info
25.07.19:00
Flora Tallinn - E. Frankfurt
info
25.07.19:00
Jeunesse Esch - Vitória SC
info
25.07.19:00
Honvéd Budapešť - CSU Craiova
info
25.07.19:00
Šachtër Soligorsk - Esbjerg fB
info
25.07.19:00
Connah's Quay - FK Partizan
info
25.07.19:00
NK Domžale - Malmö FF
info
25.07.19:00
IFK Norrköping - FK Liepāja
info
25.07.19:00
Hapoel Beer-Sheva - Kairat Almaty
info
25.07.19:00
Espanyol Barcelona - Stjarnan FC
info
25.07.19:00
Dunajská Streda - Atromitos FC
info
25.07.19:00
FK Haugesund - SK Sturm Graz
info
25.07.19:00
AEK Larnaka - Levski Sofia
info
25.07.19:00
Legia Varšava - KuPS Kuopio
info
25.07.19:00
Pyunik Jerevan - FK Jablonec
info
25.07.19:00
Lechia Gdańsk - Brøndby IF
info
25.07.19:00
MOL Vidi FC - FC Vaduz
info
25.07.19:00
FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi
info
25.07.19:00
Yeni Malatyaspor - Olimpija
info
25.07.19:00
Molde FK - FK Čukarički
info
25.07.19:30
CSKA Sofia - NK Osijek
info
25.07.20:00
Piast Gliwice - Riga FC
info
25.07.20:15
FC Luzern - KÍ Klaksvík
info
25.07.20:30
AZ Alkmaar - BK Häcken
info
25.07.20:30
Aris Soluň - AEL Limassol
info
25.07.20:45
KAA Gent - Viitorul Constanţa
info
25.07.21:00
Valur Reykjavík - L. Razgrad
info
Všechny zápasy
Anketa
Který z týmů po porážce v prvním čtvrtfinále ještě dosáhne na postup?
Hlasovat