Profily, historie

 

MS 2010 - Port Elizabeth (Zátoka Nelsona Mandely)

Končíme naše putování po Jižní Africe symbolicky. Nelson Mandela je onou osobností, která výrazně přispěla nejen k rozhodnutí o uspořádání MS 2010 v této zemi, ale zejména k její svobodě, nezávislosti. A navíc, Port Elizabeth má přezdívku "sympatické město". A komu není sympatické něco sympatického, že? Zejména když se o Alžbětu jedná!  
04.06.2010 | Profily, historie | 57 komentářů
 

Představení účastníků MS 2010 - Ghana

S absencí své největší hvězdy Michaela Essiena se reprezentace Ghany musí vypořádat na letošním mistrovství světa. Trenér Milovan Rajevac ale věří, že jeho družině se podaří opět postoupit z náročné skupiny do vyřazovacích bojů a úspěch z předchozího šampionátu se tak bude opakovat.  
04.06.2010 | Profily, historie | 79 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků MS 2010 - Chile

Chile čeká v Jihoafrické republice osmý světový šampionát a může jen překvapit. Zopakování dosavadního největšího úspěchu, třetího místa z domácího mistrovství, prakticky není možné. Svou kvalitu ale výběr trenéra Marcela Bielsy má, a tak se jihoamerická země popere alespoň o postup ze skupiny.  
03.06.2010 | Profily, historie | 58 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků MS 2010 - Německo

Jedním z týmů, které již tradičně patří do širšího kruhu kandidátů na vítězství, je bezpochyby Německo. DFB-Team získal na posledních dvou šampionátech stříbro a bronz, zkompletuje nyní sadu medailí a dokráčí k prvenství? Poměrně mladému týmu se až tak nevěří...  
03.06.2010 | Profily, historie | 219 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků MS 2010 - Slovinsko

Reprezentace Slovinska se chystá na své druhé mistrovství světa. Po neúspěšném šampionátu v roce 2002 se svěřenci trenéra Matjaže Keka pokusí o revanš a v konkurenci Anglie, USA a Alžírska chtějí postoupit ze skupiny. Kek v nominaci vsadil na mezinárodní zkušenosti, ve výběru figurují pouze dva hráči z domácí ligy.  
03.06.2010 | Profily, historie | 38 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků MS 2010 - Jihoafrická republika

Do vrcholu letošní sezóny zbývá už jen osm dní a během této doby vám představíme všechny účastníky šampionátu. Začínáme pořadatelskou zemí, která se nemusela prokousávat žádnou kvalifikací a možná i proti se jí nevěří, Parreirův tým ale hodlá všechny předpoklady postavit na hlavu.  
03.06.2010 | Profily, historie | 66 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Tshwane/Pretoria

PTA nebo "město jacarandá", i takto se vám může představit Pretoria. To první je výběr tří pismen z názvu města, to druhé pochází podle purporové barvy květu stromu jacarandá. Stejnou barvou září toto město, sídlo vlády, celé řady zastupitelských úřadů, administrativně hlavní město Jihoafrické republiky.  
02.06.2010 | Profily, historie | 22 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

CNN: Kopačky na cestě od Jindřicha VIII. k Ronaldovi

Od krále Jindřicha VIII. až po dnešní superhvězdy typu Cristiana Ronalda nebo Lionela Messiho ušly skromné fotbalové kopačky dlouhou cestu, napsal zpravodajský server CNN.  
01.06.2010 | Profily, historie | 21 komentářů
 

MS 2010 - Polokwane

Dříve se toto město jmenovalo Pietersburg. Po jistém Petrovi. Ale to dnešní pojmenování zní mnohem lépe. Znamená "místo jistoty". Stadion Peter Mokaba je zajímavě architektonicky řešený, někomu se líbit bude, jinému zase ne. Je prostě trochu jiný než ty ostatní.  
31.05.2010 | Profily, historie | 11 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Rustenburg

Říká se mu město odpočinku. Leží na úbočí pohoří Magaliesberg v Severvýchodní provincii. V blízkosti města se nacházejí dva platinové doly, největší na světě, společně s rafinerií, z které se vyváží 70% veškeré světové produkce. Blízké Sun City s nádherným palácem je hlavní turistickou atrakcí.  
29.05.2010 | Profily, historie | 18 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Nelspruit

"Říčka Nelů", tak lze přeložit jméno tohoto města z jazyka dutch, tedy holandštiny. Stadion má rovněž velice hezký název: Mbombela, a to v řeči siswati znamená "hodně lidí spolu na jednom malém místě". Jméno provincie je Mpumalanga a to ve stejném jazyce říká "místo, kde vychází slunce".  
27.05.2010 | Profily, historie | 35 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Bloemfontein-Mangaung

Free State, tak se jmenuje nádherný stadion v tomto městě, zvaném v řeči dutch Bloemfontein - "květinová fontána". Mangaung zase pochází z jazyka sesotho a znamená "místo, kde sídlí gepardi". A tak to vypadá, že tu "gepardi žijí v květinové fontáně"...  
25.05.2010 | Profily, historie | 28 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Johannesburg

Dá se říct, že Johannesburg bude hlavním městem mistrovství světa. Hned dva stadióny, Ellis Park Stadium a Soccer City Stadium, zde budou dějištěm zápasů. Druhý jmenovaný navíc celý turnaj zahájí i ukončí, na úvod fotbalového svátku zde domácí vyzvou Mexiko a na závěr se tu před zraky 94 tisíc fanoušků na tribunách rozhodne o mistru světa.  
23.05.2010 | Profily, historie | 21 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Durban

Moses Mabhida, tak se jmenuje stadión v Durbanu, kde se bude hrát sedm utkání MS 2010. A vedle Kapského města také druhé semifinále. Příznivci fotbalu zde již ve skupinách uvidí možného budoucího mistra světa. Představí se Brazílie, Španělsko, Německo, Nizozemí...  
21.05.2010 | Profily, historie | 36 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Kapské město

Green Point, tak se jmenuje stadion tohoto města, kde se bude hrát osm zápasů. Pět ve skupinách a po jednom v osmi-, čtvrt- a semifinále. Jistou zajímavostí je, že se zde utká pět evropských týmů (Francie, Italie, Anglie, Portugalsko a Nizozemí) s pěticí mimoevropských (Uruguay, Paraguay, Alžírsko, Severní Korea a Kamerun). Potvrdí Evropa svou nadřazenost?  
19.05.2010 | Profily, historie | 89 komentářů | ZAUJALO NÁS
00:29 Rongier může debutovat za Marseille
Marseille večer cestuje k dalšímu utkání na hřiště Monaca, kde by se mohl představit i Valentin Rongier. Bývalá opora Nantes se poprvé od svého příchodu objevuje v nominaci Olympique. (lequipe.fr)
00:10 Juventus po dlouhé době nevede Serii A
Serie A má po 560 dnech nového vůdce. Na čelo italské ligy se po zaváhání Juventusu, který se rozešel bez branek s Fiorentinou, posunul po třetí výhře ze tří duelů milánská Inter. "Stará dáma" přitom na čele soutěže působila nepřetržitě od 3. března 2018, přičemž loni vyhrála Scudetto stylem start-cíl. (football-italia.net)
14.09. Malen pěti góly pomohl PSV Eindhoven
Dvacetiletý útočník Donyell Malen z PSV Eindhoven se v nizozemské lize blýskl pěti góly, kterými zařídil vítězství 5:0 nad Arnhemem. Spoluhráč a vrstevník českého záložníka Michala Sadílka, jenž tentokrát zůstal mezi náhradníky, se rázem posunul do čela tabulky střelců, kterou vede s šesti brankami. (ČTK)
14.09. Výsledky zámořské MLS
Výsledky večerních zápasů zámořské MLS: New York City - San Jose Earthquakes 2:1 (40. Parks, 43. Mitrita - 20. Wondolowski), Chicago Fire - Dallas 4:0 (7. a 29. Sapong, 16. Frankowski, 39. Nikolics).
14.09. RB Lipsko si chce pojistit dvě opory
Péter Gulácsi a Emil Forsberg by měli prodloužit smlouvy s RB Lipsko. Maďarský gólman a jeho ofenzivní spoluhráč mají se saským klubem smlouvy do roku 2022, to už by však podle informací deníku "Bild" nemělo platit dlouho. (transfermarkt.de)
14.09. Vaněček dvěma góly pomohl Puskási
Puskás FC zdolal Kaposvári Rákóczi, na výhře 2:0 měl přitom zásadní podíl David Vaněček. Bývalý opora Teplic vstřelila obě branky a do střelecké listiny se zapsala ve druhém utkání po sobě.
14.09. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Real Madrid - Levante 3:2 (25. a 31. Benzema, 40. Casemiro - 49. Mayoral, 75. Melero), Leganés - Villarreal 0:3 (26. a 90. Moreno, 39. vlastní Silva), Real Sociedad - Atlético Madrid 2:0 (58. Ødegaard, 61. Monreal), Barcelona - Valencia 5:1 (3. Fati, 7. De Jong, 52. Piqué, 61. a 82. Suárez - 29. Gameiro, 90+2. Gómez).
14.09. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Fiorentina - Juventus 0:0, Neapol - Sampdoria 2:0 (13. a 67. Mertens), Inter - Udinese 1:0 (44. Sensi).
14.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Ajax - Heerenveen 4:1 (14. Tadić, 45+2. a 58. Tagliafico, 52. Schuurs - 22. Odgaard), Alkmaar - Sparta Rotterdam 5:1 (4. a 45, Idrissi, 16. a 33. Boadu, 81. z penalty Koopmeiners - 2. Harroui), Venlo - Groningen 2:1 (12. Yeboah, 84. Linthorst - 44. Hrustic), PSV Eindhoven - Vitesse 5:0 (18, 36., 46., 83. a 89. obě z penalt Malen), Utrecht - Emmen 3:1 (38. Dalmau, 54. Kerk, 90+6. Bahebeck - 58. De Leeuw).
14.09. Nantes se obejde bez Krhina
Rene Krhin nebude k dispozici Nantes pro nadcházející ligový duel s Remeší. Slovinský záložník je mimo hru ze zdravotních důvodů. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11:00
Francie - Malta
info
17:00
Bělorusko - Island
info
16.09.
Řecko - Irsko
info
16.09.
Albánie - Litva
info
Kompletní výsledky
14.09.
Côte d'Or FC - Mamelodi Sundowns
0:5
14.09.
Young Africans - ZESCO United
1:1
14.09.
FC Platinum - UD do Songo
1:0
14.09.
Green Eagles - CD 1º de Agosto
1:2
14.09.
Petro de Luanda - Kampala CC
0:0
14.09.
Cano Sport - Al Ahly
0:2
14.09.
Génération Foot - Zamalek SC
2:1
14.09.
JS Kabylie - Horoya AC
2:0
13:30
Fosa - TP Mazembe
info
16:30
Elect-Sport FC - Espérance ST
info
17:00
Enyimba - Al Hilal Omdurman
info
17:00
Asante Kotoko - Étoile Sahel
info
18:00
ASKO Kara - AS Vita Club
info
19:00
FC Nouadhibou - Wydad AC
info
20:00
Al Nasr Benghazi - Raja CA
info
21:45
USM Alger - Gor Mahia FC
info
Kompletní výsledky
14.09.
Bandari FC - US Ben Guerdane
2:0
14.09.
AS Kigali - Proline FC
1:1
14.09.
Young Buffaloes - Bidvest Wits
1:0
14.09.
AS Pélican - Enugu Rangers
2:1
14.09.
Al Ittihad - Hassania d'Agadir
info
14.09.
Ashanti Gold - RS Berkane
3:2
14.09.
Maranatha FC - Djoliba AC
1:2
14.09.
Pyramids FC - CR Belouizdad
1:1
13:00
Bolton City - Zanaco FC
info
15:00
TS Galaxy - CNaPS Sport
info
15:00
Azam FC - Triangle United
info
15:15
Malindi SC - Al Masry Club
info
17:00
ESAE FC - Salitas Football club
info
18:00
Santoba FC - FC San Pédro
info
21:45
Paradou AC - CS Sfaxien
info
Kompletní výsledky
14.09.
Liverpool FC - Newcastle
3:1
14.09.
Brighton - Burnley FC
1:1
14.09.
Man. Utd - Leicester City
1:0
14.09.
Sheff. Utd - Southampton FC
0:1
14.09.
Tottenham - Crystal Palace
4:0
14.09.
Wolverhampton - Chelsea FC
2:5
14.09.
Norwich City - Manchester City
3:2
15:00
AFC Bournemouth - Everton FC
info
17:30
Watford FC - Arsenal FC
info
16.09.
Aston Villa - West Ham United
info
14.09.
Fulham FC - West Bromwich Albion
1:1
14.09.
Blackburn Rovers - Millwall FC
2:0
14.09.
Charlton Athletic - Birmingham City
0:1
14.09.
Hull City - Wigan Athletic
2:2
14.09.
Middlesbrough FC - Reading FC
1:0
14.09.
Preston North End - Brentford FC
2:0
14.09.
Queens Park Rangers - Luton Town
3:2
14.09.
Stoke City - Bristol City
1:2
14.09.
Swansea City - Nottingham Forest
0:1
13:00
Huddersfield Town - Sheff. Wed
info
13:30
Barnsley FC - Leeds United
info
14.09.
Accrington Stanley - Sunderland AFC
1:3
14.09.
AFC Wimbledon - Shrewsbury Town
1:1
14.09.
Blackpool FC - Milton Keynes Dons
0:3
14.09.
Burton Albion - Coventry City
0:0
14.09.
Bury FC - Portsmouth FC
neh.
14.09.
Gillingham FC - Wycombe Wanderers
2:0
14.09.
Ipswich Town - Doncaster Rovers
0:0
14.09.
Lincoln City - Bristol Rovers
0:1
14.09.
Oxford United - Tranmere Rovers
3:0
14.09.
Peterborough United - Rochdale AFC
6:0
14.09.
Rotherham United - Bolton Wanderers
6:1
14.09.
Southend United - Fleetwood Town
3:3
14.09.
Crawley Town - Mansfield Town
1:0
14.09.
Crewe Alexandra - Cambridge United
2:3
14.09.
Exeter City - Leyton Orient
2:2
14.09.
Forest Green - Colchester United
1:0
14.09.
Oldham Athletic - Grimsby Town
2:2
14.09.
Port Vale - Plymouth Argyle
1:0
14.09.
Salford City - Cheltenham Town
0:2
14.09.
Scunthorpe United - Morecambe FC
3:0
14.09.
Stevenage FC - Carlisle United
2:3
14.09.
Swindon Town - Macclesfield Town
3:0
14.09.
Walsall FC - Bradford City
0:1
14.09.
Northampton Town - Newport County
2:0
14.09.
Barnet FC - Maidenhead United
1:0
14.09.
Barrow AFC - Solihull Moors
3:0
14.09.
Chesterfield FC - Torquay United
1:0
14.09.
Dag & Red - Hartlepool United
3:1
14.09.
Dover Athletic - Chorley FC
1:1
14.09.
Eastleigh FC - Bromley FC
1:1
14.09.
Harrogate Town - Boreham Wood
0:0
14.09.
Notts County - Halifax Town
1:0
14.09.
Stockport County - Aldershot Town
1:2
14.09.
Woking FC - Ebbsfleet United
2:2
14.09.
Yeovil Town - AFC Fylde
3:2
14.09.
Wrexham FC - Sutton United
1:1
Kompletní výsledky
14.09.
Real Madrid - Levante UD
3:2
14.09.
CD Leganés - Villarreal CF
0:3
14.09.
Real Sociedad - Atl. Madrid
2:0
14.09.
FC Barcelona - Valencia CF
5:2
12:00
SD Eibar - Espanyol Barcelona
info
14:00
Deportivo Alavés - Sevilla FC
info
16:00
Celta Vigo - Granada CF
info
18:30
Real Valladolid - CA Osasuna
info
21:00
Real Betis - Getafe CF
info
14.09.
CD Mirandés - Málaga CF
1:1
14.09.
CD Numancia - SD Huesca
1:0
14.09.
UD Las Palmas - UD Almería
0:3
14.09.
Cádiz CF - Girona FC
2:0
14.09.
SD Ponferradina - AD Alcorcón
1:1
12:00
Albacete Balompié - CD Tenerife
info
16:00
Real Oviedo - Elche CF
info
18:00
Real Zaragoza - Extremadura UD
info
20:00
CD Lugo - CF Fuenlabrada
info
21:00
Sporting Gijón - La Coruña
info
14.09.
Real Madrid Castilla - UP Langreo
0:0
11:30
Getafe CF B - Peña Deportiva
info
12:00
Sporting Gijón B - Coruxo FC
info
12:00
UD Ibiza - Pontevedra CF
info
12:00
Atlético Baleares - S.S. Reyes
info
12:00
Real Oviedo B - Rayo Majadahonda
info
12:00
Atl. Madrid B - UD Las Palmas B
info
12:00
Celta Vigo B - Marino Luanco
info
12:00
UD Melilla - Las Rozas
info
17:00
Racing Ferrol - Internacional
info
14.09.
SD Amorebieta - CA Osasuna B
1:0
14.09.
Arenas Club - Real Valladolid B
0:3
14.09.
Athletic Bilbao B - CF Salmantino
4:0
14.09.
CD Guijuelo - Deportivo Alavés B
1:0
14.09.
SD Leioa - Barakaldo CF
1:3
14.09.
CD Izarra - Real Sociedad B
1:1
12:00
Unionistas - Haro Deportivo
info
17:00
Burgos CF - CD Calahorra
info
18:00
Real Unión Club - CD Tudelano
info
18:00
UD Logroñés - CD Leonesa
info
14.09.
UE Llagostera - Villarreal CF B
0:3
14.09.
FC Barcelona B - AE Prat
2:2
12:00
FC Andorra - SD Ejea
info
12:00
CD Ebro - Gimnàstic Tarragona
info
18:00
Lleida Esportiu - Espanyol B
info
18:00
Valencia CF B - CF La Nucía
info
18:30
Orihuela CF - Levante UD B
info
19:00
CD Castellón - UE Olot
info
19:30
Hércules CF - CE Sabadell FC
info
20:00
UE Cornellà - Badalona CF
info
14.09.
Villarrubia CF - Talavera CF
1:1
11:00
Granada CF B - CP Villarrobledo
info
11:00
Sevilla FC B - Cádiz CF B
info
11:30
UD Marbella - Mérida AD
info
18:00
Atl. Sanluqueño - FC Cartagena
info
18:00
Real Murcia - CD San Fernando
info
18:30
Yeclano Deportivo - Córdoba CF
info
19:00
Real Linense - CD Don Benito
info
19:00
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
info
19:00
CD Badajoz - Algeciras CF
info
Kompletní výsledky
14.09.
ACF Fiorentina - Juventus FC
0:0
14.09.
SSC Neapol - UC Sampdoria
2:0
14.09.
Inter Milán - Udinese Calcio
1:0
12:30
Janov CFC - Atalanta Bergamo
info
15:00
SPAL 2013 - SS Lazio
info
15:00
Parma Calcio - Cagliari Calcio
info
15:00
Brescia Calcio - Bologna FC
info
18:00
AS Řím - US Sassuolo
info
20:45
Hellas Verona - AC Milán
info
16.09.
Turín FC - US Lecce
info
14.09.
Ascoli Calcio - AS Livorno
2:0
14.09.
AS Cittadella - Trapani Calcio
2:0
14.09.
Perugia Calcio - SS Juve Stabia
0:0
14.09.
Virtus Entella - Frosinone Calcio
1:0
14.09.
Venezia FC - Chievo Verona
0:2
15:00
Cosenza Calcio - Delfino Pescara
info
15:00
FC Crotone - Empoli FC
info
21:00
AC Pisa 1909 - US Cremonese
info
16.09.
Salernitana - Benevento Calcio
info
14.09.
AC Monza Brianza - US Pro Vercelli
1:0
15:00
UC AlbinoLeffe - US Pianese ASD
info
15:00
Carrarese Calcio - AC Pistoiese
info
15:00
Calcio Lecco - Robur Siena
info
15:00
Olbia Calcio - Alessandria Calcio
info
15:00
US Pontedera - Novara Calcio
info
17:30
A.C. Gozzano - Giana Erminio
info
17:30
Juventus U23 - Pro Patria Calcio
info
17:30
US Pergolettese - AC Arezzo
info
17:30
AC Renate - Calcio Como
info
14.09.
AS Gubbio - Alma Fano
1:1
15:00
AC Imolese - Modena FC
info
15:00
Piacenza Calcio - US Fermana
info
15:00
Sambenede. - ASD Union ArzignanoChiampo
info
15:00
Südtirol - AC Reggiana
info
17:30
AC Cesena - US Triestina
info
17:30
AC FeralpiSalò - VV Verona
info
17:30
L.R. Vicenza Virtus - Rimini Calcio
info
17:30
Calcio Padova - Carpi FC
info
17:30
Ravenna Calcio - Vis Pesaro
info
14.09.
US Casertana - FC Rieti
6:1
15:00
Calcio Catania - AS Viterbese
info
15:00
Paganese Calcio - V. Francavilla
info
15:00
Teramo Calcio - SS Cavese
info
15:00
Ternana Calcio - Liberty Monopoli
info
17:30
Bisceglie Calcio - Potenza SC
info
17:30
FC Catanzaro - Sicula Leonzio
info
17:30
AZ Picerno - US Avellino
info
17:30
US Vibonese - Rende Calcio
info
16.09.
SSC Bari - Urbs Reggina 1914
info
Kompletní výsledky
14.09.
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
2:1
14.09.
FC Augsburg - E. Frankfurt
2:1
14.09.
1. FC Köln - Mönchengladbach
0:1
14.09.
Union Berlín - Werder Brémy
1:2
14.09.
Dortmund - Bayer Leverkusen
4:0
14.09.
RB Lipsko - Bayern Mnichov
1:1
15:30
TSG Hoffenheim - SC Freiburg
info
18:00
SC Paderborn - Schalke 04
info
14.09.
Heidenheim - Holstein Kiel
3:0
14.09.
Regensburg - VfB Stuttgart
2:3
14.09.
Hannover 96 - A. Bielefeld
0:2
13:30
SV Darmstadt - 1. FC Norimberk
info
13:30
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
info
13:30
Erzgebirge Aue - VfL Osnabrück
info
16.09.
FC St. Pauli - Hamburger SV
info
14.09.
FSV Zwickau - KFC Uerdingen
1:2
14.09.
Preußen Münster - Viktoria Köln
2:3
14.09.
Großaspach - Bayern Mnichov II
2:2
14.09.
TSV Mnichov 1860 - Carl Zeiss Jena
3:1
14.09.
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
6:1
14.09.
Mannheim - Würzburger K.
1:2
13:00
FC Ingolstadt 04 - Hallescher FC
info
14:00
Braunschweig - Hansa Rostock
info
16.09.
SpVgg Unterhaching - Chemnitzer FC
info
14.09.
Hamburger SV II - Werder Brémy II
0:1
14.09.
Heider SV - TSV Havelse
0:1
14.09.
Schwarz-Weiß Rehden - VfB Lübeck
1:0
14.09.
VfL Wolfsburg II - SSV Jeddeloh
1:1
14:00
KSV Holstein Kiel II - Altona
info
14:00
FC St. Pauli II - Hansa Lüneburg
info
15:00
VfB Oldenburg - Norderstedt
info
15:00
Hannoverscher SC - Droch. / Assel
info
14.09.
VfB Auerbach - Optik Rathenow
5:2
13:30
VSG Altglienicke - Chemie Lipsko
info
13:30
Lichten. - SV Babelsberg 03
info
13:30
Halberstadt - Bischofswerdaer FV 08
info
13:30
Fürstenwalde - BFC Viktoria 1889
info
13:30
Energie Cottbus - ZFC Meuselwitz
info
15:00
Rot-Weiß Erfurt - BFC Dynamo
info
14.09.
TuS Haltern - SV Rödinghausen
1:5
14.09.
1. FC Köln II - Dortmund II
0:3
14.09.
Bonner SC - Bergisch Gladbach
0:3
15:00
Schalke 04 II - Fortuna Köln
info
16.09.
SG Wattenscheid - Alemannia Aachen
info
14.09.
TSG Hoffenheim II - FC 08 Homburg
0:1
14.09.
Rot-Weiss Koblenz - Bahlinger SC
1:4
14.09.
TSV Steinbach - Kickers Offenbach
1:0
14.09.
FK Pirmasens - SV Elversberg
1:3
14.09.
1. FC Saarbrücken - Bayern Alzenau
0:2
14.09.
TSG Balingen - SC Freiburg II
1:2
14.09.
FSV Frankfurt - VfR Aalen
0:4
14:00
1. FSV Mainz 05 II - Teutonia
info
14.09.
TSV Buchbach - 1. FC Schweinfurt
3:2
14.09.
VfR Garching - SV Schalding-Heining
2:2
14.09.
SpVgg Bayreuth - TSV Aubstadt
2:2
14.09.
FV Illertissen - Wacker Burghausen
2:0
14.09.
SV Türkgücü-Ataspor München - Eichstätt
0:1
14:00
1. FC Norimberk II - Fürth II
info
Kompletní výsledky
14.09.
Slovan Liberec - FK Teplice
1:1
14.09.
Ml. Boleslav - 1. FK Příbram
6:0
14.09.
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
3:0
15:00
MFK Karviná - Bohemians Praha 1905
info
15:00
Fastav Zlín - Sparta Praha
info
17:00
Baník Ostrava - Č. Budějovice
info
16.09.
Viktoria Plzeň - FK Jablonec
info
14.09.
FK Pardubice - Dukla Praha
3:1
14.09.
Slavoj Vyšehrad - Fotbal Třinec
1:2
14.09.
Zbrojovka Brno - SK Líšeň
2:0
14.09.
1. SK Prostějov - FK Varnsdorf
3:2
10:15
Žižkov - Hradec Králové
info
17:00
Vlašim - MFK Vítkovice
info
14.09.
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
4:0
14.09.
Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
1:0
10:15
Admira Praha - FK Králův Dvůr
info
10:15
Sparta Praha B - 1. FK Příbram B
info
10:30
Viktoria Plzeň B - MAS Táborsko
info
16:30
SK Rakovník - SK Benešov
info
16:30
FK Štěchovice - Motorlet Praha
info
14.09.
FK Zbuzany - FK Jablonec B
1:0
14.09.
FK Přepeře - Slovan Velvary
2:1
14.09.
FK Pardubice B - Sokol Brozany
3:1
14.09.
Sokol Živanice - FK Chlumec
1:0
10:15
Dukla Praha B - Ústí nad Orlicí
info
16:30
SK Zápy - FC Hradec Králové B
info
16.09.
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B
info
16.09.
Bohemians 1905 B - Slovan Liberec B
info
14.09.
Uh. Brod - Odra Petřkovice
3:2
14.09.
MFK Vyškov - Kroměříž
0:2
14.09.
SFK Vrchovina - Slovan Rosice
0:1
10:15
SK Uničov - FC Hlučín
info
10:15
1. FC Slovácko B - Otrokovice
info
10:15
Baník Ostrava B - Vel. Mez.
info
10:15
FK Blansko - Sigma Olomouc B
info
10:30
Fastav Zlín B - FC Dolní Benešov
info
14.09.
Č. Buděj. B - Tatran Sedlčany
3:1
14.09.
Jindřichův Hradec - SK Doubravka
1:0p
14.09.
Sokol Čížová - Hvězda Cheb
2:1
14.09.
Mariánské Lázně - FC Rokycany
2:0
14.09.
TJ Přeštice - Petřín Plzeň
2:1
14.09.
Slavoj Mýto - ČLU Beroun
2:1
14.09.
Otava Katovice - FK Hořovicko
2:1
14.09.
SK Klatovy - Spartak Soběslav
2:1
14.09.
Brandýs n. L. - Tatran Rakovník
0:1p
14.09.
SK Štětí - FK Louny
2:0
14.09.
Neratovice-Byškovice - FK Ostrov
2:1p
14.09.
Aritma Praha - SK Český Brod
0:1
14.09.
Olympie Březová - Meteor Praha
3:0
14.09.
MFK Dobříš - SK Kladno
2:6
14.09.
Arsenal Česká Lípa - FK Souš
1:2
14.09.
FK Kolín - Polaban Nymburk
2:0
14.09.
FK Velké Hamry - SS Ostrá
2:1
14.09.
Sokol Libiš - Benátky nad Jizerou
1:2
14.09.
Horky nad Jizerou - Kutná Hora
5:1
14.09.
MFK Trutnov - SK Vysoké Mýto
1:6
14.09.
FK Letohrad - SK Poříčany
2:3
14:30
FK Čáslav - FK Náchod
info
16:30
FC Hlinsko - Dvůr Králové
info
14.09.
Havlíčkův Brod - Polná
5:1
14.09.
Bystřice nad Pern. - Ždírec n/D
2:3
14.09.
MSK Břeclav - Žďár n/S
1:1
10:15
Zbrojovka Brno B - Jihlava B
info
10:30
Sokol Lanžhot - AFC Humpolec
info
16:00
Sokol Tasovice - Velká Bíteš
info
16:00
FSC Stará Říše - Start Brno
info
14.09.
FC Vsetín - 1. HFK Olomouc
1:0
14.09.
Viktorie Přerov - FK Šumperk
4:1
14.09.
FC Strání - Slovan Bzenec
3:1
14.09.
Nové Sady Olomouc - Všechovice
5:0
14.09.
RSM Hodonín - FK Kozlovice
2:2
10:15
FC Slavičín - FC Brumov
info
16:00
TJ Skaštice - SK Hranice
info
14.09.
TJ Nový Jičín - Frenštát
1:5
14.09.
Frýdlant n. O. - MFK Havířov
3:1
14.09.
Jiskra Rýmařov - Bruntál
6:0
14.09.
TJ Heřmanice - MFK Karviná B
0:3
14.09.
Dětmarov. - FK Bospor Bohumín
3:5
14.09.
Val. Mez. - SFC Opava B
1:2
10:15
Fotbal Třinec B - FK SK Polanka
info
12:00
Slavia Praha - Slovan Liberec
info
13:00
Viktoria Plzeň - Lokomotiva Brno
info
14:00
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
info
14:30
SK DFO Pardubice - Dukla Praha
info
Kompletní výsledky
14.09.
FK Pohronie - FC Nitra
0:3
14.09.
Michalovce - AS Trenčín
2:1
14.09.
FK Senica - Dunajská Streda
0:1
14.09.
FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina
0:0
14.09.
MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
1:1
18:00
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
info
14.09.
KFC Komárno - FC Košice
0:0
14.09.
Banská Bystrica - Lipt. Mikuláš
2:1
14.09.
MFK Dubnica - MFK Skalica
2:1
14.09.
Partizán Bardejov - Slovan Brat. B
2:0
14.09.
Podbrezová - Slavoj Trebišov
3:0
10:30
FC Petržalka - FK Poprad
info
10:30
MŠK Žilina B - MŠK Púchov
info
10:30
Šamorín - MFK Ružomberok B
info
Kompletní výsledky
14.09.
Paris SG - Racing Strasbourg
1:0
14.09.
Dijon FCO - Nîmes Olympique
0:0
14.09.
Montpellier HSC - OGC Nice
2:1
14.09.
Stade Brestois - Stade Rennes
0:0
14.09.
Girondins Bordeaux - FC Metz
2:0
15:00
FC Nantes - Stade Reims
info
17:00
AS Saint-Étienne - Toulouse FC
info
21:00
AS Monaco - Olympique Marseille
info
14.09.
Clermont Foot - FC Lorient
0:2
16.09.
RC Lens - LB Châteauroux
info
Kompletní výsledky
14.09.
Spartak Moskva - Ural
1:2
14.09.
PFC Soči - Lokomotiv Moskva
0:1
13:00
FK Orenburg - Rubin Kazaň
info
15:30
FK Tambov - CSKA Moskva
info
18:00
FK Krasnodar - Křídla Sovětů
info
16.09.
Dinamo Moskva - FK Ufa
info
16.09.
FK Rostov - Achmat Groznyj
info
14.09.
Luč-Energija - FK Nižnij Novgorod
0:0
14.09.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
2:2
14.09.
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
2:2
14.09.
T. Ivanovo - SKA Chabarovsk
3:1
14.09.
Neftechimik - Šinnik Jaroslavl
2:2
14.09.
Avangard Kursk - Mordovija Saransk
2:2
14.09.
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
2:0
14.09.
FK Chimki - FK Čajka
1:0
14.09.
Torpedo Moskva - FK Krasnodar II
2:1
16:30
FK Armavir - Čertanovo Moskva
info
Kompletní výsledky
14.09.
FC Famalicão - Ferreira
4:2
14.09.
SL Benfica - Gil Vicente FC
2:0
14.09.
Vitória SC - CD Aves
5:1
17:00
CD Santa Clara - Moreirense FC
info
17:00
Rio Ave FC - CD Tondela
info
17:00
CS Marítimo - CF Os Belenenses
info
19:00
Portimonense SC - FC Porto
info
21:00
Boavista FC - Sporting CP
info
12:30
GD Velense - GD Alcochetense
info
14.09.
Estoril Praia - FC Porto B
2:1
14.09.
Varzim SC - Cova Piedade
2:1
14.09.
SC Farense - UD Vilafranquense
3:0
14.09.
CD Feirense - GD Chaves
1:0
12:15
Académica Coimbra - CD Nacional
info
17:00
SC Covilhã - Leixões SC
info
19:15
FC Penafiel - CD Mafra
info
19:15
Casa Pia AC - UD Oliveirense
info
Kompletní výsledky
14.09.
Hamilton Academical - Celtic FC
0:1
14.09.
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
1:1
14.09.
Heart of Midlothian - Motherwell FC
2:3
14.09.
Kilmarnock FC - Hibernian FC
2:0
14.09.
Rangers FC - Livingston FC
3:1
14.09.
Ross County - St. Mirren FC
2:1
14.09.
Ayr United - Dundee United
2:0
14.09.
Dundee FC - Alloa Athletic
2:1
14.09.
Dunfermline Athletic - Inverness CT
0:1
14.09.
Queen S. - Greenock Morton
1:0
14.09.
Clyde FC - Stranraer FC
6:1
14.09.
Dumbarton FC - Airdrieonians FC
0:1
14.09.
Falkirk FC - Forfar Athletic
3:0
14.09.
Montrose FC - East Fife FC
1:3
14.09.
Raith Rovers - Peterhead FC
4:0
14.09.
Brechin City - Cove Rangers
2:4
14.09.
Edinburgh City - Annan Athletic
4:0
14.09.
Queen's Park FC - Albion Rovers
1:1
14.09.
Stenhousemuir FC - Cowdenbeath FC
0:3
14.09.
Stirling Albion - Elgin City
1:0
Kompletní výsledky
14.09.
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
5:1
14.09.
AFC Ajax - SC Heerenveen
4:1
14.09.
VVV Venlo - FC Groningen
2:1
14.09.
PSV Eindhoven - SBV Vitesse
5:0
14.09.
FC Utrecht - FC Emmen
3:1
12:15
PEC Zwolle - RKC Waalwijk
info
14:30
Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
info
14:30
Heracles Almelo - Willem II
info
16:45
Fortuna Sittard - FC Twente
info
14.09.
TOP Oss - Go Ahead Eagles
1:2
16.09.
Jong Utrecht - FC Den Bosch
info
16.09.
NEC Nijmegen - BV De Graafschap
info
16.09.
Jong AFC Ajax - Jong PSV Eindhoven
info
16.09.
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda
info
Kompletní výsledky
14.09.
KV Oostende - Standard Lutych
1:4
14.09.
KAS Eupen - SV Zulte Waregem
1:1
14.09.
Sint-Truiden - Waasland-Bev.
1:1
14.09.
Cercle Bruggy - Club Bruggy
0:2
14:30
RSC Anderlecht - Royal Antverpy FC
info
18:00
KAA Gent - KV Mechelen
info
20:30
Excel Mouscron - KV Kortrijk
info
14.09.
RU Saint-Gilloise - OH Leuven
1:1
14.09.
Beerschot Wilrijk - Lommel SK
2:0
16:00
KSV Roeselare - Excelsior Virton
info
Kompletní výsledky
14.09.
Istanbul B. - Sivasspor
1:1
14.09.
Gaz. Gaziantep - Beşiktaş JK
3:2
14.09.
Antalyaspor - Kayserispor
2:2
16:00
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
16:00
Çaykur Rizespor - Göztepe SK
info
19:00
Denizlispor - Konyaspor
info
19:00
Trabzonspor - Gençlerbirliği SK
info
16.09.
Alanyaspor - Fenerbahçe SK
info
14.09.
Keçiörengücü - Erzurum BB
1:0
14.09.
Boluspor - Altay SK
0:2
14.09.
Altinordu SK - Eskişehirspor
4:1
15:30
Bursaspor - Osmanlispor
info
15:30
Istanbulspor - Giresunspor
info
18:00
Adanaspor - Adana Demirspor
info
18:00
Menemen Belediyespor - Akhisar B.
info
16.09.
Hatayspor - Fatih Karagümrük
info
Kompletní výsledky
14.09.
Atromitos FC - PAOK Soluň
2:3
14.09.
OFI Kréta - Panetolikos FC
3:1
14.09.
Olympiakos Pireus - Volos NFC
5:0
18:00
Xanthi FC - Asteras Tripolis
info
18:15
Panionios FC - AE Larisa
info
20:00
Aris Soluň - Panathinaikos FC
info
20:30
AEK Atény - PAS Lamia 1964
info
Kompletní výsledky
14.09.
Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
7:2
14.09.
SK Sturm Graz - LASK Linz
0:2
14.09.
SV Mattersburg - WSG Wattens
0:2
14:30
Rapid Vídeň - Admira
info
14:30
SCR Altach - SKN Sankt Pölten
info
17:00
Wolfsberger AC - Austria Vídeň
info
14.09.
Wacker Innsbruck - Grazer AK
2:0
14.09.
FC Dornbirn - FC Liefering
2:2
10:30
FC Juniors OÖ - Blau Weiß Linz
info
Kompletní výsledky
14.09.
FC Spiez - FC Linth 04
0:4e
14.09.
FC Sursee - FC Bulle
1:2
14.09.
FC Freienbach - BSC Young Boys
2:11
14.09.
Olympique Ženeva - FC Bavois
1:2
14.09.
Béroche-Gorgier - FC Grand-Lancy
2:1
14.09.
SC Kriens - Stade Lausanne Ouchy
2:4
14.09.
Lausanne Sport - FC Lugano
3:0
14.09.
FC Meyrin - FC Basilej
0:3
14.09.
FC Wil - FC Curych
1:2
14:30
Stade Nyonnais - FC Thun
info
15:00
AC Bellinzona - Neuchâtel Xamax
info
15:30
FC Bassecourt - FC Rapperswil-Jona
info
16:00
FC Aarau - FC Sion
info
16:00
FC Wohlen - FC Luzern
info
Kompletní výsledky
14.09.
PFK Oleksandrija - SK Dnipro-1
2:0
14.09.
Šachtar Doněck - Zarja Luhansk
4:3
14.09.
Karpaty Lvov - Vorskla Poltava
2:1
13:00
Illičivec - Olimpik Doněck
info
16:00
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
info
18:30
Kolos Kovalivka - FK Lvov
info
Kompletní výsledky
14.09.
Raków Czę. - Arka Gdynia
2:0
14.09.
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
2:1
14.09.
Korona Kielce - Wisła Kraków
1:1
15:00
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
info
17:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
info
16.09.
KS Cracovia - Piast Gliwice
info
14.09.
Radomiak Radom - Sosnowiec
2:1
14.09.
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie
0:1
14.09.
GKS Tychy - Wigry Suwałki
2:1
14.09.
Nieciecza - Warta Poznań
1:1
14.09.
GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów
1:0
12:45
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
info
Kompletní výsledky
14.09.
Chindia T. - Sepsi OSK
0:0
14.09.
Dinamo Bu. - FC Botoşani
1:1
17:00
Politehnica Iaşi - FC Hermannstadt
info
20:00
CSU Craiova - FCSB
info
16.09.
Viitorul C. - Gaz Metan Mediaş
info
Kompletní výsledky
14.09.
Puskás FC - Kaposvári Rákóczi
2:0
14.09.
Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE
1:0
14.09.
Honvéd - MOL Fehérvár FC
0:1
14.09.
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
1:2
14.09.
Újpest FC - Debreceni VSC
3:2
14.09.
Paksi SE - Ferencvárosi TC
0:4
Kompletní výsledky
14.09.
Inter Zaprešić - Slaven Belupo
3:1
14.09.
HNK Gorica - Lokomotiva Záhřeb
0:0
16:30
NK Osijek - NK Varaždin
info
19:00
NK Rijeka - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
14.09.
FK Crvena Zvezda - FK Inđija
2:1
14.09.
Javor Ivanjica - FK Rad
3:0
14.09.
Radnik Surdulica - Napredak K.
1:4
14.09.
FK Voždovac - FK Čukarički
2:2
14.09.
Proleter Novi Sad - FK Partizan
0:3
19:00
TSC Bačka Topola - Mačva Šabac
info
19:00
Mladost Lučani - Spartak Subotica
info
Kompletní výsledky
14.09.
NK Maribor - NK Aluminij
2:1
14:00
Triglav Kranj - NK Domžale
info
16:15
Olimpija Lublaň - NK Celje
info
18:00
NŠ Mura - Tabor Sežana
info
Kompletní výsledky
14.09.
Botev Plovdiv - CSKA Sofia
0:1
14.09.
Ludogorec Razgrad - Etar
2:0
16:45
Dunav Ruse - Slavia Sofia
info
19:15
Levski Sofia - Černo More Varna
info
16.09.
Beroe - Vitoša Bistrica
info
Kompletní výsledky
12:00
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
14:00
Esbjerg fB - Randers FC
info
14:00
Lyngby BK - FC Midtjylland
info
16:00
Hobro IK - FC Kodaň
info
18:00
Brøndby IF - FC Nordsjaelland
info
16.09.
Silkeborg IF - Odense Boldklub
info
14.09.
Fremad Amager - Viborg FF
1:2
13:45
FC Roskilde - Nykøbing FC
info
14:00
HB Køge - Naestved BK
info
15:00
Vejle Boldklub - Hvidovre IF
info
18:00
Vendsyssel FF - Kolding IF
info
Kompletní výsledky
14.09.
Örebro SK - GIF Sundsvall
0:0
14.09.
Östersunds FK - Kalmar FF
1:2
15:00
Hammarby IF - IFK Göteborg
info
15:00
BK Häcken - AIK Solna
info
17:30
Malmö FF - IFK Norrköping
info
16.09.
Djurgårdens IF - Helsingborgs IF
info
16.09.
AFC Eskilstuna - IF Elfsborg
info
14.09.
Örgryte IS - Trelleborgs FF
0:1
14.09.
Östers IF - Jönköpings Södra IF
0:2
14.09.
Syrianska FC - IK Frej
0:3
15:00
IK Brage - Dalkurd FF
info
17:30
Norrby IF - Varbergs BoIS
info
16.09.
Västerås SK - IF Brommapojkarna
info
Kompletní výsledky
14.09.
Rosenborg BK - Lillestrøm SK
3:1
18:00
Molde FK - Tromsø IL
info
18:00
FK Haugesund - Mjøndalen IF
info
18:00
FK Bodø/Glimt - Stabaek Fotball
info
18:00
Strømsgodset IF - Ranheim Fotball
info
18:00
Viking FK - Odds BK
info
20:00
Kristiansund BK - SK Brann
info
16.09.
Sarpsborg 08 FF - Vålerenga IF
info
14.09.
Kongsvinger IL - Aalesunds FK
1:1
15:00
Strømmen IF - IK Start
info
15:00
KFUM Oslo - Skeid Fotball
info
15:00
Nest-Sotra Fotball - Tromsdalen UIL
info
15:00
FK Jerv - Raufoss IL
info
18:00
Sogndal Fotball - Sandefjord
info
18:00
Sandnes Ulf - Notodden FK
info
18:00
Ham-Kam Fotball - Ullensaker/Kisa
info
Kompletní výsledky
14.09.
FC Lahti - RoPS Rovaniemi
3:0
16:00
Inter Turku - IFK Mariehamn
info
17:30
KuPS Kuopio - HJK Helsinky
info
17:30
Ilves Tampere - FC Honka
info
14.09.
FF Jaro - FC Haka
1:3
14.09.
Myllykosken Pallo-47 - Musan Salama
3:2
14.09.
AC Kajaani - KTP Kotka
4:5
14.09.
Ekenäs IF - TPV Tampere
1:0
14.09.
AC Oulu - TPS Turku
0:0
Kompletní výsledky
14.09.
APOEL Nikósie - AEL Limassol
3:0
14.09.
Apollon Limassol - Pafos FC
3:2
17:00
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
info
17:00
Doxa Katokopia - Ethnikos Achnas
info
18:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
info
16.09.
Nea Salamis FC - Olympiakos N.
info
Kompletní výsledky
14.09.
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
2:0
14.09.
Hapoel Tel-Aviv - S. Nes Tziona
1:1
14.09.
Hap. Eran Hadera - Hapoel Ra'anana
4:0
14.09.
Hapoel Kfar-Saba - Maccabi Tel-Aviv
0:1
18:00
Bn. Yehuda - Maccabi Netanya
info
19:15
FC Ashdod - Hapoel Beer-Sheva
info
16.09.
Beitar Jeruzalém - Hapoel Haifa
info
Kompletní výsledky
16.09.
Crumlin United - Bohemians Dublin
info
14.09.
Derry City - Dundalk FC
2:3p
14.09.
Longford Town - Bray Wanderers
1:2
16.09.
Galway United - Limerick FC
info
Kompletní výsledky
14.09.
Institute FC - Larne FC
1:4
14.09.
Ballymena United - Coleraine FC
1:1
14.09.
Crusaders FC - Glenavon FC
3:2
14.09.
Dungannon Swifts - Cliftonville FC
0:4
14.09.
Linfield FC - Glentoran FC
1:0
14.09.
Warrenpoint Town - Carrick Rangers
0:3
Kompletní výsledky
14.09.
Airbus UK FC - Barry Town
0:1
14.09.
Caernarfon Town - PenyBont FC
3:2
14.09.
Cefn Druids - Carmarthen Town
3:3
14.09.
Newtown AFC - Bala Town
1:0
16.09.
Cardiff MU - The New Saints FC
info
Kompletní výsledky
14.09.
Torpedo Žodino - Neman Grodno
1:0
14.09.
Dinamo Brest - FK Minsk
3:0
14.09.
BATE Borisov - FK Gorodeja
2:1
14:00
Slavia Mozyr - Energetik-BGU Minsk
info
16:00
Isloč Minsk - Šachtër Soligorsk
info
18:00
Dinamo Minsk - FK Sluck
info
19:45
Dněpr Mogilev - Torpedo Minsk
3:0k
16.09.
FK Vitebsk - FK Gomel
info
Kompletní výsledky
14.09.
FK Palanga - Kauno Žalgiris
2:3
14.09.
Stumbras Kaunas - FK Riteriai
0:3k
Kompletní výsledky
14.09.
FK Ventspils - FK Jelgava
1:1
14.09.
BFC Daugavpils - FK Valmiera
2:2
14.09.
Riga FC - METTA/LU
5:0
17:00
Rīgas Futbola skola - FK Spartaks
info
Kompletní výsledky
14.09.
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
1:1
14.09.
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
0:3
14.09.
Nõmme Kalju - Trans Narva
2:2
14:00
Maardu Linnam. - Tammeka Tartu
info
Kompletní výsledky
14.09.
Codru Lozova - Zimbru Kišiněv
0:2
14.09.
Petroclub Hîn. - Sheriff Tiraspol
0:0
15:00
Sfîntul Gheorghe - Dinamo-Auto
info
18:00
Milsami Orhei - Speranţa Nisporeni
info
Kompletní výsledky
14.09.
Čelik Zenica - Mladost D.-K.
1:0
14.09.
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
1:0
14.09.
Velež Mostar - Željezničar
1:1
14.09.
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
3:1
19:30
Široki Brijeg - FK Tuzla City
info
19:30
FK Sarajevo - FK Zvijezda 09
info
Kompletní výsledky
14.09.
FK Shkupi - Sileks Kratovo
1:0
14.09.
Makedonija GP Skopje - FK Borec
3:1
14.09.
Vardar Skopje - FK Struga Trim-Lum
3:0
14.09.
FK Škendija - Rabotnički Skopje
3:0
Kompletní výsledky
14.09.
Grbalj Radanovići - Zeta Golubovci
0:0
14.09.
Sutjeska Nikšić - OFK Petrovac
3:0
14.09.
Rudar Pljevlja - Mladost L.
2:1
14.09.
Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica
0:2
14.09.
OFK Titograd - Budućnost Podgorica
2:1
Kompletní výsledky
18:00
KA Akureyri - HK Kópavogur
info
18:00
ÍA Akranes - Grindavík
info
16.09.
Breidablik UBK - Stjarnan FC
info
16.09.
Valur Reykjavík - KR Reykjavík
info
14.09.
Víkingur R. - FH Hafnarfjördur
1:0
Kompletní výsledky
14.09.
KF Tirana - Skënderbeu Korça
3:1
14.09.
Teuta Durrës - Vllaznia Skadar
0:0
14.09.
Luftëtari - Flamurtari Vlora
2:1
16:00
KF Laçi - Partizani Tirana
info
16:00
Bylis Ballshi - FK Kukësi
info
Kompletní výsledky
14.09.
Shirak Gyumri - Gandzasar Kapan
0:0
14:15
Ararat Jerevan - FC Noah
info
Kompletní výsledky
14.09.
PFK Sumqayit - Zirä FK
1:2
14.09.
Sabah FK - FK Qäbälä
0:1
16:00
Keşlə FK - Säbail FK
info
18:30
Qarabağ Ağdam - Neftçi Baku
info
Kompletní výsledky
14.09.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
0:0
14.09.
Dinamo Batumi - Lokomotivi Tbilisi
2:1
16:00
WIT Georgia - Dinamo Tbilisi
info
16.09.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
14:00
Irtyš Pavlodar - FK Taraz
info
14:00
Tobol Kostanaj - Okžetpes
info
14:00
Ordabasy - Kaisar Kyzylorda
info
15:00
FK Aktobe - FK Atyrau
info
15:00
FC Astana - Šachtër Karagandy
info
15:00
Kairat Almaty - Žetisu Taldykorgan
info
Kompletní výsledky
14.09.
Gzira United - Sliema Wanderers
1:1
14.09.
Sirens FC - Hibernians FC
2:1
14.09.
Birkirkara FC - Balzan Youths
3:3
14.09.
Senglea Athletics - Mosta FC
2:1
18:00
Gudja United - St. Lucia FC
info
20:00
Valletta FC - Floriana FC
info
Kompletní výsledky
14.09.
US Hostert - F91 Dudelange
1:0
16:00
Etzella Ettelbrück - UNA Strassen
info
16:00
Racing FC - Victoria Rosport
info
16:00
Jeunesse Esch - Fola Esch
info
16:00
Union Titus Pétange - US Mondorf
info
16:00
BB Muhlenbach - FC Differdange 03
info
16.09.
Progrès Niedercorn - FC Rodange 91
info
Kompletní výsledky
16:00
Víkingur Gøta - AB Argir
info
16:00
HB Tórshavn - Skála IF
info
16:00
ÍF Fuglafjørdur - EB/Streymur
info
16:00
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
20:00
NSÍ Runavík - B36 Tórshavn
info
Kompletní výsledky
12:00
UE Engordany - UE Sant Julià
info
14:00
FC Santa Coloma - Atlétic E.
info
16:00
FC Ordino - UE Santa Coloma
info
18:00
Inter Club Escaldes - CE Carroi
info
Kompletní výsledky
14.09.
SP Tre Penne - SP Tre Fiori
1:2
Kompletní výsledky
14.09.
St Joseph's FC - Boca Juniors
2:0
16:00
College 1975 FC - Magpies FC
info
18:15
Europa FC - Europa Point
info
Kompletní výsledky
14.09.
KF Drenica - KF Gjilani
0:2
14.09.
KF Drita - KF Feronikeli
1:0
16:00
KF Ferizaj - KF Vushtrria
info
16:00
KF Flamurtari - KF Dukagjini
info
Kompletní výsledky
06:00
Fotbal (Kvalifikace na Euro 2020 Maďarsko - Slovensko)
07:00
Tottenham – Crystal Palace (Premier League)
07:45
Zo sveta Bundesligy (Zo sveta Bundesligy)
Kompletní TV program
 
 
05.09., 08:24
Další videa
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!