UEFA - Liga mistrů 2018/2019

12.12.2018 21:00 CET
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.32 - 3.56 - 3.20
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
#
No bude to hodně zajímavý zápas,jen se bojím naší obrany,to co předváděli minule byla hrůza,soupeř jako Lyon bz nás za to ztrestal mnohem víc,než Hoffenheim...snad výhra...2:1!
#
Evropská liga je dobrou útěchou...ono další debakly jako od Man City zas zapotřebí nejsou,i když nebudu tvrdit,že bych nebyl za osmifinále rád...
Seydou Doumbia
13.12.2018 17:09
#
Ty si ukrajinec nebo jak ses k ním dostal?
#
Ako v kontexte celého nášho účinkovania v LM bola remíza jediným rozumným výsledkom dnes Sme to my ale haluzny mančaft
Langi
13.12.2018 09:48
#
tak statisticky sme byli opět o parník lepší...prohrát i tohle by byla kardinální smula už
#
Nebo neschopnost na tom oraništi se trefit pořádně do míče. Což v prvním poločase se pálila šance za šanci.
20.08. Kolář: Měl jsem toho hráče nastudovaného
Slavia vyhrála v Kluži a pod triumf 1:0 se výraznou měrou podepsal Ondřej Kolář. Brankář sešívaných udržel čisté konto, ve druhém poločase navíc zneškodnil pokutový kop. "Dneska jsem šel do zápasu s tím, že chci klukům co nejvíce pomoct, a povedlo se mi to. Chytil jsem první penaltu, jsem za to hrozně rád. Měl jsem toho hráče nastudovaného, věděl jsem, že čeká do poslední chvíle. Ustál jsem to a naštěstí jsem to chytil. Je možné, že to bude klíčový moment," řekl Kolář. (ČTK)
20.08. Masopust: Udělali jsme dobrý krok dopředu
Slavia dnes vyhrála v Kluži a udělala důležitý krok na cestě do základní skupiny Ligy mistrů. Autorem jediné branky zápasu se ve 28. minutě stal Lukáš Masopust. "Udělali jsme dobrý krok dopředu, teď to ještě musíme zvládnout příští týden. Důležité je, že jsme dali gól na hřišti soupeře a nedostali jsme. Uvidíme, jak se nám povede odveta. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, my jsme udělali chyby, dostali jsme se tím pod tlak, z kterého jsme se těžko dostávali. Sami jsme jim pomohli," hodnotil utkání Masopust. (ČTK)
20.08. Slavia si z Rumunska veze výhru 1:0
Výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).
20.08. Slavia vede v Rumunsku 1:0
Poločasový výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).
20.08. Slavia se Stanciem či Olayinkou
Základní sestava Slavie pro zápas na půdě CFR Kluž: Kolář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil - Souček, Traoré - Masopust, Stanciu, Olayinka - Van Buren. (ČTK)
19.08. Ajax se Ziyechem, ale bez Promese
V nominaci Ajaxu na první zápas playoff Ligy mistrů na půdě APOELu Nikósie není Quincy Promes, ofenzivní fotbalista nestihl doléčit zranění kotníku, které utrpěl v souboji s Venlem. Fit naopak je Hakim Ziyech. (vi.nl)
14.08. Dynamo Kyjev propustilo Chackeviče
Aljaksandr Chackevič už není koučem Dynama Kyjev. Ukrajinský klub vypadl ve třetím předkole Ligy mistrů s Clubem Bruggy a vedení následně trenéra odvolalo. (lequipe.fr)
13.08. Program 4. předkola Ligy mistrů
Program 4. předkola Ligy mistrů (první zápasy 20., nebo 21. srpna, odvety 27., nebo 28. srpna) - poražení do skupiny EL:
Mistrovská část:
Kluž (Rum.) - Slavia Praha, Dinamo Záhřeb - Rosenborg Trondeim, Young Boys Bern - Crvena zvezda Bělehrad, APOEL Nikósie - Ajax Amsterdam.
Nemistrovská část:
LASK Linec - Club Bruggy, Olympiakos Pireus - Krasnodar. (ČTK)
13.08. V Kodani kopali penalty i brankáři
Mimořádně dramatická byla odveta 3. předkola Ligy mistrů v Kodani. Crvena Zvezda Bělehrad tam remizovala 1:1, a protože stejným výsledkem skončil i první zápas v Srbsku, šel zápas do prodloužení a posléze i do penaltového rozstřelu. Ani v něm se dlouho nemohlo rozhodnout. Domácí nevyužili dvě možnosti rozhodnout o postupu. Nakonec se kopalo 11 sérií penalt, mimochodem oba brankáři své pokusy proměnili. Šťastnější nakonec byli hosté z Bělehradu, kteří po výsledku 7:6 postoupili. O postup do základní skupiny si zahrají se švýcarskými Young Boys Bern.
13.08. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky dnešních odvetných zápasů 3. předkola Ligy mistrů: Olympiakos Pireus - Basaksehir 2:0 (55. Semedo, 78. Valbuena z pen.), první zápas 1:0, postupuje Olympiakos, LASK Linec - Basilej 3:1 (59. Raftl, 89. Goiginger, 90.+4 Raguz - 80. Ademi), první zápas 2:1, postupuje LASK, Ajax Amsterdam - PAOK Soluň 3:2 (43. z pen. a 85. z pen. Tadič, 79. Tagliafico - 23. a 90.+4 Biseswar), první zápas 2:2, postupuje Ajax, Celtic - Kluž 3:4 (51. Forrest, 61. Edouard, 76. Christie - 27. Deac, 74. z pen. a 80. Omrani, 90.+7 Tucudean), první zápas 1:1, postupuje Kluž, Porto - Krasnodar 2:3 (57. Zé Luis, 76. Díaz - 3. Vilhena, 13. a 34. Sulejmanov), první zápas 1:0, postupuje Krasnodar, Kodaň - CZ Bělehrad 1:1, na penalty 6:7 (45. N'Doye - 17. Boakye), první zápas 1:1, postupuje CZ Bělehrad.