UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina A

18.09.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Borussia Dortmund (GER)
0:1
18.09.201821:00
AS Monaco (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
03.10.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
3:1
03.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - AS Monaco (FRA)
3:0
24.10.201818:55
Club Bruggy (BEL) - AS Monaco (FRA)
1:1
24.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Atlético Madrid (ESP)
4:0
06.11.201818:55
AS Monaco (FRA) - Club Bruggy (BEL)
0:4
06.11.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
28.11.201818:55
Atlético Madrid (ESP) - AS Monaco (FRA)
2:0
28.11.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Club Bruggy (BEL)
0:0
11.12.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
11.12.201821:00
AS Monaco (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)641110:213
2.Atlético Madrid (ESP)64119:613
3.Club Bruggy (BEL)61326:56
4.AS Monaco (FRA)60152:141
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)33007:19
2.Borussia Dortmund (GER)32107:07
3.Club Bruggy (BEL)30211:22
4.AS Monaco (FRA)30031:80
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)32013:26
2.Club Bruggy (BEL)31115:34
3.Atlético Madrid (ESP)31112:54
4.AS Monaco (FRA)30121:61

základní skupiny - skupina B

18.09.201818:55
FC Barcelona (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
18.09.201818:55
Inter Milán (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
03.10.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FC Barcelona (ESP)
2:4
03.10.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
1:2
24.10.201818:55
PSV Eindhoven (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
24.10.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:0
06.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
06.11.201821:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
28.11.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Barcelona (ESP)
1:2
28.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Inter Milán (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
11.12.201821:00
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)642014:514
2.Tottenham Hotspur (ENG)62229:108
3.Inter Milán (ITA)62226:78
4.PSV Eindhoven (NED)60246:132
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:17
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:56
3.Inter Milán (ITA)31204:35
4.PSV Eindhoven (NED)30124:61
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:47
2.Inter Milán (ITA)31022:43
3.Tottenham Hotspur (ENG)30214:52
4.PSV Eindhoven (NED)30122:71

základní skupiny - skupina C

18.09.201821:00
Liverpool FC (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:2
18.09.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - SSC Neapol (ITA)
0:0
03.10.201818:55
Paris Saint-Germain (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
6:1
03.10.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
1:0
24.10.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - SSC Neapol (ITA)
2:2
24.10.201821:00
Liverpool FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
06.11.201818:55
FK Crvena Zvezda (SRB) - Liverpool FC (ENG)
2:0
06.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.11.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Liverpool FC (ENG)
2:1
28.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:1
11.12.201821:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:4
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)632117:911
2.Liverpool FC (ENG)63039:79
3.SSC Neapol (ITA)62317:59
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61145:174
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33008:29
2.Paris Saint-Germain (FRA)321010:47
3.SSC Neapol (ITA)32105:27
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)31117:54
2.SSC Neapol (ITA)30212:32
3.Liverpool FC (ENG)30031:50
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30032:130

základní skupiny - skupina D

18.09.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
18.09.201821:00
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:1
03.10.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
03.10.201821:00
FC Porto (POR) - Galatasaray SK (TUR)
1:0
24.10.201821:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Porto (POR)
1:3
24.10.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Schalke 04 (GER)
0:0
06.11.201821:00
FC Porto (POR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
4:1
06.11.201821:00
Schalke 04 (GER) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201821:00
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
3:1
11.12.201818:55
Galatasaray SK (TUR) - FC Porto (POR)
2:3
11.12.201818:55
Schalke 04 (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)651015:616
2.Schalke 04 (GER)63216:411
3.Galatasaray SK (TUR)61145:84
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:123
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)33008:29
2.Schalke 04 (GER)32104:17
3.Galatasaray SK (TUR)31115:34
4.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32107:47
2.Schalke 04 (GER)31112:34
3.Galatasaray SK (TUR)30030:50
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:80

základní skupiny - skupina E

19.09.201818:55
AFC Ajax (NED) - AEK Atény (GRE)
3:0
19.09.201821:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
02.10.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AFC Ajax (NED)
1:1
02.10.201821:00
AEK Atény (GRE) - SL Benfica (POR)
2:3
23.10.201818:55
AEK Atény (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
23.10.201821:00
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
1:0
07.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AEK Atény (GRE)
2:0
07.11.201821:00
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
1:1
27.11.201818:55
AEK Atény (GRE) - AFC Ajax (NED)
0:2
27.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:1
12.12.201821:00
AFC Ajax (NED) - Bayern Mnichov (GER)
3:3
12.12.201821:00
SL Benfica (POR) - AEK Atény (GRE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)642015:514
2.AFC Ajax (NED)633011:512
3.SL Benfica (POR)62136:117
4.AEK Atény (GRE)60062:130
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32108:27
2.AFC Ajax (NED)32107:37
3.SL Benfica (POR)31112:34
4.AEK Atény (GRE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32107:37
2.AFC Ajax (NED)31204:25
3.SL Benfica (POR)31024:83
4.AEK Atény (GRE)30030:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201818:55
Šachtar Doněck (UKR) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
19.09.201821:00
Manchester City (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
02.10.201818:55
TSG Hoffenheim (GER) - Manchester City (ENG)
1:2
02.10.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:2
23.10.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Olympique Lyon (FRA)
3:3
23.10.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
07.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
07.11.201821:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
6:0
27.11.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
2:3
27.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Manchester City (ENG)
2:2
12.12.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
12.12.201821:00
Manchester City (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)641116:613
2.Olympique Lyon (FRA)615012:118
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:166
4.TSG Hoffenheim (GER)603311:143
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:36
2.Olympique Lyon (FRA)30306:63
3.Šachtar Doněck (UKR)30213:62
4.TSG Hoffenheim (GER)30126:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32107:37
2.Olympique Lyon (FRA)31206:55
3.Šachtar Doněck (UKR)31115:104
4.TSG Hoffenheim (GER)30215:62

základní skupiny - skupina G

19.09.201821:00
Real Madrid (ESP) - AS m (ITA)
3:0
19.09.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Moskva (RUS)
2:2
02.10.201821:00
CSKA Moskva (RUS) - Real Madrid (ESP)
1:0
02.10.201821:00
AS m (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
23.10.201821:00
AS m (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
3:0
23.10.201821:00
Real Madrid (ESP) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:1
07.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - AS m (ITA)
1:2
07.11.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Real Madrid (ESP)
0:5
27.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
27.11.201821:00
AS m (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:2
12.12.201818:55
Real Madrid (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
0:3
12.12.201818:55
Viktoria Plzeň (CZE) - AS m (ITA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)640212:512
2.AS m (ITA)630311:89
3.Viktoria Plzeň (CZE)62137:167
4.CSKA Moskva (RUS)62138:97
 TýmZVRPSB
1.AS m (ITA)32018:26
2.Real Madrid (ESP)32015:46
3.Viktoria Plzeň (CZE)31114:84
4.CSKA Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)32017:16
2.CSKA Moskva (RUS)31115:54
3.AS m (ITA)31023:63
4.Viktoria Plzeň (CZE)31023:83

základní skupiny - skupina H

19.09.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
0:3
19.09.201821:00
Valencia CF (ESP) - Juventus FC (ITA)
0:2
02.10.201818:55
Juventus FC (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
3:0
02.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
23.10.201818:55
BSC Young Boys (SUI) - Valencia CF (ESP)
1:1
23.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Juventus FC (ITA)
0:1
07.11.201818:55
Valencia CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
07.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Manchester United (ENG)
1:2
27.11.201821:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
27.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Valencia CF (ESP)
1:0
12.12.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Juventus FC (ITA)
2:1
12.12.201821:00
Valencia CF (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)64029:412
2.Manchester United (ENG)63127:410
3.Valencia CF (ESP)62226:68
4.BSC Young Boys (SUI)61144:124
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32015:26
2.Valencia CF (ESP)32015:46
3.Manchester United (ENG)31111:14
4.BSC Young Boys (SUI)31113:54
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32016:36
2.Juventus FC (ITA)32014:26
3.Valencia CF (ESP)30211:22
4.BSC Young Boys (SUI)30031:70
11.06. Losování kvalifikace předkola LM a EL
Losování kvalifikace předkola Ligy mistrů a Evropské ligy:
LM - turnaj v Prištině:
Semifinále (25. června):
Feronikeli (Kosovo) - Lincoln Red Imps (Gibr.), Tre Penne (San Mar.) - FC Santa Coloma (And.).
Finále (28. června).

EL (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) - Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) - Engordany (And.), Sant Julia (And.) - Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) - Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) - St. Joseph's (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) - Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) - Cliftonville (Sev. Ir.). (ČTK)
03.06. Liga mistrů - tým sezóny
Nejlepší tým Ligy mistrů pro sezónu 2018/19: Alisson (Liverpool), Ter Stegen (Barcelona), Van Dijk (Liverpool), De Ligt (Ajax), Vertonghen (Tottenham), Alexander-Arnold (Liverpool), Robertson (Liverpool), Sissoko (Tottenham), Ziyech (Ajax), De Bruyne (Man City), De Jong (Ajax), Ndombélé (Lyon), Wijnaldum (Liverpool), Neres (Ajax), Sterling (Man City), Messi (Barcelona), Tadić (Ajax), Mané (Liverpool), Ronaldo (Juventus), Lucas Moura (Tottenham). (football-italia.net)
02.06. Včerejší finále bylo nejslušnější
Poprvé v historii včera došlo k tomu, že ve finále Ligy mistrů nebyla udělena ani jedna karta. Hráči Liverpoolu a Tottenhamu byli hodně slušní, o čemž svědčí i fakt, že dohromady spáchali pouhých jedenáct faulů. (sport-express.ru)
02.06. Ve finále byl nejlepší Van Dijk
Nejlepším hráčem včerejšího finále Ligy mistrů byl zvolen Virgil van Dijk, obránce Liverpoolu zažil životní sezonu a v sobotu dalším výborným výkonem přispěl k výhře 2:0 nad Tottenhamem. (sport-express.ru)
01.06. Nejlepší střelci Ligy mistrů
Nejlepší střelci Ligy mistrů:
12 - Messi (Barcelona),
8 - Lewandowski (Bayern Mnichov),
6 - Agüero (Manchester City), Marega (FC Porto), Cristiano Ronaldo (Juventus), Tadič (Ajax Amsterodam),
5 - Dybala (Juventus), Džeko (AS Řím), Kane a Lucas (oba Tottenham), Kramarič (Hoffenheim), Neymar (Paris St. Germain), Salah (Liverpool), Sterling (Manchester City),
...
2 - Krmenčík,
1 - Hejda, Hrošovský, Chorý, Kovařík, Procházka (všichni Plzeň), Kadeřábek (Hoffenheim). (ČTK)
01.06. Ligu mistrů vyhrál Liverpool
Výsledek finále Ligy mistrů: Tottenham - Liverpool 0:2 (2. Salah z penalty, 88. Origi).
01.06. Salah dal druhý nejrychlejší gól finále LM
Útočník Liverpoolu Mohamed Salah ve druhé minutě dnešního souboje s Tottenhamem proměnil penaltu a zaznamenal druhý nejrychlejší gól historie finálových zápasů Ligy mistrů. Rychleji se do listiny střelců zapsal jenom Paolo Maldini, a to v roce 2005 v utkání AC Milán - Liverpool.
01.06. Alexander-Arnold stanoví rekord Ligy mistrů
Trent Alexander-Arnold se dnes stane prvním hráčem mladším 21 let, který nastoupí v základní sestavě k finále Ligy mistrů. Obránci Liverpoolu je 20 let a 273 dní. (sport-express.ru)
01.06. Základní sestavy finále Ligy mistrů
Základní sestavy dnešního finále Ligy mistrů - Tottenham: Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Sissoko, Winks - Alli, Eriksen, Son - Kane. Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mané.
01.06. Finále Ligy mistrů začne minutou ticha
Minutou ticha začne dnešní finále Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Liverpoolem, hráči a fanoušci tak uctí památku tragicky zesnulého Josého Antonia Reyese. (soccerway.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
01.06.
Tottenham Hotspur - Liverpool FC
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Podívá se Slavia v příští sezoně do základní skupiny Ligy mistrů?
Hlasovat