UEFA - Liga mistrů 2022/2023 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

21.06.202215:00
SP La Fiorita (SMR) - Inter Club Escaldes (AND)
1:2
21.06.202221:30
Levadia Tallinn (EST) - Víkingur Reykjavík (ISL)
1:6

kvalifikace - finále

24.06.202221:30
Inter Club Escaldes (AND) - Víkingur Reykjavík (ISL)
0:1

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

05.07.202218:00
Pyunik Jerevan (ARM) - CFR Cluj (ROU)
0:0
05.07.202219:00
Malmö FF (SWE) - Víkingur Reykjavík (ISL)
3:2
05.07.202219:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - Sutjeska Nikšić (MNE)
2:0
05.07.202220:00
KF Ballkani (KOS) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:1
05.07.202220:00
The New Saints FC (WAL) - Linfield FC (NIR)
1:0
05.07.202220:00
Lech Poznań (POL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
05.07.202220:30
Shamrock Rovers (IRL) - Hibernians FC (MLT)
3:0
05.07.202220:45
FK Shkupi (MKD) - Lincoln Red Imps (GIB)
3:0
06.07.202216:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:0
06.07.202218:00
HJK Helsinky (FIN) - Rīgas Futbola skola (LAT)
1:0
06.07.202218:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - KÍ Klaksvík (FRO)
3:0
06.07.202219:30
F91 Dudelange (LUX) - KF Tirana (ALB)
1:0
06.07.202220:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
06.07.202220:15
NK Maribor (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:0
06.07.202220:30
Slovan Bratislava (SVK) - Dinamo Batumi (GEO)
0:0

předkola - 1. předkolo - odvety

12.07.202217:30
Rīgas Futbola skola (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
2:2p
12.07.202218:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - KF Ballkani (KOS)
1:0e
12.07.202218:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Lech Poznań (POL)
5:1
12.07.202218:00
Lincoln Red Imps (GIB) - FK Shkupi (MKD)
2:0
12.07.202219:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
12.07.202220:00
KF Tirana (ALB) - F91 Dudelange (LUX)
1:2
12.07.202220:00
Hibernians FC (MLT) - Shamrock Rovers (IRL)
0:0
12.07.202221:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:1
12.07.202221:30
Víkingur Reykjavík (ISL) - Malmö FF (SWE)
3:3
13.07.202219:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Maribor (SLO)
0:2
13.07.202219:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FK Bodø/Glimt (NOR)
3:1
13.07.202219:00
Dinamo Batumi (GEO) - Slovan Bratislava (SVK)
1:2e
13.07.202220:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Tobol Kostanaj (KAZ)
5:1
13.07.202220:30
CFR Cluj (ROU) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:3p
13.07.202220:45
Linfield FC (NIR) - The New Saints FC (WAL)
2:0e

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

19.07.202218:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Curych (SUI)
3:2
19.07.202218:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Malmö FF (SWE)
1:0
19.07.202218:00
Pyunik Jerevan (ARM) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
19.07.202219:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - Shamrock Rovers (IRL)
3:0
19.07.202220:45
Linfield FC (NIR) - FK Bodø/Glimt (NOR)
1:0
19.07.202221:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FK Shkupi (MKD)
2:2
20.07.202218:00
HJK Helsinky (FIN) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
20.07.202219:00
Maccabi Haifa (ISR) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
20.07.202220:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Slovan Bratislava (SVK)
1:2
20.07.202220:15
NK Maribor (SLO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

26.07.202219:00
Viktoria Plzeň (CZE) - HJK Helsinky (FIN)
5:0
26.07.202219:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - NK Maribor (SLO)
1:0
26.07.202219:30
F91 Dudelange (LUX) - Pyunik Jerevan (ARM)
1:4
26.07.202221:00
FK Shkupi (MKD) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
26.07.202221:00
Shamrock Rovers (IRL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
27.07.202218:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Linfield FC (NIR)
8:0
27.07.202219:00
FC Curych (SUI) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:2e
27.07.202219:00
Malmö FF (SWE) - Žalgiris Vilnius (LTU)
0:2
27.07.202220:30
Slovan Bratislava (SVK) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:4
27.07.202221:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Maccabi Haifa (ISR)
0:4

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

19.07.202219:45
FC Midtjylland (DEN) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
20.07.202220:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

26.07.202217:30
AEK Larnaka (CYP) - FC Midtjylland (DEN)
1:2p
27.07.202219:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2e

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

02.08.202219:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
02.08.202219:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
03.08.202218:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
03.08.202218:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
5:0
03.08.202219:00
Maccabi Haifa (ISR) - Apollon Limassol (CYP)
4:0
03.08.202220:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Pyunik Jerevan (ARM)
5:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

09.08.202218:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - FK Bodø/Glimt (NOR)
1:1
09.08.202219:00
Apollon Limassol (CYP) - Maccabi Haifa (ISR)
2:0
09.08.202219:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
09.08.202219:00
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
09.08.202220:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:3
09.08.202220:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
4:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

02.08.202220:00
AS Monaco (FRA) - PSV Eindhoven (NED)
1:1
02.08.202220:45
RU Saint-Gilloise (BEL) - Rangers FC (SCO)
2:0
02.08.202221:00
SL Benfica (POR) - FC Midtjylland (DEN)
4:1
03.08.202220:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SK Sturm Graz (AUT)
1:0

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

09.08.202219:45
FC Midtjylland (DEN) - SL Benfica (POR)
1:3
09.08.202220:30
PSV Eindhoven (NED) - AS Monaco (FRA)
3:2e
09.08.202220:30
SK Sturm Graz (AUT) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2e
09.08.202220:45
Rangers FC (SCO) - RU Saint-Gilloise (BEL)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

16.08.202221:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:0
16.08.202221:00
FC Kodaň (DEN) - Trabzonspor (TUR)
2:1
17.08.202218:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
17.08.202221:00
Maccabi Haifa (ISR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

23.08.202221:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
23.08.202221:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Maccabi Haifa (ISR)
2:2
24.08.202221:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FK Bodø/Glimt (NOR)
4:1e
24.08.202221:00
Trabzonspor (TUR) - FC Kodaň (DEN)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

16.08.202221:00
Rangers FC (SCO) - PSV Eindhoven (NED)
2:2
17.08.202221:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SL Benfica (POR)
0:2

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

23.08.202221:00
SL Benfica (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:0
24.08.202221:00
PSV Eindhoven (NED) - Rangers FC (SCO)
0:1

základní skupiny - skupina A

07.09.202218:45
AFC Ajax (NED) - Rangers FC (SCO)
4:0
07.09.202221:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
4:1
13.09.202221:00
Liverpool FC (ENG) - AFC Ajax (NED)
2:1
14.09.202221:00
Rangers FC (SCO) - SSC Neapol (ITA)
0:3
04.10.202221:00
Liverpool FC (ENG) - Rangers FC (SCO)
2:0
04.10.202221:00
AFC Ajax (NED) - SSC Neapol (ITA)
1:6
12.10.202218:45
SSC Neapol (ITA) - AFC Ajax (NED)
4:2
12.10.202221:00
Rangers FC (SCO) - Liverpool FC (ENG)
1:7
26.10.202221:00
SSC Neapol (ITA) - Rangers FC (SCO)
3:0
26.10.202221:00
AFC Ajax (NED) - Liverpool FC (ENG)
0:3
01.11.202221:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:0
01.11.202221:00
Rangers FC (SCO) - AFC Ajax (NED)
1:3
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)650120:615
2.Liverpool FC (ENG)650117:615
3.AFC Ajax (NED)620411:166
4.Rangers FC (SCO)60062:220
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)330011:39
2.Liverpool FC (ENG)33006:19
3.AFC Ajax (NED)31025:93
4.Rangers FC (SCO)30032:130
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)320111:56
2.SSC Neapol (ITA)32019:36
3.AFC Ajax (NED)31026:73
4.Rangers FC (SCO)30030:90

základní skupiny - skupina B

07.09.202221:00
Atlético Madrid (ESP) - FC Porto (POR)
2:1
07.09.202221:00
Club Bruggy (BEL) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
13.09.202221:00
FC Porto (POR) - Club Bruggy (BEL)
0:4
13.09.202221:00
Bayer Leverkusen (GER) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
04.10.202221:00
FC Porto (POR) - Bayer Leverkusen (GER)
2:0
04.10.202221:00
Club Bruggy (BEL) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
12.10.202218:45
Atlético Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
0:0
12.10.202221:00
Bayer Leverkusen (GER) - FC Porto (POR)
0:3
26.10.202218:45
Club Bruggy (BEL) - FC Porto (POR)
0:4
26.10.202221:00
Atlético Madrid (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
2:2
01.11.202218:45
FC Porto (POR) - Atlético Madrid (ESP)
2:1
01.11.202218:45
Bayer Leverkusen (GER) - Club Bruggy (BEL)
0:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)640212:712
2.Club Bruggy (BEL)63217:411
3.Bayer Leverkusen (GER)61234:85
4.Atlético Madrid (ESP)61235:95
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32014:56
2.Club Bruggy (BEL)32013:46
3.Atlético Madrid (ESP)31204:35
4.Bayer Leverkusen (GER)31112:34
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32018:26
2.Club Bruggy (BEL)31204:05
3.Bayer Leverkusen (GER)30122:51
4.Atlético Madrid (ESP)30031:60

základní skupiny - skupina C

07.09.202221:00
FC Barcelona (ESP) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:1
07.09.202221:00
Inter Milán (ITA) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
13.09.202218:45
Viktoria Plzeň (CZE) - Inter Milán (ITA)
0:2
13.09.202221:00
Bayern Mnichov (GER) - FC Barcelona (ESP)
2:0
04.10.202218:45
Bayern Mnichov (GER) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
04.10.202221:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:0
12.10.202221:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
3:3
12.10.202221:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Bayern Mnichov (GER)
2:4
26.10.202218:45
Inter Milán (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:0
26.10.202221:00
FC Barcelona (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
01.11.202221:00
Bayern Mnichov (GER) - Inter Milán (ITA)
2:0
01.11.202221:00
Viktoria Plzeň (CZE) - FC Barcelona (ESP)
2:4
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)660018:218
2.Inter Milán (ITA)631210:710
3.FC Barcelona (ESP)621312:127
4.Viktoria Plzeň (CZE)60065:240
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33009:09
2.Inter Milán (ITA)32015:26
3.FC Barcelona (ESP)31118:74
4.Viktoria Plzeň (CZE)30034:100
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33009:29
2.Inter Milán (ITA)31115:54
3.FC Barcelona (ESP)31024:53
4.Viktoria Plzeň (CZE)30031:140

základní skupiny - skupina D

07.09.202218:45
Eintracht Frankfurt (GER) - Sporting CP (POR)
0:3
07.09.202221:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Olympique Marseille (FRA)
2:0
13.09.202218:45
Sporting CP (POR) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:0
13.09.202221:00
Olympique Marseille (FRA) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:1
04.10.202218:45
Olympique Marseille (FRA) - Sporting CP (POR)
4:1
04.10.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:0
12.10.202221:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Eintracht Frankfurt (GER)
3:2
12.10.202221:00
Sporting CP (POR) - Olympique Marseille (FRA)
0:2
26.10.202221:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Sporting CP (POR)
1:1
26.10.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
01.11.202221:00
Sporting CP (POR) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
01.11.202221:00
Olympique Marseille (FRA) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:2

základní skupiny - skupina E

06.09.202218:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - Chelsea FC (ENG)
1:0
06.09.202221:00
Red Bull Salzburg (AUT) - AC Milán (ITA)
1:1
14.09.202218:45
AC Milán (ITA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
3:1
14.09.202221:00
Chelsea FC (ENG) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
05.10.202218:45
Red Bull Salzburg (AUT) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:0
05.10.202221:00
Chelsea FC (ENG) - AC Milán (ITA)
3:0
11.10.202221:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
11.10.202221:00
AC Milán (ITA) - Chelsea FC (ENG)
0:2
25.10.202218:45
Red Bull Salzburg (AUT) - Chelsea FC (ENG)
1:2
25.10.202221:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - AC Milán (ITA)
0:4
02.11.202221:00
Chelsea FC (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
02.11.202221:00
AC Milán (ITA) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:0
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)641110:413
2.AC Milán (ITA)631212:710
3.Red Bull Salzburg (AUT)61325:96
4.Dinamo Záhřeb (CRO)61144:114
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32106:27
2.AC Milán (ITA)32017:36
3.Red Bull Salzburg (AUT)31113:34
4.Dinamo Záhřeb (CRO)31112:54
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32014:26
2.AC Milán (ITA)31115:44
3.Red Bull Salzburg (AUT)30212:62
4.Dinamo Záhřeb (CRO)30032:60

základní skupiny - skupina F

06.09.202221:00
Celtic FC (SCO) - Real Madrid (ESP)
0:3
06.09.202221:00
RB Lipsko (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
1:4
14.09.202218:45
Šachtar Doněck (UKR) - Celtic FC (SCO)
1:1
14.09.202221:00
Real Madrid (ESP) - RB Lipsko (GER)
2:0
05.10.202218:45
RB Lipsko (GER) - Celtic FC (SCO)
3:1
05.10.202221:00
Real Madrid (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
11.10.202221:00
Šachtar Doněck (UKR) - Real Madrid (ESP)
1:1
11.10.202221:00
Celtic FC (SCO) - RB Lipsko (GER)
0:2
25.10.202221:00
Celtic FC (SCO) - Šachtar Doněck (UKR)
1:1
25.10.202221:00
RB Lipsko (GER) - Real Madrid (ESP)
3:2
02.11.202218:45
Real Madrid (ESP) - Celtic FC (SCO)
5:1
02.11.202218:45
Šachtar Doněck (UKR) - RB Lipsko (GER)
0:4
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)641115:613
2.RB Lipsko (GER)640213:912
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:106
4.Celtic FC (SCO)60244:152
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)33009:29
2.RB Lipsko (GER)32017:76
3.Šachtar Doněck (UKR)30212:62
4.Celtic FC (SCO)30121:61
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)32016:26
2.Real Madrid (ESP)31116:44
 Šachtar Doněck (UKR)31116:44
4.Celtic FC (SCO)30123:91

základní skupiny - skupina G

06.09.202218:45
Borussia Dortmund (GER) - FC Kodaň (DEN)
3:0
06.09.202221:00
Sevilla FC (ESP) - Manchester City (ENG)
0:4
14.09.202221:00
Manchester City (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
2:1
14.09.202221:00
FC Kodaň (DEN) - Sevilla FC (ESP)
0:0
05.10.202221:00
Manchester City (ENG) - FC Kodaň (DEN)
5:0
05.10.202221:00
Sevilla FC (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
1:4
11.10.202218:45
FC Kodaň (DEN) - Manchester City (ENG)
0:0
11.10.202221:00
Borussia Dortmund (GER) - Sevilla FC (ESP)
1:1
25.10.202218:45
Sevilla FC (ESP) - FC Kodaň (DEN)
3:0
25.10.202221:00
Borussia Dortmund (GER) - Manchester City (ENG)
0:0
02.11.202221:00
Manchester City (ENG) - Sevilla FC (ESP)
3:1
02.11.202221:00
FC Kodaň (DEN) - Borussia Dortmund (GER)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)642014:214
2.Borussia Dortmund (GER)623110:59
3.Sevilla FC (ESP)61236:125
4.FC Kodaň (DEN)60331:123
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)330010:29
2.Borussia Dortmund (GER)31204:15
3.FC Kodaň (DEN)30301:13
4.Sevilla FC (ESP)31024:83
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)31204:05
2.Borussia Dortmund (GER)31116:44
3.Sevilla FC (ESP)30212:42
4.FC Kodaň (DEN)30030:110

základní skupiny - skupina H

06.09.202221:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Juventus FC (ITA)
2:1
06.09.202221:00
SL Benfica (POR) - Maccabi Haifa (ISR)
2:0
14.09.202221:00
Juventus FC (ITA) - SL Benfica (POR)
1:2
14.09.202221:00
Maccabi Haifa (ISR) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:3
05.10.202221:00
Juventus FC (ITA) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
05.10.202221:00
SL Benfica (POR) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
11.10.202218:45
Maccabi Haifa (ISR) - Juventus FC (ITA)
2:0
11.10.202221:00
Paris Saint-Germain (FRA) - SL Benfica (POR)
1:1
25.10.202221:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Maccabi Haifa (ISR)
7:2
25.10.202221:00
SL Benfica (POR) - Juventus FC (ITA)
4:3
02.11.202221:00
Juventus FC (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:2
02.11.202221:00
Maccabi Haifa (ISR) - SL Benfica (POR)
1:6
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)642016:714
2.Paris Saint-Germain (FRA)642016:714
3.Juventus FC (ITA)61059:133
4.Maccabi Haifa (ISR)61057:213
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)32107:47
2.Paris Saint-Germain (FRA)321010:47
3.Juventus FC (ITA)31025:53
4.Maccabi Haifa (ISR)31024:93
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)32109:37
2.Paris Saint-Germain (FRA)32106:37
3.Juventus FC (ITA)30034:80
4.Maccabi Haifa (ISR)30033:120

osmifinále - 1. zápasy

14.02.2023?
AC Milán (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
info
14.02.2023?
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
info
15.02.2023?
Club Bruggy (BEL) - SL Benfica (POR)
info
15.02.2023?
Borussia Dortmund (GER) - Chelsea FC (ENG)
info
21.02.2023?
Liverpool FC (ENG) - Real Madrid (ESP)
info
21.02.2023?
Eintracht Frankfurt (GER) - SSC Neapol (ITA)
info
22.02.2023?
RB Lipsko (GER) - Manchester City (ENG)
info
22.02.2023?
Inter Milán (ITA) - FC Porto (POR)
info

osmifinále - odvety

07.03.2023?
SL Benfica (POR) - Club Bruggy (BEL)
info
07.03.2023?
Chelsea FC (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
info
08.03.2023?
Tottenham Hotspur (ENG) - AC Milán (ITA)
info
08.03.2023?
Bayern Mnichov (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
info
14.03.2023?
Manchester City (ENG) - RB Lipsko (GER)
info
14.03.2023?
FC Porto (POR) - Inter Milán (ITA)
info
15.03.2023?
Real Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
info
15.03.2023?
SSC Neapol (ITA) - Eintracht Frankfurt (GER)
info

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
02.12. UEFA bude šetřit případ Juventusu
Juventusem zmítá skandál, který je spjatý s údajným falšováním klubového účetnictví a díky němuž rezignovalo samotné vedení turínského celku. Kromě příslušných italských orgánů bude Stará dáma také pod drobnohledem komisí UEFA, jež se rozhodly celou záležitost prošetřit rovněž na fotbalové úrovni. Ty můžou podniknout určité disciplinární kroky, a to prý včetně vyřazení mužstva z Ligy mistrů. (nu.nl)
30.11. LaLiga chce vyloučení Juventusu z Ligy mistrů
Velká kauza zmítá Juventusem, kde rezignovalo představenstvo klubu, a to včetně viceprezidenta Pavla Nedvěda, bývalého českého reprezentanta. Důvodem bylo podezření z falšování účetnictví. Vedení španělské LaLigy přitom vydalo prohlášení, ve kterém trvá na uvalení sportovních sankcí na turínský klub za porušení pravidel finančního fair-play. Uvádí, že považuje jeho vyloučení ze Serie A nebo Ligy mistrů jako nezbytné opatření. (sport.ua)
07.11. Liga mistrů - los osmifinále
Los osmifinále Ligy mistrů:

PSG - Bayern Mnichov,
Inter - FC Porto,
Club Bruggy - SL Benfica,
Dortmund - Chelsea,
Eintracht Frankfurt - Neapol,
RB Lipsko - Manchester City,
AC Milán - Tottenham,
Liverpool - Real Madrid. (kicker.de)
04.11. UEFA zahájila řízení s PSG kvůli fanouškům
Pravděpodobně nějaká pokuta čeká na PSG, jehož fanoušci během posledního utkání Ligy mistrů na půdě Juventusu používali ve velkém pyrotechniku. Některé předměty navíc ze sektoru pařížských fanoušků skončily přímo na hřišti. UEFA tak očekávaně zahájila s francouzským celkem disciplinární řízení v souvislosti s těmito problémy. (lequipe.fr)
04.11. Liga mistrů - ideální sestava
Ideální sestava šestého hracího dne Ligy mistrů: Ciprian Tătăruşanu (AC Milán) - Rico Lewis (Manchester City), Benjamin Pavard (Bayern), Ibrahima Konaté (Liverpool), Alejandro Grimaldo (Benfica) - Federico Valverde (Real Madrid), Christopher Nkunku (RB Lipsko), Denis Zakaria (Chelsea) - Olivier Giroud (AC Milán), Ferrán Torres (Barcelona), Julian Álvarez (Manchester City). (dailymail.co.uk)
04.11. Porto dalo na Dragau 1000 gólů
Porto na svém stadionu hraje od začátku roku 2004, přičemž nyní dosáhlo významné mety. Proti Atléticu Madrid vstřelilo na Dragau gól s pořadovým číslem 1 000. (abola.pt)
03.11. Werner nebude hrát na mistrovství světa
Německý útočník Timo Werner z Lipska přijde kvůli zranění o mistrovství světa, které v Kataru začne za necelé tři týdny 20. listopadu. Ve středečním vítězném zápase Ligy mistrů proti Šachtaru Doněck si poranil vazy v levém kotníku a po dnešním vyšetření od lékařů uslyšel, že do konce roku si nezahraje. (ČTK)
03.11. Salzburg byl druhý nejmladší v historii
Salzburg včera prohrál v Miláně s AC 0:4 a vypadl z Ligy mistrů, jedním z hlavních důvodů pak byla nezkušenost. Od úvodní minuty nastoupila základní sestava s věkovým průměrem 21 let a 226 dní, jedná se o druhý nejmladší tým historie Ligy mistrů. Mladší byl pouze v roce 2009 Arsenal, a to v době zápasu proti Olympiakosu (21 let a 215 dní). (vi.nl)
03.11. Rangers a Celtic mají neslavný rekord
Glasgowským klubům se letošní účinkování v Lize mistrů nepovedlo a další zklamání přišlo včera, když Celtic prohrál 1:5 s Realem Madrid. Celtic získal dva body, Rangers dokonce ani jeden - jedná se o nejnižší bodový zisk země, kterou v jednom ročníku reprezentovaly minimálně dva kluby. (sport-express.ru)
03.11. Marcão je znovu mimo hru
Marcão se po kratší době vrátil na marodku Sevilly. Obránce nedohrál včerejší duel s Manchesterem City, v závěru prvního poločasu si poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
01.11.
FC Porto - Atlético Madrid
2:1
01.11.
Bayer Leverkusen - Club Bruggy
0:0
01.11.
Liverpool FC - SSC Neapol
2:0
01.11.
Rangers FC - AFC Ajax
1:3
01.11.
Bayern Mnichov - Inter Milán
2:0
01.11.
Viktoria Plzeň - FC Barcelona
2:4
01.11.
Sporting CP - Eintracht Frankfurt
1:2
01.11.
Marseille - Tottenham Hotspur
1:2
02.11.
Real Madrid - Celtic FC
5:1
02.11.
Šachtar Doněck - RB Lipsko
0:4
02.11.
Chelsea FC - Dinamo Záhřeb
2:1
02.11.
AC Milán - Red Bull Salzburg
4:0
02.11.
Manchester City - Sevilla FC
3:1
02.11.
FC Kodaň - Borussia Dortmund
1:1
02.11.
Juventus FC - Paris Saint-Germain
1:2
02.11.
Maccabi Haifa - SL Benfica
1:6
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.02.?
AC Milán - Tottenham Hotspur
info
14.02.?
Paris SG - Bayern Mnichov
info
15.02.?
Club Bruggy - SL Benfica
info
15.02.?
Borussia Dortmund - Chelsea FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Čí výkony v základní skupině představovaly největší zklamání?
Hlasovat