předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

12.07.2000
?
KÍ Klaksvík (FRO)
0:3
FK Crvena Zvezda (SRB)
12.07.2000
?
TNS Llans. (WAL)
2:2
Levadia Maardu (EST)
12.07.2000
?
Sloga Jugomagnat (MKD)
0:1
Shelbourne FC (IRL)
12.07.2000
?
Birkirkara FC (MLT)
1:2
KR Reykjavík (ISL)
12.07.2000
?
FBK Kaunas (LTU)
4:0
Brotnjo Čitluk (BIH)
12.07.2000
?
KF Tirana (ALB)
2:3
Zimbru Kišiněv (MDA)
12.07.2000
?
Shirak Gyumri (ARM)
1:1
BATE Borisov (BLR)
12.07.2000
?
FC Haka (FIN)
1:0
Linfield FC (NIR)
12.07.2000
?
Skonto FC (LAT)
2:1
FK Şämkir (AZE)
12.07.2000
?
F91 Dudelange (LUX)
0:4
Levski Sofia (BUL)

předkola - 1. předkolo - odvety

19.07.2000
?
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:0
KÍ Klaksvík (FRO)
19.07.2000
?
Levadia Maardu (EST)
4:0
TNS Llans. (WAL)
19.07.2000
?
Shelbourne FC (IRL)
1:1
Sloga Jugomagnat (MKD)
19.07.2000
?
KR Reykjavík (ISL)
4:1
Birkirkara FC (MLT)
19.07.2000
?
Brotnjo Čitluk (BIH)
3:0
FBK Kaunas (LTU)
19.07.2000
?
Zimbru Kišiněv (MDA)
3:2
KF Tirana (ALB)
19.07.2000
?
BATE Borisov (BLR)
2:1
Shirak Gyumri (ARM)
19.07.2000
?
Linfield FC (NIR)
2:1
FC Haka (FIN)
19.07.2000
?
FK Şämkir (AZE)
4:1e
Skonto FC (LAT)
19.07.2000
?
Levski Sofia (BUL)
2:0
F91 Dudelange (LUX)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

26.07.2000
?
Dinamo Bu. (ROU)
3:4
Polonia Varšava (POL)
26.07.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
3:0
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
26.07.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
4:2
Anorthosis (CYP)
26.07.2000
?
Hajduk Split (CRO)
0:2
Dunaferr SE (HUN)
26.07.2000
?
Slavia Praha (CZE)
1:0
FK Şämkir (AZE)
26.07.2000
?
Shelbourne FC (IRL)
1:3
Rosenborg BK (NOR)
26.07.2000
?
Brøndby IF (DEN)
3:1
KR Reykjavík (ISL)
26.07.2000
?
Rangers FC (SCO)
4:1
FBK Kaunas (LTU)
26.07.2000
?
FC Haka (FIN)
0:0
Inter Bratislava (SVK)
26.07.2000
?
FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
26.07.2000
?
Helsingborgs IF (SWE)
0:0
BATE Borisov (BLR)
26.07.2000
?
Beşiktaş JK (TUR)
1:0
Levski Sofia (BUL)
26.07.2000
?
Zimbru Kišiněv (MDA)
2:0
NK Maribor (SLO)
26.07.2000
?
Šachtar Doněck (UKR)
4:1
Levadia Maardu (EST)

předkola - 2. předkolo - odvety

02.08.2000
?
Polonia Varšava (POL)
3:1
Dinamo Bu. (ROU)
02.08.2000
?
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:2
SK Sturm Graz (AUT)
02.08.2000
?
Anorthosis (CYP)
0:0
RSC Anderlecht (BEL)
02.08.2000
?
Dunaferr SE (HUN)
2:2
Hajduk Split (CRO)
02.08.2000
?
FK Şämkir (AZE)
1:4
Slavia Praha (CZE)
02.08.2000
?
Rosenborg BK (NOR)
1:1
Shelbourne FC (IRL)
02.08.2000
?
KR Reykjavík (ISL)
0:0
Brøndby IF (DEN)
02.08.2000
?
FBK Kaunas (LTU)
0:0
Rangers FC (SCO)
02.08.2000
?
Inter Bratislava (SVK)
1:0e
FC Haka (FIN)
02.08.2000
?
Torpedo Kutaisi (GEO)
2:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
02.08.2000
?
BATE Borisov (BLR)
0:3
Helsingborgs IF (SWE)
02.08.2000
?
Levski Sofia (BUL)
1:1
Beşiktaş JK (TUR)
02.08.2000
?
NK Maribor (SLO)
1:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
02.08.2000
?
Levadia Maardu (EST)
1:5
Šachtar Doněck (UKR)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

07.08.2000
?
Inter Bratislava (SVK)
1:2
Olympique Lyon (FRA)
08.08.2000
?
Brøndby IF (DEN)
0:2
Hamburger SV (GER)
08.08.2000
?
Zimbru Kišiněv (MDA)
0:1
Sparta Praha (CZE)
08.08.2000
?
Beşiktaş JK (TUR)
3:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
08.08.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
2:1
Feyenoord (NED)
09.08.2000
?
Šachtar Doněck (UKR)
0:1
Slavia Praha (CZE)
09.08.2000
?
FC St. Gallen (SUI)
1:2
Galatasaray SK (TUR)
09.08.2000
?
AC Milán (ITA)
3:1
Dinamo Záhřeb (CRO)
09.08.2000
?
Tirol Innsbruck (AUT)
0:0
Valencia CF (ESP)
09.08.2000
?
Leeds United (ENG)
2:1
TSV Mnichov 1860 (GER)
09.08.2000
?
Helsingborgs IF (SWE)
1:0
Inter Milán (ITA)
09.08.2000
?
Dunaferr SE (HUN)
2:2
Rosenborg BK (NOR)
09.08.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
1:0
FC Porto (POR)
09.08.2000
?
Herfølge BK (DEN)
0:3
Rangers FC (SCO)
09.08.2000
?
Dynamo Kyjev (UKR)
0:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
09.08.2000
?
Polonia Varšava (POL)
2:2
Panathinaikos FC (GRE)

předkola - 3. předkolo - odvety

21.08.2000
?
Slavia Praha (CZE)
0:2e
Šachtar Doněck (UKR)
21.08.2000
?
Galatasaray SK (TUR)
2:2
FC St. Gallen (SUI)
21.08.2000
?
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:3
AC Milán (ITA)
21.08.2000
?
Valencia CF (ESP)
4:1
Tirol Innsbruck (AUT)
21.08.2000
?
TSV Mnichov 1860 (GER)
0:1
Leeds United (ENG)
21.08.2000
?
Inter Milán (ITA)
0:0
Helsingborgs IF (SWE)
21.08.2000
?
Rosenborg BK (NOR)
2:1
Dunaferr SE (HUN)
21.08.2000
?
FC Porto (POR)
0:0
RSC Anderlecht (BEL)
21.08.2000
?
Rangers FC (SCO)
3:0
Herfølge BK (DEN)
21.08.2000
?
FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
Dynamo Kyjev (UKR)
21.08.2000
?
Panathinaikos FC (GRE)
2:1
Polonia Varšava (POL)
22.08.2000
?
Hamburger SV (GER)
0:0
Brøndby IF (DEN)
22.08.2000
?
Sparta Praha (CZE)
1:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
23.08.2000
?
Olympique Lyon (FRA)
2:1
Inter Bratislava (SVK)
23.08.2000
?
Lokomotiv Moskva (RUS)
1:3
Beşiktaş JK (TUR)
23.08.2000
?
Feyenoord (NED)
1:1
SK Sturm Graz (AUT)

základní skupiny - skupina A

12.09.2000
?
Sporting CP (POR)
2:2
Real Madrid (ESP)
12.09.2000
?
Spartak Moskva (RUS)
2:0
Bayer Leverkusen (GER)
20.09.2000
?
Real Madrid (ESP)
1:0
Spartak Moskva (RUS)
20.09.2000
?
Bayer Leverkusen (GER)
3:2
Sporting CP (POR)
27.09.2000
?
Spartak Moskva (RUS)
3:1
Sporting CP (POR)
27.09.2000
?
Bayer Leverkusen (GER)
2:3
Real Madrid (ESP)
17.10.2000
?
Sporting CP (POR)
0:3
Spartak Moskva (RUS)
17.10.2000
?
Real Madrid (ESP)
5:3
Bayer Leverkusen (GER)
25.10.2000
?
Bayer Leverkusen (GER)
1:0
Spartak Moskva (RUS)
25.10.2000
?
Real Madrid (ESP)
4:0
Sporting CP (POR)
07.11.2000
?
Sporting CP (POR)
0:0
Bayer Leverkusen (GER)
07.11.2000
?
Spartak Moskva (RUS)
1:0
Real Madrid (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
6
4
1
1
15 : 8
13
2
Spartak Moskva (RUS)
6
4
0
2
9 : 3
12
3
Bayer Leverkusen (GER)
6
2
1
3
9 : 12
7
4
Sporting CP (POR)
6
0
2
4
5 : 15
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
3
3
0
0
10 : 3
9
2
Spartak Moskva (RUS)
3
3
0
0
6 : 1
9
3
Bayer Leverkusen (GER)
3
2
0
1
6 : 5
6
4
Sporting CP (POR)
3
0
2
1
2 : 5
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
3
1
1
1
5 : 5
4
2
Spartak Moskva (RUS)
3
1
0
2
3 : 2
3
3
Bayer Leverkusen (GER)
3
0
1
2
3 : 7
1
4
Sporting CP (POR)
3
0
0
3
3 : 10
0

základní skupiny - skupina B

12.09.2000
?
Sparta Praha (CZE)
0:1
Arsenal FC (ENG)
12.09.2000
?
Šachtar Doněck (UKR)
0:3
SS Lazio (ITA)
20.09.2000
?
Arsenal FC (ENG)
3:2
Šachtar Doněck (UKR)
20.09.2000
?
SS Lazio (ITA)
3:0
Sparta Praha (CZE)
27.09.2000
?
Arsenal FC (ENG)
2:0
SS Lazio (ITA)
27.09.2000
?
Sparta Praha (CZE)
3:2
Šachtar Doněck (UKR)
17.10.2000
?
SS Lazio (ITA)
1:1
Arsenal FC (ENG)
17.10.2000
?
Šachtar Doněck (UKR)
2:1
Sparta Praha (CZE)
25.10.2000
?
Arsenal FC (ENG)
4:2
Sparta Praha (CZE)
25.10.2000
?
SS Lazio (ITA)
5:1
Šachtar Doněck (UKR)
07.11.2000
?
Sparta Praha (CZE)
0:1
SS Lazio (ITA)
07.11.2000
?
Šachtar Doněck (UKR)
3:0
Arsenal FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
6
4
1
1
11 : 8
13
2
SS Lazio (ITA)
6
4
1
1
13 : 4
13
3
Šachtar Doněck (UKR)
6
2
0
4
10 : 15
6
4
Sparta Praha (CZE)
6
1
0
5
6 : 13
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
3
3
0
0
9 : 4
9
2
SS Lazio (ITA)
3
2
1
0
9 : 2
7
3
Šachtar Doněck (UKR)
3
2
0
1
5 : 4
6
4
Sparta Praha (CZE)
3
1
0
2
3 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SS Lazio (ITA)
3
2
0
1
4 : 2
6
2
Arsenal FC (ENG)
3
1
1
1
2 : 4
4
3
Šachtar Doněck (UKR)
3
0
0
3
5 : 11
0
4
Sparta Praha (CZE)
3
0
0
3
3 : 9
0

základní skupiny - skupina C

12.09.2000
?
Valencia CF (ESP)
2:1
Olympiakos (GRE)
12.09.2000
?
Olympique Lyon (FRA)
3:1
SC Heerenveen (NED)
20.09.2000
?
SC Heerenveen (NED)
0:1
Valencia CF (ESP)
20.09.2000
?
Olympiakos (GRE)
2:1
Olympique Lyon (FRA)
27.09.2000
?
Valencia CF (ESP)
1:0
Olympique Lyon (FRA)
27.09.2000
?
Olympiakos (GRE)
2:0
SC Heerenveen (NED)
17.10.2000
?
SC Heerenveen (NED)
1:0
Olympiakos (GRE)
17.10.2000
?
Olympique Lyon (FRA)
1:2
Valencia CF (ESP)
25.10.2000
?
SC Heerenveen (NED)
0:2
Olympique Lyon (FRA)
25.10.2000
?
Olympiakos (GRE)
1:0
Valencia CF (ESP)
07.11.2000
?
Valencia CF (ESP)
1:1
SC Heerenveen (NED)
07.11.2000
?
Olympique Lyon (FRA)
1:0
Olympiakos (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
4
1
1
7 : 4
13
2
Olympique Lyon (FRA)
6
3
0
3
8 : 6
9
3
Olympiakos Pireus (GRE)
6
3
0
3
6 : 5
9
4
SC Heerenveen (NED)
6
1
1
4
3 : 9
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Olympiakos Pireus (GRE)
3
3
0
0
5 : 1
9
2
Valencia CF (ESP)
3
2
1
0
4 : 2
7
3
Olympique Lyon (FRA)
3
2
0
1
5 : 3
6
4
SC Heerenveen (NED)
3
1
0
2
1 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
2
0
1
3 : 2
6
2
Olympique Lyon (FRA)
3
1
0
2
3 : 3
3
3
SC Heerenveen (NED)
3
0
1
2
2 : 6
1
4
Olympiakos Pireus (GRE)
3
0
0
3
1 : 4
0

základní skupiny - skupina D

12.09.2000
?
Rangers FC (SCO)
5:0
SK Sturm Graz (AUT)
12.09.2000
?
Galatasaray SK (TUR)
3:2
AS Monaco (FRA)
20.09.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
3:0
Galatasaray SK (TUR)
20.09.2000
?
AS Monaco (FRA)
0:1
Rangers FC (SCO)
27.09.2000
?
AS Monaco (FRA)
5:0
SK Sturm Graz (AUT)
27.09.2000
?
Galatasaray SK (TUR)
3:2
Rangers FC (SCO)
17.10.2000
?
Rangers FC (SCO)
0:0
Galatasaray SK (TUR)
17.10.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
2:0
AS Monaco (FRA)
25.10.2000
?
AS Monaco (FRA)
4:2
Galatasaray SK (TUR)
25.10.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
2:0
Rangers FC (SCO)
07.11.2000
?
Rangers FC (SCO)
2:2
AS Monaco (FRA)
07.11.2000
?
Galatasaray SK (TUR)
2:2
SK Sturm Graz (AUT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SK Sturm Graz (AUT)
6
3
1
2
9 : 12
10
2
Galatasaray SK (TUR)
6
2
2
2
10 : 13
8
3
Rangers FC (SCO)
6
2
2
2
10 : 7
8
4
AS Monaco (FRA)
6
2
1
3
13 : 10
7
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SK Sturm Graz (AUT)
3
3
0
0
7 : 0
9
2
Galatasaray SK (TUR)
3
2
1
0
8 : 6
7
3
AS Monaco (FRA)
3
2
0
1
9 : 3
6
4
Rangers FC (SCO)
3
1
2
0
7 : 2
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rangers FC (SCO)
3
1
0
2
3 : 5
3
2
AS Monaco (FRA)
3
0
1
2
4 : 7
1
3
SK Sturm Graz (AUT)
3
0
1
2
2 : 12
1
4
Galatasaray SK (TUR)
3
0
1
2
2 : 7
1

základní skupiny - skupina E

13.09.2000
?
Hamburger SV (GER)
4:4
Juventus FC (ITA)
13.09.2000
?
Panathinaikos FC (GRE)
1:1
La Coruña (ESP)
19.09.2000
?
La Coruña (ESP)
2:1
Hamburger SV (GER)
19.09.2000
?
Juventus FC (ITA)
2:1
Panathinaikos FC (GRE)
26.09.2000
?
Juventus FC (ITA)
0:0
La Coruña (ESP)
26.09.2000
?
Hamburger SV (GER)
0:1
Panathinaikos FC (GRE)
18.10.2000
?
La Coruña (ESP)
1:1
Juventus FC (ITA)
18.10.2000
?
Panathinaikos FC (GRE)
0:0
Hamburger SV (GER)
24.10.2000
?
Juventus FC (ITA)
1:3
Hamburger SV (GER)
24.10.2000
?
La Coruña (ESP)
1:0
Panathinaikos FC (GRE)
08.11.2000
?
Hamburger SV (GER)
1:1
La Coruña (ESP)
08.11.2000
?
Panathinaikos FC (GRE)
3:1
Juventus FC (ITA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Deportivo La Coruña (ESP)
6
2
4
0
6 : 4
10
2
Panathinaikos FC (GRE)
6
2
2
2
6 : 5
8
3
Hamburger SV (GER)
6
1
3
2
9 : 9
6
4
Juventus FC (ITA)
6
1
3
2
9 : 12
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Deportivo La Coruña (ESP)
3
2
1
0
4 : 2
7
2
Panathinaikos FC (GRE)
3
1
2
0
4 : 2
5
3
Juventus FC (ITA)
3
1
1
1
3 : 4
4
4
Hamburger SV (GER)
3
0
2
1
5 : 6
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Hamburger SV (GER)
3
1
1
1
4 : 3
4
2
Deportivo La Coruña (ESP)
3
0
3
0
2 : 2
3
3
Panathinaikos FC (GRE)
3
1
0
2
2 : 3
3
4
Juventus FC (ITA)
3
0
2
1
6 : 8
2

základní skupiny - skupina F

13.09.2000
?
Rosenborg BK (NOR)
3:1
Paris SG (FRA)
13.09.2000
?
Helsingborgs IF (SWE)
1:3
Bayern Mnichov (GER)
19.09.2000
?
Bayern Mnichov (GER)
3:1
Rosenborg BK (NOR)
19.09.2000
?
Paris SG (FRA)
4:1
Helsingborgs IF (SWE)
26.09.2000
?
Paris SG (FRA)
1:0
Bayern Mnichov (GER)
26.09.2000
?
Rosenborg BK (NOR)
6:1
Helsingborgs IF (SWE)
18.10.2000
?
Bayern Mnichov (GER)
2:0
Paris SG (FRA)
18.10.2000
?
Helsingborgs IF (SWE)
2:0
Rosenborg BK (NOR)
24.10.2000
?
Bayern Mnichov (GER)
0:0
Helsingborgs IF (SWE)
24.10.2000
?
Paris SG (FRA)
7:2
Rosenborg BK (NOR)
08.11.2000
?
Rosenborg BK (NOR)
1:1
Bayern Mnichov (GER)
08.11.2000
?
Helsingborgs IF (SWE)
1:1
Paris SG (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayern Mnichov (GER)
6
3
2
1
9 : 4
11
2
Paris Saint-Germain (FRA)
6
3
1
2
14 : 9
10
3
Rosenborg BK (NOR)
6
2
1
3
13 : 15
7
4
Helsingborgs IF (SWE)
6
1
2
3
6 : 14
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Paris Saint-Germain (FRA)
3
3
0
0
12 : 3
9
2
Rosenborg BK (NOR)
3
2
1
0
10 : 3
7
3
Bayern Mnichov (GER)
3
2
1
0
5 : 1
7
4
Helsingborgs IF (SWE)
3
1
1
1
4 : 4
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayern Mnichov (GER)
3
1
1
1
4 : 3
4
2
Paris Saint-Germain (FRA)
3
0
1
2
2 : 6
1
3
Helsingborgs IF (SWE)
3
0
1
2
2 : 10
1
4
Rosenborg BK (NOR)
3
0
0
3
3 : 12
0

základní skupiny - skupina G

13.09.2000
?
Manchester Utd. (ENG)
5:1
RSC Anderlecht (BEL)
13.09.2000
?
PSV Eindhoven (NED)
2:1
Dynamo Kyjev (UKR)
19.09.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
1:0
PSV Eindhoven (NED)
19.09.2000
?
Dynamo Kyjev (UKR)
0:0
Manchester Utd. (ENG)
26.09.2000
?
PSV Eindhoven (NED)
3:1
Manchester Utd. (ENG)
26.09.2000
?
Dynamo Kyjev (UKR)
4:0
RSC Anderlecht (BEL)
18.10.2000
?
Manchester Utd. (ENG)
3:1
PSV Eindhoven (NED)
18.10.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
4:2
Dynamo Kyjev (UKR)
24.10.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
2:1
Manchester Utd. (ENG)
24.10.2000
?
Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
PSV Eindhoven (NED)
08.11.2000
?
Manchester Utd. (ENG)
1:0
Dynamo Kyjev (UKR)
08.11.2000
?
PSV Eindhoven (NED)
2:3
RSC Anderlecht (BEL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RSC Anderlecht (BEL)
6
4
0
2
11 : 14
12
2
Manchester United (ENG)
6
3
1
2
11 : 7
10
3
PSV Eindhoven (NED)
6
3
0
3
9 : 9
9
4
Dynamo Kyjev (UKR)
6
1
1
4
7 : 8
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
3
0
0
9 : 2
9
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
3
0
0
7 : 3
9
3
PSV Eindhoven (NED)
3
2
0
1
7 : 5
6
4
Dynamo Kyjev (UKR)
3
1
1
1
4 : 1
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
PSV Eindhoven (NED)
3
1
0
2
2 : 4
3
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
1
0
2
4 : 11
3
3
Manchester United (ENG)
3
0
1
2
2 : 5
1
4
Dynamo Kyjev (UKR)
3
0
0
3
3 : 7
0

základní skupiny - skupina H

13.09.2000
?
FC Barcelona (ESP)
4:0
Leeds United (ENG)
13.09.2000
?
AC Milán (ITA)
4:1
Beşiktaş JK (TUR)
19.09.2000
?
Leeds United (ENG)
1:0
AC Milán (ITA)
19.09.2000
?
Beşiktaş JK (TUR)
3:0
FC Barcelona (ESP)
26.09.2000
?
Leeds United (ENG)
6:0
Beşiktaş JK (TUR)
26.09.2000
?
FC Barcelona (ESP)
0:2
AC Milán (ITA)
18.10.2000
?
AC Milán (ITA)
3:3
FC Barcelona (ESP)
18.10.2000
?
Beşiktaş JK (TUR)
0:0
Leeds United (ENG)
24.10.2000
?
Leeds United (ENG)
1:1
FC Barcelona (ESP)
24.10.2000
?
Beşiktaş JK (TUR)
0:2
AC Milán (ITA)
08.11.2000
?
FC Barcelona (ESP)
5:0
Beşiktaş JK (TUR)
08.11.2000
?
AC Milán (ITA)
1:1
Leeds United (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
6
3
2
1
12 : 6
11
2
Leeds United (ENG)
6
2
3
1
9 : 6
9
3
FC Barcelona (ESP)
6
2
2
2
13 : 9
8
4
Beşiktaş JK (TUR)
6
1
1
4
4 : 17
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Leeds United (ENG)
3
2
1
0
8 : 1
7
2
FC Barcelona (ESP)
3
2
0
1
9 : 2
6
3
AC Milán (ITA)
3
1
2
0
8 : 5
5
4
Beşiktaş JK (TUR)
3
1
1
1
3 : 2
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
4 : 1
6
2
FC Barcelona (ESP)
3
0
2
1
4 : 7
2
3
Leeds United (ENG)
3
0
2
1
1 : 5
2
4
Beşiktaş JK (TUR)
3
0
0
3
1 : 15
0

osmifinálové skupiny - skupina A

21.11.2000
?
Manchester Utd. (ENG)
3:1
Panathinaikos FC (GRE)
21.11.2000
?
Valencia CF (ESP)
2:0
SK Sturm Graz (AUT)
06.12.2000
?
SK Sturm Graz (AUT)
0:2
Manchester Utd. (ENG)
06.12.2000
?
Panathinaikos FC (GRE)
0:0
Valencia CF (ESP)
14.02.2001
?
SK Sturm Graz (AUT)
2:0
Panathinaikos FC (GRE)
14.02.2001
?
Valencia CF (ESP)
0:0
Manchester Utd. (ENG)
20.02.2001
?
Manchester Utd. (ENG)
1:1
Valencia CF (ESP)
20.02.2001
?
Panathinaikos FC (GRE)
1:2
SK Sturm Graz (AUT)
07.03.2001
?
SK Sturm Graz (AUT)
0:5
Valencia CF (ESP)
07.03.2001
?
Panathinaikos FC (GRE)
1:1
Manchester Utd. (ENG)
13.03.2001
?
Manchester Utd. (ENG)
3:0
SK Sturm Graz (AUT)
13.03.2001
?
Valencia CF (ESP)
2:1
Panathinaikos FC (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
3
3
0
10 : 2
12
2
Manchester United (ENG)
6
3
3
0
10 : 3
12
3
SK Sturm Graz (AUT)
6
2
0
4
4 : 13
6
4
Panathinaikos FC (GRE)
6
0
2
4
4 : 10
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
2
1
0
7 : 2
7
2
Valencia CF (ESP)
3
2
1
0
4 : 1
7
3
SK Sturm Graz (AUT)
3
1
0
2
2 : 7
3
4
Panathinaikos FC (GRE)
3
0
2
1
2 : 3
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
1
2
0
6 : 1
5
2
Manchester United (ENG)
3
1
2
0
3 : 1
5
3
SK Sturm Graz (AUT)
3
1
0
2
2 : 6
3
4
Panathinaikos FC (GRE)
3
0
0
3
2 : 7
0

osmifinálové skupiny - skupina B

21.11.2000
?
AC Milán (ITA)
2:2
Galatasaray SK (TUR)
21.11.2000
?
Paris SG (FRA)
1:3
La Coruña (ESP)
06.12.2000
?
La Coruña (ESP)
0:1
AC Milán (ITA)
06.12.2000
?
Galatasaray SK (TUR)
1:0
Paris SG (FRA)
14.02.2001
?
AC Milán (ITA)
1:1
Paris SG (FRA)
14.02.2001
?
Galatasaray SK (TUR)
1:0
La Coruña (ESP)
20.02.2001
?
La Coruña (ESP)
2:0
Galatasaray SK (TUR)
20.02.2001
?
Paris SG (FRA)
1:1
AC Milán (ITA)
07.03.2001
?
La Coruña (ESP)
4:3
Paris SG (FRA)
07.03.2001
?
Galatasaray SK (TUR)
2:0
AC Milán (ITA)
13.03.2001
?
AC Milán (ITA)
1:1
La Coruña (ESP)
13.03.2001
?
Paris SG (FRA)
2:0
Galatasaray SK (TUR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Deportivo La Coruña (ESP)
6
3
1
2
10 : 7
10
2
Galatasaray SK (TUR)
6
3
1
2
6 : 6
10
3
AC Milán (ITA)
6
1
4
1
6 : 7
7
4
Paris Saint-Germain (FRA)
6
1
2
3
8 : 10
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Galatasaray SK (TUR)
3
3
0
0
4 : 0
9
2
Deportivo La Coruña (ESP)
3
2
0
1
6 : 4
6
3
Paris Saint-Germain (FRA)
3
1
1
1
4 : 4
4
4
AC Milán (ITA)
3
0
3
0
4 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Deportivo La Coruña (ESP)
3
1
1
1
4 : 3
4
2
AC Milán (ITA)
3
1
1
1
2 : 3
4
3
Paris Saint-Germain (FRA)
3
0
1
2
4 : 6
1
4
Galatasaray SK (TUR)
3
0
1
2
2 : 6
1

osmifinálové skupiny - skupina C

22.11.2000
?
Spartak Moskva (RUS)
4:1
Arsenal FC (ENG)
22.11.2000
?
Bayern Mnichov (GER)
1:0
Olympique Lyon (FRA)
05.12.2000
?
Arsenal FC (ENG)
2:2
Bayern Mnichov (GER)
05.12.2000
?
Olympique Lyon (FRA)
3:0
Spartak Moskva (RUS)
13.02.2001
?
Olympique Lyon (FRA)
0:1
Arsenal FC (ENG)
13.02.2001
?
Bayern Mnichov (GER)
1:0
Spartak Moskva (RUS)
21.02.2001
?
Arsenal FC (ENG)
1:1
Olympique Lyon (FRA)
21.02.2001
?
Spartak Moskva (RUS)
0:3
Bayern Mnichov (GER)
06.03.2001
?
Arsenal FC (ENG)
1:0
Spartak Moskva (RUS)
06.03.2001
?
Olympique Lyon (FRA)
3:0
Bayern Mnichov (GER)
14.03.2001
?
Bayern Mnichov (GER)
1:0
Arsenal FC (ENG)
14.03.2001
?
Spartak Moskva (RUS)
1:1
Olympique Lyon (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayern Mnichov (GER)
6
4
1
1
8 : 5
13
2
Arsenal FC (ENG)
6
2
2
2
6 : 8
8
3
Olympique Lyon (FRA)
6
2
2
2
8 : 4
8
4
Spartak Moskva (RUS)
6
1
1
4
5 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayern Mnichov (GER)
3
3
0
0
3 : 0
9
2
Olympique Lyon (FRA)
3
2
0
1
6 : 1
6
3
Arsenal FC (ENG)
3
1
2
0
4 : 3
5
4
Spartak Moskva (RUS)
3
1
1
1
5 : 5
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayern Mnichov (GER)
3
1
1
1
5 : 5
4
2
Arsenal FC (ENG)
3
1
0
2
2 : 5
3
3
Olympique Lyon (FRA)
3
0
2
1
2 : 3
2
4
Spartak Moskva (RUS)
3
0
0
3
0 : 5
0

osmifinálové skupiny - skupina D

22.11.2000
?
Leeds United (ENG)
0:2
Real Madrid (ESP)
22.11.2000
?
RSC Anderlecht (BEL)
1:0
SS Lazio (ITA)
05.12.2000
?
SS Lazio (ITA)
0:1
Leeds United (ENG)
05.12.2000
?
Real Madrid (ESP)
4:1
RSC Anderlecht (BEL)
13.02.2001
?
Leeds United (ENG)
2:1
RSC Anderlecht (BEL)
13.02.2001
?
Real Madrid (ESP)
3:2
SS Lazio (ITA)
21.02.2001
?
SS Lazio (ITA)
2:2
Real Madrid (ESP)
21.02.2001
?
RSC Anderlecht (BEL)
1:4
Leeds United (ENG)
06.03.2001
?
Real Madrid (ESP)
3:2
Leeds United (ENG)
06.03.2001
?
SS Lazio (ITA)
2:1
RSC Anderlecht (BEL)
14.03.2001
?
Leeds United (ENG)
3:3
SS Lazio (ITA)
14.03.2001
?
RSC Anderlecht (BEL)
2:0
Real Madrid (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
6
4
1
1
14 : 9
13
2
Leeds United (ENG)
6
3
1
2
12 : 10
10
3
RSC Anderlecht (BEL)
6
2
0
4
7 : 12
6
4
SS Lazio (ITA)
6
1
2
3
9 : 11
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
3
3
0
0
10 : 5
9
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
2
0
1
4 : 4
6
3
SS Lazio (ITA)
3
1
1
1
4 : 4
4
4
Leeds United (ENG)
3
1
1
1
5 : 6
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Leeds United (ENG)
3
2
0
1
7 : 4
6
2
Real Madrid (ESP)
3
1
1
1
4 : 4
4
3
SS Lazio (ITA)
3
0
1
2
5 : 7
1
4
RSC Anderlecht (BEL)
3
0
0
3
3 : 8
0

čtvrtfinále - 1. zápasy

03.04.2001
?
Manchester Utd. (ENG)
0:1
Bayern Mnichov (GER)
03.04.2001
?
Galatasaray SK (TUR)
3:2
Real Madrid (ESP)
04.04.2001
?
Leeds United (ENG)
3:0
La Coruña (ESP)
04.04.2001
?
Arsenal FC (ENG)
2:1
Valencia CF (ESP)

čtvrtfinále - odvety

17.04.2001
?
La Coruña (ESP)
2:0
Leeds United (ENG)
17.04.2001
?
Valencia CF (ESP)
1:0
Arsenal FC (ENG)
18.04.2001
?
Bayern Mnichov (GER)
2:1
Manchester Utd. (ENG)
18.04.2001
?
Real Madrid (ESP)
3:0
Galatasaray SK (TUR)

semifinále - 1. zápasy

01.05.2001
?
Real Madrid (ESP)
0:1
Bayern Mnichov (GER)
02.05.2001
?
Leeds United (ENG)
0:0
Valencia CF (ESP)

semifinále - odvety

08.05.2001
?
Valencia CF (ESP)
3:0
Leeds United (ENG)
09.05.2001
?
Bayern Mnichov (GER)
2:1
Real Madrid (ESP)

finále

23.05.2001
20:45
Bayern Mnichov (GER)
2:1p
Valencia CF (ESP)