UEFA - Liga mistrů 2019/2020 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

25.06.201915:00
SP Tre Penne (SMR) - FC Santa Coloma (AND)
0:1
25.06.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:0

kvalifikace - finále

28.06.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - FC Santa Coloma (AND)
2:1

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201915:00
FC Astana (KAZ) - CFR Cluj (ROU)
1:0
09.07.201916:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - AIK Solna (SWE)
2:1
09.07.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Škendija (MKD)
0:1
09.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - HB Tórshavn (FRO)
3:0
09.07.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - Celtic FC (SCO)
1:3
09.07.201920:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
09.07.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Valletta FC (MLT)
2:2
09.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - KF Feronikeli (KOS)
2:2
10.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
10.07.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
0:3
10.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Piast Gliwice (POL)
1:1
10.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
10.07.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:1
10.07.201920:45
Linfield FC (NIR) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
10.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Riga FC (LAT)
0:0
10.07.201922:00
Valur Reykjavík (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:3

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FK Škendija (MKD) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
16.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:3
16.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
16.07.201920:00
HB Tórshavn (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
2:2
16.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
2:1
16.07.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - The New Saints FC (WAL)
0:1
17.07.201918:30
Riga FC (LAT) - Dundalk FC (IRL)
0:1p
17.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Partizani Tirana (ALB)
2:0
17.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - Linfield FC (NIR)
4:0
17.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - FC Ararat-Armenia (ARM)
3:1
17.07.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:3
17.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - FC Astana (KAZ)
3:1
17.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - BATE Borisov (BLR)
1:2
17.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1p
17.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - Valur Reykjavík (ISL)
2:0
17.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - FK Sarajevo (BIH)
2:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
23.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - FC Kodaň (DEN)
0:2
23.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
24.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
24.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
24.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Valletta FC (MLT)
3:1
24.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - AIK Solna (SWE)
2:1
24.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
24.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - Nõmme Kalju (EST)
5:0
24.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - HJK Helsinky (FIN)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201919:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - CFR Cluj (ROU)
2:2
30.07.201919:00
Nõmme Kalju (EST) - Celtic FC (SCO)
0:2
30.07.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:0
30.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
30.07.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
3:0
31.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
31.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - BATE Borisov (BLR)
2:0
31.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Dundalk FC (IRL)
3:0
31.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - NK Maribor (SLO)
3:2e
31.07.201919:45
FC Kodaň (DEN) - The New Saints FC (WAL)
1:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:0
23.07.201920:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Basilej (SUI)
3:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

30.07.201920:00
FC Basilej (SUI) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
30.07.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
06.08.201919:00
PAOK Soluň (GRE) - AFC Ajax (NED)
2:2
06.08.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
06.08.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Kodaň (DEN)
1:1
07.08.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Celtic FC (SCO)
1:1
07.08.201920:15
NK Maribor (SLO) - Rosenborg BK (NOR)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:2
13.08.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - NK Maribor (SLO)
3:1
13.08.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:4
13.08.201920:00
FC Kodaň (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2p
13.08.201920:30
AFC Ajax (NED) - PAOK Soluň (GRE)
3:2
13.08.201920:45
Celtic FC (SCO) - CFR Cluj (ROU)
3:4

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

06.08.201920:30
Club Bruggy (BEL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
07.08.201919:00
FK Krasnodar (RUS) - FC Porto (POR)
0:1
07.08.201919:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
07.08.201920:00
FC Basilej (SUI) - LASK Linz (AUT)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

13.08.201919:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Club Bruggy (BEL)
3:3
13.08.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
13.08.201920:30
LASK Linz (AUT) - FC Basilej (SUI)
3:1
13.08.201921:00
FC Porto (POR) - FK Krasnodar (RUS)
2:3

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
CFR Cluj (ROU) - Slavia Praha (CZE)
0:1
20.08.201921:00
APOEL Nikósie (CYP) - AFC Ajax (NED)
0:0
21.08.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rosenborg BK (NOR)
2:0
21.08.201921:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

27.08.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
27.08.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
28.08.201921:00
Slavia Praha (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
28.08.201921:00
AFC Ajax (NED) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
LASK Linz (AUT) - Club Bruggy (BEL)
0:1
21.08.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Krasnodar (RUS)
4:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

27.08.201921:00
FK Krasnodar (RUS) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
28.08.201921:00
Club Bruggy (BEL) - LASK Linz (AUT)
2:1

základní skupiny - skupina A

18.09.201918:55
Club Bruggy (BEL) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
18.09.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
3:0
01.10.201918:55
Real Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
2:2
01.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:1
22.10.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
22.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Real Madrid (ESP)
0:1
06.11.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
1:0
06.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Galatasaray SK (TUR)
6:0
26.11.201918:55
Galatasaray SK (TUR) - Club Bruggy (BEL)
1:1
26.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:2
11.12.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Real Madrid (ESP)
1:3
11.12.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
5:0
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)651017:216
2.Real Madrid (ESP)632114:811
3.Club Bruggy (BEL)60334:123
4.Galatasaray SK (TUR)60241:142
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)33009:09
2.Real Madrid (ESP)312010:45
3.Galatasaray SK (TUR)30121:31
4.Club Bruggy (BEL)30121:81
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)32108:27
2.Real Madrid (ESP)32014:46
3.Club Bruggy (BEL)30213:42
4.Galatasaray SK (TUR)30120:111

základní skupiny - skupina B

18.09.201918:55
Olympiakos Pireus (GRE) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
18.09.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
01.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
2:7
01.10.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
22.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
5:0
22.10.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
2:3
06.11.201918:55
Bayern Mnichov (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
06.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:4
26.11.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
26.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Bayern Mnichov (GER)
0:6
11.12.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
3:1
11.12.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)660024:518
2.Tottenham Hotspur (ENG)631218:1410
3.Olympiakos Pireus (GRE)61148:144
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61053:203
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33008:19
2.Tottenham Hotspur (ENG)320111:96
3.Olympiakos Pireus (GRE)31115:54
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31023:113
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)330016:49
2.Tottenham Hotspur (ENG)31117:54
3.Olympiakos Pireus (GRE)30033:90
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30030:90

základní skupiny - skupina C

18.09.201921:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
18.09.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Atalanta Bergamo (ITA)
4:0
01.10.201918:55
Atalanta Bergamo (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
22.10.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
22.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
5:1
06.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester City (ENG)
1:1
06.11.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Šachtar Doněck (UKR)
3:3
26.11.201921:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
1:1
26.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
11.12.201918:55
Dinamo Záhřeb (CRO) - Manchester City (ENG)
1:4
11.12.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)642016:414
2.Atalanta Bergamo (ITA)62138:127
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:136
4.Dinamo Záhřeb (CRO)612310:135
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Dinamo Záhřeb (CRO)31118:74
3.Atalanta Bergamo (ITA)31114:34
4.Šachtar Doněck (UKR)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Šachtar Doněck (UKR)31206:55
3.Atalanta Bergamo (ITA)31024:93
4.Dinamo Záhřeb (CRO)30122:61

základní skupiny - skupina D

18.09.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:2
18.09.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
01.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Bayer Leverkusen (GER)
3:0
01.10.201921:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Atlético Madrid (ESP)
0:2
22.10.201918:55
Atlético Madrid (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
22.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:1
06.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Juventus FC (ITA)
1:2
06.11.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Atlético Madrid (ESP)
2:1
26.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Bayer Leverkusen (GER)
0:2
26.11.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:0
11.12.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
11.12.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)651012:416
2.Atlético Madrid (ESP)63128:510
3.Bayer Leverkusen (GER)62045:96
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:113
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)33006:19
2.Atlético Madrid (ESP)32105:27
3.Bayer Leverkusen (GER)31023:53
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:60
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32106:37
2.Atlético Madrid (ESP)31023:33
3.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:53
4.Bayer Leverkusen (GER)31022:43

základní skupiny - skupina E

17.09.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - KRC Genk (BEL)
6:2
17.09.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
2:0
02.10.201918:55
KRC Genk (BEL) - SSC Neapol (ITA)
0:0
02.10.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:3
23.10.201921:00
KRC Genk (BEL) - Liverpool FC (ENG)
1:4
23.10.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - SSC Neapol (ITA)
2:3
05.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - KRC Genk (BEL)
2:1
05.11.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
27.11.201921:00
KRC Genk (BEL) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:4
27.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:1
10.12.201918:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Liverpool FC (ENG)
0:2
10.12.201918:55
SSC Neapol (ITA) - KRC Genk (BEL)
4:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)641113:813
2.SSC Neapol (ITA)633011:412
3.Red Bull Salzburg (AUT)621316:137
4.KRC Genk (BEL)60155:201
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)32107:17
2.Liverpool FC (ENG)32107:57
3.Red Bull Salzburg (AUT)31028:73
4.KRC Genk (BEL)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)32016:36
2.SSC Neapol (ITA)31204:35
3.Red Bull Salzburg (AUT)31118:64
4.KRC Genk (BEL)30033:120

základní skupiny - skupina F

17.09.201918:55
Inter Milán (ITA) - Slavia Praha (CZE)
1:1
17.09.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:0
02.10.201918:55
Slavia Praha (CZE) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
02.10.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:1
23.10.201921:00
Slavia Praha (CZE) - FC Barcelona (ESP)
1:2
23.10.201921:00
Inter Milán (ITA) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
05.11.201918:55
FC Barcelona (ESP) - Slavia Praha (CZE)
0:0
05.11.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Inter Milán (ITA)
3:2
27.11.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
27.11.201921:00
Slavia Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
1:3
10.12.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Slavia Praha (CZE)
2:1
10.12.201921:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:414
2.Borussia Dortmund (GER)63128:810
3.Inter Milán (ITA)621310:97
4.Slavia Praha (CZE)60244:102
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32105:27
2.Borussia Dortmund (GER)32105:37
3.Inter Milán (ITA)31114:34
4.Slavia Praha (CZE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32104:27
2.Inter Milán (ITA)31026:63
3.Borussia Dortmund (GER)31023:53
4.Slavia Praha (CZE)30212:32

základní skupiny - skupina G

17.09.201918:55
Olympique Lyon (FRA) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
17.09.201921:00
SL Benfica (POR) - RB Lipsko (GER)
1:2
02.10.201921:00
Zenit Petrohrad (RUS) - SL Benfica (POR)
3:1
02.10.201921:00
RB Lipsko (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.201918:55
RB Lipsko (GER) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
23.10.201921:00
SL Benfica (POR) - Olympique Lyon (FRA)
2:1
05.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - RB Lipsko (GER)
0:2
05.11.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - SL Benfica (POR)
3:1
27.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Olympique Lyon (FRA)
2:0
27.11.201921:00
RB Lipsko (GER) - SL Benfica (POR)
2:2
10.12.201921:00
SL Benfica (POR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:0
10.12.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - RB Lipsko (GER)
2:2
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)632110:811
2.Olympique Lyon (FRA)62229:88
3.SL Benfica (POR)621310:117
4.Zenit Petrohrad (RUS)62137:97
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)32016:36
2.Zenit Petrohrad (RUS)32015:36
3.Olympique Lyon (FRA)31206:45
4.RB Lipsko (GER)31114:54
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)32106:37
2.Olympique Lyon (FRA)31023:43
3.SL Benfica (POR)30124:81
4.Zenit Petrohrad (RUS)30122:61

základní skupiny - skupina H

17.09.201921:00
AFC Ajax (NED) - Lille OSC (FRA)
3:0
17.09.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:1
02.10.201921:00
Valencia CF (ESP) - AFC Ajax (NED)
0:3
02.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Chelsea FC (ENG)
1:2
23.10.201918:55
AFC Ajax (NED) - Chelsea FC (ENG)
0:1
23.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Valencia CF (ESP)
1:1
05.11.201921:00
Valencia CF (ESP) - Lille OSC (FRA)
4:1
05.11.201921:00
Chelsea FC (ENG) - AFC Ajax (NED)
4:4
27.11.201918:55
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
2:2
27.11.201921:00
Lille OSC (FRA) - AFC Ajax (NED)
0:2
10.12.201921:00
AFC Ajax (NED) - Valencia CF (ESP)
0:1
10.12.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Lille OSC (FRA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)63219:711
2.Chelsea FC (ENG)632111:911
3.AFC Ajax (NED)631212:610
4.Lille OSC (FRA)60154:141
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)31116:64
2.Chelsea FC (ENG)31116:64
3.AFC Ajax (NED)31023:23
4.Lille OSC (FRA)30122:51
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)32109:47
2.Valencia CF (ESP)32103:17
3.Chelsea FC (ENG)32105:37
4.Lille OSC (FRA)30032:90

osmifinále - 1. zápasy

18.02.202021:00
Borussia Dortmund (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:1
18.02.202021:00
Atlético Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
1:0
19.02.202021:00
Tottenham Hotspur (ENG) - RB Lipsko (GER)
0:1
19.02.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Valencia CF (ESP)
4:1
25.02.202021:00
Chelsea FC (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
25.02.202021:00
SSC Neapol (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
26.02.202021:00
Real Madrid (ESP) - Manchester City (ENG)
1:2
26.02.202021:00
Olympique Lyon (FRA) - Juventus FC (ITA)
1:0

osmifinále - odvety

10.03.202021:00
RB Lipsko (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
3:0
10.03.202021:00
Valencia CF (ESP) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:4
11.03.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
11.03.202021:00
Liverpool FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
2:3e
07.08.202021:00
Manchester City (ENG) - Real Madrid (ESP)
2:1
07.08.202021:00
Juventus FC (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
2:1
08.08.202021:00
Bayern Mnichov (GER) - Chelsea FC (ENG)
4:1
08.08.202021:00
FC Barcelona (ESP) - SSC Neapol (ITA)
3:1

čtvrtfinále

12.08.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:2
13.08.202021:00
RB Lipsko (GER) - Atlético Madrid (ESP)
2:1
14.08.202021:00
FC Barcelona (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
2:8
15.08.202021:00
Manchester City (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:3

semifinále

18.08.202021:00
RB Lipsko (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:3
19.08.202021:00
Olympique Lyon (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
0:3

finále

23.08.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
0:1
16.09. Slavia si zahraje o LM s Midtjyllandem
Fotbalisté Slavie Praha se utkají o účast v základní skupině Ligy mistrů s Midtjyllandem. Rozhodlo o tom dnešní utkání třetího předkola, v němž si dánský mistr poradil na svém hřišti 3:0 s Young Boys Bern. Kvůli koronaviru se třetí předkolo Ligy mistrů hrálo na jedno utkání, závěrečné čtvrté předkolo už bude i s odvetami. Slavia začne dvojzápas 22. září doma v Edenu, odveta bude o týden později v Dánsku. (ČTK)
16.09. Lüftner se trefil v Lize mistrů
Český obránce Michael Lüftner otevřel skóre utkání 3. předkola Ligy mistrů, ve kterém jeho kyperská Omonia Nikósie hostí Crvenou Zvezdu Bělehrad. Domácí stoper měl po zakrouceném rohu pořádný kopec štěstí a míč se od něj odrazil do sítě.
13.09. Benfica se musí obejít bez Svilara
Benfica Lisabon bude muset v úterý zabojovat o postup do posledního předkola Ligy mistrů bez brankáře Mileho Svilara. Belgický gólman se ocitl v karanténě kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Benfica nastoupí ve třetím předkole v Soluni proti PAOK a pro portugalského vicemistra to bude první soutěžní utkání v nové sezoně; liga začne až v příštím týdnu. (ČTK)
08.09. Atalanta může hrát Ligu mistrů v Bergamu
Na vlastním stadionu může v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů hrát Atalanta Bergamo. Čtvrtfinalista uplynulého ročníku milionářské soutěže oznámil, že prošel kontrolou UEFA, přičemž si tak znovu nemusí pronajímat San Siro. (football-italia.net)
07.09. Burda si poškodil achilovku
Ze sestavy Dynama Kyjev na čas vypadne Mykyta Burda, který si poranil achilovku. Ukrajinský obránce určitě vynechá duel předkola Ligy mistrů proti Alkmaaru, jeho pauza ovšem pravděpodobně bude delší, podle prvních zpráv se jedná o vážnější problém. (sport-express.ru)
01.09. Slavia se dozví možné soupeře pro předkolo
Fotbalisté pražské Slavie se dnes dozvědí jména možných dvou soupeřů pro závěrečné čtvrté předkolo Ligy mistrů, jež se jako jediné z kvalifikačních kol evropských pohárů bude hrát tradičním systémem na dva zápasy doma-venku. V sídle UEFA v Nyonu se bude losovat také třetí předkolo Evropské ligy, v němž je mezi nasazenými Plzeň. Český ligový mistr Slavia má jistotu, že se jako nasazený vyhne papírově nejtěžším soupeřům Salcburku, Olympiakosu Pireus a Dinamu Záhřeb, které ještě čeká 3. předkolo s Ferencvárosem. Pražané se střetnou s jedním z vítězů zápasů Young Boys Bern - Midtjylland, Crvena zvezda Bělehrad - Omonia Nikósie, Karabach - Molde a Maccabi Tel Aviv - Brest. Plzeň vypadla v 2. předkole Ligy mistrů s Alkmaarem a bude hrát 3. předkolo Evropské ligy. Také Viktoria bude při losu nasazená. (ČTK)
31.08. Los 3. předkola Ligy mistrů
Los 3. předkola Ligy mistrů v Nyonu (hraje se na jeden zápas 15. a 16. září):
Mistrovská část:

Ferencváros Budapešť - Dinamo Záhřeb, Karabach (Ázerb.) - Molde (Nor.), Omonia Nikósie - Crvena Zvezda, Midtjylland (Dán.) - Young Boys Bern, Maccabi Tel Aviv - Dinamo Brest (Běl.).
Nemistrovská část:
PAOK Soluň - Benfica, Dynamo Kyjev - Alkmaar, Gent - Rapid Vídeň. (ČTK)
31.08. Jablonec a Liberec poznají soupeře
Los druhého předkola Evropské ligy dnes rozhodne také o soupeřích Jablonce a Liberce. Oba severočeské týmy jsou mezi nasazenými. Plzeň po vyřazení v kvalifikaci Ligy mistrů zasáhne až do třetího předkola Evropské ligy. Ve švýcarském Nyonu se bude dnes v poledne losovat také třetí předkolo Ligy mistrů. V osudí se vedle plzeňského přemožitele Alkmaaru objeví například Benfica Lisabon, Dynamo Kyjev nebo Omonia Nikósie s českými fotbalisty Michaelem Lüftnerem a Janem Lecjaksem. Pražská Slavie bude hrát závěrečné čtvrté předkolo. (ČTK)
29.08. Liga mistrů - tým sezony 2019/2020
Ideální soupiska minulého ročníku Ligy mistrů:
Brankáři:
Neuer (Bayern), Oblak (Atletico Madrid), Lopes (Lyon).
Obránci: Davies (Bayern), Kimmich (Bayern), Van Dijk (Liverpool), Upamecano (RB Lipsko), Angelino (RB Lipsko), Alaba (Bayern).
Záložníci: Thiago (Bayern), De Bruyne (Man City), Aouar (Lyon), Goretzka (Bayern), Sabitzer (RB Lipsko), Marquinhos (PSG), Gomez (Atalanta), Müller (Bayern).
Útočníci: Gnabry (Bayern), Lewandowski (Bayern), Mbappe (PSG), Neymar (PSG), Messi (Barcelona), Sterling (Man City). (football-italia.net)
26.08. Vrba si s Ludogorecem nezahraje Ligu mistrů
Ludogorec Razgrad s českým trenérem Pavlem Vrbou nestačil v druhém předkole Ligy mistrů na dánský Midtjylland a v soutěži končí. Po domácí porážce 0:1 čeká bulharské šampiony třetí předkolo Evropské ligy, soupeře budou znát po úterním losování. Ludogorec vyhrál ve třech posledních soutěžních zápasech, proti vítězi dánské ligy se ale střelecky neprosadil. Jedinou trefu utkání obstaral v 78. minutě po závaru před brankou pohotový Júnior Brumado. Vrbovi svěřenci nenavážou na předchozí dvě účasti bulharského celku v základní skupině milionářské soutěže ze sezon 2014/15 a 2016/17. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Dynamo Kyjev - AZ Alkmaar
2:0
15.09.
PAOK Soluň - SL Benfica
2:1
15.09.
KAA Gent - Rapid Vídeň
2:1
16.09.
Omonia Nikósie - FK Crvena Zvezda
2:1p
16.09.
Ferencvárosi TC - Dinamo Záhřeb
2:1
16.09.
Qarabağ Ağdam - Molde FK
0:1p
16.09.
Maccabi Tel-Aviv - Dinamo Brest
1:0
16.09.
FC Midtjylland - BSC Young Boys
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.09.?
Slavia Praha - FC Midtjylland
info
22.09.?
Maccabi Tel-Aviv - Salzburg
info
22.09.?
Olympiakos - Omonia Nikósie
info
22.09.?
Molde FK - Ferencvárosi TC
info
22.09.?
FK Krasnodar - PAOK Soluň
info
22.09.?
KAA Gent - Dynamo Kyjev
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Slavia do Ligy mistrů?
Hlasovat