UEFA - Liga mistrů 2019/2020 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

25.06.201915:00
SP Tre Penne (SMR) - FC Santa Coloma (AND)
0:1
25.06.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:0

kvalifikace - finále

28.06.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - FC Santa Coloma (AND)
2:1

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201915:00
FC Astana (KAZ) - CFR Cluj (ROU)
1:0
09.07.201916:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - AIK Solna (SWE)
2:1
09.07.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Škendija (MKD)
0:1
09.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - HB Tórshavn (FRO)
3:0
09.07.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - Celtic FC (SCO)
1:3
09.07.201920:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
09.07.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Valletta FC (MLT)
2:2
09.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - KF Feronikeli (KOS)
2:2
10.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
10.07.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
0:3
10.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Piast Gliwice (POL)
1:1
10.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
10.07.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:1
10.07.201920:45
Linfield FC (NIR) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
10.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Riga FC (LAT)
0:0
10.07.201922:00
Valur Reykjavík (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:3

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FK Škendija (MKD) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
16.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:3
16.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
16.07.201920:00
HB Tórshavn (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
2:2
16.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
2:1
16.07.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - The New Saints FC (WAL)
0:1
17.07.201918:30
Riga FC (LAT) - Dundalk FC (IRL)
0:1p
17.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Partizani Tirana (ALB)
2:0
17.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - Linfield FC (NIR)
4:0
17.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - FC Ararat-Armenia (ARM)
3:1
17.07.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:3
17.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - FC Astana (KAZ)
3:1
17.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - BATE Borisov (BLR)
1:2
17.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1p
17.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - Valur Reykjavík (ISL)
2:0
17.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - FK Sarajevo (BIH)
2:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
23.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - FC Kodaň (DEN)
0:2
23.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
24.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
24.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
24.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Valletta FC (MLT)
3:1
24.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - AIK Solna (SWE)
2:1
24.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
24.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - Nõmme Kalju (EST)
5:0
24.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - HJK Helsinky (FIN)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201919:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - CFR Cluj (ROU)
2:2
30.07.201919:00
Nõmme Kalju (EST) - Celtic FC (SCO)
0:2
30.07.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:0
30.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
30.07.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
3:0
31.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
31.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - BATE Borisov (BLR)
2:0
31.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Dundalk FC (IRL)
3:0
31.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - NK Maribor (SLO)
3:2e
31.07.201919:45
FC Kodaň (DEN) - The New Saints FC (WAL)
1:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:0
23.07.201920:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Basilej (SUI)
3:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

30.07.201920:00
FC Basilej (SUI) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
30.07.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
06.08.201919:00
PAOK Soluň (GRE) - AFC Ajax (NED)
2:2
06.08.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
06.08.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Kodaň (DEN)
1:1
07.08.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Celtic FC (SCO)
1:1
07.08.201920:15
NK Maribor (SLO) - Rosenborg BK (NOR)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:2
13.08.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - NK Maribor (SLO)
3:1
13.08.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:4
13.08.201920:00
FC Kodaň (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2p
13.08.201920:30
AFC Ajax (NED) - PAOK Soluň (GRE)
3:2
13.08.201920:45
Celtic FC (SCO) - CFR Cluj (ROU)
3:4

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

06.08.201920:30
Club Bruggy (BEL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
07.08.201919:00
FK Krasnodar (RUS) - FC Porto (POR)
0:1
07.08.201919:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
07.08.201920:00
FC Basilej (SUI) - LASK Linz (AUT)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

13.08.201919:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Club Bruggy (BEL)
3:3
13.08.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
13.08.201920:30
LASK Linz (AUT) - FC Basilej (SUI)
3:1
13.08.201921:00
FC Porto (POR) - FK Krasnodar (RUS)
2:3

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
CFR Cluj (ROU) - Slavia Praha (CZE)
0:1
20.08.201921:00
APOEL Nikósie (CYP) - AFC Ajax (NED)
0:0
21.08.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rosenborg BK (NOR)
2:0
21.08.201921:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

27.08.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
27.08.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
28.08.201921:00
Slavia Praha (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
28.08.201921:00
AFC Ajax (NED) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
LASK Linz (AUT) - Club Bruggy (BEL)
0:1
21.08.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Krasnodar (RUS)
4:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

27.08.201921:00
FK Krasnodar (RUS) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
28.08.201921:00
Club Bruggy (BEL) - LASK Linz (AUT)
2:1

základní skupiny - skupina A

18.09.201918:55
Club Bruggy (BEL) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
18.09.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
3:0
01.10.201918:55
Real Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
2:2
01.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:1
22.10.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
22.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Real Madrid (ESP)
0:1
06.11.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
1:0
06.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Galatasaray SK (TUR)
6:0
26.11.201918:55
Galatasaray SK (TUR) - Club Bruggy (BEL)
1:1
26.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:2
11.12.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Real Madrid (ESP)
1:3
11.12.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
5:0
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)651017:216
2.Real Madrid (ESP)632114:811
3.Club Bruggy (BEL)60334:123
4.Galatasaray SK (TUR)60241:142
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)33009:09
2.Real Madrid (ESP)312010:45
3.Galatasaray SK (TUR)30121:31
4.Club Bruggy (BEL)30121:81
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)32108:27
2.Real Madrid (ESP)32014:46
3.Club Bruggy (BEL)30213:42
4.Galatasaray SK (TUR)30120:111

základní skupiny - skupina B

18.09.201918:55
Olympiakos Pireus (GRE) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
18.09.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
01.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
2:7
01.10.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
22.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
5:0
22.10.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
2:3
06.11.201918:55
Bayern Mnichov (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
06.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:4
26.11.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
26.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Bayern Mnichov (GER)
0:6
11.12.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
3:1
11.12.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)660024:518
2.Tottenham Hotspur (ENG)631218:1410
3.Olympiakos Pireus (GRE)61148:144
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61053:203
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33008:19
2.Tottenham Hotspur (ENG)320111:96
3.Olympiakos Pireus (GRE)31115:54
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31023:113
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)330016:49
2.Tottenham Hotspur (ENG)31117:54
3.Olympiakos Pireus (GRE)30033:90
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30030:90

základní skupiny - skupina C

18.09.201921:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
18.09.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Atalanta Bergamo (ITA)
4:0
01.10.201918:55
Atalanta Bergamo (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
22.10.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
22.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
5:1
06.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester City (ENG)
1:1
06.11.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Šachtar Doněck (UKR)
3:3
26.11.201921:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
1:1
26.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
11.12.201918:55
Dinamo Záhřeb (CRO) - Manchester City (ENG)
1:4
11.12.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)642016:414
2.Atalanta Bergamo (ITA)62138:127
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:136
4.Dinamo Záhřeb (CRO)612310:135
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Dinamo Záhřeb (CRO)31118:74
3.Atalanta Bergamo (ITA)31114:34
4.Šachtar Doněck (UKR)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Šachtar Doněck (UKR)31206:55
3.Atalanta Bergamo (ITA)31024:93
4.Dinamo Záhřeb (CRO)30122:61

základní skupiny - skupina D

18.09.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:2
18.09.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
01.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Bayer Leverkusen (GER)
3:0
01.10.201921:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Atlético Madrid (ESP)
0:2
22.10.201918:55
Atlético Madrid (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
22.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:1
06.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Juventus FC (ITA)
1:2
06.11.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Atlético Madrid (ESP)
2:1
26.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Bayer Leverkusen (GER)
0:2
26.11.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:0
11.12.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
11.12.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)651012:416
2.Atlético Madrid (ESP)63128:510
3.Bayer Leverkusen (GER)62045:96
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:113
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)33006:19
2.Atlético Madrid (ESP)32105:27
3.Bayer Leverkusen (GER)31023:53
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:60
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32106:37
2.Atlético Madrid (ESP)31023:33
3.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:53
4.Bayer Leverkusen (GER)31022:43

základní skupiny - skupina E

17.09.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - KRC Genk (BEL)
6:2
17.09.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
2:0
02.10.201918:55
KRC Genk (BEL) - SSC Neapol (ITA)
0:0
02.10.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:3
23.10.201921:00
KRC Genk (BEL) - Liverpool FC (ENG)
1:4
23.10.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - SSC Neapol (ITA)
2:3
05.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - KRC Genk (BEL)
2:1
05.11.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
27.11.201921:00
KRC Genk (BEL) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:4
27.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:1
10.12.201918:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Liverpool FC (ENG)
0:2
10.12.201918:55
SSC Neapol (ITA) - KRC Genk (BEL)
4:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)641113:813
2.SSC Neapol (ITA)633011:412
3.Red Bull Salzburg (AUT)621316:137
4.KRC Genk (BEL)60155:201
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)32107:17
2.Liverpool FC (ENG)32107:57
3.Red Bull Salzburg (AUT)31028:73
4.KRC Genk (BEL)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)32016:36
2.SSC Neapol (ITA)31204:35
3.Red Bull Salzburg (AUT)31118:64
4.KRC Genk (BEL)30033:120

základní skupiny - skupina F

17.09.201918:55
Inter Milán (ITA) - Slavia Praha (CZE)
1:1
17.09.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:0
02.10.201918:55
Slavia Praha (CZE) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
02.10.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:1
23.10.201921:00
Slavia Praha (CZE) - FC Barcelona (ESP)
1:2
23.10.201921:00
Inter Milán (ITA) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
05.11.201918:55
FC Barcelona (ESP) - Slavia Praha (CZE)
0:0
05.11.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Inter Milán (ITA)
3:2
27.11.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
27.11.201921:00
Slavia Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
1:3
10.12.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Slavia Praha (CZE)
2:1
10.12.201921:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:414
2.Borussia Dortmund (GER)63128:810
3.Inter Milán (ITA)621310:97
4.Slavia Praha (CZE)60244:102
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32105:27
2.Borussia Dortmund (GER)32105:37
3.Inter Milán (ITA)31114:34
4.Slavia Praha (CZE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32104:27
2.Inter Milán (ITA)31026:63
3.Borussia Dortmund (GER)31023:53
4.Slavia Praha (CZE)30212:32

základní skupiny - skupina G

17.09.201918:55
Olympique Lyon (FRA) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
17.09.201921:00
SL Benfica (POR) - RB Lipsko (GER)
1:2
02.10.201921:00
Zenit Petrohrad (RUS) - SL Benfica (POR)
3:1
02.10.201921:00
RB Lipsko (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.201918:55
RB Lipsko (GER) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
23.10.201921:00
SL Benfica (POR) - Olympique Lyon (FRA)
2:1
05.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - RB Lipsko (GER)
0:2
05.11.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - SL Benfica (POR)
3:1
27.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Olympique Lyon (FRA)
2:0
27.11.201921:00
RB Lipsko (GER) - SL Benfica (POR)
2:2
10.12.201921:00
SL Benfica (POR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:0
10.12.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - RB Lipsko (GER)
2:2
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)632110:811
2.Olympique Lyon (FRA)62229:88
3.SL Benfica (POR)621310:117
4.Zenit Petrohrad (RUS)62137:97
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)32016:36
2.Zenit Petrohrad (RUS)32015:36
3.Olympique Lyon (FRA)31206:45
4.RB Lipsko (GER)31114:54
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)32106:37
2.Olympique Lyon (FRA)31023:43
3.SL Benfica (POR)30124:81
4.Zenit Petrohrad (RUS)30122:61

základní skupiny - skupina H

17.09.201921:00
AFC Ajax (NED) - Lille OSC (FRA)
3:0
17.09.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:1
02.10.201921:00
Valencia CF (ESP) - AFC Ajax (NED)
0:3
02.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Chelsea FC (ENG)
1:2
23.10.201918:55
AFC Ajax (NED) - Chelsea FC (ENG)
0:1
23.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Valencia CF (ESP)
1:1
05.11.201921:00
Valencia CF (ESP) - Lille OSC (FRA)
4:1
05.11.201921:00
Chelsea FC (ENG) - AFC Ajax (NED)
4:4
27.11.201918:55
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
2:2
27.11.201921:00
Lille OSC (FRA) - AFC Ajax (NED)
0:2
10.12.201921:00
AFC Ajax (NED) - Valencia CF (ESP)
0:1
10.12.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Lille OSC (FRA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)63219:711
2.Chelsea FC (ENG)632111:911
3.AFC Ajax (NED)631212:610
4.Lille OSC (FRA)60154:141
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)31116:64
2.Chelsea FC (ENG)31116:64
3.AFC Ajax (NED)31023:23
4.Lille OSC (FRA)30122:51
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)32109:47
2.Valencia CF (ESP)32103:17
3.Chelsea FC (ENG)32105:37
4.Lille OSC (FRA)30032:90

osmifinále - 1. zápasy

18.02.202021:00
Borussia Dortmund (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:1
18.02.202021:00
Atlético Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
1:0
19.02.202021:00
Tottenham Hotspur (ENG) - RB Lipsko (GER)
0:1
19.02.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Valencia CF (ESP)
4:1
25.02.202021:00
Chelsea FC (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
25.02.202021:00
SSC Neapol (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
26.02.202021:00
Real Madrid (ESP) - Manchester City (ENG)
1:2
26.02.202021:00
Olympique Lyon (FRA) - Juventus FC (ITA)
1:0

osmifinále - odvety

10.03.202021:00
RB Lipsko (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
3:0
10.03.202021:00
Valencia CF (ESP) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:4
11.03.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
11.03.202021:00
Liverpool FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
2:3e
17.03.202021:00
Manchester City (ENG) - Real Madrid (ESP)
odl.
17.03.202021:00
Juventus FC (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
odl.
18.03.202021:00
Bayern Mnichov (GER) - Chelsea FC (ENG)
odl.
18.03.202021:00
FC Barcelona (ESP) - SSC Neapol (ITA)
odl.

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
17.03. Finále Ligy mistrů na konci června
UEFA po odložení mistrovství Evropy na příští rok pozměnila i kalendář pro klubové soutěže. Finále Ligy mistrů by se mělo nově tedy hrát 27. června. (football-espana.net)
15.03. Vertonghen měl doma zloděje
Jan Vertonghen v průběhu týdne nastoupil k zápasu v Lipsku a toho využili zloději, kteří navštívili dům obránce Tottenhamu. V domě byla přítomna manželka a dvě děti a zloději jim vyhrožovali s noži v rukou, následně prohledali celý objekt a odnesli si peníze a cennosti, nikdo nebyl zraněn. (sport-express.ru)
13.03. Hráčem týdne v Lize mistrů je Iličić
Nejlepším hráčem tohoto týdne v Lize mistrů byl zvolen Josip Iličić. Ofenzivní Slovinec režíroval výhru Atalanty ve Valencii, pod triumf italského celku 4:3 se podepsal čtyřmi góly. (sport-express.ru)
13.03. UEFA odkládá evropské poháry
Včerejší první zápasy osmifinále Evropské ligy byly na čas posledními duely na pohárové scéně, UEFA se na základě hrozby koronaviru rozhodla přerušit jak Evropskou ligu, tak i Ligu mistrů.
12.03. UEFA odložila další osmifinále LM
Ani jeden z odvetných zápasů osmifinále Ligy mistrů, které byly naplánovány na příští úterý, se hrát nebude. Odložen byl jak duel Manchesteru City s Realem Madrid, tak utkání Juventusu s Lyonem. Hráči Realu Madrid jsou v karanténě poté, co se koronavirem nakazil jeden z basketbalistů, kteří využívají stejné tréninkové zařízení jako fotbalisté. Italský Juventus zase do izolace poslal pozitivní test na koronavirus obránce Daniele Ruganiho. (espn.com)
12.03. Man City - Real odloženo
Odvetné osmifinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Realem Madrid bylo odloženo. Anglický klub to potvrdil na svém webu. K rozhodnutí dospěl po dohodě s UEFA kvůli tomu, že hráči Realu Madrid jsou v patnáctidenní karanténě kvůli pozitivnímu testu jednoho z basketbalistů, kteří využívají stejné tréninkové prostory jako fotbalisté. (mancity.com)
12.03. Euro prý bude o rok odloženo
Francouzský L'Équipe píše, že UEFA s největší pravděpodobností odloží mistrovství Evropy o rok a bude ho chtít odehrát v létě 2021. Zároveň mají být pozastaveny jak Liga mistrů a Evropská liga. Až to situace umožní, měly by být obě soutěže dohrány ve zrychleném formátu, kdy by se hrály vyřazovací souboje jen na jeden zápas na neutrální půdě. Oficiální rozhodnutí ale podle všeho padne až po konferenci, kterou UEFA svolala na 17. března.
12.03. UEFA svolala na příští týden konferenci
Evropská fotbalová unie svolala videokonferenci všech 55 členských zemí na příští úterý. Diskutovat se na ní bude o další budoucnosti rozehrané sezony i mistrovství Evropy, které se má hrát v červnu. Oznámení se ale okamžitě setkalo s velkou kritikou. Panuje názor, že UEFA by měla rozhodnout co nejdříve. (uefa.com)
12.03. Liverpool hlásí 10 nových případů koronaviru
Velkou kritiku ještě dodatečně přinese rozhodnutí odehrát včerejší duel Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Atléticem Madrid s fanoušky, případně povolit vstup příznivcům hostujícího celku. Španělsko bojuje s koronavirem, tři tisícovky příznivců přesto dostaly svolení vycestovat na ostrovy a v Liverpoolu do této chvíle hlásí deset nových případů nákazy. (football-espana.net)
12.03. Di María přijde o případné čtvrtfinále
PSG včera porazilo Dortmund, postoupilo do čtvrtfinále Ligy mistrů a o první zápas přijde Ángel Di María. Argentinský záložník je v trestu, ve středu večer inkasoval třetí žlutou kartu v průběhu letošního ročníku milionářské soutěže. (abola.pt)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.03.
Manchester City - Real Madrid
odl.
17.03.
Juventus FC - Olympique Lyon
odl.
18.03.
Bayern Mnichov - Chelsea FC
odl.
18.03.
FC Barcelona - SSC Neapol
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Kdo postoupí do čtvrtfinále Ligy mistrů?
Hlasovat