UEFA - Liga mistrů 2020/2021 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

08.08.202015:00
SP Tre Fiori (SMR) - Linfield FC (NIR)
0:2
08.08.202019:30
KF Drita (KOS) - Inter Club Escaldes (AND)
2:1

kvalifikace - finále

11.08.202018:00
KF Drita (KOS) - Linfield FC (NIR)
0:3k

předkola - 1. předkolo

18.08.202018:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sileks Kratovo (MKD)
4:0
18.08.202019:00
Legia Varšava (POL) - Linfield FC (NIR)
1:0
18.08.202020:00
Dinamo Brest (BLR) - FC Astana (KAZ)
6:3
18.08.202020:45
Celtic FC (SCO) - KR Reykjavík (ISL)
6:0
18.08.202021:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Europa FC (GIB)
5:0
19.08.202017:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Omonia Nikósie (CYP)
0:1e
19.08.202018:00
Molde FK (NOR) - KuPS Kuopio (FIN)
5:0
19.08.202018:30
Flora Tallinn (EST) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2p
19.08.202019:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Riga FC (LAT)
2:0
19.08.202019:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - KF Tirana (ALB)
0:2
19.08.202019:00
NK Celje (SLO) - Dundalk FC (IRL)
3:0
19.08.202019:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Djurgårdens IF (SWE)
2:0
19.08.202020:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:3
19.08.202020:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - FK Sarajevo (BIH)
0:2
19.08.202020:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Fola Esch (LUX)
2:0
19.08.202021:00
Floriana FC (MLT) - CFR Cluj (ROU)
0:2
21.08.202018:00
KÍ Klaksvík (FRO) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0k

předkola - 2. předkolo - mistrovská část

25.08.202020:00
KF Tirana (ALB) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
26.08.202018:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:3
26.08.202018:00
NK Celje (SLO) - Molde FK (NOR)
1:2
26.08.202018:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
26.08.202019:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
26.08.202020:00
CFR Cluj (ROU) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:3p
26.08.202020:00
Legia Varšava (POL) - Omonia Nikósie (CYP)
0:2e
26.08.202020:00
Dinamo Brest (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
2:1
26.08.202020:15
BSC Young Boys (SUI) - KÍ Klaksvík (FRO)
3:1
26.08.202020:45
Celtic FC (SCO) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část

25.08.202020:00
PAOK Soluň (GRE) - Beşiktaş JK (TUR)
3:1
26.08.202016:30
AZ Alkmaar (NED) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:1e
26.08.202019:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - Rapid Vídeň (AUT)
0:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část

16.09.202017:00
Omonia Nikósie (CYP) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1p
16.09.202019:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
16.09.202019:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Molde FK (NOR)
0:1p
16.09.202019:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dinamo Brest (BLR)
1:0
16.09.202020:30
FC Midtjylland (DEN) - BSC Young Boys (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část

15.09.202019:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
15.09.202020:00
PAOK Soluň (GRE) - SL Benfica (POR)
2:1
15.09.202020:30
KAA Gent (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
2:1

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

22.09.202021:00
Slavia Praha (CZE) - FC Midtjylland (DEN)
0:0
22.09.202021:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
23.09.202021:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Omonia Nikósie (CYP)
2:0
23.09.202021:00
Molde FK (NOR) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:3

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

29.09.202021:00
Omonia Nikósie (CYP) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:0
29.09.202021:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Molde FK (NOR)
0:0
30.09.202021:00
FC Midtjylland (DEN) - Slavia Praha (CZE)
4:1
30.09.202021:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

22.09.202021:00
FK Krasnodar (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
2:1
23.09.202021:00
KAA Gent (BEL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

29.09.202021:00
Dynamo Kyjev (UKR) - KAA Gent (BEL)
3:0
30.09.202021:00
PAOK Soluň (GRE) - FK Krasnodar (RUS)
1:2

základní skupiny - skupina A

21.10.202018:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:2
21.10.202021:00
Bayern Mnichov (GER) - Atlético Madrid (ESP)
4:0
27.10.202018:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
27.10.202021:00
Atlético Madrid (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:2
03.11.202018:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Atlético Madrid (ESP)
info
03.11.202021:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Bayern Mnichov (GER)
info
25.11.202021:00
Bayern Mnichov (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
info
25.11.202021:00
Atlético Madrid (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
info
01.12.202018:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Red Bull Salzburg (AUT)
info
01.12.202021:00
Atlético Madrid (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
info
09.12.202021:00
Bayern Mnichov (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
info
09.12.202021:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Atlético Madrid (ESP)
info

základní skupiny - skupina B

21.10.202018:55
Real Madrid (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
2:3
21.10.202021:00
Inter Milán (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
2:2
27.10.202018:55
Šachtar Doněck (UKR) - Inter Milán (ITA)
0:0
27.10.202021:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Real Madrid (ESP)
2:2
03.11.202018:55
Šachtar Doněck (UKR) - Borussia Mönchengladbach (GER)
info
03.11.202021:00
Real Madrid (ESP) - Inter Milán (ITA)
info
25.11.202018:55
Borussia Mönchengladbach (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
info
25.11.202021:00
Inter Milán (ITA) - Real Madrid (ESP)
info
01.12.202018:55
Šachtar Doněck (UKR) - Real Madrid (ESP)
info
01.12.202021:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Inter Milán (ITA)
info
09.12.202021:00
Real Madrid (ESP) - Borussia Mönchengladbach (GER)
info
09.12.202021:00
Inter Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
info

základní skupiny - skupina C

21.10.202021:00
Manchester City (ENG) - FC Porto (POR)
3:1
21.10.202021:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
27.10.202021:00
FC Porto (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
27.10.202021:00
Olympique Marseille (FRA) - Manchester City (ENG)
0:3
03.11.202021:00
Manchester City (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
03.11.202021:00
FC Porto (POR) - Olympique Marseille (FRA)
info
25.11.202018:55
Olympiakos Pireus (GRE) - Manchester City (ENG)
info
25.11.202021:00
Olympique Marseille (FRA) - FC Porto (POR)
info
01.12.202021:00
FC Porto (POR) - Manchester City (ENG)
info
01.12.202021:00
Olympique Marseille (FRA) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
09.12.202021:00
Manchester City (ENG) - Olympique Marseille (FRA)
info
09.12.202021:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Porto (POR)
info
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)22006:16
2.FC Porto (POR)21013:33
3.Olympiakos Pireus (GRE)21011:23
4.Olympique Marseille (FRA)20020:40
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)11003:13
2.FC Porto (POR)11002:03
3.Olympiakos Pireus (GRE)11001:03
4.Olympique Marseille (FRA)10010:30
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)11003:03
2.Olympique Marseille (FRA)10010:10
3.FC Porto (POR)10011:30
4.Olympiakos Pireus (GRE)10010:20

základní skupiny - skupina D

21.10.202021:00
AFC Ajax (NED) - Liverpool FC (ENG)
0:1
21.10.202021:00
FC Midtjylland (DEN) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:4
27.10.202021:00
Liverpool FC (ENG) - FC Midtjylland (DEN)
2:0
27.10.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - AFC Ajax (NED)
2:2
03.11.202021:00
FC Midtjylland (DEN) - AFC Ajax (NED)
info
03.11.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Liverpool FC (ENG)
info
25.11.202021:00
Liverpool FC (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
info
25.11.202021:00
AFC Ajax (NED) - FC Midtjylland (DEN)
info
01.12.202021:00
Liverpool FC (ENG) - AFC Ajax (NED)
info
01.12.202021:00
Atalanta Bergamo (ITA) - FC Midtjylland (DEN)
info
09.12.202018:55
AFC Ajax (NED) - Atalanta Bergamo (ITA)
info
09.12.202018:55
FC Midtjylland (DEN) - Liverpool FC (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)22003:06
2.Atalanta Bergamo (ITA)21106:24
3.AFC Ajax (NED)20112:31
4.FC Midtjylland (DEN)20020:60
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)11002:03
2.Atalanta Bergamo (ITA)10102:21
3.AFC Ajax (NED)10010:10
4.FC Midtjylland (DEN)10010:40
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)11004:03
2.Liverpool FC (ENG)11001:03
3.AFC Ajax (NED)10102:21
4.FC Midtjylland (DEN)10010:20

základní skupiny - skupina E

20.10.202021:00
Chelsea FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
0:0
20.10.202021:00
Stade Rennes (FRA) - FK Krasnodar (RUS)
1:1
28.10.202018:55
FK Krasnodar (RUS) - Chelsea FC (ENG)
0:4
28.10.202021:00
Sevilla FC (ESP) - Stade Rennes (FRA)
1:0
04.11.202021:00
Sevilla FC (ESP) - FK Krasnodar (RUS)
info
04.11.202021:00
Chelsea FC (ENG) - Stade Rennes (FRA)
info
24.11.202018:55
FK Krasnodar (RUS) - Sevilla FC (ESP)
info
24.11.202018:55
Stade Rennes (FRA) - Chelsea FC (ENG)
info
02.12.202018:55
FK Krasnodar (RUS) - Stade Rennes (FRA)
info
02.12.202021:00
Sevilla FC (ESP) - Chelsea FC (ENG)
info
08.12.202021:00
Chelsea FC (ENG) - FK Krasnodar (RUS)
info
08.12.202021:00
Stade Rennes (FRA) - Sevilla FC (ESP)
info
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)21104:04
2.Sevilla FC (ESP)21101:04
3.Stade Rennes (FRA)20111:21
4.FK Krasnodar (RUS)20111:51
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)11001:03
2.Stade Rennes (FRA)10101:11
3.Chelsea FC (ENG)10100:01
4.FK Krasnodar (RUS)10010:40
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)11004:03
2.FK Krasnodar (RUS)10101:11
3.Sevilla FC (ESP)10100:01
4.Stade Rennes (FRA)10010:10

základní skupiny - skupina F

20.10.202018:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Club Bruggy (BEL)
1:2
20.10.202021:00
SS Lazio (ITA) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
28.10.202021:00
Borussia Dortmund (GER) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:0
28.10.202021:00
Club Bruggy (BEL) - SS Lazio (ITA)
1:1
04.11.202018:55
Zenit Petrohrad (RUS) - SS Lazio (ITA)
info
04.11.202021:00
Club Bruggy (BEL) - Borussia Dortmund (GER)
info
24.11.202021:00
Borussia Dortmund (GER) - Club Bruggy (BEL)
info
24.11.202021:00
SS Lazio (ITA) - Zenit Petrohrad (RUS)
info
02.12.202021:00
Borussia Dortmund (GER) - SS Lazio (ITA)
info
02.12.202021:00
Club Bruggy (BEL) - Zenit Petrohrad (RUS)
info
08.12.202018:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Borussia Dortmund (GER)
info
08.12.202018:55
SS Lazio (ITA) - Club Bruggy (BEL)
info
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)21104:24
2.Club Bruggy (BEL)21103:24
3.Borussia Dortmund (GER)21013:33
4.Zenit Petrohrad (RUS)20021:40
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)11003:13
2.Borussia Dortmund (GER)11002:03
3.Club Bruggy (BEL)10101:11
4.Zenit Petrohrad (RUS)10011:20
 TýmZVRPSB
1.Club Bruggy (BEL)11002:13
2.SS Lazio (ITA)10101:11
3.Borussia Dortmund (GER)10011:30
4.Zenit Petrohrad (RUS)10010:20

základní skupiny - skupina G

20.10.202018:55
Dynamo Kyjev (UKR) - Juventus FC (ITA)
0:2
20.10.202021:00
FC Barcelona (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
5:1
28.10.202021:00
Juventus FC (ITA) - FC Barcelona (ESP)
0:2
28.10.202021:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:2
04.11.202021:00
FC Barcelona (ESP) - Dynamo Kyjev (UKR)
info
04.11.202021:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Juventus FC (ITA)
info
24.11.202021:00
Juventus FC (ITA) - Ferencvárosi TC (HUN)
info
24.11.202021:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Barcelona (ESP)
info
02.12.202021:00
Juventus FC (ITA) - Dynamo Kyjev (UKR)
info
02.12.202021:00
Ferencvárosi TC (HUN) - FC Barcelona (ESP)
info
08.12.202021:00
FC Barcelona (ESP) - Juventus FC (ITA)
info
08.12.202021:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Ferencvárosi TC (HUN)
info
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)22007:16
2.Juventus FC (ITA)21012:23
3.Dynamo Kyjev (UKR)20112:41
4.Ferencvárosi TC (HUN)20113:71
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)11005:13
2.Ferencvárosi TC (HUN)10102:21
3.Juventus FC (ITA)10010:20
 Dynamo Kyjev (UKR)10010:20
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)11002:03
 FC Barcelona (ESP)11002:03
3.Dynamo Kyjev (UKR)10102:21
4.Ferencvárosi TC (HUN)10011:50

základní skupiny - skupina H

20.10.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester United (ENG)
1:2
20.10.202021:00
RB Lipsko (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
28.10.202018:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:2
28.10.202021:00
Manchester United (ENG) - RB Lipsko (GER)
5:0
04.11.202018:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Manchester United (ENG)
info
04.11.202021:00
RB Lipsko (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
info
24.11.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - RB Lipsko (GER)
info
24.11.202021:00
Manchester United (ENG) - Istanbul Başakşehir (TUR)
info
02.12.202018:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - RB Lipsko (GER)
info
02.12.202021:00
Manchester United (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
info
08.12.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Istanbul Başakşehir (TUR)
info
08.12.202021:00
RB Lipsko (GER) - Manchester United (ENG)
info

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
10:43 Telles musel do domácí karantény
Manchester United ve středu večer smetl Lipsko 5:0 a ani na lavičce nebyl Alex Telles. Brazilský obránce zůstal doma, před několika dny totiž měl pozitivní test na koronavirus. (abola.pt)
10:30 Rennes se zranil také Bourigeaud
Rennes ve středu večer podalo mizerný výkon v Seville a může být rádo za porážku 0:1, vedle toho přišlo o dva hráče. Hned v úvodu si stehenní sval poranil obránce Daniele Rugani, krátce po změně stran pak z utkání odstoupil i záložník Benjamin Bourigeaud, v tomto případě bylo na vině zranění lýtka. (lequipe.fr)
09:54 Reyna vytvořil americký rekord v LM
Giovanni Reyna je od včerejšího večera nejmladším americkým fotbalistou, který nastoupil v základní sestavě k nějakému utkání Ligy mistrů. Záložník Dortmundu ve věku 17 let a 350 dní odehrál většinu duelu se Zenitem Petrohrad, o rekord připravil svého krajana a někdejšího hráče BVB Christiana Pulisice, a to o pouhých dvanáct dní. (sports.yahoo.com)
08:20 Rashford je novým rekordmanem Ligy mistrů
Marcus Rashford se ve středu večer stal novým rekordmanem Ligy mistrů. Manchester United doma nakonec deklasoval Lipsko 5:0 a jeho útočník zaznamenal hattrick, přestože do duelu zasáhl až jako střídající hráč. To se zatím povedlo jenom pěti fotbalistům a Rashfordovi stačilo na tři góly jen 27 minut, za ním v tomto ohledu jsou Kylian Mbappé (38), Walter Pandiani (44), Joseba Llorente (45) a Uwe Rösler (52). (lequipe.fr)
28.10. Krmenčík se vrátil na trávníky
Michael Krmenčík se po nákaze koronavirem vrátil do sestavy Clubu Bruggy. Český útočník odehrál závěrečné minuty utkání s Laziem, belgický celek doma remizoval 1:1.
28.10. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Club Bruggy - Lazio 1:1 (42. Vanaken z penalty - 14. Correa), Dortmund - Zenit Petrohrad 2:0 (78. Sancho z penalty, 90. Haaland), Ferencváros - Dynamo Kyjev 2:2 (59. Nguen, 90. Boli - 28. Cyhankov z penalty, 41. De Pena), Juventus - Barcelona 0:2 (14. Dembélé, 90. Messi z penalty), Manchester United - RB Lipsko 5:0 (21. Greenwood, 76., 78. a 90+2. Rashford, 86. Martial z penalty), Sevilla - Rennes 1:0 (56. De Jong).
28.10. Rugani má zraněný stehenní sval
Rennes bojuje v Seville a od 17. minuty mu chybí Daniele Rugani, italský obránce si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
28.10. Liga mistrů - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Istanbul Başakşehir - PSG 0:2 (64. a 79. Kean), Krasnodar - Chelsea 0:4 (37. Hudson-Odoi, 76. Werner z penalty, 79. Ziyech, 90. Pulisic).
28.10. PSG dohrává bez zraněného Neymara
Citelnou ztrátu utrpělo PSG, zápas s Istanbulem Basaksehir nedohrál Neymar - brazilský útočník si v průběhu první půle přivodil svalové zranění. (lequipe.fr)
28.10. Ronaldo je na covid stále pozitivní
Pětinásobný nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo chybí kvůli nákaze koronavirem v nominaci Juventusu na večerní zápas Ligy mistrů proti Barceloně. Na jeho očekávané souboje s hvězdou Katalánců Lionelem Messim tak tentokrát nedojde. Pětatřicetiletý Ronaldo byl pozitivně testován na koronavirus před dvěma týdny v portugalské reprezentaci. Od té doby je v karanténě a nemá příznaky covidu-19, k návratu na trávník ale potřebuje negativní výsledek testu. Ten podle úterní informace televizní stanice Sky Sport Italia nepřinesly ani nejnovější odběry. Hráč na sociálních sítích uvedl, že se cítí zdravotně zcela v pořádku, a přidal ostrou kritiku věrohodnosti PCR testů. Kvůli nákaze Ronaldo vynechal zatím tři zápasy Juventusu a turínský tým bez něj vyhrál pouze jednou. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
27.10.
Lokomotiv Moskva - Bayern Mnichov
1:2
27.10.
Šachtar Doněck - Inter Milán
0:0
27.10.
Atlético Madrid - Salzburg
3:2
27.10.
Mönchengladbach - Real Madrid
2:2
27.10.
FC Porto - Olympiakos Pireus
2:0
27.10.
Marseille - Manchester City
0:3
27.10.
Liverpool FC - FC Midtjylland
2:0
27.10.
Atalanta Bergamo - AFC Ajax
2:2
28.10.
FK Krasnodar - Chelsea FC
0:4
28.10.
Istanbul B. - Paris Saint-Germain
0:2
28.10.
Sevilla FC - Stade Rennes
1:0
28.10.
Dortmund - Zenit Petrohrad
2:0
28.10.
Club Bruggy - SS Lazio
1:1
28.10.
Juventus FC - FC Barcelona
0:2
28.10.
Ferencvárosi TC - Dynamo Kyjev
2:2
28.10.
Manchester United - RB Lipsko
5:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.11.18:55
Lokomotiv Moskva - Atl. Madrid
info
03.11.18:55
Šachtar Doněck - M'gladbach
info
03.11.21:00
Salzburg - Bayern Mnichov
info
03.11.21:00
Real Madrid - Inter Milán
info
03.11.21:00
Manchester City - Olympiakos
info
03.11.21:00
FC Porto - Olympique Marseille
info
03.11.21:00
FC Midtjylland - AFC Ajax
info
03.11.21:00
Atalanta Bergamo - Liverpool FC
info
04.11.18:55
Zenit Petrohrad - SS Lazio
info
04.11.18:55
Istanbul B. - Manchester United
info
04.11.21:00
Sevilla FC - FK Krasnodar
info
04.11.21:00
Chelsea FC - Stade Rennes
info
04.11.21:00
Club Bruggy - Borussia Dortmund
info
04.11.21:00
FC Barcelona - Dynamo Kyjev
info
04.11.21:00
Ferencvárosi TC - Juventus FC
info
04.11.21:00
RB Lipsko - Paris Saint-Germain
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Atalanta Bergamo znovu ze skupiny?
Hlasovat