UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

26.06.201817:00
FC Santa Coloma (AND) - KF Drita (KOS)
0:2e
26.06.201821:00
SP La Fiorita (SMR) - Lincoln Red Imps (GIB)
0:2

kvalifikace - finále

29.06.201820:30
Lincoln Red Imps (GIB) - KF Drita (KOS)
1:4e

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201817:30
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
10.07.201817:30
Flora Tallinn (EST) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:4
10.07.201818:00
F91 Dudelange (LUX) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
10.07.201818:00
Alashkert FC (ARM) - Celtic FC (SCO)
0:3
10.07.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
10.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - The New Saints FC (WAL)
5:0
10.07.201820:45
Cork City (IRL) - Legia Varšava (POL)
0:1
10.07.201820:45
KF Drita (KOS) - Malmö FF (SWE)
0:3
11.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:0
11.07.201818:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
11.07.201818:00
FK Spartaks (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
11.07.201818:00
Spartak Trnava (SVK) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
11.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Crusaders FC (NIR)
7:0
11.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Valletta FC (MLT)
0:0
11.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
11.07.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Víkingur Gøta (FRO)
3:1
17.07.201818:00
Valletta FC (MLT) - FK Kukësi (ALB)
1:1
17.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
17.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Flora Tallinn (EST)
3:1
17.07.201819:00
Malmö FF (SWE) - KF Drita (KOS)
2:0
17.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - FK Škendija (MKD)
4:0
17.07.201820:15
MOL Vidi FC (HUN) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
17.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Spartaks (LAT)
2:0
17.07.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
17.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Cork City (IRL)
3:0
18.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
18.07.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
18.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
18.07.201819:45
Rosenborg BK (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:1
18.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Astana (KAZ)
0:2
18.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

24.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - FC Midtjylland (DEN)
2:1
24.07.201818:00
CFR Cluj (ROU) - Malmö FF (SWE)
0:1
24.07.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
5:0
24.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
24.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
24.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Trnava (SVK)
0:2
25.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - MOL Vidi FC (HUN)
0:0
25.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
25.07.201819:00
BATE Borisov (BLR) - HJK Helsinky (FIN)
0:0
25.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
3:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

31.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
31.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:0
31.07.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - Legia Varšava (POL)
0:1
01.08.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - BATE Borisov (BLR)
1:2
01.08.201819:00
FC Midtjylland (DEN) - FC Astana (KAZ)
0:0
01.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FK Kukësi (ALB)
3:0
01.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - CFR Cluj (ROU)
1:1
01.08.201819:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
01.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
01.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

24.07.201819:30
PAOK Soluň (GRE) - FC Basilej (SUI)
2:1
25.07.201820:30
AFC Ajax (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

01.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
01.08.201820:30
SK Sturm Graz (AUT) - AFC Ajax (NED)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

07.08.201816:00
FC Astana (KAZ) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
07.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - BATE Borisov (BLR)
0:1
07.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
07.08.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
08.08.201819:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Škendija (MKD)
3:0
08.08.201820:45
Celtic FC (SCO) - AEK Atény (GRE)
1:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

14.08.201819:00
BATE Borisov (BLR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.08.201820:00
AEK Atény (GRE) - Celtic FC (SCO)
2:1
14.08.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FC Astana (KAZ)
1:0
14.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Malmö FF (SWE)
0:0
14.08.201820:15
FK Škendija (MKD) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:1
14.08.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2e

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

07.08.201819:30
Slavia Praha (CZE) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.08.201820:00
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
2:2
07.08.201821:00
SL Benfica (POR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
08.08.201819:00
PAOK Soluň (GRE) - Spartak Moskva (RUS)
3:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

14.08.201818:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Slavia Praha (CZE)
2:0
14.08.201819:30
Spartak Moskva (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
14.08.201820:00
Fenerbahçe SK (TUR) - SL Benfica (POR)
1:1
14.08.201820:30
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
21.08.201821:00
BATE Borisov (BLR) - PSV Eindhoven (NED)
2:3
22.08.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
22.08.201821:00
MOL Vidi FC (HUN) - AEK Atény (GRE)
1:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - BSC Young Boys (SUI)
1:2
28.08.201821:00
AEK Atény (GRE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
29.08.201821:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2
29.08.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - BATE Borisov (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
SL Benfica (POR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
22.08.201821:00
AFC Ajax (NED) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AFC Ajax (NED)
0:0
29.08.201821:00
PAOK Soluň (GRE) - SL Benfica (POR)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Borussia Dortmund (GER)
0:1
18.09.201821:00
AS Monaco (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
03.10.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
3:1
03.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - AS Monaco (FRA)
3:0
24.10.201818:55
Club Bruggy (BEL) - AS Monaco (FRA)
1:1
24.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Atlético Madrid (ESP)
4:0
06.11.201818:55
AS Monaco (FRA) - Club Bruggy (BEL)
0:4
06.11.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
28.11.201818:55
Atlético Madrid (ESP) - AS Monaco (FRA)
2:0
28.11.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Club Bruggy (BEL)
0:0
11.12.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
11.12.201821:00
AS Monaco (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)641110:213
2.Atlético Madrid (ESP)64119:613
3.Club Bruggy (BEL)61326:56
4.AS Monaco (FRA)60152:141
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)33007:19
2.Borussia Dortmund (GER)32107:07
3.Club Bruggy (BEL)30211:22
4.AS Monaco (FRA)30031:80
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)32013:26
2.Club Bruggy (BEL)31115:34
3.Atlético Madrid (ESP)31112:54
4.AS Monaco (FRA)30121:61

základní skupiny - skupina B

18.09.201818:55
FC Barcelona (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
18.09.201818:55
Inter Milán (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
03.10.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FC Barcelona (ESP)
2:4
03.10.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
1:2
24.10.201818:55
PSV Eindhoven (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
24.10.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:0
06.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
06.11.201821:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
28.11.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Barcelona (ESP)
1:2
28.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Inter Milán (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
11.12.201821:00
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)642014:514
2.Tottenham Hotspur (ENG)62229:108
3.Inter Milán (ITA)62226:78
4.PSV Eindhoven (NED)60246:132
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:17
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:56
3.Inter Milán (ITA)31204:35
4.PSV Eindhoven (NED)30124:61
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:47
2.Inter Milán (ITA)31022:43
3.Tottenham Hotspur (ENG)30214:52
4.PSV Eindhoven (NED)30122:71

základní skupiny - skupina C

18.09.201821:00
Liverpool FC (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:2
18.09.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - SSC Neapol (ITA)
0:0
03.10.201818:55
Paris Saint-Germain (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
6:1
03.10.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
1:0
24.10.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - SSC Neapol (ITA)
2:2
24.10.201821:00
Liverpool FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
06.11.201818:55
FK Crvena Zvezda (SRB) - Liverpool FC (ENG)
2:0
06.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.11.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Liverpool FC (ENG)
2:1
28.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:1
11.12.201821:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:4
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)632117:911
2.Liverpool FC (ENG)63039:79
3.SSC Neapol (ITA)62317:59
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61145:174
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33008:29
2.Paris Saint-Germain (FRA)321010:47
3.SSC Neapol (ITA)32105:27
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)31117:54
2.SSC Neapol (ITA)30212:32
3.Liverpool FC (ENG)30031:50
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30032:130

základní skupiny - skupina D

18.09.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
18.09.201821:00
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:1
03.10.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
03.10.201821:00
FC Porto (POR) - Galatasaray SK (TUR)
1:0
24.10.201821:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Porto (POR)
1:3
24.10.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Schalke 04 (GER)
0:0
06.11.201821:00
FC Porto (POR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
4:1
06.11.201821:00
Schalke 04 (GER) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201821:00
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
3:1
11.12.201818:55
Galatasaray SK (TUR) - FC Porto (POR)
2:3
11.12.201818:55
Schalke 04 (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)651015:616
2.Schalke 04 (GER)63216:411
3.Galatasaray SK (TUR)61145:84
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:123
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)33008:29
2.Schalke 04 (GER)32104:17
3.Galatasaray SK (TUR)31115:34
4.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32107:47
2.Schalke 04 (GER)31112:34
3.Galatasaray SK (TUR)30030:50
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:80

základní skupiny - skupina E

19.09.201818:55
AFC Ajax (NED) - AEK Atény (GRE)
3:0
19.09.201821:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
02.10.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AFC Ajax (NED)
1:1
02.10.201821:00
AEK Atény (GRE) - SL Benfica (POR)
2:3
23.10.201818:55
AEK Atény (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
23.10.201821:00
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
1:0
07.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AEK Atény (GRE)
2:0
07.11.201821:00
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
1:1
27.11.201818:55
AEK Atény (GRE) - AFC Ajax (NED)
0:2
27.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:1
12.12.201821:00
AFC Ajax (NED) - Bayern Mnichov (GER)
3:3
12.12.201821:00
SL Benfica (POR) - AEK Atény (GRE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)642015:514
2.AFC Ajax (NED)633011:512
3.SL Benfica (POR)62136:117
4.AEK Atény (GRE)60062:130
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32108:27
2.AFC Ajax (NED)32107:37
3.SL Benfica (POR)31112:34
4.AEK Atény (GRE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32107:37
2.AFC Ajax (NED)31204:25
3.SL Benfica (POR)31024:83
4.AEK Atény (GRE)30030:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201818:55
Šachtar Doněck (UKR) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
19.09.201821:00
Manchester City (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
02.10.201818:55
TSG Hoffenheim (GER) - Manchester City (ENG)
1:2
02.10.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:2
23.10.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Olympique Lyon (FRA)
3:3
23.10.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
07.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
07.11.201821:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
6:0
27.11.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
2:3
27.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Manchester City (ENG)
2:2
12.12.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
12.12.201821:00
Manchester City (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)641116:613
2.Olympique Lyon (FRA)615012:118
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:166
4.TSG Hoffenheim (GER)603311:143
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:36
2.Olympique Lyon (FRA)30306:63
3.Šachtar Doněck (UKR)30213:62
4.TSG Hoffenheim (GER)30126:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32107:37
2.Olympique Lyon (FRA)31206:55
3.Šachtar Doněck (UKR)31115:104
4.TSG Hoffenheim (GER)30215:62

základní skupiny - skupina G

19.09.201821:00
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
3:0
19.09.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Moskva (RUS)
2:2
02.10.201821:00
CSKA Moskva (RUS) - Real Madrid (ESP)
1:0
02.10.201821:00
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
23.10.201821:00
AS Řím (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
3:0
23.10.201821:00
Real Madrid (ESP) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:1
07.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - AS Řím (ITA)
1:2
07.11.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Real Madrid (ESP)
0:5
27.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
27.11.201821:00
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:2
12.12.201818:55
Real Madrid (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
0:3
12.12.201818:55
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)640212:512
2.AS Řím (ITA)630311:89
3.Viktoria Plzeň (CZE)62137:167
4.CSKA Moskva (RUS)62138:97
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32018:26
2.Real Madrid (ESP)32015:46
3.Viktoria Plzeň (CZE)31114:84
4.CSKA Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)32017:16
2.CSKA Moskva (RUS)31115:54
3.AS Řím (ITA)31023:63
4.Viktoria Plzeň (CZE)31023:83

základní skupiny - skupina H

19.09.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
0:3
19.09.201821:00
Valencia CF (ESP) - Juventus FC (ITA)
0:2
02.10.201818:55
Juventus FC (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
3:0
02.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
23.10.201818:55
BSC Young Boys (SUI) - Valencia CF (ESP)
1:1
23.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Juventus FC (ITA)
0:1
07.11.201818:55
Valencia CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
07.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Manchester United (ENG)
1:2
27.11.201821:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
27.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Valencia CF (ESP)
1:0
12.12.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Juventus FC (ITA)
2:1
12.12.201821:00
Valencia CF (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)64029:412
2.Manchester United (ENG)63127:410
3.Valencia CF (ESP)62226:68
4.BSC Young Boys (SUI)61144:124
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32015:26
2.Valencia CF (ESP)32015:46
3.Manchester United (ENG)31111:14
4.BSC Young Boys (SUI)31113:54
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32016:36
2.Juventus FC (ITA)32014:26
3.Valencia CF (ESP)30211:22
4.BSC Young Boys (SUI)30031:70

osmifinále - 1. zápasy

12.02.201921:00
Manchester United (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:2
12.02.201921:00
AS Řím (ITA) - FC Porto (POR)
2:1
13.02.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:0
13.02.201921:00
AFC Ajax (NED) - Real Madrid (ESP)
1:2
19.02.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
19.02.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
0:0
20.02.201921:00
Schalke 04 (GER) - Manchester City (ENG)
2:3
20.02.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:0

osmifinále - odvety

05.03.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:1
05.03.201921:00
Real Madrid (ESP) - AFC Ajax (NED)
1:4
06.03.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester United (ENG)
1:3
06.03.201921:00
FC Porto (POR) - AS Řím (ITA)
3:1e
12.03.201921:00
Manchester City (ENG) - Schalke 04 (GER)
7:0
12.03.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
3:0
13.03.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
5:1
13.03.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

09.04.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
2:0
09.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Manchester City (ENG)
1:0
10.04.201921:00
AFC Ajax (NED) - Juventus FC (ITA)
1:1
10.04.201921:00
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
0:1

čtvrtfinále - odvety

16.04.201921:00
Juventus FC (ITA) - AFC Ajax (NED)
1:2
16.04.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
3:0
17.04.201921:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:4
17.04.201921:00
Manchester City (ENG) - Tottenham Hotspur (ENG)
4:3

semifinále - 1. zápasy

30.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - AFC Ajax (NED)
0:1
01.05.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:0

semifinále - odvety

07.05.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Barcelona (ESP)
4:0
08.05.201921:00
AFC Ajax (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:3

finále

01.06.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Liverpool FC (ENG)
0:2
20.09. Hráčem týdne v Lize mistrů je Håland
Erling Håland byl oceněn jako nejlepší hráč prvního hracího dne letošního ročníku Ligy mistrů. Mladý norský útočník hraje za Salzburg a v úterý měl velký podíl na likvidaci Genku, k výsledku 6:2 přispěl hattrickem. (sport-express.ru)
19.09. Lewandowski stanovil rekord Ligy mistrů
Robert Lewandowski včera jednou trefou přispěl k výhře Bayernu Mnichov nad Crvenou Zvezdou (3:0) a zapsal se do historie Ligy mistrů. Polský útočník je prvním hráčem, který čtyřikrát po sobě skóroval v duelu prvního hracího dne milionářské soutěže. (sport-express.ru)
19.09. Leverkusen bude postrádat Baileyho
Leon Bailey bude až čtyři týdny chybět Leverkusenu. Jamajský ofenzivní hráč si ve včerejším utkání Ligy mistrů s Lokomotivem Moskva (1:2) přivodil zranění stehenního svalu. (transfermarkt.de)
19.09. Liga mistrů - ideální sestava
Ideální sestava prvního hracího dne Ligy mistrů: Ter Stegen (Barcelona) - Trippier (Atlético), Koulibaly (Neapol), Gabriel Paulista (Valencia), Tagliafico (Ajax) - Gueye (PSG), Rodri (Manchester City), Oršić (Dinamo Záhřeb), Valbuena (Olympiakos), Di María (PSG) - Haland (Salzburg). (espnfc.com)
19.09. Real po deseti letech nevystřelil na bránu
Real Madrid včera prohrál na půdě PSG a v zápase ani jednou nevystřelil na branku soupeře. Takhle bezzubá byla ofenzíva Bílého baletu naposledy před deseti lety, celkem jeho série s minimálně jednou střelou mezi tyče činila 578 zápasů. (sport1.de)
19.09. V šatně Interu to po Slavii vřelo
Hodně bouřlivá atmosféra údajně panovala v šatně Interu Milán po úterní remíze se Slavií Praha, kterou zachránil až v nastaveném čase gól Barelly. Do sporu se měli podle médií dostat útočník Romelu Lukaku a chorvatský záložník Marcelo Brozovič. Jejich výměnu názorů nakonec prý musel ukončit až Alexis Sánchez, který oba dva hráče od sebe odtrhl. Lukaku měl Brozoviče kritizovat za to, že nedodržoval taktiku trenéra Conteho, Chorvat oponoval tím, že Belgičan zahodil několik jasných šancí. (dailymail.co.uk)
19.09. Müller překonal rekord Bayernu
Thomas Müller je novým držitelem rekordu v počtu startů za Bayern Mnichov v Lize mistrů. Zápas proti Crvene Zvezdě Bělehrad byl pro něj už 106. v nejvýznamnější evropské klubové soutěži. Müller tak překonal dosavadní rekordmany a klubové legendy Olivera Kahna a Philippa Lahma. (sport1.de)
19.09. Ronaldo vyrovnal Reinu
Cristiano Ronaldo vyrovnal ve středu startem v zápase Juventusu na půdě Atlética Madrid španělského brankáře Pepeho Reinu a dělí se s ním o čtvrtou příčku v historické tabulce podle počtu odehraných zápasů v evropských pohárech. Oba mají na kontě 171 zápasů. Rekord drží někdejší Ronaldův spoluhráč z Realu Madrid Iker Casillas, který v barvách královského klubu a Draků z Porta nasbíral celkem 188 startů. Ronaldo jej může překonat nejdříve v příští sezoně. (uefa.com)
19.09. Lewandowski vstřelil 200. gól za Bayern
Branka Roberta Lewandowskiho z Bayernu Mnichov v utkání Ligy mistrů proti Crvene Zvezdě Bělehrad byla jeho dvoustou branku v barvách bavorského klubu. Lewandowski je nejlepším střelcem-cizincem v historickém pořadí. Celkově je čtvrtý, přičemž na druhého Karl-Heinze Rummeniggeho ztrácí momentálně jen 18 branek. Zato první Gerd Müller pro něj zůstane nedosažitelný. Za Bayern nastřílel legendární útočník neuvěřitelných 564 gólů. (foxsports.com)
18.09. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Atlético Madrid - Juventus 2:2 (70. Savić, 90. Herrera - 48. Cuadrado, 65. Matuidi), Bayern - Crvena Zvezda 3:0 (34. Coman, 80. Lewandowski, 90. Müller), Dinamo Záhřeb - Atalanta 4:0 (10. Leovac, 31., 42. a 68. Oršić), Leverkusen - Lokomotiv Moskva 1:2 (25. vlastní Höwedes - 16. Krychowiak, 37. Barinov), PSG - Real Madrid 3:0 (14. a 33. Di María, 90. Meunier), Šachtar Doněck - Manchester City 0:3 (24. Mahrez, 38. Gündogan, 76. Gabriel Jesus).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.09.
Inter Milán - Slavia Praha
1:1
17.09.
Olympique Lyon - Zenit Petrohrad
1:1
17.09.
Red Bull Salzburg - KRC Genk
6:2
17.09.
SSC Neapol - Liverpool FC
2:0
17.09.
Borussia Dortmund - FC Barcelona
0:0
17.09.
SL Benfica - RB Lipsko
1:2
17.09.
AFC Ajax - Lille OSC
3:0
17.09.
Chelsea FC - Valencia CF
0:1
18.09.
Club Bruggy - Galatasaray SK
0:0
18.09.
Olympiakos Pireus - Tottenham
2:2
18.09.
Paris Saint-Germain - Real Madrid
3:0
18.09.
Bayern Mnichov - FK Crvena Zvezda
3:0
18.09.
Šachtar Doněck - Manchester City
0:3
18.09.
Dinamo Záhřeb - Atalanta Bergamo
4:0
18.09.
Atlético Madrid - Juventus FC
2:2
18.09.
Bayer Leverkusen - Lokomotiv M.
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
01.10.18:55
Real Madrid - Club Bruggy
info
01.10.18:55
Atalanta Bergamo - Š. Doněck
info
01.10.21:00
Galatasaray SK - Paris SG
info
01.10.21:00
Tottenham - Bayern Mnichov
info
01.10.21:00
FK Crvena Zvezda - Olympiakos
info
01.10.21:00
Manchester City - Dinamo Záhřeb
info
01.10.21:00
Juventus FC - Bayer Leverkusen
info
01.10.21:00
Lokomotiv Moskva - Atl. Madrid
info
02.10.18:55
KRC Genk - SSC Neapol
info
02.10.18:55
Slavia Praha - Borussia Dortmund
info
02.10.21:00
Liverpool FC - Red Bull Salzburg
info
02.10.21:00
FC Barcelona - Inter Milán
info
02.10.21:00
Zenit Petrohrad - SL Benfica
info
02.10.21:00
RB Lipsko - Olympique Lyon
info
02.10.21:00
Valencia CF - AFC Ajax
info
02.10.21:00
Lille OSC - Chelsea FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak si povede Slavia ve skupině LM?
Hlasovat