UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

26.06.201817:00
FC Santa Coloma (AND) - KF Drita (KOS)
0:2e
26.06.201821:00
SP La Fiorita (SMR) - Lincoln Red Imps (GIB)
0:2

kvalifikace - finále

29.06.201820:30
Lincoln Red Imps (GIB) - KF Drita (KOS)
1:4e

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201817:30
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
10.07.201817:30
Flora Tallinn (EST) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:4
10.07.201818:00
F91 Dudelange (LUX) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
10.07.201818:00
Alashkert FC (ARM) - Celtic FC (SCO)
0:3
10.07.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
10.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - The New Saints FC (WAL)
5:0
10.07.201820:45
Cork City (IRL) - Legia Varšava (POL)
0:1
10.07.201820:45
KF Drita (KOS) - Malmö FF (SWE)
0:3
11.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:0
11.07.201818:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
11.07.201818:00
FK Spartaks (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
11.07.201818:00
Spartak Trnava (SVK) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
11.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Crusaders FC (NIR)
7:0
11.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Valletta FC (MLT)
0:0
11.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
11.07.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Víkingur Gøta (FRO)
3:1
17.07.201818:00
Valletta FC (MLT) - FK Kukësi (ALB)
1:1
17.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
17.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Flora Tallinn (EST)
3:1
17.07.201819:00
Malmö FF (SWE) - KF Drita (KOS)
2:0
17.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - FK Škendija (MKD)
4:0
17.07.201820:15
MOL Vidi FC (HUN) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
17.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Spartaks (LAT)
2:0
17.07.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
17.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Cork City (IRL)
3:0
18.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
18.07.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
18.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
18.07.201819:45
Rosenborg BK (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:1
18.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Astana (KAZ)
0:2
18.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

24.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - FC Midtjylland (DEN)
2:1
24.07.201818:00
CFR Cluj (ROU) - Malmö FF (SWE)
0:1
24.07.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
5:0
24.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
24.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
24.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Trnava (SVK)
0:2
25.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - MOL Vidi FC (HUN)
0:0
25.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
25.07.201819:00
BATE Borisov (BLR) - HJK Helsinky (FIN)
0:0
25.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
3:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

31.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
31.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:0
31.07.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - Legia Varšava (POL)
0:1
01.08.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - BATE Borisov (BLR)
1:2
01.08.201819:00
FC Midtjylland (DEN) - FC Astana (KAZ)
0:0
01.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FK Kukësi (ALB)
3:0
01.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - CFR Cluj (ROU)
1:1
01.08.201819:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
01.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
01.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

24.07.201819:30
PAOK Soluň (GRE) - FC Basilej (SUI)
2:1
25.07.201820:30
AFC Ajax (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

01.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
01.08.201820:30
SK Sturm Graz (AUT) - AFC Ajax (NED)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

07.08.201816:00
FC Astana (KAZ) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
07.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - BATE Borisov (BLR)
0:1
07.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
07.08.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
08.08.201819:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Škendija (MKD)
3:0
08.08.201820:45
Celtic FC (SCO) - AEK Atény (GRE)
1:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

14.08.201819:00
BATE Borisov (BLR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.08.201820:00
AEK Atény (GRE) - Celtic FC (SCO)
2:1
14.08.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FC Astana (KAZ)
1:0
14.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Malmö FF (SWE)
0:0
14.08.201820:15
FK Škendija (MKD) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:1
14.08.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2e

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

07.08.201819:30
Slavia Praha (CZE) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.08.201820:00
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
2:2
07.08.201821:00
SL Benfica (POR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
08.08.201819:00
PAOK Soluň (GRE) - Spartak Moskva (RUS)
3:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

14.08.201818:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Slavia Praha (CZE)
2:0
14.08.201819:30
Spartak Moskva (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
14.08.201820:00
Fenerbahçe SK (TUR) - SL Benfica (POR)
1:1
14.08.201820:30
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
21.08.201821:00
BATE Borisov (BLR) - PSV Eindhoven (NED)
2:3
22.08.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
22.08.201821:00
MOL Vidi FC (HUN) - AEK Atény (GRE)
1:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - BSC Young Boys (SUI)
1:2
28.08.201821:00
AEK Atény (GRE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
29.08.201821:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2
29.08.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - BATE Borisov (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
SL Benfica (POR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
22.08.201821:00
AFC Ajax (NED) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AFC Ajax (NED)
0:0
29.08.201821:00
PAOK Soluň (GRE) - SL Benfica (POR)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Borussia Dortmund (GER)
0:1
18.09.201821:00
AS Monaco (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
03.10.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
3:1
03.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - AS Monaco (FRA)
3:0
24.10.201818:55
Club Bruggy (BEL) - AS Monaco (FRA)
1:1
24.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Atlético Madrid (ESP)
4:0
06.11.201818:55
AS Monaco (FRA) - Club Bruggy (BEL)
0:4
06.11.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
28.11.201818:55
Atlético Madrid (ESP) - AS Monaco (FRA)
2:0
28.11.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Club Bruggy (BEL)
0:0
11.12.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
11.12.201821:00
AS Monaco (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)641110:213
2.Atlético Madrid (ESP)64119:613
3.Club Bruggy (BEL)61326:56
4.AS Monaco (FRA)60152:141
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)33007:19
2.Borussia Dortmund (GER)32107:07
3.Club Bruggy (BEL)30211:22
4.AS Monaco (FRA)30031:80
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)32013:26
2.Club Bruggy (BEL)31115:34
3.Atlético Madrid (ESP)31112:54
4.AS Monaco (FRA)30121:61

základní skupiny - skupina B

18.09.201818:55
FC Barcelona (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
18.09.201818:55
Inter Milán (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
03.10.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FC Barcelona (ESP)
2:4
03.10.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
1:2
24.10.201818:55
PSV Eindhoven (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
24.10.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:0
06.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
06.11.201821:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
28.11.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Barcelona (ESP)
1:2
28.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Inter Milán (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
11.12.201821:00
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)642014:514
2.Tottenham Hotspur (ENG)62229:108
3.Inter Milán (ITA)62226:78
4.PSV Eindhoven (NED)60246:132
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:17
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:56
3.Inter Milán (ITA)31204:35
4.PSV Eindhoven (NED)30124:61
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:47
2.Inter Milán (ITA)31022:43
3.Tottenham Hotspur (ENG)30214:52
4.PSV Eindhoven (NED)30122:71

základní skupiny - skupina C

18.09.201821:00
Liverpool FC (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:2
18.09.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - SSC Neapol (ITA)
0:0
03.10.201818:55
Paris Saint-Germain (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
6:1
03.10.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
1:0
24.10.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - SSC Neapol (ITA)
2:2
24.10.201821:00
Liverpool FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
06.11.201818:55
FK Crvena Zvezda (SRB) - Liverpool FC (ENG)
2:0
06.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.11.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Liverpool FC (ENG)
2:1
28.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:1
11.12.201821:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:4
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)632117:911
2.Liverpool FC (ENG)63039:79
3.SSC Neapol (ITA)62317:59
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61145:174
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33008:29
2.Paris Saint-Germain (FRA)321010:47
3.SSC Neapol (ITA)32105:27
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)31117:54
2.SSC Neapol (ITA)30212:32
3.Liverpool FC (ENG)30031:50
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30032:130

základní skupiny - skupina D

18.09.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
18.09.201821:00
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:1
03.10.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
03.10.201821:00
FC Porto (POR) - Galatasaray SK (TUR)
1:0
24.10.201821:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Porto (POR)
1:3
24.10.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Schalke 04 (GER)
0:0
06.11.201821:00
FC Porto (POR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
4:1
06.11.201821:00
Schalke 04 (GER) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201821:00
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
3:1
11.12.201818:55
Galatasaray SK (TUR) - FC Porto (POR)
2:3
11.12.201818:55
Schalke 04 (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)651015:616
2.Schalke 04 (GER)63216:411
3.Galatasaray SK (TUR)61145:84
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:123
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)33008:29
2.Schalke 04 (GER)32104:17
3.Galatasaray SK (TUR)31115:34
4.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32107:47
2.Schalke 04 (GER)31112:34
3.Galatasaray SK (TUR)30030:50
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:80

základní skupiny - skupina E

19.09.201818:55
AFC Ajax (NED) - AEK Atény (GRE)
3:0
19.09.201821:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
02.10.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AFC Ajax (NED)
1:1
02.10.201821:00
AEK Atény (GRE) - SL Benfica (POR)
2:3
23.10.201818:55
AEK Atény (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
23.10.201821:00
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
1:0
07.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AEK Atény (GRE)
2:0
07.11.201821:00
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
1:1
27.11.201818:55
AEK Atény (GRE) - AFC Ajax (NED)
0:2
27.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:1
12.12.201821:00
AFC Ajax (NED) - Bayern Mnichov (GER)
3:3
12.12.201821:00
SL Benfica (POR) - AEK Atény (GRE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)642015:514
2.AFC Ajax (NED)633011:512
3.SL Benfica (POR)62136:117
4.AEK Atény (GRE)60062:130
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32108:27
2.AFC Ajax (NED)32107:37
3.SL Benfica (POR)31112:34
4.AEK Atény (GRE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32107:37
2.AFC Ajax (NED)31204:25
3.SL Benfica (POR)31024:83
4.AEK Atény (GRE)30030:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201818:55
Šachtar Doněck (UKR) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
19.09.201821:00
Manchester City (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
02.10.201818:55
TSG Hoffenheim (GER) - Manchester City (ENG)
1:2
02.10.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:2
23.10.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Olympique Lyon (FRA)
3:3
23.10.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
07.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
07.11.201821:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
6:0
27.11.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
2:3
27.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Manchester City (ENG)
2:2
12.12.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
12.12.201821:00
Manchester City (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)641116:613
2.Olympique Lyon (FRA)615012:118
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:166
4.TSG Hoffenheim (GER)603311:143
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:36
2.Olympique Lyon (FRA)30306:63
3.Šachtar Doněck (UKR)30213:62
4.TSG Hoffenheim (GER)30126:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32107:37
2.Olympique Lyon (FRA)31206:55
3.Šachtar Doněck (UKR)31115:104
4.TSG Hoffenheim (GER)30215:62

základní skupiny - skupina G

19.09.201821:00
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
3:0
19.09.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Moskva (RUS)
2:2
02.10.201821:00
CSKA Moskva (RUS) - Real Madrid (ESP)
1:0
02.10.201821:00
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
23.10.201821:00
AS Řím (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
3:0
23.10.201821:00
Real Madrid (ESP) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:1
07.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - AS Řím (ITA)
1:2
07.11.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Real Madrid (ESP)
0:5
27.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
27.11.201821:00
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:2
12.12.201818:55
Real Madrid (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
0:3
12.12.201818:55
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)640212:512
2.AS Řím (ITA)630311:89
3.Viktoria Plzeň (CZE)62137:167
4.CSKA Moskva (RUS)62138:97
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32018:26
2.Real Madrid (ESP)32015:46
3.Viktoria Plzeň (CZE)31114:84
4.CSKA Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)32017:16
2.CSKA Moskva (RUS)31115:54
3.AS Řím (ITA)31023:63
4.Viktoria Plzeň (CZE)31023:83

základní skupiny - skupina H

19.09.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
0:3
19.09.201821:00
Valencia CF (ESP) - Juventus FC (ITA)
0:2
02.10.201818:55
Juventus FC (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
3:0
02.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
23.10.201818:55
BSC Young Boys (SUI) - Valencia CF (ESP)
1:1
23.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Juventus FC (ITA)
0:1
07.11.201818:55
Valencia CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
07.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Manchester United (ENG)
1:2
27.11.201821:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
27.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Valencia CF (ESP)
1:0
12.12.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Juventus FC (ITA)
2:1
12.12.201821:00
Valencia CF (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)64029:412
2.Manchester United (ENG)63127:410
3.Valencia CF (ESP)62226:68
4.BSC Young Boys (SUI)61144:124
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32015:26
2.Valencia CF (ESP)32015:46
3.Manchester United (ENG)31111:14
4.BSC Young Boys (SUI)31113:54
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32016:36
2.Juventus FC (ITA)32014:26
3.Valencia CF (ESP)30211:22
4.BSC Young Boys (SUI)30031:70

osmifinále - 1. zápasy

12.02.201921:00
Manchester United (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:2
12.02.201921:00
AS Řím (ITA) - FC Porto (POR)
2:1
13.02.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:0
13.02.201921:00
AFC Ajax (NED) - Real Madrid (ESP)
1:2
19.02.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
19.02.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
0:0
20.02.201921:00
Schalke 04 (GER) - Manchester City (ENG)
2:3
20.02.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:0

osmifinále - odvety

05.03.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:1
05.03.201921:00
Real Madrid (ESP) - AFC Ajax (NED)
1:4
06.03.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester United (ENG)
1:3
06.03.201921:00
FC Porto (POR) - AS Řím (ITA)
3:1e
12.03.201921:00
Manchester City (ENG) - Schalke 04 (GER)
7:0
12.03.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
3:0
13.03.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
5:1
13.03.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

09.04.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
2:0
09.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Manchester City (ENG)
1:0
10.04.201921:00
AFC Ajax (NED) - Juventus FC (ITA)
1:1
10.04.201921:00
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
0:1

čtvrtfinále - odvety

16.04.201921:00
Juventus FC (ITA) - AFC Ajax (NED)
1:2
16.04.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
3:0
17.04.201921:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:4
17.04.201921:00
Manchester City (ENG) - Tottenham Hotspur (ENG)
4:3

semifinále - 1. zápasy

30.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - AFC Ajax (NED)
0:1
01.05.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:0

semifinále - odvety

07.05.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Barcelona (ESP)
4:0
08.05.201921:00
AFC Ajax (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:3

finále

01.06.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Liverpool FC (ENG)
0:2
16.07. Musajev nesmí vést Krasnodar v LM
Trenér Murad Musajev sice dovedl Krasnodar poprvé v historii do Ligy mistrů, v předkolech už ale na lavičku nesmí. Podle Evropské fotbalové unie UEFA totiž nemá požadovanou licenci. Vedení Krasnodaru dostalo za to, že ho bez potřebných dokumentů nechalo více než rok pracovat, pokutu 50.000 eur. Podle rozhodnutí disciplinární komise nesmí Musajev vykonávat v soutěžích UEFA žádnou činnost, která přísluší hlavnímu trenérovi, ani působit v realizačním týmu. Pro zápasy má rovněž zákaz vstupu na lavičku. (ČTK)
12.07. Skënderbeu nesmí deset let do pohárů
Osminásobný mistr albánské ligy Skënderbeu Korcë nesmí deset let startovat v evropských pohárech. Sportovní arbitrážní soud klubu potvrdil trest, který mu loni uložila UEFA za ovlivňování zápasů v domácích i mezinárodních soutěžích. Podle agentury AP jde o nejdelší distanc za manipulování výsledků v historii UEFA. (ČTK)
11.07. Atalanta bude hrát LM na San Siru
Jasno o tom, kde odehraje nadcházející ročník Ligy mistrů, má Atalanta Bergamo. Ta si musí hledat náhradu za svůj vlastní stánek, který nesplňuje požadavky UEFA, přičemž se nakonec dohodla, že nejprestižnější evropskou klubovou soutěž odehraje na San Siru. Orobici by pravděpodobně opět hráli na půdě Sassuola, avšak díky vyloučení AC Milán z Evropské ligy se jim otevřela možnost využít stadion pro 80 tisíc fanoušků. (football-italia.net)
09.07. Simič začal v Hajduku Split vítězně
Český obránce Stefan Simič má za sebou vítěznou premiéru v dresu Hajduku Split, kam přišel v červnu z AC Milán. V úvodním utkání 1. předkola Evropské ligy pomohl chorvatskému týmu k výhře 2:0 na hřišti maltské Gziry. Odchovanec pražské Slavie přišel do hry v 75. minutě za stavu 1:0, v šesté minutě nastavení pak Hajduk přidal druhý gól. Odveta ve Splitu se bude hrát ve čtvrtek 18. července. (ČTK)
25.06. Liga mistrů - výsledek
Výsledek dnešního zápasu nultého předkola Ligy mistrů - semifinále kvalifikačního turnaje v Prištině: Tre Penne (San Marino) - Santa Coloma (Andorra) 0:1 (76. Camochu).
19.06. UEFA potvrdila Neymarovi distanc
Evropská fotbalová unie UEFA zamítla odvolání Paris St. Germain a potvrdila Neymarovi zákaz startu ve třech zápasech Ligy mistrů za urážku rozhodčích. Brazilský útočník dostal trest v dubnu za to, že sudí zkritizoval na instagramu poté, co francouzský tým vypadl v osmifinále Ligy mistrů s Manchesterem United kvůli penaltě nařízené po zásahu videorozhodčího v poslední minutě. Sám v utkání kvůli zranění nenastoupil. Neymar neprožívá dobré období. Kvůli dalšímu zranění přišel o účast na mistrovství Jižní Ameriky, byli obviněn ze znásilnění a kvůli sporu o daně má v Brazílii zmrazený majetek. Spekuluje se také o tom, že by nejdražší hráč historie mohl PSG opustit. Do Paříže přišel předloni z Barcelony za 222 milionů eur. (ČTK)
19.06. Los 2. předkola Ligy mistrů
Los 2. předkola Ligy mistrů v Nyonu (první zápasy 23. a 24. července, odvety 30. a 31. července):
Mistrovská část:
Maccabi Tel Aviv - FC Astana/Kluž, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice - Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje - FC Kodaň, Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť - Dudelange (Luc.)/Valletta, Dundalk (Ir.)/Riga - Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.), Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi - Dinamo Záhřeb, Celtic Glasgow/FK Sarajevo - Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad - HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.), Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) - APOEL Nikósie, Valur Reykjavík/Maribor - Ararat-Armenia/AIK Stockholm.

Nemistrovská část:
Viktoria Plzeň - Olympiakos Pireus, PSV Eindhoven - FC Basilej. (ČTK)
19.06. Plzeň se dozví jméno soupeře pro předkolo
Fotbalisté Plzně se dnes po poledni dozvědí, s kým budou hrát ve 2. předkole Ligy mistrů. Možní protivníci českého vicemistra jsou přitom jen dva - Viktoria narazí buď na Basilej, nebo na historicky nejúspěšnější řecký klub Olympiakos Pireus. Soupeře ve 2. předkole Evropské ligy poznají rovněž hráči Jablonce a Mladé Boleslavi. Pokud Plzeň z 2. předkola postoupí, získá jistotu minimálně skupiny Evropské ligy. Pokud by posléze přešla i přes 3. předkolo nemistrovské části, čekalo by ji ještě závěrečné play off. Šampioni ze Slavie byli zařazeni až do závěrečného 4. předkola Ligy mistrů, kde se mohou utkat třeba s Ajaxem nebo Celticem. V kvalifikaci Evropské ligy se představí tři české celky - Jablonec a Mladá Boleslav začnou ve 2. předkole, pražská Sparta až ve třetím. (ČTK)
18.06. Los 1. předkola Ligy mistrů
Los 1. předkola Ligy mistrů v Nyonu (první zápasy 9. a 10. července, odvety 16. a 17. července): Nömme Kalju (Est.) - Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.) - Crvena Zvezda Bělehrad, Ararat-Armenia - AIK Stockholm, FC Astana - Kluž, Ludogorec Razgrad (Bulh.) - Ferencváros Budapešť, Celtic Glasgow - FK Sarajevo, Šeriff Tiraspol - Saburtalo Tbilisi, Dudelange (Luc.) - Valletta, Partizani (Alb.) - Karabach (Ázerb.), Slovan Bratislava - Sutjeska Nikšič (Č. Hora), Linfield (Sev. Ir.) - Rosenborg Trondheim, Valur Reykjavík - Maribor, Dundalk (Ir.) - Riga, The New Saints (Wal.) - vítěz kvalifikačního turnaje, HJK Helsinky - Tórshavn (Faer. ostr.), Borisov (Běl.) - Piast Gliwice. (ČTK)
11.06. Losování kvalifikace předkola LM a EL
Losování kvalifikace předkola Ligy mistrů a Evropské ligy:
LM - turnaj v Prištině:
Semifinále (25. června):
Feronikeli (Kosovo) - Lincoln Red Imps (Gibr.), Tre Penne (San Mar.) - FC Santa Coloma (And.).
Finále (28. června).

EL (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) - Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) - Engordany (And.), Sant Julia (And.) - Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) - Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) - St. Joseph's (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) - Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) - Cliftonville (Sev. Ir.). (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.07.
FK Škendija - Nõmme Kalju
1:2
16.07.
Saburtalo Tb. - Sheriff Tiraspol
1:3
16.07.
Valletta FC - F91 Dudelange
1:1
16.07.
HB Tórshavn - HJK Helsinky
2:2
16.07.
FK Crvena Zvezda - Sūduva
2:1
16.07.
KF Feronikeli - The New Saints FC
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.07.18:30
Riga FC - Dundalk FC
info
17.07.19:00
Qarabağ Ağdam - Partizani
info
17.07.19:00
Rosenborg BK - Linfield FC
info
17.07.19:00
AIK Solna - Avan Academy
info
17.07.19:30
L. Razgrad - Ferencvárosi TC
info
17.07.20:00
CFR Cluj - FC Astana
info
17.07.20:00
Piast Gliwice - BATE Borisov
info
17.07.20:15
Sutjeska - Slovan Bratis.
info
17.07.20:15
NK Maribor - Valur Reykjavík
info
17.07.20:45
Celtic FC - FK Sarajevo
info
Všechny zápasy
Anketa
Podívá se Slavia v příští sezoně do základní skupiny Ligy mistrů?
Hlasovat