UEFA - Liga mistrů 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

22.06.202120:00
SS Folgore (SMR) - KF Priština (KOS)
0:2
22.06.202120:00
HB Tórshavn (FRO) - Inter Club Escaldes (AND)
0:1

kvalifikace - finále

25.06.202120:00
KF Priština (KOS) - Inter Club Escaldes (AND)
2:0

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

06.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Budućnost Podgorica (MNE)
3:1
06.07.202118:00
Ferencvárosi TC (HUN) - KF Priština (KOS)
3:0
06.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Hibernians FC (MLT)
2:0
06.07.202119:00
CFR Cluj (ROU) - Borac Banja Luka (BIH)
3:1
06.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Linfield FC (NIR)
3:1
06.07.202119:30
Fola Esch (LUX) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:2
06.07.202120:00
FK Škendija (MKD) - NŠ Mura (SLO)
0:1
07.07.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Legia Varšava (POL)
2:3
07.07.202118:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - Neftçi Baku (AZE)
1:2
07.07.202118:30
Slovan Bratislava (SVK) - Shamrock Rovers (IRL)
2:0
07.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - Riga FC (LAT)
1:0
07.07.202119:00
Teuta Durrës (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:4
07.07.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
1:1
07.07.202119:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:0
07.07.202119:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Valur Reykjavík (ISL)
3:2
07.07.202120:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Alashkert FC (ARM)
2:2

předkola - 1. předkolo - odvety

13.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Fola Esch (LUX)
5:0
13.07.202118:00
Riga FC (LAT) - Malmö FF (SWE)
1:1
13.07.202118:00
Hibernians FC (MLT) - Flora Tallinn (EST)
0:3
13.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Teuta Durrës (ALB)
1:0
13.07.202120:00
Borac Banja Luka (BIH) - CFR Cluj (ROU)
2:1e
13.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - FK Škendija (MKD)
5:0
13.07.202120:00
KF Priština (KOS) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
13.07.202120:30
Budućnost Podgorica (MNE) - HJK Helsinky (FIN)
0:4
13.07.202120:45
Linfield FC (NIR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:2
13.07.202121:00
Shamrock Rovers (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
13.07.202121:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:1
13.07.202122:00
Valur Reykjavík (ISL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
14.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Haifa (ISR)
2:0
14.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Connah's Quay Nomads (WAL)
1:0e
14.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
14.07.202120:00
Legia Varšava (POL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
20.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - CFR Cluj (ROU)
1:2
20.07.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Omonia Nikósie (CYP)
2:0
20.07.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
2:0
21.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
21.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
2:1
21.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
21.07.202120:30
Slovan Bratislava (SVK) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
21.07.202121:00
Legia Varšava (POL) - Flora Tallinn (EST)
2:1
21.07.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Neftçi Baku (AZE)
1:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.202118:00
Omonia Nikósie (CYP) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
27.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Legia Varšava (POL)
0:1
27.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Malmö FF (SWE)
2:2
27.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
28.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Alashkert FC (ARM)
3:1
28.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
28.07.202119:30
CFR Cluj (ROU) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
28.07.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - NŠ Mura (SLO)
3:1
28.07.202120:15
BSC Young Boys (SUI) - Slovan Bratislava (SVK)
3:2
28.07.202120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Kairat Almaty (KAZ)
5:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.202120:30
Rapid Vídeň (AUT) - Sparta Praha (CZE)
2:1
20.07.202120:45
Celtic FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
1:1
21.07.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Galatasaray SK (TUR)
5:1

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.07.202119:45
FC Midtjylland (DEN) - Celtic FC (SCO)
2:1e
28.07.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
1:2
28.07.202120:30
Sparta Praha (CZE) - Rapid Vídeň (AUT)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Malmö FF (SWE) - Rangers FC (SCO)
2:1
03.08.202120:00
CFR Cluj (ROU) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
03.08.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
03.08.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
04.08.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Legia Varšava (POL)
1:1
04.08.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Slavia Praha (CZE)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

10.08.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
10.08.202119:00
Slavia Praha (CZE) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:0
10.08.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:2p
10.08.202120:30
BSC Young Boys (SUI) - CFR Cluj (ROU)
3:1
10.08.202121:00
Legia Varšava (POL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
10.08.202121:00
Rangers FC (SCO) - Malmö FF (SWE)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Sparta Praha (CZE) - AS Monaco (FRA)
0:2
03.08.202120:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Midtjylland (DEN)
3:0
03.08.202120:00
KRC Genk (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
04.08.202119:00
Spartak Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
0:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

10.08.202119:30
Šachtar Doněck (UKR) - KRC Genk (BEL)
2:1
10.08.202120:00
FC Midtjylland (DEN) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
10.08.202120:00
AS Monaco (FRA) - Sparta Praha (CZE)
3:1
10.08.202121:00
SL Benfica (POR) - Spartak Moskva (RUS)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Brøndby IF (DEN)
2:1
17.08.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
3:0
18.08.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:2
18.08.202121:00
Malmö FF (SWE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

24.08.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - BSC Young Boys (SUI)
2:3
24.08.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Malmö FF (SWE)
2:1
25.08.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
25.08.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
AS Monaco (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
18.08.202121:00
SL Benfica (POR) - PSV Eindhoven (NED)
2:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

24.08.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SL Benfica (POR)
0:0
25.08.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - AS Monaco (FRA)
2:2e

základní skupiny - skupina A

15.09.202121:00
Manchester City (ENG) - RB Lipsko (GER)
6:3
15.09.202121:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.09.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester City (ENG)
2:0
28.09.202121:00
RB Lipsko (GER) - Club Bruggy (BEL)
1:2
19.10.202118:45
Club Bruggy (BEL) - Manchester City (ENG)
1:5
19.10.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - RB Lipsko (GER)
3:2
03.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Club Bruggy (BEL)
info
03.11.202121:00
RB Lipsko (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
info
24.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
info
24.11.202121:00
Club Bruggy (BEL) - RB Lipsko (GER)
info
07.12.202118:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
info
07.12.202118:45
RB Lipsko (GER) - Manchester City (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)32106:37
2.Manchester City (ENG)320111:66
3.Club Bruggy (BEL)31114:74
4.RB Lipsko (GER)30036:110
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)22005:26
2.Manchester City (ENG)11006:33
3.Club Bruggy (BEL)20112:61
4.RB Lipsko (GER)10011:20
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)21015:33
2.Club Bruggy (BEL)11002:13
3.Paris Saint-Germain (FRA)10101:11
4.RB Lipsko (GER)20025:90

základní skupiny - skupina B

15.09.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - FC Porto (POR)
0:0
15.09.202121:00
Liverpool FC (ENG) - AC Miln (ITA)
3:2
28.09.202121:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:5
28.09.202121:00
AC Miln (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
19.10.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
2:3
19.10.202121:00
FC Porto (POR) - AC Miln (ITA)
1:0
03.11.202118:45
AC Miln (ITA) - FC Porto (POR)
info
03.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
info
24.11.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - AC Miln (ITA)
info
24.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
info
07.12.202121:00
AC Miln (ITA) - Liverpool FC (ENG)
info
07.12.202121:00
FC Porto (POR) - Atlético Madrid (ESP)
info
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)330011:59
2.Atlético Madrid (ESP)31114:44
3.FC Porto (POR)31112:54
4.AC Miln (ITA)30033:60
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)11003:23
2.FC Porto (POR)21012:53
3.Atlético Madrid (ESP)20112:31
4.AC Miln (ITA)10011:20
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)22008:36
2.Atlético Madrid (ESP)11002:13
3.FC Porto (POR)10100:01
4.AC Miln (ITA)20022:40

základní skupiny - skupina C

15.09.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Borussia Dortmund (GER)
1:2
15.09.202121:00
Sporting CP (POR) - AFC Ajax (NED)
1:5
28.09.202118:45
AFC Ajax (NED) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
28.09.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Sporting CP (POR)
1:0
19.10.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Sporting CP (POR)
1:4
19.10.202121:00
AFC Ajax (NED) - Borussia Dortmund (GER)
4:0
03.11.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - AFC Ajax (NED)
info
03.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
info
24.11.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - AFC Ajax (NED)
info
24.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Borussia Dortmund (GER)
info
07.12.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
info
07.12.202121:00
AFC Ajax (NED) - Sporting CP (POR)
info
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)330011:19
2.Borussia Dortmund (GER)32013:56
3.Sporting CP (POR)31025:73
4.Beşiktaş JK (TUR)30032:80
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)22006:06
2.Borussia Dortmund (GER)11001:03
3.Beşiktaş JK (TUR)20022:60
4.Sporting CP (POR)10011:50
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)11005:13
2.Sporting CP (POR)21014:23
3.Borussia Dortmund (GER)21012:53
4.Beşiktaş JK (TUR)10010:20

základní skupiny - skupina D

15.09.202118:45
Sheriff Tiraspol (MDA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
15.09.202121:00
Inter Milán (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:1
28.09.202118:45
Šachtar Doněck (UKR) - Inter Milán (ITA)
0:0
28.09.202121:00
Real Madrid (ESP) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
19.10.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Real Madrid (ESP)
0:5
19.10.202121:00
Inter Milán (ITA) - Sheriff Tiraspol (MDA)
3:1
03.11.202118:45
Real Madrid (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
info
03.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Inter Milán (ITA)
info
24.11.202118:45
Inter Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
info
24.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Real Madrid (ESP)
info
07.12.202121:00
Real Madrid (ESP) - Inter Milán (ITA)
info
07.12.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
info
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)32017:26
2.Sheriff Tiraspol (MDA)32015:46
3.Inter Milán (ITA)31113:24
4.Šachtar Doněck (UKR)30120:71
 TýmZVRPSB
1.Sheriff Tiraspol (MDA)11002:03
2.Inter Milán (ITA)21013:23
3.Šachtar Doněck (UKR)20110:51
4.Real Madrid (ESP)10011:20
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)22006:06
2.Sheriff Tiraspol (MDA)21013:43
3.Inter Milán (ITA)10100:01
4.Šachtar Doněck (UKR)10010:20

základní skupiny - skupina E

14.09.202121:00
FC Barcelona (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
14.09.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SL Benfica (POR)
0:0
29.09.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - Dynamo Kyjev (UKR)
5:0
29.09.202121:00
SL Benfica (POR) - FC Barcelona (ESP)
3:0
20.10.202118:45
FC Barcelona (ESP) - Dynamo Kyjev (UKR)
info
20.10.202121:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
info
02.11.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
info
02.11.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Barcelona (ESP)
info
23.11.202118:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Bayern Mnichov (GER)
info
23.11.202121:00
FC Barcelona (ESP) - SL Benfica (POR)
info
08.12.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - FC Barcelona (ESP)
info
08.12.202121:00
SL Benfica (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
info
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)22008:06
2.SL Benfica (POR)21103:04
3.Dynamo Kyjev (UKR)20110:51
4.FC Barcelona (ESP)20020:60
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)11005:03
2.SL Benfica (POR)11003:03
3.Dynamo Kyjev (UKR)10100:01
4.FC Barcelona (ESP)10010:30
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)11003:03
2.SL Benfica (POR)10100:01
3.FC Barcelona (ESP)10010:30
4.Dynamo Kyjev (UKR)10010:50

základní skupiny - skupina F

14.09.202118:45
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
2:1
14.09.202121:00
Villarreal CF (ESP) - Atalanta Bergamo (ITA)
2:2
29.09.202118:45
Atalanta Bergamo (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
29.09.202121:00
Manchester United (ENG) - Villarreal CF (ESP)
2:1
20.10.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Villarreal CF (ESP)
info
20.10.202121:00
Manchester United (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
info
02.11.202121:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester United (ENG)
info
02.11.202121:00
Villarreal CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
info
23.11.202118:45
Villarreal CF (ESP) - Manchester United (ENG)
info
23.11.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Atalanta Bergamo (ITA)
info
08.12.202121:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
info
08.12.202121:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Villarreal CF (ESP)
info
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)21103:24
2.Manchester United (ENG)21013:33
3.BSC Young Boys (SUI)21012:23
4.Villarreal CF (ESP)20113:41
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)11002:13
 BSC Young Boys (SUI)11002:13
3.Atalanta Bergamo (ITA)11001:03
4.Villarreal CF (ESP)10102:21
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)10102:21
2.Villarreal CF (ESP)10011:20
 Manchester United (ENG)10011:20
4.BSC Young Boys (SUI)10010:10

základní skupiny - skupina G

14.09.202118:45
Sevilla FC (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
14.09.202121:00
Lille OSC (FRA) - VfL Wolfsburg (GER)
0:0
29.09.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Lille OSC (FRA)
2:1
29.09.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Sevilla FC (ESP)
1:1
20.10.202118:45
Red Bull Salzburg (AUT) - VfL Wolfsburg (GER)
info
20.10.202121:00
Lille OSC (FRA) - Sevilla FC (ESP)
info
02.11.202118:45
VfL Wolfsburg (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
info
02.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - Lille OSC (FRA)
info
23.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - VfL Wolfsburg (GER)
info
23.11.202121:00
Lille OSC (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
info
08.12.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Sevilla FC (ESP)
info
08.12.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Lille OSC (FRA)
info
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)21103:24
2.Sevilla FC (ESP)20202:22
3.VfL Wolfsburg (GER)20201:12
4.Lille OSC (FRA)20111:21
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)11002:13
2.Sevilla FC (ESP)10101:11
 VfL Wolfsburg (GER)10101:11
4.Lille OSC (FRA)10100:01
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)10101:11
 Red Bull Salzburg (AUT)10101:11
3.VfL Wolfsburg (GER)10100:01
4.Lille OSC (FRA)10011:20

základní skupiny - skupina H

14.09.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
14.09.202121:00
Malmö FF (SWE) - Juventus FC (ITA)
0:3
29.09.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Malmö FF (SWE)
4:0
29.09.202121:00
Juventus FC (ITA) - Chelsea FC (ENG)
1:0
20.10.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Malmö FF (SWE)
info
20.10.202121:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Juventus FC (ITA)
info
02.11.202118:45
Malmö FF (SWE) - Chelsea FC (ENG)
info
02.11.202121:00
Juventus FC (ITA) - Zenit Petrohrad (RUS)
info
23.11.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Juventus FC (ITA)
info
23.11.202121:00
Malmö FF (SWE) - Zenit Petrohrad (RUS)
info
08.12.202118:45
Juventus FC (ITA) - Malmö FF (SWE)
info
08.12.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Chelsea FC (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)22004:06
2.Zenit Petrohrad (RUS)21014:13
3.Chelsea FC (ENG)21011:13
4.Malmö FF (SWE)20020:70
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)11004:03
2.Chelsea FC (ENG)11001:03
 Juventus FC (ITA)11001:03
4.Malmö FF (SWE)10010:30
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)11003:03
2.Chelsea FC (ENG)10010:10
 Zenit Petrohrad (RUS)10010:10
4.Malmö FF (SWE)10010:40

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
19.10. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Ajax - Dortmund 4:0 (11. vlastní Reus, 25. Blind, 57. Anthony, 72. Haller), Atlético - Liverpool 2:3 (20. a 34. Griezmann - 8. a 76. z penalty Salah, 13. Keïta), FC Porto - AC Milán 1:0 (65. Díaz), Inter Milán - Šeriff Tiraspol 3:1 (34. Džeko, 58. Vidal, 67. De Vrij - 52. S. Thill), PSG - RB Lipsko 3:2 (9. Mbappé, 67. a 74. z penalty Messi - 28. An. Silva, 57. Mukiele), Šachtar Doněck - Real Madrid 0:5 (37. vlastní Kryvcov, 51. a 56. Vinícius Júnior, 65. Rodrygo, 90+1. Benzema).
19.10. Další rekordní zápis pro Salaha
Mohamed Salah skóroval za Liverpool v zápase Ligy mistrů na půdě Atlética Madrid, čímž si připsal další rekord. Egyptský útočník se jako první hráč Reds prosadil v devíti po sobě jdoucích utkáních ve všech soutěžích. (sport-express.ru)
19.10. Liga mistrů - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Besiktas - Sporting 1:4 (24. Larin - 15. a 27. Coates, 44. z penalty Sarabia, 89. Paulinho), Club Bruggy - Manchester City 1:5 (81. Vanaken - 30. Cancelo, 43. z penalty a 84. Mahrez, 53. Walker, 67. Palmer).
19.10. Icardi vypadl z nominace PSG
PSG dnes večer nastoupí proti RB Lipsko a chybět mu bude Mauro Icardi, argentinský útočník řeší osobní problémy a jeho jméno na poslední chvíli vypadlo z nominace. (lequipe.fr)
19.10. Bayern odletěl do Lisabonu bez Daviese
Alphonso Davies vynechá zápas Ligy mistrů proti Benfice. Obránce Bayernu Mnichov má zraněný stehenní sval, pozitivní zprávou je to, že se nejedná o nic vážného. (kicker.de)
19.10. Juventusu se rychle uzdravil De Ligt
Jenom z kategorie drobnějších bylo svalové zranění, kvůli němuž Matthijs de Ligt přišel o zápas italské ligy s AS Řím. Obránce Juventusu je opět fit, dnes trénoval a měl by být k dispozici na Ligu mistrů v Petrohradu. (football-italia.net)
19.10. Bayern bez nemocného Goretzky
Bayern zítra nastoupí proti Benfice a ani na lavičce nebude Leon Goretzka. Záložník zůstal doma, je totiž nemocný. (kicker.de)
19.10. En-Nesyriho zastoupí Mir
Sevilla se v utkání Ligy mistrů proti Lille bude muset obejít bez svého elitního střelce Youssefa En-Nesyriho. Maročana má v základní sestavě na hrotu útoku nahradit Rafa Mir, který se trefil i v posledním ligovém duelu proti Celtě Vigo. Celkem se prosadil Mir v tomto ligovém ročníku třikrát. (marca.com)
18.10. Matvijenko na marodce Šachtaru
Šachtar Doněck zítra nastoupí proti Realu Madrid a v jeho sestavě se neobjeví Mykola Matvijenko, obránce ukrajinského klubu má zdravotní problémy. (sport-express.ru)
18.10. Chelsea má k dispozici i Silvu a Rüdigera
Antonio Rüdiger měl problémy se zády a v sobotu nenastoupil proti Brentfordu, nyní je fit a dnes znovu trénoval se spoluhráči z Chelsea, německý obránce by tak měl stihnout duel Ligy mistrů proti Malmö. S týmem se připravoval i Thiago Silva, který se vrátil ze srazu brazilské reprezentace. (football365.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.10.
Club Bruggy - Manchester City
1:5
19.10.
Beşiktaş JK - Sporting CP
1:4
19.10.
Paris Saint-Germain - RB Lipsko
3:2
19.10.
Atlético Madrid - Liverpool FC
2:3
19.10.
FC Porto - AC Miln
1:0
19.10.
AFC Ajax - Borussia Dortmund
4:0
19.10.
Šachtar Doněck - Real Madrid
0:5
19.10.
Inter Milán - Sheriff Tiraspol
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.10.18:45
FC Barcelona - Dynamo Kyjev
info
20.10.18:45
Red Bull Salzburg - VfL Wolfsburg
info
20.10.21:00
SL Benfica - Bayern Mnichov
info
20.10.21:00
BSC Young Boys - Villarreal CF
info
20.10.21:00
Manchester Utd. - Atalanta
info
20.10.21:00
Lille OSC - Sevilla FC
info
20.10.21:00
Chelsea FC - Malmö FF
info
20.10.21:00
Zenit Petrohrad - Juventus FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne zápas Atlético Madrid - Liverpool?
vyhraje Atlético Madrid (35 / 19%)
nerozhodně (60 / 33%)
vyhraje Liverpool (86 / 48%)
Anketa byla ukončena!
Anketa
Jak dopadne odveta Liverpool - Atlético Madrid?
Hlasovat