UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201817:30
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
10.07.201817:30
Flora Tallinn (EST) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:4
10.07.201818:00
F91 Dudelange (LUX) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
10.07.201818:00
Alashkert FC (ARM) - Celtic FC (SCO)
0:3
10.07.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
10.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - The New Saints FC (WAL)
5:0
10.07.201820:45
Cork City (IRL) - Legia Varšava (POL)
0:1
10.07.201820:45
KF Drita (KOS) - Malmö FF (SWE)
0:3
11.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:0
11.07.201818:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
11.07.201818:00
FK Spartaks (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
11.07.201818:00
Spartak Trnava (SVK) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
11.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Crusaders FC (NIR)
7:0
11.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Valletta FC (MLT)
0:0
11.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
11.07.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Víkingur Gøta (FRO)
3:1
17.07.201818:00
Valletta FC (MLT) - FK Kukësi (ALB)
1:1
17.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
17.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Flora Tallinn (EST)
3:1
17.07.201819:00
Malmö FF (SWE) - KF Drita (KOS)
2:0
17.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - FK Škendija (MKD)
4:0
17.07.201820:15
MOL Vidi FC (HUN) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
17.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Spartaks (LAT)
2:0
17.07.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
17.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Cork City (IRL)
3:0
18.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
18.07.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
18.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
18.07.201819:45
Rosenborg BK (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:1
18.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Astana (KAZ)
0:2
18.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

24.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - FC Midtjylland (DEN)
2:1
24.07.201818:00
CFR Cluj (ROU) - Malmö FF (SWE)
0:1
24.07.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
5:0
24.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
24.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
24.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Trnava (SVK)
0:2
25.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - MOL Vidi FC (HUN)
0:0
25.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
25.07.201819:00
BATE Borisov (BLR) - HJK Helsinky (FIN)
0:0
25.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
3:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

31.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
31.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:0
31.07.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - Legia Varšava (POL)
0:1
01.08.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - BATE Borisov (BLR)
1:2
01.08.201819:00
FC Midtjylland (DEN) - FC Astana (KAZ)
0:0
01.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FK Kukësi (ALB)
3:0
01.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - CFR Cluj (ROU)
1:1
01.08.201819:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
01.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
01.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

24.07.201819:30
PAOK Soluň (GRE) - FC Basilej (SUI)
2:1
25.07.201820:30
AFC Ajax (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

01.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
01.08.201820:30
SK Sturm Graz (AUT) - AFC Ajax (NED)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

07.08.201816:00
FC Astana (KAZ) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
07.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - BATE Borisov (BLR)
0:1
07.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
07.08.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
08.08.201819:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Škendija (MKD)
3:0
08.08.201820:45
Celtic FC (SCO) - AEK Atény (GRE)
1:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

14.08.201819:00
BATE Borisov (BLR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.08.201820:00
AEK Atény (GRE) - Celtic FC (SCO)
2:1
14.08.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FC Astana (KAZ)
1:0
14.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Malmö FF (SWE)
0:0
14.08.201820:15
FK Škendija (MKD) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:1
14.08.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2e

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

07.08.201819:30
Slavia Praha (CZE) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.08.201820:00
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
2:2
07.08.201821:00
SL Benfica (POR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
08.08.201819:00
PAOK Soluň (GRE) - Spartak Moskva (RUS)
3:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

14.08.201818:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Slavia Praha (CZE)
2:0
14.08.201819:30
Spartak Moskva (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
14.08.201820:00
Fenerbahçe SK (TUR) - SL Benfica (POR)
1:1
14.08.201820:30
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
21.08.201821:00
BATE Borisov (BLR) - PSV Eindhoven (NED)
2:3
22.08.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
22.08.201821:00
MOL Vidi FC (HUN) - AEK Atény (GRE)
1:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - BSC Young Boys (SUI)
1:2
28.08.201821:00
AEK Atény (GRE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
29.08.201821:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2
29.08.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - BATE Borisov (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
SL Benfica (POR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
22.08.201821:00
AFC Ajax (NED) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AFC Ajax (NED)
0:0
29.08.201821:00
PAOK Soluň (GRE) - SL Benfica (POR)
1:4
14.10. Rodrigo zítra nepomůže Španělsku
Španělsko se v zítřejším utkání kvalifikace o postup na ME 2020 ve Švédsku obejde bez Rodriga. Útočník Valencie trápí zraněná třísla, kvůli čemuž neabsolvoval dnešní trénink. (lequipe.fr)
14.10. Umtiti se vrátil do tréninku Barcelony
Část dnešního tréninku Barcelony absolvoval Samuel Umtiti. Francouzský stoper vyléčil zraněnou nohu, se kterou laboroval uplynulých pět týdnů. (lequipe.fr)
14.10. Zapata si nekopne minimálně tři týdny
Minimálně tři týdny bude mimo hru Duván Zapata, útočník Atalanty si ze srazu kolumbijské reprezentace přivezl zraněný stehenní sval. (football-italia.net)
14.10. Christensen má potíže s tříslem
Zraněný se z reprezentačního srazu vrátí Andreas Christensen, dánský obránce Chelsea si ze souboje se Švýcarskem odnesl zraněné tříslo a po návratu do Londýna ho čeká podrobné vyšetření. (vi.nl)
14.10. Savićovi hrozí měsíční přestávka
Celý měsíc bude podle prvních zpráv mimo hru Stefan Savić. Černohorský stoper hraje za Atlético Madrid a minulý týden nastoupil za reprezentaci k zápasu s Bulharskem, z něhož si odnesl zraněný stehenní sval. (lequipe.fr)
14.10. Neymar bude chybět čtyři týdny
Poměrně dlouho bude mimo hru Neymar, brazilský útočník PSG si včera poranil stehenní sval a bez fotbalu bude čtyři týdny. (lequipe.fr)
13.10. Zapatovo zranění je prý vážnější
Duván Zapata si ve včerejším přátelském souboji s Chile přivodil svalový problém a vrací se do Bergama, kde hraje za Atalantu. Kolumbijského útočníka dost možná čeká delší pauza, podle prvních zpráv se jedná o vážnější zranění. (football-italia.net)
13.10. Rafa Silva se rychle uzdravuje
Rafa Silva úspěšně doléčuje svalové zranění. Ofenzivní fotbalista Benfiky kvůli němuž přišel o sraz portugalské reprezentace, nyní má ale velkou šanci, že bude k dispozici za týden a půl, kdy lisabonský celek čeká souboj Ligy mistrů s Lyonem. (abola.pt)
11.10. Kondogbia se zapojil do tréninku
Geoffrey Kondogbia vyhlíží návrat do sestavy Valencie. Záložník španělského klubu si před sedmnácti dny poranil stehno, nyní je fit a brzy bude znovu hrát. (marca.com)
11.10. Mammana může přijít o zbytek sezony
Emanuel Mammana letos nastoupil za Zenit Petrohrad pouze ke dvěma zápasům ruské ligy a na tom se jen tak něco nezmění. Argentinský obránce si minulý týden poškodil kolenní vazy a jedná se o vážný problém, který si vyžádá operaci a možná až osm měsíců dlouhou pauzu. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
01.10.
Real Madrid - Club Bruggy
2:2
01.10.
Atalanta Bergamo - Š. Doněck
1:2
01.10.
Galatasaray SK - Paris SG
0:1
01.10.
Tottenham Hotspur - Bayern Mnichov
2:7
01.10.
FK Crvena Zvezda - Olympiakos
3:1
01.10.
Manchester City - Dinamo Záhřeb
2:0
01.10.
Juventus FC - Bayer Leverkusen
3:0
01.10.
Lokomotiv Moskva - Atl. Madrid
0:2
02.10.
KRC Genk - SSC Neapol
0:0
02.10.
Slavia Praha - Borussia Dortmund
0:2
02.10.
Liverpool FC - Red Bull Salzburg
4:3
02.10.
FC Barcelona - Inter Milán
2:1
02.10.
Zenit Petrohrad - SL Benfica
3:1
02.10.
RB Lipsko - Olympique Lyon
0:2
02.10.
Valencia CF - AFC Ajax
0:3
02.10.
Lille OSC - Chelsea FC
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.10.18:55
Š. Doněck - Dinamo Záhřeb
info
22.10.18:55
Atlético Madrid - Leverkusen
info
22.10.21:00
Club Bruggy - Paris Saint-Germain
info
22.10.21:00
Galatasaray SK - Real Madrid
info
22.10.21:00
Tottenham - FK Crvena Zvezda
info
22.10.21:00
Olympiakos - Bayern Mnichov
info
22.10.21:00
Manchester City - Atalanta
info
22.10.21:00
Juventus FC - Lokomotiv Moskva
info
23.10.18:55
RB Lipsko - Zenit Petrohrad
info
23.10.18:55
AFC Ajax - Chelsea FC
info
23.10.21:00
KRC Genk - Liverpool FC
info
23.10.21:00
Red Bull Salzburg - SSC Neapol
info
23.10.21:00
Slavia Praha - FC Barcelona
info
23.10.21:00
Inter Milán - Borussia Dortmund
info
23.10.21:00
SL Benfica - Olympique Lyon
info
23.10.21:00
Lille OSC - Valencia CF
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Slavia - Barcelona?
Hlasovat