předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

17.07.2002
17:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
5:2
B36 Tórshavn (FRO)
17.07.2002
17:45
FBK Kaunas (LTU)
2:3
Dinamo Tirana (ALB)
17.07.2002
18:00
Skonto FC (LAT)
5:0
Barry Town (WAL)
17.07.2002
18:00
Tampere United (FIN)
0:4
Pyunik Jerevan (ARM)
17.07.2002
19:30
Hibernians FC (MLT)
2:2
Shelbourne FC (IRL)
17.07.2002
19:30
Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
Ženis Astana (KAZ)
17.07.2002
20:00
F91 Dudelange (LUX)
1:1
Vardar Skopje (MKD)
17.07.2002
20:15
Željezničar (BIH)
3:0
ÍA Akranes (ISL)
17.07.2002
20:30
Flora Tallinn (EST)
0:0
APOEL Nikósie (CYP)
17.07.2002
20:30
Portadown FC (NIR)
0:0
Belšina (BLR)

předkola - 1. předkolo - odvety

24.07.2002
15:00
Ženis Astana (KAZ)
3:2
Sheriff Tiraspol (MDA)
24.07.2002
16:00
Pyunik Jerevan (ARM)
2:0
Tampere United (FIN)
24.07.2002
17:00
Belšina (BLR)
3:2
Portadown FC (NIR)
24.07.2002
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
0:1
Torpedo Kutaisi (GEO)
24.07.2002
20:00
Dinamo Tirana (ALB)
0:0
FBK Kaunas (LTU)
24.07.2002
20:00
Vardar Skopje (MKD)
3:0
F91 Dudelange (LUX)
24.07.2002
20:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
Flora Tallinn (EST)
24.07.2002
20:30
Barry Town (WAL)
0:1
Skonto FC (LAT)
24.07.2002
21:05
Shelbourne FC (IRL)
0:1
Hibernians FC (MLT)
24.07.2002
21:15
ÍA Akranes (ISL)
0:1
Željezničar (BIH)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

31.07.2002
17:00
Sparta Praha (CZE)
3:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
31.07.2002
17:30
Skonto FC (LAT)
0:0
Levski Sofia (BUL)
31.07.2002
18:00
Dynamo Kyjev (UKR)
4:0
Pyunik Jerevan (ARM)
31.07.2002
18:00
MŠK Žilina (SVK)
1:1
FC Basilej (SUI)
31.07.2002
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
4:0
Belšina (BLR)
31.07.2002
19:00
Lillestrøm SK (NOR)
0:1
Željezničar (BIH)
31.07.2002
19:00
Hammarby IF (SWE)
1:1
FK Partizan (SRB)
31.07.2002
19:30
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:4
Grazer AK (AUT)
31.07.2002
20:00
Club Bruggy (BEL)
3:1
Dinamo Bu. (ROU)
31.07.2002
20:00
Vardar Skopje (MKD)
1:3
Legia Varšava (POL)
31.07.2002
20:15
Brøndby IF (DEN)
1:0
Dinamo Tirana (ALB)
31.07.2002
20:15
NK Maribor (SLO)
2:1
APOEL Nikósie (CYP)
31.07.2002
20:45
Zalaegerszegi TE (HUN)
1:0
NK Záhřeb (CRO)
31.07.2002
22:00
Boavista FC (POR)
4:0
Hibernians FC (MLT)

předkola - 2. předkolo - odvety

07.08.2002
16:00
Belšina (BLR)
0:1
Maccabi Haifa (ISR)
07.08.2002
16:00
Pyunik Jerevan (ARM)
2:2
Dynamo Kyjev (UKR)
07.08.2002
17:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
1:2
Sparta Praha (CZE)
07.08.2002
18:00
Grazer AK (AUT)
2:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
07.08.2002
18:30
APOEL Nikósie (CYP)
4:2
NK Maribor (SLO)
07.08.2002
19:30
Levski Sofia (BUL)
2:0
Skonto FC (LAT)
07.08.2002
19:30
FC Basilej (SUI)
3:0
MŠK Žilina (SVK)
07.08.2002
20:00
Legia Varšava (POL)
1:1
Vardar Skopje (MKD)
07.08.2002
20:00
Hibernians FC (MLT)
3:3
Boavista FC (POR)
07.08.2002
20:00
Dinamo Bu. (ROU)
0:1
Club Bruggy (BEL)
07.08.2002
20:15
Željezničar (BIH)
1:0
Lillestrøm SK (NOR)
07.08.2002
20:15
Dinamo Tirana (ALB)
0:4
Brøndby IF (DEN)
07.08.2002
20:45
NK Záhřeb (CRO)
2:1
Zalaegerszegi TE (HUN)
07.08.2002
20:45
FK Partizan (SRB)
4:0
Hammarby IF (SWE)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

13.08.2002
18:00
Maccabi Haifa (ISR)
2:0
SK Sturm Graz (AUT)
13.08.2002
20:00
KRC Genk (BEL)
2:0
Sparta Praha (CZE)
13.08.2002
20:30
Feyenoord (NED)
1:0
Fenerbahçe SK (TUR)
13.08.2002
20:30
APOEL Nikósie (CYP)
2:3
AEK Atény (GRE)
13.08.2002
21:00
Boavista FC (POR)
0:1
AJ Auxerre (FRA)
14.08.2002
19:00
Šachtar Doněck (UKR)
1:1
Club Bruggy (BEL)
14.08.2002
19:45
Celtic FC (SCO)
3:1
FC Basilej (SUI)
14.08.2002
20:15
Željezničar (BIH)
0:1
Newcastle United (ENG)
14.08.2002
20:30
FK Partizan (SRB)
0:3
Bayern Mnichov (GER)
14.08.2002
20:30
AC Milán (ITA)
1:0
Slovan Liberec (CZE)
14.08.2002
20:30
Levski Sofia (BUL)
0:1
Dynamo Kyjev (UKR)
14.08.2002
20:30
Grazer AK (AUT)
0:2
Lokomotiv Moskva (RUS)
14.08.2002
20:45
Zalaegerszegi TE (HUN)
1:0
Manchester Utd. (ENG)
14.08.2002
20:45
Rosenborg BK (NOR)
1:0
Brøndby IF (DEN)
14.08.2002
21:00
Sporting CP (POR)
0:0
Inter Milán (ITA)
14.08.2002
21:30
FC Barcelona (ESP)
3:0
Legia Varšava (POL)

předkola - 3. předkolo - odvety

27.08.2002
20:00
Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
Feyenoord (NED)
27.08.2002
20:30
Sparta Praha (CZE)
4:2
KRC Genk (BEL)
27.08.2002
20:30
Bayern Mnichov (GER)
3:1
FK Partizan (SRB)
27.08.2002
21:00
Inter Milán (ITA)
2:0
Sporting CP (POR)
27.08.2002
21:10
Manchester Utd. (ENG)
5:0
Zalaegerszegi TE (HUN)
28.08.2002
18:00
Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
Levski Sofia (BUL)
28.08.2002
18:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
3:3
Grazer AK (AUT)
28.08.2002
19:00
Legia Varšava (POL)
0:1
FC Barcelona (ESP)
28.08.2002
20:15
AEK Atény (GRE)
1:0
APOEL Nikósie (CYP)
28.08.2002
20:30
SK Sturm Graz (AUT)
3:3
Maccabi Haifa (ISR)
28.08.2002
20:30
AJ Auxerre (FRA)
0:0
Boavista FC (POR)
28.08.2002
20:30
Club Bruggy (BEL)
2:1p
Šachtar Doněck (UKR)
28.08.2002
20:30
FC Basilej (SUI)
2:0
Celtic FC (SCO)
28.08.2002
20:45
Brøndby IF (DEN)
2:3
Rosenborg BK (NOR)
28.08.2002
21:00
Newcastle United (ENG)
4:0
Željezničar (BIH)
28.08.2002
21:00
Slovan Liberec (CZE)
2:1
AC Milán (ITA)

základní skupiny - skupina A

17.09.2002
20:45
Arsenal FC (ENG)
2:0
Dortmund (GER)
17.09.2002
20:45
AJ Auxerre (FRA)
0:0
PSV Eindhoven (NED)
25.09.2002
20:45
Dortmund (GER)
2:1
AJ Auxerre (FRA)
25.09.2002
20:45
PSV Eindhoven (NED)
0:4
Arsenal FC (ENG)
02.10.2002
20:45
AJ Auxerre (FRA)
0:1
Arsenal FC (ENG)
02.10.2002
20:45
PSV Eindhoven (NED)
1:3
Dortmund (GER)
22.10.2002
20:45
Arsenal FC (ENG)
1:2
AJ Auxerre (FRA)
22.10.2002
20:45
Dortmund (GER)
1:1
PSV Eindhoven (NED)
30.10.2002
20:45
Dortmund (GER)
2:1
Arsenal FC (ENG)
30.10.2002
20:45
PSV Eindhoven (NED)
3:0
AJ Auxerre (FRA)
12.11.2002
20:45
Arsenal FC (ENG)
0:0
PSV Eindhoven (NED)
12.11.2002
20:45
AJ Auxerre (FRA)
1:0
Dortmund (GER)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
6
3
1
2
9 : 4
10
2
Borussia Dortmund (GER)
6
3
1
2
8 : 7
10
3
AJ Auxerre (FRA)
6
2
1
3
4 : 7
7
4
PSV Eindhoven (NED)
6
1
3
2
5 : 8
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Borussia Dortmund (GER)
3
2
1
0
5 : 3
7
2
Arsenal FC (ENG)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
AJ Auxerre (FRA)
3
1
1
1
1 : 1
4
4
PSV Eindhoven (NED)
3
1
0
2
4 : 7
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
3
2
0
1
6 : 2
6
2
PSV Eindhoven (NED)
3
0
3
0
1 : 1
3
3
Borussia Dortmund (GER)
3
1
0
2
3 : 4
3
4
AJ Auxerre (FRA)
3
1
0
2
3 : 6
3

základní skupiny - skupina B

17.09.2002
20:45
FC Basilej (SUI)
2:0
Spartak Moskva (RUS)
17.09.2002
20:45
Valencia CF (ESP)
2:0
Liverpool FC (ENG)
25.09.2002
20:45
Spartak Moskva (RUS)
0:3
Valencia CF (ESP)
25.09.2002
20:45
Liverpool FC (ENG)
1:1
FC Basilej (SUI)
02.10.2002
20:45
Valencia CF (ESP)
6:2
FC Basilej (SUI)
02.10.2002
20:45
Liverpool FC (ENG)
5:0
Spartak Moskva (RUS)
22.10.2002
18:00
Spartak Moskva (RUS)
1:3
Liverpool FC (ENG)
22.10.2002
20:45
FC Basilej (SUI)
2:2
Valencia CF (ESP)
30.10.2002
20:45
Liverpool FC (ENG)
0:1
Valencia CF (ESP)
05.11.2002
18:00
Spartak Moskva (RUS)
0:2
FC Basilej (SUI)
12.11.2002
20:45
FC Basilej (SUI)
3:3
Liverpool FC (ENG)
12.11.2002
20:45
Valencia CF (ESP)
3:0
Spartak Moskva (RUS)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
5
1
0
17 : 4
16
2
FC Basilej (SUI)
6
2
3
1
12 : 12
9
3
Liverpool FC (ENG)
6
2
2
2
12 : 8
8
4
Spartak Moskva (RUS)
6
0
0
6
1 : 18
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
3
0
0
11 : 2
9
2
FC Basilej (SUI)
3
1
2
0
7 : 5
5
3
Liverpool FC (ENG)
3
1
1
1
6 : 2
4
4
Spartak Moskva (RUS)
3
0
0
3
1 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
2
1
0
6 : 2
7
2
Liverpool FC (ENG)
3
1
1
1
6 : 6
4
3
FC Basilej (SUI)
3
1
1
1
5 : 7
4
4
Spartak Moskva (RUS)
3
0
0
3
0 : 10
0

základní skupiny - skupina C

17.09.2002
20:45
KRC Genk (BEL)
0:0
AEK Atény (GRE)
17.09.2002
20:45
AS Řím (ITA)
0:3
Real Madrid (ESP)
25.09.2002
20:45
AEK Atény (GRE)
0:0
AS Řím (ITA)
25.09.2002
20:45
Real Madrid (ESP)
6:0
KRC Genk (BEL)
02.10.2002
20:45
KRC Genk (BEL)
0:1
AS Řím (ITA)
02.10.2002
20:45
AEK Atény (GRE)
3:3
Real Madrid (ESP)
22.10.2002
20:45
AS Řím (ITA)
0:0
KRC Genk (BEL)
22.10.2002
20:45
Real Madrid (ESP)
2:2
AEK Atény (GRE)
30.10.2002
20:45
AEK Atény (GRE)
1:1
KRC Genk (BEL)
30.10.2002
20:45
Real Madrid (ESP)
0:1
AS Řím (ITA)
12.11.2002
20:45
KRC Genk (BEL)
1:1
Real Madrid (ESP)
12.11.2002
20:45
AS Řím (ITA)
1:1
AEK Atény (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
6
2
3
1
15 : 7
9
2
AS Řím (ITA)
6
2
3
1
3 : 4
9
3
AEK Atény (GRE)
6
0
6
0
7 : 7
6
4
KRC Genk (BEL)
6
0
4
2
2 : 9
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
3
1
1
1
8 : 3
4
2
AEK Atény (GRE)
3
0
3
0
4 : 4
3
3
KRC Genk (BEL)
3
0
2
1
1 : 2
2
4
AS Řím (ITA)
3
0
2
1
1 : 4
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
2
1
0
2 : 0
7
2
Real Madrid (ESP)
3
1
2
0
7 : 4
5
3
AEK Atény (GRE)
3
0
3
0
3 : 3
3
4
KRC Genk (BEL)
3
0
2
1
1 : 7
2

základní skupiny - skupina D

17.09.2002
20:45
AFC Ajax (NED)
2:1
Olympique Lyon (FRA)
17.09.2002
20:45
Rosenborg BK (NOR)
2:2
Inter Milán (ITA)
25.09.2002
20:45
Olympique Lyon (FRA)
5:0
Rosenborg BK (NOR)
25.09.2002
20:45
Inter Milán (ITA)
1:0
AFC Ajax (NED)
02.10.2002
20:45
Rosenborg BK (NOR)
0:0
AFC Ajax (NED)
02.10.2002
20:45
Inter Milán (ITA)
1:2
Olympique Lyon (FRA)
22.10.2002
20:45
AFC Ajax (NED)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
22.10.2002
20:45
Olympique Lyon (FRA)
3:3
Inter Milán (ITA)
30.10.2002
20:45
Olympique Lyon (FRA)
0:2
AFC Ajax (NED)
30.10.2002
20:45
Inter Milán (ITA)
3:0
Rosenborg BK (NOR)
12.11.2002
20:45
AFC Ajax (NED)
1:2
Inter Milán (ITA)
12.11.2002
20:45
Rosenborg BK (NOR)
1:1
Olympique Lyon (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Inter Milán (ITA)
6
3
2
1
12 : 8
11
2
AFC Ajax (NED)
6
2
2
2
6 : 5
8
3
Olympique Lyon (FRA)
6
2
2
2
12 : 9
8
4
Rosenborg BK (NOR)
6
0
4
2
4 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Inter Milán (ITA)
3
2
0
1
5 : 2
6
2
AFC Ajax (NED)
3
1
1
1
4 : 4
4
3
Olympique Lyon (FRA)
3
1
1
1
8 : 5
4
4
Rosenborg BK (NOR)
3
0
3
0
3 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Inter Milán (ITA)
3
1
2
0
7 : 6
5
2
AFC Ajax (NED)
3
1
1
1
2 : 1
4
3
Olympique Lyon (FRA)
3
1
1
1
4 : 4
4
4
Rosenborg BK (NOR)
3
0
1
2
1 : 9
1

základní skupiny - skupina E

18.09.2002
20:45
Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
Newcastle United (ENG)
18.09.2002
20:45
Feyenoord (NED)
1:1
Juventus FC (ITA)
24.09.2002
20:45
Newcastle United (ENG)
0:1
Feyenoord (NED)
24.09.2002
20:45
Juventus FC (ITA)
5:0
Dynamo Kyjev (UKR)
01.10.2002
20:45
Feyenoord (NED)
0:0
Dynamo Kyjev (UKR)
01.10.2002
20:45
Juventus FC (ITA)
2:0
Newcastle United (ENG)
23.10.2002
20:45
Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
Feyenoord (NED)
23.10.2002
20:45
Newcastle United (ENG)
1:0
Juventus FC (ITA)
29.10.2002
20:45
Newcastle United (ENG)
2:1
Dynamo Kyjev (UKR)
29.10.2002
20:45
Juventus FC (ITA)
2:0
Feyenoord (NED)
13.11.2002
20:45
Dynamo Kyjev (UKR)
1:2
Juventus FC (ITA)
13.11.2002
20:45
Feyenoord (NED)
2:3
Newcastle United (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Juventus FC (ITA)
6
4
1
1
12 : 3
13
2
Newcastle United (ENG)
6
3
0
3
6 : 8
9
3
Dynamo Kyjev (UKR)
6
2
1
3
6 : 9
7
4
Feyenoord Rotterdam (NED)
6
1
2
3
4 : 8
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Juventus FC (ITA)
3
3
0
0
9 : 0
9
2
Dynamo Kyjev (UKR)
3
2
0
1
5 : 2
6
3
Newcastle United (ENG)
3
2
0
1
3 : 2
6
4
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
0
2
1
3 : 4
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Juventus FC (ITA)
3
1
1
1
3 : 3
4
2
Newcastle United (ENG)
3
1
0
2
3 : 6
3
3
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
1
0
2
1 : 4
3
4
Dynamo Kyjev (UKR)
3
0
1
2
1 : 7
1

základní skupiny - skupina F

18.09.2002
20:45
Manchester Utd. (ENG)
5:2
Maccabi Haifa (ISR)
18.09.2002
20:45
Olympiakos (GRE)
6:2
Bayer Leverkusen (GER)
24.09.2002
20:45
Maccabi Haifa (ISR)
3:0
Olympiakos (GRE)
24.09.2002
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
1:2
Manchester Utd. (ENG)
01.10.2002
20:45
Manchester Utd. (ENG)
4:0
Olympiakos (GRE)
01.10.2002
20:45
Maccabi Haifa (ISR)
0:2
Bayer Leverkusen (GER)
23.10.2002
20:45
Olympiakos (GRE)
2:3
Manchester Utd. (ENG)
23.10.2002
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
2:1
Maccabi Haifa (ISR)
29.10.2002
20:45
Maccabi Haifa (ISR)
3:0
Manchester Utd. (ENG)
29.10.2002
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
2:0
Olympiakos (GRE)
13.11.2002
20:45
Manchester Utd. (ENG)
2:0
Bayer Leverkusen (GER)
13.11.2002
20:45
Olympiakos (GRE)
3:3
Maccabi Haifa (ISR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
6
5
0
1
16 : 8
15
2
Bayer Leverkusen (GER)
6
3
0
3
9 : 11
9
3
Maccabi Haifa (ISR)
6
2
1
3
12 : 12
7
4
Olympiakos Pireus (GRE)
6
1
1
4
11 : 17
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
3
0
0
11 : 2
9
2
Maccabi Haifa (ISR)
3
2
0
1
6 : 2
6
3
Bayer Leverkusen (GER)
3
2
0
1
5 : 3
6
4
Olympiakos Pireus (GRE)
3
1
1
1
11 : 8
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
2
0
1
5 : 6
6
2
Bayer Leverkusen (GER)
3
1
0
2
4 : 8
3
3
Maccabi Haifa (ISR)
3
0
1
2
6 : 10
1
4
Olympiakos Pireus (GRE)
3
0
0
3
0 : 9
0

základní skupiny - skupina G

18.09.2002
20:45
Bayern Mnichov (GER)
2:3
La Coruña (ESP)
18.09.2002
20:45
AC Milán (ITA)
2:1
RC Lens (FRA)
24.09.2002
20:45
La Coruña (ESP)
0:4
AC Milán (ITA)
24.09.2002
20:45
RC Lens (FRA)
1:1
Bayern Mnichov (GER)
01.10.2002
20:45
Bayern Mnichov (GER)
1:2
AC Milán (ITA)
01.10.2002
20:45
La Coruña (ESP)
3:1
RC Lens (FRA)
23.10.2002
20:45
AC Milán (ITA)
2:1
Bayern Mnichov (GER)
23.10.2002
20:45
RC Lens (FRA)
3:1
La Coruña (ESP)
29.10.2002
20:45
La Coruña (ESP)
2:1
Bayern Mnichov (GER)
29.10.2002
20:45
RC Lens (FRA)
2:1
AC Milán (ITA)
13.11.2002
20:45
Bayern Mnichov (GER)
3:3
RC Lens (FRA)
13.11.2002
20:45
AC Milán (ITA)
1:2
La Coruña (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
6
4
0
2
12 : 7
12
2
Deportivo La Coruña (ESP)
6
4
0
2
11 : 12
12
3
RC Lens (FRA)
6
2
2
2
11 : 11
8
4
Bayern Mnichov (GER)
6
0
2
4
9 : 13
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RC Lens (FRA)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
5 : 4
6
3
Deportivo La Coruña (ESP)
3
2
0
1
5 : 6
6
4
Bayern Mnichov (GER)
3
0
1
2
6 : 8
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
7 : 3
6
2
Deportivo La Coruña (ESP)
3
2
0
1
6 : 6
6
3
Bayern Mnichov (GER)
3
0
1
2
3 : 5
1
4
RC Lens (FRA)
3
0
1
2
5 : 8
1

základní skupiny - skupina H

18.09.2002
18:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
0:2
Galatasaray SK (TUR)
18.09.2002
20:45
FC Barcelona (ESP)
3:2
Club Bruggy (BEL)
24.09.2002
20:45
Club Bruggy (BEL)
0:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
24.09.2002
20:45
Galatasaray SK (TUR)
0:2
FC Barcelona (ESP)
01.10.2002
18:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
1:3
FC Barcelona (ESP)
01.10.2002
20:45
Galatasaray SK (TUR)
0:0
Club Bruggy (BEL)
23.10.2002
20:45
FC Barcelona (ESP)
1:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
23.10.2002
20:45
Club Bruggy (BEL)
3:1
Galatasaray SK (TUR)
29.10.2002
20:45
Club Bruggy (BEL)
0:1
FC Barcelona (ESP)
29.10.2002
20:45
Galatasaray SK (TUR)
1:2
Lokomotiv Moskva (RUS)
13.11.2002
19:15
FC Barcelona (ESP)
3:1
Galatasaray SK (TUR)
13.11.2002
19:15
Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
Club Bruggy (BEL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
6
6
0
0
13 : 4
18
2
Lokomotiv Moskva (RUS)
6
2
1
3
5 : 7
7
3
Club Bruggy (BEL)
6
1
2
3
5 : 7
5
4
Galatasaray SK (TUR)
6
1
1
4
5 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
3
3
0
0
7 : 3
9
2
Club Bruggy (BEL)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
Lokomotiv Moskva (RUS)
3
1
0
2
3 : 5
3
4
Galatasaray SK (TUR)
3
0
1
2
1 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
3
3
0
0
6 : 1
9
2
Lokomotiv Moskva (RUS)
3
1
1
1
2 : 2
4
3
Galatasaray SK (TUR)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
Club Bruggy (BEL)
3
0
1
2
2 : 5
1

osmifinálové skupiny - skupina A

27.11.2002
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
1:2
FC Barcelona (ESP)
27.11.2002
20:45
Newcastle United (ENG)
1:4
Inter Milán (ITA)
10.12.2002
20:45
Inter Milán (ITA)
3:2
Bayer Leverkusen (GER)
11.12.2002
20:45
FC Barcelona (ESP)
3:1
Newcastle United (ENG)
18.02.2003
20:45
FC Barcelona (ESP)
3:0
Inter Milán (ITA)
18.02.2003
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
1:3
Newcastle United (ENG)
26.02.2003
20:45
Inter Milán (ITA)
0:0
FC Barcelona (ESP)
26.02.2003
20:45
Newcastle United (ENG)
3:1
Bayer Leverkusen (GER)
11.03.2003
20:45
FC Barcelona (ESP)
2:0
Bayer Leverkusen (GER)
11.03.2003
20:45
Inter Milán (ITA)
2:2
Newcastle United (ENG)
19.03.2003
20:45
Bayer Leverkusen (GER)
0:2
Inter Milán (ITA)
19.03.2003
20:45
Newcastle United (ENG)
0:2
FC Barcelona (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
6
5
1
0
12 : 2
16
2
Inter Milán (ITA)
6
3
2
1
11 : 8
11
3
Newcastle United (ENG)
6
2
1
3
10 : 13
7
4
Bayer Leverkusen (GER)
6
0
0
6
5 : 15
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
3
3
0
0
8 : 1
9
2
Inter Milán (ITA)
3
1
2
0
5 : 4
5
3
Newcastle United (ENG)
3
1
0
2
4 : 7
3
4
Bayer Leverkusen (GER)
3
0
0
3
2 : 7
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Barcelona (ESP)
3
2
1
0
4 : 1
7
2
Inter Milán (ITA)
3
2
0
1
6 : 4
6
3
Newcastle United (ENG)
3
1
1
1
6 : 6
4
4
Bayer Leverkusen (GER)
3
0
0
3
3 : 8
0

osmifinálové skupiny - skupina B

27.11.2002
20:45
AS Řím (ITA)
1:3
Arsenal FC (ENG)
27.11.2002
20:45
Valencia CF (ESP)
1:1
AFC Ajax (NED)
10.12.2002
20:45
AFC Ajax (NED)
2:1
AS Řím (ITA)
10.12.2002
20:45
Arsenal FC (ENG)
0:0
Valencia CF (ESP)
18.02.2003
20:45
Arsenal FC (ENG)
1:1
AFC Ajax (NED)
18.02.2003
20:45
AS Řím (ITA)
0:1
Valencia CF (ESP)
26.02.2003
20:45
AFC Ajax (NED)
0:0
Arsenal FC (ENG)
26.02.2003
20:45
Valencia CF (ESP)
0:3
AS Řím (ITA)
11.03.2003
20:45
Arsenal FC (ENG)
1:1
AS Řím (ITA)
11.03.2003
20:45
AFC Ajax (NED)
1:1
Valencia CF (ESP)
19.03.2003
20:45
AS Řím (ITA)
1:1
AFC Ajax (NED)
19.03.2003
20:45
Valencia CF (ESP)
2:1
Arsenal FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
2
3
1
5 : 6
9
2
AFC Ajax (NED)
6
1
5
0
6 : 5
8
3
Arsenal FC (ENG)
6
1
4
1
6 : 5
7
4
AS Řím (ITA)
6
1
2
3
7 : 8
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AFC Ajax (NED)
3
1
2
0
3 : 2
5
2
Valencia CF (ESP)
3
1
1
1
3 : 5
4
3
Arsenal FC (ENG)
3
0
3
0
2 : 2
3
4
AS Řím (ITA)
3
0
1
2
2 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
1
2
0
2 : 1
5
2
AS Řím (ITA)
3
1
1
1
5 : 3
4
3
Arsenal FC (ENG)
3
1
1
1
4 : 3
4
4
AFC Ajax (NED)
3
0
3
0
3 : 3
3

osmifinálové skupiny - skupina C

26.11.2002
18:30
Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
Dortmund (GER)
26.11.2002
20:45
AC Milán (ITA)
1:0
Real Madrid (ESP)
11.12.2002
20:45
Dortmund (GER)
0:1
AC Milán (ITA)
11.12.2002
20:45
Real Madrid (ESP)
2:2
Lokomotiv Moskva (RUS)
19.02.2003
20:45
Real Madrid (ESP)
2:1
Dortmund (GER)
19.02.2003
20:45
AC Milán (ITA)
1:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
25.02.2003
18:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
0:1
AC Milán (ITA)
25.02.2003
20:45
Dortmund (GER)
1:1
Real Madrid (ESP)
12.03.2003
20:45
Real Madrid (ESP)
3:1
AC Milán (ITA)
12.03.2003
20:45
Dortmund (GER)
3:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
18.03.2003
18:30
AC Milán (ITA)
0:1
Dortmund (GER)
18.03.2003
18:30
Lokomotiv Moskva (RUS)
0:1
Real Madrid (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
6
4
0
2
5 : 4
12
2
Real Madrid (ESP)
6
3
2
1
9 : 6
11
3
Borussia Dortmund (GER)
6
3
1
2
8 : 5
10
4
Lokomotiv Moskva (RUS)
6
0
1
5
3 : 10
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Real Madrid (ESP)
3
2
1
0
7 : 4
7
2
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
2 : 1
6
3
Borussia Dortmund (GER)
3
1
1
1
4 : 2
4
4
Lokomotiv Moskva (RUS)
3
0
0
3
1 : 4
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Borussia Dortmund (GER)
3
2
0
1
4 : 3
6
2
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
3 : 3
6
3
Real Madrid (ESP)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
Lokomotiv Moskva (RUS)
3
0
1
2
2 : 6
1

osmifinálové skupiny - skupina D

26.11.2002
20:45
FC Basilej (SUI)
1:3
Manchester Utd. (ENG)
26.11.2002
20:45
La Coruña (ESP)
2:2
Juventus FC (ITA)
11.12.2002
20:45
Juventus FC (ITA)
4:0
FC Basilej (SUI)
11.12.2002
20:45
Manchester Utd. (ENG)
2:0
La Coruña (ESP)
19.02.2003
20:45
Manchester Utd. (ENG)
2:1
Juventus FC (ITA)
19.02.2003
20:45
FC Basilej (SUI)
1:0
La Coruña (ESP)
25.02.2003
20:45
Juventus FC (ITA)
0:3
Manchester Utd. (ENG)
25.02.2003
20:45
La Coruña (ESP)
1:0
FC Basilej (SUI)
12.03.2003
20:45
Manchester Utd. (ENG)
1:1
FC Basilej (SUI)
12.03.2003
20:45
Juventus FC (ITA)
3:2
La Coruña (ESP)
18.03.2003
20:45
FC Basilej (SUI)
2:1
Juventus FC (ITA)
18.03.2003
20:45
La Coruña (ESP)
2:0
Manchester Utd. (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
6
4
1
1
11 : 5
13
2
Juventus FC (ITA)
6
2
1
3
11 : 11
7
3
FC Basilej (SUI)
6
2
1
3
5 : 10
7
4
Deportivo La Coruña (ESP)
6
2
1
3
7 : 8
7
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
2
1
0
5 : 2
7
2
Deportivo La Coruña (ESP)
3
2
1
0
5 : 2
7
3
Juventus FC (ITA)
3
2
0
1
7 : 5
6
4
FC Basilej (SUI)
3
2
0
1
4 : 4
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
2
0
1
6 : 3
6
2
Juventus FC (ITA)
3
0
1
2
4 : 6
1
3
FC Basilej (SUI)
3
0
1
2
1 : 6
1
4
Deportivo La Coruña (ESP)
3
0
0
3
2 : 6
0

čtvrtfinále - 1. zápasy

08.04.2003
20:45
AFC Ajax (NED)
0:0
AC Milán (ITA)
08.04.2003
20:45
Real Madrid (ESP)
3:1
Manchester Utd. (ENG)
09.04.2003
20:45
Inter Milán (ITA)
1:0
Valencia CF (ESP)
09.04.2003
20:45
Juventus FC (ITA)
1:1
FC Barcelona (ESP)

čtvrtfinále - odvety

22.04.2003
20:45
FC Barcelona (ESP)
1:2e
Juventus FC (ITA)
22.04.2003
20:45
Valencia CF (ESP)
2:1
Inter Milán (ITA)
23.04.2003
20:45
Manchester Utd. (ENG)
4:3
Real Madrid (ESP)
23.04.2003
20:45
AC Milán (ITA)
3:2
AFC Ajax (NED)

semifinále - 1. zápasy

06.05.2003
20:45
Real Madrid (ESP)
2:1
Juventus FC (ITA)
07.05.2003
20:45
AC Milán (ITA)
0:0
Inter Milán (ITA)

semifinále - odvety

13.05.2003
20:45
Inter Milán (ITA)
1:1
AC Milán (ITA)
14.05.2003
20:45
Juventus FC (ITA)
3:1
Real Madrid (ESP)

finále

28.05.2003
20:45
Juventus FC (ITA)
0:1p
AC Milán (ITA)