UEFA - Evropská liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina A

16.09.202121:00
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
16.09.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
30.09.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Rangers FC (SCO)
1:0
30.09.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Brøndby IF (DEN)
3:0
21.10.202121:00
Sparta Praha (CZE) - Olympique Lyon (FRA)
3:4
21.10.202121:00
Rangers FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
2:0
04.11.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Sparta Praha (CZE)
3:0
04.11.202118:45
Brøndby IF (DEN) - Rangers FC (SCO)
1:1
25.11.202121:00
Rangers FC (SCO) - Sparta Praha (CZE)
2:0
25.11.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Olympique Lyon (FRA)
1:3
09.12.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Brøndby IF (DEN)
2:0
09.12.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)651016:516
2.Rangers FC (SCO)62226:58
3.Sparta Praha (CZE)62136:97
4.Brøndby IF (DEN)60242:112
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)32107:17
2.Sparta Praha (CZE)32016:46
3.Rangers FC (SCO)32014:26
4.Brøndby IF (DEN)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)33009:49
2.Rangers FC (SCO)30212:32
3.Sparta Praha (CZE)30120:51
4.Brøndby IF (DEN)30030:70

základní skupiny - skupina B

16.09.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Real Sociedad (ESP)
2:2
16.09.202121:00
AS Monaco (FRA) - SK Sturm Graz (AUT)
1:0
30.09.202118:45
Real Sociedad (ESP) - AS Monaco (FRA)
1:1
30.09.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
1:4
21.10.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - AS Monaco (FRA)
1:2
21.10.202121:00
SK Sturm Graz (AUT) - Real Sociedad (ESP)
0:1
04.11.202118:45
Real Sociedad (ESP) - SK Sturm Graz (AUT)
1:1
04.11.202118:45
AS Monaco (FRA) - PSV Eindhoven (NED)
0:0
25.11.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
25.11.202121:00
AS Monaco (FRA) - Real Sociedad (ESP)
2:1
09.12.202118:45
Real Sociedad (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
3:0
09.12.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - AS Monaco (FRA)
1:1
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)63307:412
2.Real Sociedad (ESP)62319:69
3.PSV Eindhoven (NED)62229:88
4.SK Sturm Graz (AUT)60243:102
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)32103:17
2.Real Sociedad (ESP)31205:25
3.PSV Eindhoven (NED)31115:44
4.SK Sturm Graz (AUT)30122:61
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)31204:35
2.PSV Eindhoven (NED)31114:44
 Real Sociedad (ESP)31114:44
4.SK Sturm Graz (AUT)30121:41

základní skupiny - skupina C

15.09.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Legia Varšava (POL)
0:1
16.09.202121:00
Leicester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:2
30.09.202118:45
Legia Varšava (POL) - Leicester City (ENG)
1:0
30.09.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
20.10.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Leicester City (ENG)
3:4
21.10.202121:00
SSC Neapol (ITA) - Legia Varšava (POL)
3:0
04.11.202118:45
Legia Varšava (POL) - SSC Neapol (ITA)
1:4
04.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
24.11.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - SSC Neapol (ITA)
2:1
25.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Legia Varšava (POL)
3:1
09.12.202118:45
Legia Varšava (POL) - Spartak Moskva (RUS)
0:1
09.12.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Leicester City (ENG)
3:2
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva (RUS)631210:910
2.SSC Neapol (ITA)631215:1010
3.Leicester City (ENG)622212:118
4.Legia Varšava (POL)62044:116
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)32018:56
2.Leicester City (ENG)31206:45
3.Legia Varšava (POL)31022:53
4.Spartak Moskva (RUS)31025:63
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva (RUS)32105:37
2.SSC Neapol (ITA)31117:54
3.Leicester City (ENG)31026:73
4.Legia Varšava (POL)31022:63

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1
16.09.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
30.09.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:1
30.09.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:3
21.10.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:2
21.10.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
04.11.202118:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
04.11.202121:00
Royal Antverpy FC (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:3
25.11.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
25.11.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:2
09.12.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:0
09.12.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:1

základní skupiny - skupina E

16.09.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - SS Lazio (ITA)
1:0
16.09.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
30.09.202121:00
SS Lazio (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
30.09.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
21.10.202118:45
SS Lazio (ITA) - Olympique Marseille (FRA)
0:0
21.10.202121:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
0:1
04.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
04.11.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - SS Lazio (ITA)
2:2
25.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
4:2
25.11.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - SS Lazio (ITA)
0:3
09.12.202121:00
SS Lazio (ITA) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
09.12.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)63307:312
2.SS Lazio (ITA)62317:39
3.Olympique Marseille (FRA)61416:77
4.Lokomotiv Moskva (RUS)60242:92
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)32106:37
2.SS Lazio (ITA)31202:05
3.Olympique Marseille (FRA)31203:25
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30121:51
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)31201:05
2.SS Lazio (ITA)31115:34
3.Olympique Marseille (FRA)30213:52
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30121:41

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
16.09.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - SC Braga (POR)
2:1
30.09.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
30.09.202121:00
SC Braga (POR) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
21.10.202118:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
0:1
21.10.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
04.11.202121:00
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
4:2
04.11.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
25.11.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - SC Braga (POR)
3:2
25.11.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
09.12.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Midtjylland (DEN)
0:0
09.12.202121:00
SC Braga (POR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)63216:411
2.SC Braga (POR)631212:910
3.FC Midtjylland (DEN)62317:79
4.Ludogorec Razgrad (BUL)60243:82
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32108:47
2.FK Crvena Zvezda (SRB)32013:26
3.FC Midtjylland (DEN)31205:45
4.Ludogorec Razgrad (BUL)30120:21
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)31203:25
2.FC Midtjylland (DEN)31112:34
3.SC Braga (POR)31024:53
4.Ludogorec Razgrad (BUL)30123:61

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:1
16.09.202118:45
Real Betis (ESP) - Celtic FC (SCO)
4:3
30.09.202121:00
Celtic FC (SCO) - Bayer Leverkusen (GER)
0:4
30.09.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Real Betis (ESP)
1:3
19.10.202116:30
Celtic FC (SCO) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:0
21.10.202118:45
Real Betis (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:1
04.11.202121:00
Bayer Leverkusen (GER) - Real Betis (ESP)
4:0
04.11.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Celtic FC (SCO)
2:3
25.11.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Celtic FC (SCO)
3:2
25.11.202118:45
Real Betis (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:0
09.12.202121:00
Celtic FC (SCO) - Real Betis (ESP)
3:2
09.12.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)641114:513
2.Real Betis (ESP)631212:1210
3.Celtic FC (SCO)630313:159
4.Ferencvárosi TC (HUN)61055:123
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)33009:39
2.Real Betis (ESP)32107:47
3.Celtic FC (SCO)32015:66
4.Ferencvárosi TC (HUN)31024:63
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)31115:24
2.Celtic FC (SCO)31028:93
3.Real Betis (ESP)31025:83
4.Ferencvárosi TC (HUN)30031:60

základní skupiny - skupina H

16.09.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - West Ham United (ENG)
0:2
16.09.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
0:1
30.09.202121:00
KRC Genk (BEL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:3
30.09.202121:00
West Ham United (ENG) - Rapid Vídeň (AUT)
2:0
21.10.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
21.10.202121:00
West Ham United (ENG) - KRC Genk (BEL)
3:0
04.11.202118:45
KRC Genk (BEL) - West Ham United (ENG)
2:2
04.11.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rapid Vídeň (AUT)
3:1
25.11.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
1:1
25.11.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - West Ham United (ENG)
0:2
09.12.202121:00
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
0:1
09.12.202121:00
West Ham United (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)641111:313
2.Dinamo Záhřeb (CRO)63129:610
3.Rapid Vídeň (AUT)62044:96
4.KRC Genk (BEL)61234:105
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)32015:16
2.Dinamo Záhřeb (CRO)31114:44
3.Rapid Vídeň (AUT)31022:43
4.KRC Genk (BEL)30122:61
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)32106:27
2.Dinamo Záhřeb (CRO)32015:26
3.KRC Genk (BEL)31112:44
4.Rapid Vídeň (AUT)31022:53
07.11. Nedvěd: Nantes bude mít čas se srovnat
Juventus nemohl vůbec pozitivně hodnotit své letošní působení v Lize mistrů, na jaře aspoň vybojoval Evropskou ligu, v níž v předkole narazí na Nantes. "Možná má v Ligue 1 jen dvanáct bodů za čtrnáct kol, ale tohle číslo vlastně nic nepředstavuje. Nebudeme hrát totiž skoro dva měsíce, pro obě strany tak bude existovat dostatek času urovnat si všechny svoje náležitosti,” hovořil po dnešním losu Pavel Nedvěd, viceprezident Juventusu. (lequipe.fr)
07.11. Tomijasu bude připravený na MS v Kataru
Takehiro Tomijasu v nedávném utkání Evropské ligy proti Curychu musel odstoupit ze hřiště kvůli problémům se stehnem, neodehrál ani následné derby s Chelsea, nicméně uzdravit by se do startu světového šampionátu měl. Informaci přinesl sám trenér japonského národního týmu Hadžime Morijasu. (dailymail.co.uk)
07.11. Evropská liga - los předkola vyřazovací fáze
Los 2. kola Evropské ligy (první zápasy 16. února, odvety 23. února):

FC Barcelona - Manchester United (Vítek),
Juventus - Nantes,
Sporting - Midtjylland,
Šachtar Doněck - Rennes,
Ajax - Union Berlín,
Bayer Leverkusen (Hložek, Schick) - AS Monaco,
FC Sevilla - PSV Eindhoven,
Salcburk - AS Řím. (ČTK)
04.11. Volland dostal cenu pro hráče týdne
AS Monaco porazilo Crvenou Zvezdu 4:1, postoupilo do vyřazovací fáze Evropské ligy a hvězdou utkání se stal Kevin Volland. Německý útočník zaznamenal hattrick, odměnou je mu cena pro hráče týdne v této soutěži. (uefa.com)
04.11. Rennes v neděli proti Lille zřejmě bez Terriera
Martin Terrier ve čtvrtek nedohrál utkání Evropské ligy proti Larnace, stěžoval si totiž na bolesti v levém stehně. Jeho zranění údajně není vážnějšího charakteru, bretaňský výběr každopádně zřejmě nebude chtít jeho zdravotní stav více riskovat, a pravděpodobně se tak k ligovému klání do Lille nevydá. (lequipe.fr)
04.11. Nantes se uzavře část stadionu
Část stadionu bude mít v dalším domácím pohárovém zápase uzavřenou FC Nantes, jenž pyká za chování fanoušků v říjnovém domácím klání Evropské ligy s Freiburgem (4:0). Francouzský klub navíc zaplatí pokutu 20 tisíc eur. (lequipe.fr)
04.11. Jesus se zapsal do historie Fenerbahçe
Fenerbahçe na závěr skupinové fáze Evropské ligy vyhrálo 2:0 nad Dynamem Kyjev a v evropských pohárech pod vedením trenéra Jorgeho Jesuse neprohrálo ani desátý po sobě jdoucí zápas, čímž vytvořilo nový rekord. Istanbulský klub tím překonal dosavadní rekordní zápis devíti utkání bez porážky mezi prosincem 2006 až listopadem 2007 pod vedením brazilského kouče Zica. (abola.pt)
04.11. Wagner nejmladším pohárovým debutantem
Freiburg na závěr skupinové fáze Evropské ligy remizoval 1:1 s Karabachem, k čemuž přispěl i Robert Wagner. Talentovaný záložník se stal ve věku 19 let, tří měsíců a 20 dní nejmladším debutantem bádenského klubu na evropské scéně. (transfermarkt.de)
03.11. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Arsenal - FC Curych 1:0 (17. Tierney), AS Řím - Ludogorec 3:1 (56. z pen. a 65. z pen. Pellegrini, 85. Zaniolo - 42. Rick), Betis - HJK Helsinky 3:0 (20. a 41. Ruibal, 90+3. Fekir), Bodo/Glimt - PSV Eindhoven 1:2 (90+3. Žugelj - 36. Sampsted vl., 52. Bakayoko), Braga - Malmö 2:1 (36. R. Horta, 55. Djalo - 77. Sejdiu), Dynamo Kyjev - Fenerbahce 0:2 (23. Güler, 45+2. Arao), Rennes - AEK Larnaka 1:1 (17. Abline - 76. Rafa Lopes), Royale Union SG - Union Berlín 0:1 (6. Michel).
03.11. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Feyenoord - Lazio 1:0 (64. Giménez), Karabach - Freiburg 1:1 (90+2. Owusu - 25. z pen. Petersen), Midtjylland - Sturm Graz 2:0 (15. a 72. Dreyer), Monako - Crvena Zvezda 4:1 (5. a 27. a 87. Volland, 50. Rodić vl. - 54. z pen. Kanga), Olympiakos - Nantes 0:2 (79. Mostafa Mohamed, 90. Blas), Real Sociedad - Manchester United 0:1 (17. Garnacho), Šeriff - Omonia 1:0 (88. Akanbi, Trabzonspor - Ferencváros 1:0 (7. Bakasetas).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
03.11.
Real Sociedad - Manchester United
0:1
03.11.
Sheriff Tiraspol - Omonia Nikósie
1:0
03.11.
FC Midtjylland - SK Sturm Graz
2:0
03.11.
Feyenoord Rotterdam - SS Lazio
1:0
03.11.
Olympiakos Pireus - FC Nantes
0:2
03.11.
Qarabağ Ağdam - SC Freiburg
1:1
03.11.
Trabzonspor - Ferencvárosi TC
1:0
03.11.
AS Monaco - FK Crvena Zvezda
4:1
03.11.
Arsenal FC - FC Curych
1:0
03.11.
FK Bodø/Glimt - PSV Eindhoven
1:2
03.11.
Dynamo Kyjev - Fenerbahçe SK
0:2
03.11.
Stade Rennes - AEK Larnaka
1:1
03.11.
Real Betis - HJK Helsinky
3:0
03.11.
AS Řím - Ludogorec Razgrad
3:1
03.11.
RU Saint-Gilloise - Union Berlín
0:1
03.11.
SC Braga - Malmö FF
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
16.02.?
FC Barcelona - Manchester United
info
16.02.?
Juventus FC - FC Nantes
info
16.02.?
Sporting CP - FC Midtjylland
info
16.02.?
Šachtar Doněck - Stade Rennes
info
16.02.?
AFC Ajax - Union Berlín
info
16.02.?
Bayer Leverkusen - AS Monaco
info
16.02.?
Sevilla FC - PSV Eindhoven
info
16.02.?
Red Bull Salzburg - AS Řím
info
Všechny zápasy
Anketa
Z jaké země bude vítěz Evropské ligy?
Hlasovat