UEFA - Evropská liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

finále

nenalezeny žádné zápasy
26.10. Bellarabi bude chybět Leverkusenu
Leverkusen se musí kromě Patrika Schicka obejít také bez Karima Bellarabiho. Ofenzivní hráč si z derby na půdě 1. FC Köln (2:2) odnesl zraněný stehenní sval a stejně jako český útočník by se měl vrátit až po listopadové reprezentační přestávce. (kicker.de)
23.10. Individuální ocenění pro Daku
Patson Daka byl podle očekávání zvolen nejlepším hráčem týdne v Evropské lize. Útočník Leicesteru zářil v zápase na půdě Spartaku Moskva, čtyřmi góly zařídil výhru svého týmu 4:3. (uefa.com)
22.10. AS Řím před návratem Zaniola?
Nicolò Zaniolo se může vrátit do sestavy AS Řím v duelu proti Neapoli. Ofenzivní hráč má potíže s kolenem, podle posledních zpráv by se však mohl stihnout uzdravit. (ČTK)
22.10. Neapol potvrdila zranění Manolase
Konstantinos Manolas vypadne ze sestavy Neapole. Řecký reprezentant si ze čtvrtečního utkání Evropské ligy proti Legii Varšava (3:0) odnesl zraněný hýžďový sval. (football-italia.net)
22.10. Marseille řeší rasistické urážky
Dohru bude mít včerejší zápas Evropské ligy, v němž Lazio doma remizovalo s Marseille (0:0). Francouzský klub si stěžuje na rasistické urážky svých hráčů, jejichž terčem byl především Bamba Dieng, vedení OM aktuálně vše prošetřuje a chystá se podat podnět k představitelům UEFA. (getfootballnewsfrance.com)
22.10. Zubimendi si odnesl svalové zranění
Real Sociedad ve třetím zápase skupinové fáze Evropské ligy zvítězil na půdě Sturmu Graz (1:0), přišel však o Martína Zubimendiho. Talentovaný záložník si hned v úvodu přivodil svalové zranění. (marca.com)
21.10. Bláznivé utkání, ale naší chybou, uvedl Bosz
Lyon na Spartě prohrával 0:2, ještě do přestávky ale snížil a po změně stran výsledek otočil, takže po výhře 4:3 zůstává stoprocentní. "Bylo to bláznivé utkání, ale naší chybou. Prvních 20 minut jsme hráli velmi špatně, naopak Sparta hodně dobře. Je velice těžké vracet se do zápasu za stavu 0:2. Gól do přestávky nám ale hodně pomohl a ve druhém poločase jsme hráli výborně," řekl po zápase Peter Bosz. (ČTK)
21.10. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky večerních zápasů Evropské ligy: Frankfurt - Olympiakos 3:1 (26. z penalty Borré, 45+3. Touré, 59. Kamada - 30. z penalty El Arabi), Lokomotiv Moskva - Galatasaray 0:1 (59. Aktürkoglu), Neapol - Legia Varšava 3:0 (76. Insigne, 80. Osimhen, 90+5. Politano), PSV Eindhoven - Monaco 1:2 (59. Gakpo - 20. Boadu, 89. Diop), Rangers - Brøndby 2:0 (18. Balogun, 30. Roofe), Sparta - Lyon 3:4 (4. a 19. Haraslín, 90+6. L. Krejčí II. - 42. a 88. Ekambi, 53. Aouar, 67. Paquetá), Sturm Graz - Real Sociedad 0:1 (69. Isak), West Ham - Genk 3:0 (45+1. Dawson, 57. Diop, 59. Bowen).
21.10. Sparta v přestřelce podlehla Lyonu
Výsledek dnešního zápasu Evropské ligy: Sparta - Lyon 3:4 (4. a 19. Haraslín, 90+6. L. Krejčí II. - 42. a 88. Ekambi, 53. Aouar, 67. Paquetá).
21.10. Sparťané vedou nad Lyonem
Poločasový výsledek dnešního zápasu Evropské ligy: Sparta - Lyon 2:1 (4. a 19. Haraslín - 42. Ekambi).