Expres zprávy

09.12.201222:01

Nieuwenhuizena uctilo 12 tisíc lidí

Dvanáct tisíc lidí se dnes večer zúčastnilo v nizozemském Almere tichého pochodu na památku rozhodčího Richarda Nieuwenhuizena. Se svíčkami, růžemi a transparenty zamířilo ke klubu SC Buitenboys, kde před týdnem mladí hráči amsterodamského celku SV Nieuw Sloten zkopali asistenta sudího do hlavy a břicha tak brutálně, že o den později zraněním v nemocnici podlehl.

09.12.201221:53

Traoré si poranil stehenní sval

Lorientu se při dnešní třígólové výhře v Marseille zranil Alain Traoré, záložník z Burkiny Faso si poranil stehenní sval na levé noze a několik dní musí zapomenout na trénink.

09.12.201221:46

Messi přepisuje historii

Lionel Messi v dnešním utkání na hřišti Betisu vstřelil již dva góly a překonal dlouholetý rekord Gerda Müllera v počtu branek vstřelených během jednoho kalendářního roku. Argentinský střelec Barcelony jich má v tuto chvíli již 86, o jedu více než legendární německý šutér v 1972.

09.12.201221:28

Bonucci se omluvil za simulaci

Leonardo Bonucci se dnes na hřišti Palerma pokusil vysloužit si penaltu nafilmovaným pádem a po utkání se kál. "Původně jsem chtěl střílet, ale potom mi zkrátka hlavou mihly jiné myšlenky. Tu žlutou kartu jsem si zasloužil a doufám, že mě to poučí," prohlásil obránce Juventusu.

09.12.201221:15

West Ham přišel o Diamého

West Ham dnes prohrál s Liverpoolem a navíc se mu zranil Momo Diamé. Senegalský záložník si poranil zadní část stehenního svalu a může být mimo hru až dvanáct týdnů.

09.12.201220:59

De Canio zpět na lavičku Janova?

Janovské CFC se trápí na předposledním místě tabulky a média spekulují o konci kouče Luigiho Delneriho. Podle některých informací by ho mohl nahradit jeho předchůdce a jmenovec De Canio, který z klubu odešel teprve koncem října. Dalším kandidátem je bývalý kouč Fiorentiny Delio Rossi.

09.12.201220:38

Ružomberok si pojistil Masla

Peter Maslo bude i nadále oblékat dres MFK Ružomberok, slovenský klub si pětadvacetiletého beka pojistil prodloužením kontraktu do června 2014.

09.12.201220:05

Kitambala má zraněné koleno

Drážďany včera prohrály s Bochumí a navíc přišly o jednoho hráče, útočník Lynel Kitambala si poranil koleno a mimo hru může být až šest týdnů.

09.12.201219:46

Rekordman Neuer ulehl do postele

Manuel Neuer včera udržel v Augsburgu čisté konto a stal se prvním brankářem, který během bundesligového podzimu za svá záda ve venkovních zápasech pustil jeden jediný gól. Opoře mnichovského Bayernu přesto momentálně není úplně do zpěvu, se silným nachlazením musel do postele.

09.12.201219:29

Vidal nedohrál kvůli kolenu

Juventus dnes vyhrál v Palermu, vedle třech bodů si ale do Turína veze i zraněného Artura Vidala. Ten musel začátkem druhého poločasu střídat kvůli kolenu, vážnost zranění zatím není známá.

09.12.201219:23

Bundesliga - výsledky

Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Gladbach - Mainz 2:0 (58. Hanke, 63. Arango), Hannover - Leverkusen 3:2 (20. z penalty a 69. z penalty Huszti, 57. Diouf - 3. Castro, 58. Kießling).

09.12.201219:11

Abu si přivodil svalové zranění

Mohammed Abu se zatím neprosazuje do sestavy Raya a nepomůže mu ani zranění, ghanský záložník má svalové problémy a zřejmě vynechá zítřejší duel se Zaragozou.

09.12.201218:55

Premier League - výsledky

Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Manchester City - Manchester United 2:3 (60. Yaya Touré, 86. Zabaleta - 16. a 29. Rooney, 90. Van Persie), Everton - Tottenham 2:1 (89. Pienaar, 90. Jelavić - 76. Dempsey), West Ham - Liverpool 2:3 (36. Noble z penalty, 44. vlastní Gerrard - 11. Johnson, 76. Cole, 79. Shelvey).

09.12.201218:38

Ventura musel do nemocnice

Turín dnes doma prohrál 2:4 s Milánem a jeho trenéru Giampierovi Venturovi nebylo po zápase do zpěvu. Čtyřiašedesátiletému kouči se udělalo nevolno a musel odcestovat do nemocnice. "Nebylo mu dobře, ale nyní je už vše v pořádku. Nešlo o nic zvláštního, teď půjde domů a bude odpočívat," řekl jeho asistent Salvatore Sullo.

09.12.201218:21

Nizozemská Eredivisie - výsledky

Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Heerenveen - Roda 4:4 (26. Djuričić, 40. a 81. Van la Parra, 54. Finnbogason - 36. a 83. Malki, 77. Biemans, 90. Hupperts), Breda - Feyenoord 2:2 (23. Luijckx, 76. Gudelj - 5. Pelle, 74. Immers z penalty), Venlo - Vitesse 3:1 (40. Otsu, 55. Linssen, 80. Cullen - 10. Van Ginkel), PSV Eindhoven - Twente 3:0 (38. Wijnaldum, 80. Matavž, 82. Narsingh).

09.12.201218:07

Weissovi bude asistovat Kitka

Vladimír Weiss se před třemi týdny stal trenérem Kairatu Almaty a nyní si vybral svého asistenta, v klubu z Kazachstánu mu bude pomáhat Boris Kitka.

09.12.201217:44

Ari na odchodu ze Spartaku?

Ari je často spojován s odchodem ze Spartaku Moskva a spekulace nyní ještě naberou na intenzitě. Ruský klub z konkurenčního FK Krasnodar koupil Juru Movsisjana, brazilský útočník pak má smlouvu jenom do konce sezony a jeho agent prozradil, že se při jednáních o prodloužení stále diametrálně liší představy obou stran ohledně platu.

09.12.201217:19

Ferdinand zasažen předmětem z hlediště

Disciplinární dohru bude mít dnešní manchesterské derby mezi City a United. Hosté v závěru díky brance Robina Van Persieho strhli na svou stranu vedení a vyhráli 3:2, při oslavě branky ale byl vhozeným předmětem do obličeje zasažen obránce Rio Ferdinand. S krvavým šrámem u levého oka musel následně být ošetřen.

09.12.201217:03

O Tévezovi až po sezoně

Carlos Tévez si bude muset případně počkat na novou smlouvu v Manchesteru City. Argentinský útočník má kontrakt ještě na rok a půl, vedení s ním pak o případném prodloužení bude jednat až po sezoně.

09.12.201216:36

Gago má znovu zdravotní problémy

Jenom několik minut včera pobyl na hřišti Fernando Gago, argentinský záložník ve službách Valencie si v utkání s Osasunou poranil stehenní sval a musel střídat.