VfL Wolfsburg (Německo)

Kvalitní zápas mezi Wolfsburgem a Hoffenheimem vítěze nepoznal

Ve Volkswagen Areně byly k vidění celkem čtyři branky, přičemž vzhledem k průběhu budou asi s bodem více spokojení hosté, kteří sice vedli, ale později museli dotahovat jednobrankové manko.
08.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Zápas Wolfsburgu s Hoffenheimem slibuje zajímavou podívanou

Vlci se chtějí v tabulce posunout výš, ale je otázka, jestli to TSG dopustí. Každopádně Volgswagen Arena se těší na další parádní bundesligovou bitvu.
07.12. | Previews | žádný komentář

VfL Wolfsburg - RB Lipsko 1:0

Lipsko při své cestě tabulkou vzhůru po deseti utkáních zaváhalo. Wolfsburgu stačil jediný gól k tomu, aby všechny body zůstaly ve Volkswagen Areně.
26.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: VfL Wolfsburg - RB Lipsko

Wolfsburg přivítá ambiciózní Lipsko, které je mírným favoritem zápasu. Hostům z Lipska však chybí dva důležití hráči a na půdě Wolfsburgu to nebudou mít vůbec jednoduché.
24.11. | Previews | žádný komentář

Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2:1

Wolfsburg měl v zápase v Hannoveru herní převahu. Šance si však dlouho nevytvářel, domácí byli naopak střelecky efektivní díky čemuž nakonec berou všechny 3 body.
09.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Hannover 96 - VfL Wolfsburg

Wolfsburg je mírným favoritem zápasu v Hannoveru. Domácí však mají velkou motivaci, nachází se totiž v sestupovém pásmu.
09.11. | Previews | žádný komentář

VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 0:1

Borussia Dortmund nezaváhala ani v zápase proti Wolfsburgu. Do duelu s Bayernem Mnichov tedy vstoupí se čtyřbodovým náskokem. Vlci naopak zůstávají ve středu tabulky.
05.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg 0:3

Düsseldorf vysoko prohrál s Wolfsburgem a dostává se do těžkých existenčních problémů. Vítězný gól padl chvíli před koncem první půle z penalty.
27.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg

Poslední Düsseldorf přivítá Wolfsburg, jenž se drží ve středu tabulky. Týmy však od sebe dělí pouhé čtyři body.
26.10. | Previews | žádný komentář

Werder Brémy - VfL Wolfsburg 2:0

Werder chtěl v předehrávce kola číslo sedm jednoznačně napravit své minulé nepovedené klání na půdě Stuttgartu, kde přišel o svou šňůru devíti zápasů neporazitelnosti, a chuť si opravdu spravil proti Wolfsburgu. V první půli se dokázal trefit Davy Klaassen, v závěru dějství druhého pak pojistil vítězství Johannes Eggestein.
23.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
01.12. Bazoer se může vrátit do Wolfsburgu dřív
Hostování nizozemského záložníka Riechedlyho Bazoera v Portu možná skončí předčasně. Fotbalista, který v klubu hostuje z Wolfsburgu, byl momentálně přeřazen do B-týmu, a je tedy možné, že už v zimě se vrátí do mateřského klubu. (transfermarketweb.com)
30.11. N'Tep myslí na odchod z Wolfsburgu
Wolfsburg by již během ledna mohl opustit Paul-Georges N'Tep. Francouzský křídelník v tomto ročníku za "Vlky" ještě nenastoupil, načež sám chce změnit chlebodárce. (transfermarkt.de)
25.11. Weghorst zřejmě utrpěl otřes mozku
Wolfsburg včera zdolal RB Lipsko, přišel ale i o jednoho hráče. Zdravotní problémy má útočník Wout Weghorst, ten inkasoval úder do hlavy a zřejmě utrpěl otřes mozku. (vi.nl)
21.11. Wolfsburgu bude chybět Tisserand
Marcel Tisserand ve zbytku tohoto roku nepomůže Wolfsburgu. Obránce koncernového mužstva je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (transfermarkt.de)
10.11. Ginczek jde na podrobné vyšetření s kolenem
Wolfsburg včera padl v Hannoveru a navíc přišel o jednoho hráče. Mimo hru je útočník Daniel Ginczek, ten si poranil koleno a hrozí mu hodně dlouhá pauza. (sport1.de)
05.11. Zagadou prý přiznal, že Wolfsburg měl kopat penaltu
Velkou křivdu cítili po porážce 0:1 s Dortmundem fotbalisté Wolfsburgu. Hlavně proto, že v závěru mohli kopat penaltu. Přiznal se k ní dokonce i obránce Borussie Dan-Axel Zagadou, který stáhl za dres Marcela Tisserand. "Byla to jasná penalta, i tak sám Zagadou mi to tak řekl. Jen rozhodčí to viděl jinak," zlobil se poškozený fotbalista Vlků po zápase. (kicker.de)
04.11. Wolfsburg přišel o křídelníka Steffena
Renato Steffen si zřejmě delší dobu odpočine od fotbalu. Švýcarský křídelník si ze včerejšího utkání s Borussií Dortmund odnesl zraněné rameno, přičemž se očekává, že půjde o vážnější problém. (transfermarkt.de)
25.10. Knoche a Mehmedi na víkend s otazníkem
Wolfsburg čeká utkání s Fortunou Düsseldorf, do kterého vyjma dlouhodobých marodů možná nezasáhnou ani Robin Knoche a Admir Mehmedi. Prvně jmenovaného trápí potíže s třísly, zatímco jeho spoluhráč si pro změnu stěžuje na lýtkový sval, přičemž oba během týdne chyběli na tréninku. (transfermarkt.de)
25.10. Wolfsburg delší dobu bez Camacha
Ignacio Camacho nepomůže Wolfsburgu minimálně do zimní přestávky. Španělský záložník je mimo hru se zraněným kotníkem. (transfermarkt.de)
19.10. Camacho za sebou má operaci kotníku
Ignácio Camacho se tento týden podrobil operaci kotníku. Záložník německého Wolfsburgu s ním měl problémy delší dobu a k chirurgickému zákroku využil to, že v tuto chvíli nemohl trénovat, důvodem je vážnější svalové zranění, které utrpěl ještě před reprezentační přestávkou. (kicker.de)