Příbram v Tipsport lize porazila Vlašim góly Květa a Kodra

Příbram v Tipsport lize napravila úvodní porážku s Hradcem Králové a porazila jiný druholigový celek Vlašim 2:1. Brankami se o to postarali Roman Květ z penalty a Marek Kodr po rohovém kopu. Skupinu A před závěrečným kolem vede Hradec Králové, který dnes porazil Ústí nad Labem 2:0.
12.01. | Aktuality | 12 komentářů

Na osm zápasů Tipsport ligy bude opět dohlížet videorozhodčí

V Tipsport lize bude stejně jako vloni nasazen videorozhodčí. Nová technologie bude asistovat v osmi zápasech základních skupin a vždy to bude na stadionu v Praze-Horních Počernicích. Tradiční zimní turnaj letos poprvé vyvrcholí na Maltě, kde se představí vítěz základní části, obhájce trofeje druholigové Brno, Mladá Boleslav a Slovan Bratislava.
03.01. | Aktuality | 19 komentářů

Tipsport liga vyvrcholí turnajem na Maltě

Tradiční Tipsport liga, která slouží klubům k zimní přípravě, v lednu poprvé vyvrcholí závěrečným turnajem na Maltě. Tam se utkají vítěz základní části, poslední šampion Brno, Slovan Bratislava a Mladá Boleslav. Hrát se bude 19. a 21. ledna na národním stadionu Malty.
30.11.2018 | Aktuality | 17 komentářů

Brno po výhře 2:0 nad Bohemians 1905 ovládlo Tipsport ligu

Brněnští hráči vyhráli 21. ročník Tipsport ligy. Ve finále v Praze na Vyšehradě porazili 2:0 Bohemians 1905 a tradiční turnaj ovládli podruhé v historii, když navázali na prvenství z roku 2009. Zápas v posledních 20 minutách rozhodli Miloš Kratochvíl a Lukáš Vraštil. Oba týmy se v polovině února utkají v prvním jarním ligovém kole.
25.01.2018 | Aktuality | 30 komentářů

Ve finále Tipsport ligy se utkají Bohemians s Brnem

Ve čtvrtečním finále Tipsport ligy se utkají Bohemians 1905 a Brno. "Klokani" v semifinále zimního přípravného turnaje porazili na pražském Vyšehradě druholigový Hradec Králové 2:1 a Zbrojovka poté přestřílela rovněž druholigový Frýdek-Místek 4:2. Finále bude zajímavé pro brněnského trenéra Romana Pivarníka, který v minulosti vedl Bohemians.
24.01.2018 | Aktuality | 10 komentářů

Bohemians v Tipsport lize i potřetí vyhráli a postoupili

Bohemians 1905 vyhráli i třetí zápas Tipsport ligy. "Klokani" porazili ve svém závěrečném utkání ve skupině A zimního turnaje druholigovou Olympii Praha 2:0 a bez ztráty bodu postoupili do Final Four na Vyšehradě v příštím týdnu. Účast v semifinále si zajistil i Frýdek-Místek ze skupiny D, již dříve postoupilo Brno.
20.01.2018 | Aktuality | 1 komentář

Brno v Tipsport lize jako první postoupilo do Final Four

Brněnští porazili gólem Martina Juhara lídra druhé slovenské ligy Skalicu 1:0. Zbrojovka bez ztráty bodu opanovala se třemi výhrami domácí skupinu C Tipsport ligy a jako první postoupila do Final Four zimního turnaje v příštím týdnu na pražském Vyšehradě.
17.01.2018 | Aktuality | 8 komentářů

Bohemians porazili Varnsdorf a v Tipsport lize podruhé vyhráli

Bohemians 1905 porazili Varnsdorf 3:1 a na přípravném turnaji Tipsport liga vyhráli i druhé utkání. Pražané navázali na úvodní vítězství 2:0 nad jiným druholigovým soupeřem Táborskem a mají na dosah postup z vyšehradské skupiny A.
16.01.2018 | Aktuality | 8 komentářů

Brno v Tipsport lize podruhé vyhrálo, Ostrava dala sedm gólů

Brněnští vyhráli i druhý zápas ve skupině C zimní Tipsport ligy a jsou blízko postupu do Final Four na pražském Vyšehradě. Zbrojovka na domácím hřišti po úvodním vítězství nad Pardubicemi zdolala i další druholigový celek Znojmo 1:0 rychlou brankou Lukáše Vraštila z druhé minuty.
10.01.2018 | Aktuality | 15 komentářů

V sedmi zápasech Tipsport ligy bude nasazeno video

Tipsport ligu čeká novinka. V jejím 21. ročníku, který odstartuje v sobotu, bude na vybraná utkání dohlížet videorozhodčí. Pořadatelé tradičního zimního turnaje se dohodli s Ligovou fotbalovou asociací (LFA) na nasazení technologie do sedmi zápasů základních skupin.
05.01.2018 | Aktuality | 10 komentářů
17.01. TL: Baník Ostrava - Prešov 2:1
Tipsport liga:
Skupina D (Orlová):
Baník Ostrava - Prešov 2:1 (1:0).
Branky:
28. Fillo z pen., 88. J. Šašinka - 63. Kralovič.
Sestava Ostravy:
I. poločas:
Budinský - Pazdera, Breda, Stronati, Fleišman - Fillo, Kaloč, Jánoš, Jirásek - Kuzmanovič, Diop.
II. poločas: Chmiel - Celba, Procházka, Azackij, Fleišman - Bolf, Mešaninov, Hrubý, Granečný - O. Šašinka, J. Šašinka. Trenér: Páník. (ČTK)
15.01. TL: Příbram - Ústí nad Labem 5:2
Skupina A (Praha-Xaverov):
Příbram - Ústí nad Labem 5:2 (1:2).
Branky:
50., 71. a 81. Jandera, 37. Hlúpik, 65. Fantiš - 10. Šmehýl, 30. Krátký. ČK: 57. Šmehýl (Ústí).
Sestava Příbrami: Švenger - Skácel, Nitrianský, Nový, Jablonský (46. Rezek) - Voltr, Katidis (46. Jandera), Průcha, Kilián (58. Januška), Hlúpik - Fantiš. Trenér: Csaplár. (ČTK)
13.01. TL: Jablonec - Chrudim 3:1 (1:1)
Skupina B (Xaverov):
Branky:
5. Doležal, 49. Ikaunieks, 66. Chramosta - 33. Kopecký.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hanuš - Holeš, Kubista, Břečka, Peřina - Pleštil, Trávník, Hübschman, Kratochvíl, Jovovič - Doležal.
II. poločas: Hanuš - Jankovič, Hovorka, Štěpánek, Peřina - Janetzký, Považanec, Fábry, Breda - Chramosta, Ikaunieks. Trenér: Rada. (ČTK)
12.01. TL: Vlašim - Příbram 1:2
Vlašim - 1. FK Příbram 1:2 (0:1).
Branky:
78. Dao - 45. Květ z pen., 73. Kodr.
Sestava Příbrami: Kočí - Nitrianský (55. Jandera), Kodr, Tregler, Jablonský - Kilián, Průcha - Hlúpik, Květ, Duda (46. Polidar) - Klán (20. Keita). Trenér: Csaplár. (ČTK)
11.01. TL: Baník Ostrava - Poprad 3:2
Baník Ostrava - Poprad 3:2 (1:0).
Branky:
32. Hrubý, 61. J. Šašinka, 63. Fillo - 76. Jančo, 81. Horváth z pen.
I. poločas:
Laštůvka - Celba, Procházka, Stronati, Granečný - Bolf, Mešaninov, Hrubý, Holzer - Kuzmanovič, J. Šašinka.
II. poločas: Budinský - Pazdera, Breda, Azackij, Granečný - Fillo, Jánoš, Kaloč, Jirásek - J. Šašinka, Diop. Trenér: Páník. (ČTK)
10.01. TL: FK Jablonec - Varnsdorf 1:0
Skupina B (Praha-Xaverov):
FK Jablonec - Varnsdorf 1:0 (1:0).
Branka:
5. Štěpánek.
I. poločas:
Hrubý - Jankovič, Štěpánek, Hovorka, Sobol - Janetzký, Kubista, Považanec, Fábry, Jovovič - Ikaunieks.
II. poločas: Hrubý - Jankovič, Štěpánek, Břečka, Sobol - Pleštil, Hübschman, Kratochvíl, Trávník, Jovovič - Doležal. Trenér: Rada. (ČTK)
09.01. TL: Hradec Králové - Příbram 2:1
Skupina A (Praha-Xaverov).
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram 2:1 (1:0).
Branky:
29. Šípek, 64. Kopečný - 68. Januška.
Sestava Příbrami: Švenger - Nový, Kodr, Tregler, Jablonský (46. Skácel) - Květ - Nitrianský, Rezek, Dressler (62. Januška), Voltr - Keita (46. Jandera). Trenér: Csaplár. (ČTK)
08.01. TL: Prešov - Poprad 3:0
Skupina D:
Prešov - Poprad 3:0 (1:0).
Branky: 38. Švec, 60. Mitrović, 68. Špilár. (ČTK)
08.01. TL: Ostrava - Prostějov 2:0
Skupina D:
Ostrava - Prostějov 2:0 (0:0)
Branky: 78. J. Šašinka, 85. Hrubý.
I. poločas: Laštůvka - Celba, Procházka, Azackij, Fleišman (30. Granečný) - Fillo, Mešaninov, Kaloč, Jirásek - Kuzmanovič, O. Šašinka.
II. poločas: Chmiel - Pazdera, Breda, Stronati, Granečný - Bolf, Jánoš, Hrubý, Holzer - Diop, J. Šašinka. Trenér: Páník. (ČTK)
08.01. TL: FK Jablonec - Pardubice
FK Jablonec - Pardubice 0:0.
Hanuš - Holeš, Břečka, Hovorka (46. Kubista), Peřina - Pleštil (46. David Breda), Hübschman (46. Janetzký), Trávník (46. Považanec), Kratochvíl (72. Čvančara), Fábry (72. Dominik Breda) - Doležal (46. Ikaunieks). Trenér: Rada. (ČTK)