Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Další články

Nottingham těsné vedení neudržel, Luton se z nedávného výbuchu vzpamatoval v závěru

Hráči Nottinghamu remizovali ve 29. kole Premier League na půdě Lutonu 1:1. Zápas nabídl od začátku bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Jako první se ve 34. minutě prosadili hosté, jejichž skvělou kombinaci přesvědčivě zakončil Chris Wood. The Hatters však nesložili zbraně a v samém závěru se jim zásluhou střídajícího Lukea Berryho podařilo vyrovnat. Domácí pozdním zásahem udrželi ztrátu právě na Forest, kteří drží poslední nesestupovou pozici, na třech bodech.

Zachránářský souboj obstarají Luton a Nottingham

Po nezapomenutelných událostech středečního večera se Luton Town v sobotu vrací na Kenilworth Road, kde hostí Nottingham Forest v klíčovém zápase Premier League o sestup. Utkají se totiž celky ze 17. a 18. místa, které dělí pouze tři body.

Návrat domů připomněl Rackům chuť vítězství. Nottingham srazilo nedorozumění v obraně

Fotbalisté Brightonu porazili ve 28. kole Premier League před vlastními fanoušky Nottingham 1:0. Rackové se po třech soutěžních porážkách v řadě, které utržili na hřištích soupeřů, vrátili na Amex Stadium, kde předvedeným výkonem potěšili své příznivce. K radosti Albionu přispěl i hostující Andrew Omobamidele, jenž si vstřelil vlastní gól po nedorozumění při bránění přímého kopu. Zatímco The Seagulls poskočili na osmé místo v tabulce, Forest se stále nachází těsně nad sestupovým pásmem.

Brighton se chce zvednout hlavu proti Nottinghamu

Brighton se v neděli po třech prohraných venkovních zápasech vrací na Amex Stadium, kde ve 28. kole Premier League hostí sestupem ohrožený Nottingham Forest.

Liverpool hazardoval s první příčkou, závěrečný nápor favorita zužitkoval Núňez

Fotbalisté Liverpoolu zvítězili ve 27. kole Premier League na hřišti Nottinghamu 1:0. Dlouho to vypadalo, že Reds na neoblíbeném stadionu City Ground, kde naposledy vyhráli v roce 1984, byť si mezi lety 1999 a 2022 daly týmy od vzájemných střetnutí pauzu, nezvítězí. Se záchranou však nakonec v deváté minutě nastavení přispěchal Darwin Núňez, čímž dal svému mužstvu jistotu, že se na první příčce udrží i po konci víkendového programu soutěže.

Nottingham vyzve Liverpool

Nottingham Forest hostí ve 27. kole Premier League Liverpool. Domácí celek je na sedmnáctém místě jen čtyři body nad hrozbou sestupu. Hosté jsou na tom o poznání lépe, dvanáct kol před koncem jsou lídry tabulky.

V médiích propíraný Casemiro za cenu krvavého šrámu zlomil odpor Nottinghamu

Manchester United zvítězil v osmifinále FA Cupu na půdě Nottinghamu 1:0 a postoupil mezi osm nejlepších celků soutěže. Duelu na City Ground dlouho kralovali oba gólmani, kteří předvedli hned několik skvělých zákroků. Rozuzlení tedy přinesla až 89. minuta, kdy se za cenu vlastního zdraví položil do centru Casemiro a překonal doposud bezchybného Matta Turnera. Brazilec tak na dálku poslal jasný vzkaz minoritnímu majiteli Red Devils Siru Jimovi Ratcliffovi, jenž nákup 32letého záložníka kritizoval a pro letní přestupové období plánuje jeho nahrazení.

Aston Villa dokráčela proti Nottinghamu k výhře v rytmu jamajského střelce

Fotbalisté Aston Villy porazili ve 26. kole Nottingham 4:2 a upevnili si čtvrtou příčku v tabulce. Pro tým z Birminghamu se zápas vyvíjel skvěle, když po druhé trefě Douglase Luize v duelu vedl ve 39. minutě už o tři branky. Hosté se ovšem nevzdali a chvíli po návratu ze šaten se přiblížili Lvům ve skóre na rozdíl jediného gólu. V 61. minutě však Villa Park uklidnil Jamajčan Leon Bailey, jenž si k asistenci na úvodní trefu připsal i pojišťující zásah.

Vrátí Aston Villa porážku Nottinghamu?

Nottingham porazil na začátku listopadu Aston Villu 2:0. V sobotu mají svěřenci Unaie Emeryho velkou šanci bilanci vyrovnat, protože se představí ve Villa Parku, kde se slabšími soupeři body téměř neztrácí.

Posazení Součka herní zlepšení nepřineslo, West Ham padl i s Nottinghamem

Fotbalisté Nottinghamu zvítězili ve 25. kole Premier League nad West Hamem 2:0. Jasnou dominanci domácího celku proměnil ve vedení až Taiwo Awoniyi, jenž se prosadil v nastavení první půle. I po změně stran dirigovali tempo hry hráči Forest a v závěru duelu ještě vítězství pojistili další trefou. Vladimír Coufal odehrál 76 minut, zatímco Tomáš Souček tentokrát naskočil až sedm minut po stažení kolegy z reprezentace.

Nottingham doma vyzve West Ham

Nottingham Forest se v rámci zápasu 25. kola Premier League utká s West Hamem United. Oba celky aktuálně hrají v nevalné formě, v tabulce si však přece jen stojí lépe hosté. Těm momentálně patří osmá příčka, zatímco co Forest je až šestnáctý.

Newcastle potvrdil střelecký apetit i na stadionu Nottinghamu

Fotbalisté Newcastlu zvítězili ve 24. kole Premier League na hřišti Nottinghamu 3:2. Straky se v prvním poločase hned dvakrát ujaly vedení, ale Forest dokázali pokaždé srovnat. Rozhodla tedy až branka Bruna Guimaraese ze 66. minuty po chybné rozehrávce domácích. Zatímco v defenzivě to hostujícímu celku nadále drhne, útok se opět činil, jelikož svěřenci Eddieho Howea nasázeli v každém soutěžním duelu v tomto kalendářním roce vždy minimálně dva góly.

Newcastle přijede do Nottinghamu

Sobotní program 24. kola Premier League uzavře utkání mezi Nottinghamem Forest a Newcastlem United. Domácí celek je na šestnácté pozici pouhé dva body nad sestupovými příčkami, hosté jsou na devátém místě.

Premier League a její boj mimo hřiště aneb labyrint pravidel, právníků a lhůt

Co se děje v zákulisí nejprestižnější ligy světa anglické Premier League? V současné době se soutěž, v níž se hraje o miliardy, podle webu The Athletic pohybuje v labyrintu právních výzev a závodí s časem. Snaží se totiž rozplést složitou síť předpisů, jejich porušování a k tomu ustát mnohá soudní řízení. To všechno ve stanovených lhůtách. Na pomoc proto měla povolat armádu právníků. Nabízíme přehled těch nejpalčivějších kauz, kterými se nové posily musí zabývat.