Aktuality

 

Kohút si byl jistý, že míč při gólu přešel čáru, Grigar nikoliv

Úvodní a nakonec vítězný gól zápasu 3. kola první ligy mezi fotbalisty Teplic a Slovácka vzbudil diskuze. Zatímco hostující Michal Kohút nepochyboval o tom, že míč dostal za brankovou čáru, domácí o tom úplně přesvědčeni nebyli. Litovali, že na utkání chyběl videorozhodčí.  
13.09. | Aktuality | 5 komentářů
 

Pořádná podívaná, řekl Klopp o výhře Liverpoolu 4:3 nad Leedsem

Manažera Liverpoolu Jürgena Kloppa nadchl úvodní duel nového ročníku anglické ligy, v němž jeho svěřenci porazili nováčka z Leedsu 4:3. Přiznal, že obhájce titulu má v obraně na čem pracovat, přesto v něm ale utkání vzbudilo optimismus. Vyzdvihl i výkon Muhammada Salaha, který k vítězství přispěl hattrickem.  
13.09. | Aktuality | 70 komentářů
 

Gól do sítě Slavie byl pro Tischlera dosavadním vrcholem kariéry

Za dosavadní vrchol kariéry označil Emil Tischler gól do sítě mistrovské Slavie ve 3. kole první ligy, jímž nováčkovi z Pardubic pomohl k senzační remíze 1:1. Dvaadvacetiletý záložník navázal na branku z minulého zápasu proti Teplicím, která Východočechům přinesla historicky první výhru v samostatné nejvyšší soutěži.  
13.09. | Aktuality | 24 komentářů
 

Slávista Coufal považoval zahozenou šanci za neomluvitelnou

Slávista Vladimír Coufal považoval za neomluvitelné, že v zápase 3. kola první ligy proti nováčkovi z Pardubic zahodil velkou šanci, kterou mohl svému týmu v závěru zajistit výhru 2:1. Obhájce titulu pouze remizoval 1:1 a poprvé v sezoně ztratil body.  
13.09. | Aktuality | 13 komentářů
 

Schranz si den před narozeninami nadělil jako dárek vítězný gól

Ivan Schranz si den před 27. narozeninami nadělil dárek v podobě prvního soutěžního gólu v jabloneckém dresu, jímž v 3. ligovém kole nasměroval Severočechy k vítězství 2:0 nad Ostravou. Slovenský útočník navázal na branku z minulého týdne v Lize národů proti české reprezentaci a věří, že se v nové sezoně konečně rozstřílel.  
12.09. | Aktuality | 13 komentářů
 

Atlético se připravuje na ligu bez kouče Simeoneho, má covid

Hráči Atlética Madrid se musí v přípravě na novou sezonu španělské ligy obejít bez trenéra Diega Simeoneho, protože je v karanténě. Pozitivní test na covid-19 odevzdal v pátek v rámci testování celého mužstva i realizačního týmu po návratu ze soustředění.  
12.09. | Aktuality | 6 komentářů
 

Rabušic dal gól bývalému klubu a měl dvojnásobnou radost

Liberecký Michael Rabušic měl v dnešním utkání 3. kola první ligy v Českých Budějovicích o motivaci postaráno, protože ještě před pár týdny v minulé sezoně oblékal dres Dynama. Třicetiletý útočník se proti bývalému klubu dokázal gólově prosadit a přispěl k výhře Slovanu 2:0. Spoluhráči od něho dostanou za odměnu večeři.  
12.09. | Aktuality | 13 komentářů
 

Rebić zůstává v AC Milán, s Rossoneri podepsal pětiletou smlouvu

S očekávaným prohlášením dnes večer přišlo vedení AC Milán. Italský klub v týdnu prodal do Frankfurtu Andrého Silvu a opačným směrem se nadobro stěhuje Ante Rebić. Oba v klubech původně hostovali do konce sezony 2020/2021...  
12.09. | Aktuality | 55 komentářů
 

Maguire bude i po zatčení v Řecku kapitánem Manchesteru United

Obránce Harry Maguire zůstane i po incidentu během dovolené v Řecku, po kterém dostal podmíněný trest 21 měsíců vězení, kapitánem fotbalistů Manchesteru United. Ve funkci ho podpořil trenér anglického celku Ole Gunnar Solskjaer.  
12.09. | Aktuality | 81 komentářů
 

Neymar podepsal dlouhodobou smlouvu s firmou Puma

Hvězdný brazilský fotbalista Neymar se po ukončení spolupráce s firmou Nike stal novou tváří značky Puma. Německý výrobce sportovního oblečení a potřeb dnes informoval o tom, že s osmadvacetiletým útočníkem Paris St. Germain podepsal dlouhodobou smlouvu. Délku kontraktu ani další detaily nezveřejnil.  
12.09. | Aktuality | 33 komentářů
 

Z MOL Cupu odstoupil další tým. Bez boje jde dál Olomouc

Další tým z nižší soutěže odstoupil z domácího poháru MOL Cupu. Kvůli povinnosti absolvovat testy na koronavirus v zápasech se soupeři z první a druhé ligy nebude hrát v 2. kole ani třetiligová Odra Petřkovice, která měla přivítat Sigmu Olomouc. Klub o tom informoval na svém webu.  
12.09. | Aktuality | 30 komentářů
 

Valencia oslabuje a nikdo nepřichází. Jsem z toho smutný, prohlásil Gracia

Španělská Valencia stojí na prahu složité sezony. Z klubu odchází jedna opora za druhou a náhrady jsou zatím v nedohledu. "Jsem smutný, klub měl obrovský potenciál, který teď ale nejspíš nebudeme schopní naplnit," řekl trenér Javi Gracia.  
12.09. | Aktuality | 24 komentářů
 

Houska se blýskl netradiční penaltou a byl asi nejblíže hattricku

Olomoucký David Houska cítil, že měl asi nejblíže k premiérovému ligovému hattricku v kariéře. Sedmadvacetiletý středopolař dal v předehrávce 3. kola proti Bohemians 1905 dvě branky a jednou mu radost zkazila tyč. Zklamaný ale nebyl. Blýskl se i netradičně zahranou penaltou, před kterou poskočil.  
11.09. | Aktuality | 19 komentářů
 

Florenzi znovu opouští AS Řím, letos bude hostovat v PSG

Alessandro Florenzi býval kapitánem římského AS, tyto časy jsou ovšem pryč a italský obránce znovu nefiguruje v dalších plánech celku z hlavního města. Devětadvacetiletý fotbalista se tak znovu stěhuje, tentokráte bude hrát za Paris Saint-Germain...  
11.09. | Aktuality | 53 komentářů
 

Dalších pět týmů odstoupilo z domácího poháru

Dalších pět týmů z nižších soutěží odstoupilo z domácího poháru MOL Cupu. Kvůli povinnosti absolvovat testy na koronavirus v zápasech se soupeři z první a druhé ligy nebudou hrát v 2. kole ani Hlučín, Povltavská fotbalové akademie, Loko Vltavín a Benešov, dalšího pokračování v soutěži se vzdal i Český Brod, přestože by před utkáním s třetiligovým Chlumcem nad Cidlinou na odběry nemusel. Informovaly o tom oficiální stránky MOL Cupu.  
11.09. | Aktuality | 8 komentářů
16:37 Zenit Petrohrad se zajímá o Draxlera
Julian Draxler je už delší dobu spojován s odchodem z PSG a zájem o něho nyní má Zenit Petrohrad. Ze stěhování každopádně zřejmě nic nebude, ofenzivnímu německému fotbalistovi se do Ruska nechce. (sport-express.ru)
16:22 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Feyenoord - Den Haag 4:2 (27. Geertruida, 57. Senesi, 71. Narsingh, 84. Berghuis z penalty - 11. Arweiler, 69. Pinas z penalty), Utrecht - Waalwijk 3:1 (40. Mahi, 74. Kerk, 85. van de Streek - 59. Damascan).
16:00 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Osasuna - Levante 1:3 (38. Torres - 41. Melero, 77. Roger, 81. Morales), Eibar - Athletic 1:2 (48. Kike - 40. a 87. U. López).
15:57 Panathinaikos angažoval Antoñita
Posilu na pravý okraj obrany má Panathinaikos. Smlouvu s řeckým klubem podepsal Antoñito, ten přichází zdarma z Valladolidu. (transfermarkt.de)
15:44 Zenitu se zranili čtyři hráči
Hodně podivný zápas včera sehrál Zenit Petrohrad. Ruský klub doma deklasoval Ufu 6:0, přišel ovšem hned o čtyři hráče. V průběhu utkání museli střídat obránci Jaroslav Rakickij, Dejan Lovren, útočník Sardar Azmoun a křídelník Malcom, všichni se zranili a čekají je podrobná vyšetření. (sport-express.ru)
15:35 Rennes dojednává příchod Gomise
Édouard Mendy přestoupil do Chelsea a Rennes pracuje na zisku nového brankáře. Z Dijonu by měl přijít Alfred Gomis, kluby jsou údajně domluveny na odstupném šestnáct milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
15:18 Brzeczek měl pozitivní test
Pomalu se blíží další reprezentační přestávka a Polsku bude na úvod srazu chybět Jerzy Brzeczek, trenér měl pozitivní test na koronavirus. (sport-express.ru)
14:59 Račić podepsal novou smlouvu
Uroš Račić se s vedením Valencie dohodl na podmínkách nové smlouvy. Mladý záložník prodloužil kontrakt do června 2024 a jeho součástí už není výstupní klauzule nastavená na sto, ale na 150 milionů eur. (marca.com)
14:55 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Sheffield United - Leeds 0:1 (88. Bamford).
14:54 Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Bordeaux - Nice 0:0.
Další expres zprávy
Výsledkový servis
26.09.
Brighton - Manchester United
2:3
26.09.
Crystal Palace - Everton FC
1:2
26.09.
W. B. A. - Chelsea FC
3:3
26.09.
Burnley FC - Southampton FC
0:1
13:00
Sheff. Utd - Leeds United
0:1
15:00
Tottenham - Newcastle United
info
17:30
Manchester City - Leicester City
info
20:00
West Ham United - Wolverhampton
info
28.09.
Fulham FC - Aston Villa
info
28.09.
Liverpool FC - Arsenal FC
info
26.09.
Watford FC - Luton Town
1:0
26.09.
Wycombe - Swansea City
0:2
26.09.
Barnsley FC - Coventry City
0:0
26.09.
Birmingham City - Rotherham
1:1
26.09.
Derby County - Blackburn
0:4
26.09.
Millwall FC - Brentford FC
1:1
26.09.
Preston North End - Stoke City
0:1
26.09.
Q. P. R. - Middlesbrough FC
1:1
26.09.
Cardiff City - Reading FC
1:2
14:00
Bristol City - Sheffield Wednesday
2:0
17:00
AFC Bournemouth - Norwich City
info
26.09.
Accrington Stanley - Oxford United
1:4
26.09.
Crewe Alexandra - Milton
2:0
26.09.
Doncaster Rovers - Bristol Rovers
4:1
26.09.
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
0:1
26.09.
Gillingham FC - Blackpool FC
2:0
26.09.
Ipswich Town - Rochdale AFC
2:0
26.09.
Northampton Town - Hull City
0:2
26.09.
Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
1:1
26.09.
Portsmouth FC - Wigan Athletic
1:2
26.09.
Sunderland AFC - Peterbor.
1:0
26.09.
Swindon Town - Burton Albion
4:2
16:00
Lincoln City - Charlton Athletic
info
26.09.
Barrow AFC - Colchester United
1:1
26.09.
Bradford City - Stevenage FC
2:1
26.09.
Cambridge United - Tranmere Rovers
0:0
26.09.
Cheltenham Town - Grimsby Town
odl.
26.09.
Mansfield Town - Exeter City
1:2
26.09.
Oldham Athletic - Crawley Town
2:3
26.09.
Port Vale - Harrogate Town
0:0
26.09.
Salford City - Forest Green Rovers
0:0
26.09.
Scunthorpe United - Carlisle United
1:0
26.09.
Southend United - Morecambe FC
1:2
26.09.
Walsall FC - Leyton Orient
odl.
26.09.
Bolton Wanderers - Newport County
0:2
Kompletní výsledky
26.09.
Deportivo Alavés - Getafe CF
0:0
26.09.
Valencia CF - SD Huesca
1:1
26.09.
Elche CF - Real Sociedad
0:3
26.09.
Real Betis - Real Madrid
2:3
12:00
CA Osasuna - Levante UD
1:3
14:00
SD Eibar - Athletic Bilbao
1:2
16:00
Atlético Madrid - Granada CF
info
18:30
Cádiz CF - Sevilla FC
info
18:30
Real Valladolid - Celta Vigo
info
21:00
FC Barcelona - Villarreal CF
info
26.09.
Real Zaragoza - UD Las Palmas
2:2
26.09.
UD Logroñés - CD Castellón
1:1
26.09.
Málaga CF - AD Alcorcón
1:0
26.09.
Sporting Gijón - Girona FC
2:0
26.09.
CF Fuenlabrada - Albacete Balompié
1:0
12:00
CD Lugo - UD Almería
0:2
16:00
RCD Mallorca - CE Sabadell FC
info
18:15
SD Ponferradina - Rayo Vallecano
info
18:15
Real Oviedo - Espanyol Barcelona
info
18:15
CD Tenerife - CD Mirandés
info
20:30
CD Leganés - FC Cartagena
info
Kompletní výsledky
26.09.
Turín FC - Atalanta Bergamo
2:4
26.09.
Cagliari Calcio - SS Lazio
0:2
26.09.
UC Sampdoria - Benevento
2:3
26.09.
Inter Milán - ACF Fiorentina
4:3
12:30
Spezia Calcio - US Sassuolo
1:4
15:00
Hellas Verona - Udinese Calcio
info
18:00
FC Crotone - AC Milán
info
18:00
SSC Neapol - Janov CFC
info
20:45
AS Řím - Juventus FC
info
28.09.
Bologna FC - Parma Calcio
info
26.09.
Brescia Calcio - Ascoli Calcio
1:1
26.09.
Cosenza Calcio - Virtus Entella
0:0
26.09.
Frosinone Calcio - Empoli FC
0:2
26.09.
US Lecce - Pordenone Calcio
0:0
26.09.
Delfino Pescara - Chievo Verona
0:0
26.09.
Salernitana Calcio - Reggina 1914
1:1
26.09.
Venezia FC - L.R. Vicenza Virtus
1:0
15:00
US Cremonese - AS Cittadella
info
21:00
AC Reggiana - AC Pisa 1909
info
26.09.
Calcio Lecco - Giana Erminio
1:0
15:00
UC AlbinoLeffe - AS Livorno
info
15:00
Carrarese Calcio - Pro Patria
info
15:00
Olbia Calcio - US Pontedera
info
15:00
Piacenza Calcio - US Grosseto
info
15:00
AC Pistoiese - Alessandria Calcio
info
17:30
Lucchese - US Pergolettese
info
17:30
US Pro Vercelli - Novara Calcio
info
17:30
AC Renate - Calcio Como
info
28.09.
Juventus U23 - AC Pro Sesto
info
26.09.
Vis Pesaro - Legnago Salus
2:2
15:00
Carpi FC - Sambenedettese Calcio
info
15:00
AC FeralpiSalò - AC Arezzo
info
15:00
AS Gubbio - Modena FC
info
15:00
Calcio Padova - AC Imolese
info
15:00
US Triestina - Matelica Calcio
info
17:30
US Fermana - AC Mantova
info
17:30
Perugia Calcio - Alma Fano
info
17:30
Ravenna Calcio - Südtirol
info
17:30
VV Verona - AC Cesena
info
26.09.
SS Cavese - US Vibonese
0:1
15:00
Calcio Catania - Paganese Calcio
info
15:00
Teramo Calcio - Palermo SSD
info
15:00
Trapani Calcio - US Casertana
info
17:30
US Avellino - FC Turris 1944
info
17:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
17:30
Potenza SC - FC Catanzaro
info
17:30
Ternana Calcio - AS Viterbese
info
17:30
Virtus Francavilla - SSC Bari
info
Kompletní výsledky
26.09.
M'gladbach - Union Berlín
1:1
26.09.
Bayer Leverkusen - RB Lipsko
1:1
26.09.
Mainz - VfB Stuttgart
1:4
26.09.
FC Augsburg - Dortmund
2:0
26.09.
A. Bielefeld - 1. FC Köln
1:0
26.09.
Schalke 04 - Werder Brémy
1:3
15:30
TSG Hoffenheim - Bayern Mnichov
info
18:00
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
info
26.09.
Düsseldorf - Würzburger K.
1:0
26.09.
SV Darmstadt - Jahn Regensburg
0:0
26.09.
Braunschweig - Holstein Kiel
0:0
13:30
FC St. Pauli - Heidenheim
4:2
13:30
Karlsruher SC - VfL Bochum
0:1
13:30
Norimberk - SV Sandhausen
1:0
28.09.
SC Paderborn - Hamburger SV
info
26.09.
MSV Duisburg - FSV Zwickau
1:1
26.09.
Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
0:2
26.09.
1. FC Saarbrücken - Hansa Rostock
2:0
26.09.
SC Verl - Bayern Mnichov II
3:0
26.09.
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Magdeburg
1:1
26.09.
Hallescher FC - FC Ingolstadt 04
0:2
13:00
Dynamo Drážďany - Mannheim
1:1
14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - K'lautern
3:0
28.09.
KFC Uerdingen - SV Meppen
info
26.09.
Phönix Lübeck - Weiche Flensburg
0:1
26.09.
Hannover 96 II - FC Oberneuland
3:2
26.09.
VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg
1:0
26.09.
Brémy II - VfV Borussia Hildesheim
2:0
26.09.
Atlas Delmenhorst - SW Rehden
1:1
13:00
Hamburger SV II - Heider SV
7:0
14:00
FC St. Pauli II - Droch. / Assel
2:1
14:00
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
3:0
15:00
Lüneburger SK Hansa - Altona
info
15:00
KSV Holstein Kiel II - Ottensen
info
26.09.
SV Babelsberg 03 - TeBe Berlín
2:1
26.09.
Germ. Halberstadt - Lichten.
0:0
26.09.
VfB Auerbach - ZFC Meuselwitz
3:2
26.09.
BFC Viktoria 1889 - Chemie Lipsko
3:2
26.09.
Carl Zeiss Jena - FSV Luckenwalde
2:0
13:30
Lokomotive Lipsko - Energie Cottbus
1:1
13:30
Fürstenwalde - VSG Altglienicke
1:3
13:30
BAK 07 - Bischofswerdaer FV 08
3:1
13:30
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:0
13:30
Berliner FC Dynamo - Optik Rathenow
2:2
26.09.
M'gladbach II - Wuppertaler SV
5:1
26.09.
Fortuna Köln - 1. FC Köln II
1:1
26.09.
Düsseldorf II - Sportfreunde Lotte
6:0
26.09.
SV Lippstadt 08 - Rot-Weiß Essen
0:3
26.09.
Rot Weiss Ahlen - Wiedenbrück
2:4
26.09.
SV Rödinghausen - Ber. Gladbach
1:0
26.09.
Schalke 04 II - SV Straelen
1:2
26.09.
Rot-Weiß Oberhausen - VfB Homberg
0:1
14:00
Borussia Dortmund II - Bonner SC
1:1
26.09.
VfB Stuttgart II - FSV Frankfurt
1:1
26.09.
Teutonia - Astoria Walldorf
odl.
26.09.
Bayern Alzenau - 1. FSV Mainz 05 II
3:1
26.09.
Hessen Kassel - FC 08 Homburg
0:1
26.09.
Stadtallendorf - SV Elversberg
1:2
14:00
SC Freiburg II - Bahlinger SC
odl.
26.09.
TSV Aubstadt - VfR Garching
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
MFK Karviná - FK Mladá Boleslav
0:0
26.09.
FK Teplice - Baník Ostrava
2:1
26.09.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
0:1
26.09.
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
3:0
15:30
FK Jablonec - SFC Opava
info
15:30
FK Pardubice - Slovan Liberec
info
15:30
Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
info
18:00
1. FK Příbram - Sparta Praha
info
26.09.
1. SK Prostějov - MAS Táborsko
1:1
26.09.
Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
0:5
26.09.
SK Líšeň - Vlašim
1:0
26.09.
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim
1:1
10:15
FK Blansko - Viktoria Žižkov
1:2
16:30
FK Varnsdorf - Dukla Praha
info
26.09.
FC Písek - 1. FC Karlovy Vary
odl.
26.09.
Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
1:2
26.09.
SK Rakovník - SK Benešov
0:3
26.09.
FK Štěchovice - Motorlet Praha
odl.
10:15
Slavia Praha B - Baník Sokolov
5:0
10:15
Admira Praha - FK Králův Dvůr
1:0
10:15
Sparta Praha B - 1. FK Příbram B
3:0
10:30
Viktoria Plzeň B - Sokol Hostouň
2:0
26.09.
FK Zbuzany - FK Jablonec B
2:0
26.09.
FK Přepeře - Slovan Velvary
2:0
26.09.
Sokol Živanice - FK Chlumec
1:2
10:15
FK Pardubice B - Sokol Brozany
0:1
10:15
Ml. Boleslav B - Bohemians 1905 B
1:0
11:00
FK Teplice B - Slovan Liberec B
4:3p
15:30
SK Zápy - FC Hradec Králové B
info
26.09.
Viktoria Otrokovice - SFK Vrchovina
4:1
26.09.
MFK Frýdek-Místek - Slovan Rosice
odl.
26.09.
Odra Petřkovice - Fastav Zlín B
3:2
26.09.
Kroměříž - 1. FC Slovácko B
1:1
10:15
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
5:3
10:15
SK Uničov - ČSK Uherský Brod
6:1
26.09.
TJ Přeštice - Petřín Plzeň
3:1
26.09.
Mariánské Lázně - FC Rokycany
3:2
26.09.
Č. Buděj. B - Tatran Sedlčany
4:0
26.09.
Otava Katovice - FK Hořovicko
2:0
15:30
SK Klatovy - Spartak Soběslav
info
15:30
Jindřichův Hradec - SK Doubravka
info
15:30
Sokol Lom - Hvězda Cheb
info
26.09.
SK Štětí - FK Louny
4:0
26.09.
Aritma Praha - SK Český Brod
0:1p
26.09.
Brandýs n. L. - Tatran Rakovník
4:1
26.09.
Neratovice-Byškovice - FK Ostrov
5:0
26.09.
MFK Dobříš - SK Kladno
1:2
26.09.
Olympie Březová - Meteor Praha
odl.
28.09.
Arsenal Česká Lípa - Most-Souš
info
26.09.
Sokol Libiš - Horky nad Jizerou
odl.
26.09.
FK Velké Hamry - SK Kosmonosy
4:2
26.09.
FK Letohrad - SK Poříčany
1:2p
26.09.
MFK Trutnov - SK Vysoké Mýto
0:2
15:30
Benátky n/J - Sparta Kutná Hora
info
15:30
FC Hlinsko - Dvůr Králové
info
15:30
FK Čáslav - FK Náchod
info
15:30
SK Sparta Kolín - Polaban Nymburk
info
26.09.
MSK Břeclav - Sokol Lanžhot
0:0
15:30
Sokol Tasovice - Žďár n/S
info
15:30
Ždírec nad Doubravou - Start Brno
info
15:30
Polná - Zbrojovka Brno B
info
15:30
Havlíčkův Brod - Stará Říše
info
15:30
AFC Humpolec - RSM Hodonín
info
26.09.
FC Vsetín - Slovan Bzenec
odl.
26.09.
Nové Sady Olomouc - FK Kozlovice
1:1
26.09.
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
0:1
26.09.
SK Hranice - FC Strání
1:1
10:15
FC Brumov - Val. Mez.
0:3
15:30
Tatran Všechovice - TJ Skaštice
info
15:30
FK Šumperk - Viktorie Přerov
info
10:15
MFK Havířov - TJ Nový Jičín
3:1
10:15
MFK Karviná B - SK Dětmarovice
4:1
10:15
SFC Opava B - Frýdlant n. O.
4:0
15:30
Bruntál - TJ Heřmanice
info
15:30
FK Bospor Bohumín - MFK Vítkovice
info
15:30
Frenštát - FK SK Polanka
info
26.09.
Slovan Liberec - Lokomotiva Brno
1:2
14:00
1. FC Slovácko - Slavia Praha
1:5
16:30
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
info
28.09.
SK DFO Pardubice - Sparta Praha
info
Kompletní výsledky
26.09.
FK Senica - Spartak Trnava
0:2
26.09.
Michalovce - FK Pohronie
2:0
26.09.
Zlaté Moravce - MŠK Žilina
4:0
26.09.
FC Nitra - ŠKF Sereď
3:0
26.09.
Slovan Bratis. - Ružomberok
5:0
18:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
info
26.09.
Slavoj Trebišov - KFC Komárno
2:0
26.09.
MFK Dubnica - FC Košice
1:0
26.09.
Podbrezová - Liptovský Mikuláš
1:2
26.09.
MFK Skalica - MŠK Púchov
1:1
10:30
FC Petržalka - ŠTK 1914 Šamorín
1:2
10:30
Slovan Brat. B - Partizán Bardejov
1:2
Kompletní výsledky
26.09.
St-Étienne - Stade Rennes
0:3
26.09.
Olympique Marseille - FC Metz
1:1
13:00
Girondins Bordeaux - OGC Nice
0:0
15:00
Angers SCO - Stade Brestois
info
15:00
Dijon FCO - Montpellier HSC
info
15:00
AS Monaco - Racing Strasbourg
info
15:00
Nîmes Olympique - RC Lens
info
17:00
FC Lorient - Olympique Lyon
info
21:00
Stade Reims - Paris Saint-Germain
info
26.09.
Toulouse FC - AJ Auxerre
3:1
26.09.
AC Ajaccio - FC Sochaux
1:1
26.09.
Amiens SC - Pau FC
0:0
26.09.
FC Chambly - LB Châteauroux
2:1
26.09.
EA Guingamp - Grenoble Foot 38
1:0
26.09.
AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC
0:1
26.09.
Chamois Niortais - Paris FC
2:2
26.09.
Rodez AF - USL Dunkerque
2:1
26.09.
Valenciennes FC - SM Caen
1:0
28.09.
ES Troyes - Clermont Foot
info
28.09.
US Boulogne - FC Villefranche
info
Kompletní výsledky
26.09.
FK Tambov - Spartak Moskva
0:2
26.09.
Zenit Petrohrad - FK Ufa
6:0
26.09.
PFC Soči - FK Krasnodar
1:1
13:00
Arsenal Tula - FK Rostov
2:3
15:30
Achmat Groznyj - Ural
info
18:00
CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva
info
18:00
Rotor Volgograd - Rubin Kazaň
info
28.09.
FK Chimki - Dinamo Moskva
info
12:00
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
odl.
12:00
Krasnojar. - FK Krasnodar II
0:1
13:00
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
1:0
14:00
Čertanovo Moskva - Torpedo Moskva
0:0
14:00
Irtyš Omsk - Fakel Voroněž
1:0
15:00
FK Orenburg - Baltika Kaliningrad
info
15:00
Nižnij Novgorod - Akron Togliatti
info
16:00
Dinamo Brjansk - Volgar Astrachaň
info
16:00
Alanija Vladikavkaz - T. Ivanovo
info
17:00
Neftechimik - Křídla Sovětů
info
17:00
FK Čajka - Veles Moskva
info
Kompletní výsledky
26.09.
CS Marítimo - CD Tondela
2:1
26.09.
SL Benfica - Moreirense FC
2:0
26.09.
Boavista FC - FC Porto
0:5
16:30
SC Farense - CD Nacional
info
17:00
Gil Vicente FC - Portimonense SC
info
19:30
Paços Ferreira - Sporting CP
info
22:00
Rio Ave FC - Vitória SC Guimarães
info
28.09.
CF Os Belenenses - FC Famalicão
info
26.09.
FC Amares - SC Vianense
0:1
26.09.
Porto da Cruz - AD Camacha
1:4
26.09.
Berço SC - Vilaverdense FC
1:2
26.09.
GD Bragança - AD Limianos
0:1
26.09.
SC Beira Mar - Oliveira do Hospital
1:0
16:00
Águia FC Vimioso - SC Mirandela
info
16:00
Maria da Fonte - CDC Montalegre
info
16:00
Caçadores Taipas - AD Fafe
info
16:00
CD Cerveira - Brito SC
info
16:00
FC Pedras Rubras - Amarante FC
info
16:00
SC Vila Real - Mondinense FC
info
16:00
CD Trofense - AC Vila Meã
info
16:00
AR São Martinho - Pevidem
info
16:00
FC Felgueiras - CD Aves
info
16:00
Câmara de Lobos - Leça FC
info
16:00
São João de Ver - Lusitânia FC
info
16:00
CF Canelas - FC Foz
info
16:00
Gondomar SC - SC Mêda
info
16:00
SC Coimbrões - Valadares Gaia FC
info
16:00
USC Paredes - AD Castro Daire
info
16:00
Penaguião - CD Cinfães
info
16:00
GD Calvão - CD Carapinheirense
info
16:00
Anadia FC - CD Condeixa
info
16:00
Ançã FC - UD Tocha
info
16:00
Ferreira de Aves - AD Sanjoanense
info
16:00
Aguiar da Beira - CCDR Vila Cortez
info
16:00
CD Portalegrense - AC Marinhense
info
16:00
CD Alcains - Vitória de Sernache
info
16:00
Amigos da Paz - Alqueidão da Serra
info
16:00
União de Tomar - AD Portomosense
info
16:00
FC Crato - UD Leiria
info
16:00
CD Fátima - ARC Oleiros
info
16:00
CA Pêro Pinheiro - SC Praiense
info
16:00
SG Sacavenense - SU Sintrense
info
16:00
FC Alverca - SC Guadalupe
info
16:00
CD Pinhalnovense - Atlético CP
info
16:00
Real Sport Clube - SC Lusitânia
info
16:00
FC Barreirense - FC Madalena
info
16:00
Fabril do Barreiro - CD Rabo Peixe
info
16:00
Oriental Dragon - Fayal SC
info
16:00
Évora 1911 - LGC Moncarapachense
info
16:00
SCM Aljustrelense - Praia Milfontes
info
16:00
Vasco dG Vidigueira - Juventude SC
info
16:00
Lusitano FCV - Águias do Moradal
info
16:00
Sertanense FC - SB Castelo Branco
info
16:00
SC Olhanense - Lusitâno GC
info
17:00
União Torreense - União Almeirim
info
17:00
GD São Roque - Estrela Amadora
info
17:00
Sporting Ideal - Vale Formoso
info
26.09.
SC Covilhã - Varzim SC
2:1
12:15
CD Mafra - SL Benfica B
2:1
16:30
Casa Pia AC - FC Vizela
info
16:30
FC Arouca - Académico Viseu
info
18:00
FC Porto B - FC Penafiel
info
19:00
GD Chaves - Cova Piedade
info
19:00
UD Vilafranquense - UD Oliveirense
info
28.09.
Estoril Praia - Leixões SC
info
Kompletní výsledky
26.09.
Hamilton Academical - Dundee United
1:1
26.09.
Livingston FC - St. Johnstone FC
2:0
26.09.
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
0:1
13:00
Motherwell FC - Rangers FC
1:5
16:00
Celtic FC - Hibernian FC
info
16:00
Ross County - Aberdeen FC
info
Kompletní výsledky
26.09.
PEC Zwolle - Sparta Rotterdam
4:0
26.09.
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
3:3
26.09.
SC Heerenveen - VVV Venlo
1:0
26.09.
AFC Ajax - SBV Vitesse
2:1
12:15
Feyenoord - ADO Den Haag
4:2
14:30
FC Utrecht - RKC Waalwijk
3:1
16:45
Heracles Almelo - PSV Eindhoven
info
16:45
FC Emmen - Willem II
info
26.09.
NAC Breda - Jong PSV Eindhoven
2:1
12:15
BV De Graafschap - NEC Nijmegen
2:0
20:00
FC Volendam - Go Ahead Eagles
info
28.09.
Jong AFC Ajax - SBV Excelsior
info
28.09.
SC Telstar - FC Den Bosch
info
Kompletní výsledky
26.09.
Beer. Wilrijk - Waasland-Bev.
3:2
26.09.
KV Mechelen - Sint-Truiden
2:0
26.09.
KAA Gent - Oud-Heverlee Leuven
2:3
13:30
St. Lutych - Zulte Waregem
2:2
16:00
RSC Anderlecht - KAS Eupen
info
18:15
Club Bruggy - Cercle Bruggy
info
20:45
Excel Mouscron - Royal Charleroi SC
info
28.09.
KRC Genk - KV Oostende
info
26.09.
RWDM47 - RU Saint-Gilloise
3:1
16:00
Lommel SK - KMSK Deinze
info
20:00
Lierse Kempenzonen - RFC Seraing
info
Kompletní výsledky
26.09.
Kayserispor - Erzurum BB
1:3
26.09.
Hatayspor - Kasimpaşa SK
1:0
26.09.
Göztepe SK - Gaz. Gaziantep
2:2
26.09.
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
3:1
12:30
Çaykur Rizespor - Alanyaspor
1:1
15:00
Sivasspor - MKE Ankaragücü
info
15:00
Konyaspor - Beşiktaş JK
info
18:00
Galatasaray SK - Fenerbahçe SK
info
28.09.
Antalyaspor - Denizlispor
info
26.09.
Ümraniyespor - Istanbulspor
1:3
26.09.
Akhisar B. - Balikesirspor
2:0
26.09.
Bursaspor - Giresunspor
1:2
13:00
Bandirmaspor - Samsunspor
2:2
15:30
Ankaraspor - Adana Demirspor
info
18:00
Altay SK - Eskişehirspor
info
28.09.
Boluspor - Altinordu SK
info
28.09.
Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
info
Kompletní výsledky
26.09.
Volos NFC - PAOK Soluň
0:0
26.09.
Olympiakos Pireus - Panetolikos FC
2:0
15:00
Aris Soluň - PAS Giannina FC
info
17:00
OFI Kréta - Atromitos FC
info
18:00
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
odl.
19:30
AEK Atény - PAS Lamia 1964
info
28.09.
AE Larisa - Panathinaikos FC
info
Kompletní výsledky
26.09.
SCR Altach - Swarovski Tirol
0:2
26.09.
SKN Sankt Pölten - Rapid Vídeň
1:2
26.09.
SV Ried - Red Bull Salzburg
1:3
14:30
Austria Vídeň - Admira
2:2
14:30
TSV Hartberg - SK Sturm Graz
1:1
17:00
LASK Linz - Wolfsberger AC
info
26.09.
Austria Lustenau - FC Juniors OÖ
0:1
26.09.
SKU Amstetten - FC Dornbirn
3:3
10:30
Rapid Víd. Am. - Floridsdorfer AC
2:3
Kompletní výsledky
26.09.
FC Sion - BSC Young Boys
0:0
26.09.
FC Curych - FC Lugano
2:2
16:00
FC Luzern - Lausanne Sport
info
16:00
FC Vaduz - FC St. Gallen
info
16:00
Servette Ženeva - FC Basilej
info
26.09.
SC Balerna - FC Monthey
1:2
26.09.
FC Wil - FC Thun
3:1
26.09.
Stade Lausanne Ouchy - SC Kriens
2:1
16:00
FC Chiasso - Grasshopper Curych
info
Kompletní výsledky
26.09.
FC Minaj - Dynamo Kyjev
0:4
26.09.
Vorskla Poltava - FC Mariupol
0:0
26.09.
PFK Oleksandrija - SK Dnipro-1
4:1
13:00
FK Lvov - Zarja Luhansk
0:5
16:00
Šachtar Doněck - Olimpik Doněck
info
18:30
Desna Černihiv - Ruch Lvov
info
18:30
Kolos Kovalivka - Inhulec Petrove
info
Kompletní výsledky
26.09.
KS Cracovia - Raków Czę.
2:2
26.09.
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie
4:0
26.09.
Jagiellonia - Zagłębie Lubin
0:1
15:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
odl.
17:30
Legia Varšava - Śląsk Wrocław
odl.
28.09.
Stal Mielec - Piast Gliwice
info
26.09.
Miedź Legnica - Korona Kielce
1:1
26.09.
Górnik Łęczna - Radomiak Radom
2:1
12:40
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
4:1
16:00
Niepołomice - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
26.09.
A. Clinceni - Gaz Metan M.
2:0
26.09.
Viitorul C. - Astra Giurgiu
4:1
18:00
CFR Cluj - Chindia Târgovişte
info
20:45
Politehnica Iaşi - FCSB
info
28.09.
FC Hermannstadt - FC Botoşani
info
28.09.
Dinamo Bukurešť - UTA Arad
info
Kompletní výsledky
26.09.
Paksi SE - MTK Budapešť
4:0
26.09.
Zalaegerszegi TE - Diósgyőri VTK
3:1
18:00
Honvéd Budapešť - Újpest FC
info
Kompletní výsledky
26.09.
NK Istra 1961 - HNK Šibenik
1:0
26.09.
Slaven Belupo - Lokomotiva Záhřeb
odl.
26.09.
Dinamo Záhřeb - NK Rijeka
odl.
26.09.
NK Osijek - HNK Gorica
2:1
19:05
Hajduk Split - NK Varaždin
info
Kompletní výsledky
26.09.
TSC Bačka Topola - Spartak S.
3:0
26.09.
FK Čukarički - Mačva Šabac
4:0
26.09.
Javor Iva. - FK Zlatibor Cajetina
1:1
26.09.
Radnik Surdulica - FK Rad
4:2
26.09.
Mladost L. - Crvena Zvezda
0:4
16:00
Proleter Novi Sad - FK Novi Pazar
info
16:00
Napredak Kruševac - FK Metalac
info
16:00
FK Inđija - Vojvodina Novi Sad
info
18:30
FK Partizan - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
26.09.
Tabor Sežana - NK Maribor
3:1
26.09.
ND Gorica - NK Aluminij
2:0
15:45
NK Celje - NK Bravo
info
18:00
FC Koper - NŠ Mura
info
20:15
Olimpija Lublaň - NK Domžale
info
Kompletní výsledky
26.09.
Ludogorec Razgrad - Beroe
2:0
26.09.
Botev Plovdiv - Levski Sofia
2:1
17:45
Černo More Varna - Arda Kardžali
info
20:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
info
28.09.
Slavia Sofia - Carsko Selo Sofia
info
Kompletní výsledky
26.09.
FC Midtjylland - Randers FC
1:0
14:00
AGF Aarhus - Odense Boldklub
4:2
14:00
SønderjyskE - Aalborg BK
3:1
16:00
Brøndby IF - AC Horsens
info
18:00
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
28.09.
FC Nordsjaelland - Lyngby BK
info
26.09.
Skive IK - Fremad Amager
0:2
13:30
HB Køge - Viborg FF
0:3
14:00
FC Fredericia - Silkeborg IF
1:0
Kompletní výsledky
26.09.
Örebro SK - IK Sirius
2:1
14:30
Falkenbergs FF - Hammarby IF
1:3
14:30
Helsingborg - Östersunds FK
0:1
14:30
Malmö FF - BK Häcken
3:0
17:30
Djurgårdens IF - IFK Norrköping
info
17:30
IF Elfsborg - IFK Göteborg
info
28.09.
AIK Solna - Mjällby AIF
info
28.09.
Kalmar FF - Varbergs BoIS
info
26.09.
Norrby IF - Degerfors IF
0:2
26.09.
Dalkurd FF - Akropolis IF
1:1
26.09.
IK Brage - Östers IF
1:2
26.09.
Halmstads BK - Ljungskile SK
2:0
26.09.
Västerås SK - J-Södra
2:2
14:30
GIF Sundsvall - Trelleborgs FF
2:1
17:30
Umeå FC - AFC Eskilstuna
info
28.09.
Örgryte IS - GAIS Göteborg
info
Kompletní výsledky
26.09.
Molde FK - Sandefjord Fotball
0:1
26.09.
Strømsgodset IF - Sarpsborg 08 FF
0:0
18:00
Mjøndalen IF - Viking FK
info
18:00
Aalesunds FK - Rosenborg BK
info
18:00
FK Haugesund - Odds BK
info
18:00
Kristiansund BK - SK Brann
info
18:00
Stabaek Fotball - IK Start
info
20:30
FK Bodø/Glimt - Vålerenga IF
info
28.09.
Åsane Fotball - Raufoss IL
info
28.09.
Grorud IL - Øygarden FK
info
28.09.
Strømmen IF - Ranheim Fotball
info
28.09.
KFUM Oslo - Sandnes Ulf
info
28.09.
Lillestrøm SK - FK Jerv
odl.
28.09.
Ham-Kam Fotball - Stjørdals-Blink
info
28.09.
Sogndal Fotball - Kongsvinger IL
info
Kompletní výsledky
17:30
FC Honka - FC Haka
info
17:30
IFK Mariehamn - KuPS Kuopio
info
17:30
Ilves Tampere - TPS Turku
info
28.09.
HJK Helsinky - RoPS Rovaniemi
info
28.09.
Inter Turku - FC Lahti
info
28.09.
SJK Seinäjoki - HIFK Helsinky
info
26.09.
KPV Kokkola - VPS Vaasa
0:1
26.09.
AC Kajaani - Myllykosken Pallo-47
odl.
26.09.
Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
1:1
26.09.
IF Gnistan - SJK Akatemia
2:1
Kompletní výsledky
26.09.
Apollon Limassol - Omonia Nikósie
odl.
26.09.
Nea Salamis FC - Ermis Aradippou
odl.
26.09.
AEK Larnaka - AEL Limassol
2:1
19:30
Ethnikos Achnas - Anorthosis
info
19:30
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
info
28.09.
Olympiakos Nikósie - Pafos FC
info
Kompletní výsledky
26.09.
Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv
odl.
26.09.
Beitar Jeruzalém - Kiryat Shmona
odl.
26.09.
Beitar J. - Hap. Eran Hadera
odl.
26.09.
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Netanya
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
Waterford United - Sligo Rovers
1:0
26.09.
St. Pat's - Shelbourne FC
2:0
18:00
Finn Harps - Cork City
info
20:30
Dundalk FC - Shamrock Rovers
info
26.09.
Shamrock Rovers B - UC Dublin
2:5
Kompletní výsledky
26.09.
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
26.09.
PenyBont FC - Bala Town
1:5
26.09.
Flint Town United - Barry Town
0:1
15:30
Caernarfon Town - The New Saints FC
info
15:30
Haverfordwest - Connah's Quay
info
Kompletní výsledky
26.09.
Energetik Minsk - Isloč Minsk
1:1
26.09.
FK Gorodeja - Slavia Mozyr
1:1
26.09.
Torpedo Žodino - Neman Grodno
0:1
16:00
Dinamo Minsk - FK Vitebsk
info
18:00
BATE Borisov - Dinamo Brest
info
19:00
FK Ruch Brest - FK Sluck
info
28.09.
FK Minsk - FK Smoleviči
info
Kompletní výsledky
14:00
Banga Gargždai - Kauno Žal.
1:2
16:00
Žalgiris Vilnius - FK Panevėžys
info
18:00
Sūduva Marijampolė - FK Riteriai
info
?
Kauno Žalgiris - Žalgiris Vilnius
odl.
?
FK Riteriai - Banga Gargždai
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
FK Tukums 2000 - FK Valmiera
odl.
26.09.
METTA/LU - BFC Daugavpils
odl.
13:00
FK Jelgava - BFC Daugavpils
2:0
14:00
FK Ventspils - FK Tukums 2000
2:0
15:00
FK Spartaks - Riga FC
info
16:00
FK Valmiera - Rīgas Futbola skola
info
?
FK Jelgava - Riga FC
odl.
?
FK Ventspils - FK Spartaks
odl.
?
Rīgas Futbola skola - FK Liepāja
odl.
28.09.
FK Liepāja - METTA/LU
info
Kompletní výsledky
26.09.
Tulevik V. - FC Kuressaare
1:1
26.09.
Paide Linnam. - Kalev Tallinn
4:1
26.09.
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn
odl.
26.09.
Nõmme Kalju - Levadia Tallinn
odl.
12:00
Legion Tallinn - Tammeka Tartu
3:1
14:00
Nõmme Kalju - Trans Narva
2:1
?
Legion Tallinn - Tulevik Viljandi
odl.
?
Flora Tallinn - FC Kuressaare
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
CSCA Buiucani - Dinamo-Auto
4:0
26.09.
S. Nisporeni - Milsami Orhei
0:1
15:00
Sfîntul G. - Zimbru Kišiněv
info
28.09.
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
info
28.09.
Petrocub Hîncești - FC Floreşti
info
Kompletní výsledky
26.09.
Olimpik Sarajevo - Borac
1:4
26.09.
Velež Mostar - Radnik B.
2:1
18:00
FK Tuzla City - Sloboda Tuzla
info
20:00
Široki Brijeg - Mladost D.-K.
info
28.09.
Krupa na Vrbasu - Zrinjski Mostar
info
28.09.
FK Sarajevo - Željezničar
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
FK Borec - Rabotnički Skopje
0:0
15:00
Pelister Bitola - FK Škendija
info
15:00
Vardar Skopje - Belasica Strumica
info
15:00
FK Renova - Makedonija GP Skopje
info
15:00
FK Struga Trim-Lum - FK Shkupi
info
15:00
FA Pandev - Sileks Kratovo
info
Kompletní výsledky
26.09.
Jezero Plav - OFK Titograd
1:0
17:00
Rudar Pljevlja - Bud. Podg.
info
18:00
Dečić Tuzi - Sutjeska Nikšić
info
18:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
info
19:00
Zeta Golubovci - Mladost L.
info
Kompletní výsledky
16:00
ÍA Akranes - Víkingur Reykjavík
info
16:00
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
info
16:00
FH Hafnarfjördur - Fjölnir
info
18:15
IF Grótta - KA Akureyri
info
21:15
HK Kópavogur - Stjarnan FC
info
21:15
Valur Reykjavík - Breidablik UBK
info
Kompletní výsledky
26.09.
Teuta Durrës - FK Kukësi
odl.
26.09.
Vllaznia Skadar - KF Tirana
odl.
26.09.
Bylis Ballshi - Skënderbeu Korça
odl.
26.09.
Kastrioti Kruja - Apolonia Fier
odl.
26.09.
Partizani Tirana - KF Laçi
odl.
Kompletní výsledky
26.09.
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
0:3
Kompletní výsledky
26.09.
Säbail FK - Sabah FK
2:1
26.09.
Keşlə FK - Zirä FK
2:3
17:00
Neftçi Baku - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
26.09.
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
odl.
26.09.
Chikhura - Saburtalo Tbilisi
odl.
26.09.
FC Telavi - Dinamo Tbilisi
odl.
26.09.
FC Samtredia - Lokomotivi Tbilisi
odl.
26.09.
Merani Tbilisi - Dinamo Batumi
odl.
26.09.
FC Samgurali - FC Telavi
2:0
26.09.
Tbilisi City - Chikhura Sachkhere
2:5
13:00
FC Gagra - Dila Gori
1:0p
13:00
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
2:0
Kompletní výsledky
26.09.
FK Taraz - Tobol Kostanaj
0:0
26.09.
FK Taraz - FC Astana
odl.
26.09.
Šachtër Karagandy - Okžetpes
odl.
26.09.
Kaspij Aktau - Kyzylžar Petropavl
odl.
26.09.
Tobol Kostanaj - Kaisar Kyzylorda
odl.
26.09.
Kairat Almaty - Ordabasy Šymkent
odl.
26.09.
Kaspij Aktau - Šachtër Karagandy
odl.
26.09.
Kyzylžar Petropavl - Okžetpes
odl.
26.09.
FC Astana - Kaisar Kyzylorda
odl.
26.09.
Kairat Almaty - Žetisu Taldykorgan
odl.
26.09.
Ordabasy Šymkent - Tobol Kostanaj
odl.
12:00
Okžetpes - Kairat Almaty
3:3
14:15
FC Astana - Žetisu Taldykorgan
3:0
15:00
Kyzylžar - Kaisar Kyzylorda
odl.
28.09.
Šachtër Karagandy - Kaspij Aktau
info
Kompletní výsledky
26.09.
Birkirkara FC - Mosta FC
0:3
26.09.
Gudja United - Lija Athletic
2:0
26.09.
Balzan Youths - Valletta FC
0:1
26.09.
Gzira United - Tarxien Rainbows
1:1
17:00
St. Lucia FC - Hamrun Spartans
info
21:15
Hibernians FC - Floriana FC
info
Kompletní výsledky
16:00
FC Wiltz - Progrès Niedercorn
info
16:00
Union Titus Pétange - Fola Esch
info
16:00
Hamm Benfica - Swift Hesperange
info
16:00
F91 Dudelange - Victoria Rosport
info
16:00
UNA Strassen - US Mondorf
info
16:00
Racing FC - Etzella Ettelbrück
info
16:00
Jeunesse Esch - US Hostert
info
16:00
FC Differdange 03 - FC Rodange 91
info
Kompletní výsledky
16:00
NSÍ Runavík - Skála IF
info
16:00
TB Tvøroyri - Víkingur Gøta
info
16:00
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
16:00
ÍF Fuglafjørdur - EB/Streymur
info
Kompletní výsledky
26.09.
AC Juvenes - SS Virtus
0:2
26.09.
SP La Fiorita - SP Cailungo
7:2
26.09.
SC Faetano - SP Cosmos
1:2
26.09.
SS Pennarossa - SP Tre Penne
1:3
15:00
SS San Giovanni - SS Murata
info
15:00
AC Libertas - SS Folgore
info
15:00
SP Tre Fiori - SP Domagnano
info
Kompletní výsledky
26.09.
KF Feronikeli - KF Drenica
2:2
26.09.
KF Trepça '89 - KF Llapi
1:0
16:00
KF Priština - KF Drita
info
16:00
KF Gjilani - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
přestup
 
22,000,000 €
 
přestup
 
25,000,000 €
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
14:55
Serie A (Neapol - FC Janov)
14:55
AS Monaco - Racing Strasbourg (Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats)
14:55
Tottenham - Newcastle (Premier League)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Viktoria Plzeň - Sparta Praha?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!