UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování

kvalifikace - semifinále

26.06.201817:00
FC Santa Coloma (AND) - KF Drita (KOS)
0:2e
26.06.201821:00
SP La Fiorita (SMR) - Lincoln Red Imps (GIB)
0:2

kvalifikace - finále

29.06.201820:30
Lincoln Red Imps (GIB) - KF Drita (KOS)
1:4e

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201817:30
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
10.07.201817:30
Flora Tallinn (EST) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:4
10.07.201818:00
F91 Dudelange (LUX) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
10.07.201818:00
Alashkert FC (ARM) - Celtic FC (SCO)
0:3
10.07.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
10.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - The New Saints FC (WAL)
5:0
10.07.201820:45
Cork City (IRL) - Legia Varšava (POL)
0:1
10.07.201820:45
KF Drita (KOS) - Malmö FF (SWE)
0:3
11.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:0
11.07.201818:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
11.07.201818:00
FK Spartaks (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
11.07.201818:00
Spartak Trnava (SVK) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
11.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Crusaders FC (NIR)
7:0
11.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Valletta FC (MLT)
0:0
11.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
11.07.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Víkingur Gøta (FRO)
3:1
17.07.201818:00
Valletta FC (MLT) - FK Kukësi (ALB)
1:1
17.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
17.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Flora Tallinn (EST)
3:1
17.07.201819:00
Malmö FF (SWE) - KF Drita (KOS)
2:0
17.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - FK Škendija (MKD)
4:0
17.07.201820:15
MOL Vidi FC (HUN) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
17.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Spartaks (LAT)
2:0
17.07.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
17.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Cork City (IRL)
3:0
18.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
18.07.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
18.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
18.07.201819:45
Rosenborg BK (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:1
18.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Astana (KAZ)
0:2
18.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

24.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - FC Midtjylland (DEN)
2:1
24.07.201818:00
CFR Cluj (ROU) - Malmö FF (SWE)
0:1
24.07.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
5:0
24.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
24.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
24.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Trnava (SVK)
0:2
25.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - MOL Vidi FC (HUN)
0:0
25.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
25.07.201819:00
BATE Borisov (BLR) - HJK Helsinky (FIN)
0:0
25.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
3:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

31.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
31.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:0
31.07.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - Legia Varšava (POL)
0:1
01.08.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - BATE Borisov (BLR)
1:2
01.08.201819:00
FC Midtjylland (DEN) - FC Astana (KAZ)
0:0
01.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FK Kukësi (ALB)
3:0
01.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - CFR Cluj (ROU)
1:1
01.08.201819:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
01.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
01.08.201820:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

24.07.201819:30
PAOK Soluň (GRE) - FC Basilej (SUI)
2:1
25.07.201820:30
AFC Ajax (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

01.08.201820:00
FC Basilej (SUI) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
01.08.201820:30
SK Sturm Graz (AUT) - AFC Ajax (NED)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

07.08.201816:00
FC Astana (KAZ) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
07.08.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - BATE Borisov (BLR)
0:1
07.08.201819:15
Malmö FF (SWE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
07.08.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
08.08.201819:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Škendija (MKD)
3:0
08.08.201820:45
Celtic FC (SCO) - AEK Atény (GRE)
1:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

14.08.201819:00
BATE Borisov (BLR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.08.201820:00
AEK Atény (GRE) - Celtic FC (SCO)
2:1
14.08.201820:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - FC Astana (KAZ)
1:0
14.08.201820:00
MOL Vidi FC (HUN) - Malmö FF (SWE)
0:0
14.08.201820:15
FK Škendija (MKD) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:1
14.08.201820:30
Spartak Trnava (SVK) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2e

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

07.08.201819:30
Slavia Praha (CZE) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.08.201820:00
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
2:2
07.08.201821:00
SL Benfica (POR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
08.08.201819:00
PAOK Soluň (GRE) - Spartak Moskva (RUS)
3:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

14.08.201818:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Slavia Praha (CZE)
2:0
14.08.201819:30
Spartak Moskva (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
14.08.201820:00
Fenerbahçe SK (TUR) - SL Benfica (POR)
1:1
14.08.201820:30
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
3:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
21.08.201821:00
BATE Borisov (BLR) - PSV Eindhoven (NED)
2:3
22.08.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
22.08.201821:00
MOL Vidi FC (HUN) - AEK Atény (GRE)
1:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - BSC Young Boys (SUI)
1:2
28.08.201821:00
AEK Atény (GRE) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
29.08.201821:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2
29.08.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - BATE Borisov (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

21.08.201821:00
SL Benfica (POR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
22.08.201821:00
AFC Ajax (NED) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.08.201821:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AFC Ajax (NED)
0:0
29.08.201821:00
PAOK Soluň (GRE) - SL Benfica (POR)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Borussia Dortmund (GER)
0:1
18.09.201821:00
AS Monaco (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
03.10.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
3:1
03.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - AS Monaco (FRA)
3:0
24.10.201818:55
Club Bruggy (BEL) - AS Monaco (FRA)
1:1
24.10.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Atlético Madrid (ESP)
4:0
06.11.201818:55
AS Monaco (FRA) - Club Bruggy (BEL)
0:4
06.11.201821:00
Atlético Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
28.11.201818:55
Atlético Madrid (ESP) - AS Monaco (FRA)
2:0
28.11.201821:00
Borussia Dortmund (GER) - Club Bruggy (BEL)
0:0
11.12.201821:00
Club Bruggy (BEL) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
11.12.201821:00
AS Monaco (FRA) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)641110:213
2.Atlético Madrid (ESP)64119:613
3.Club Bruggy (BEL)61326:56
4.AS Monaco (FRA)60152:141
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)33007:19
2.Borussia Dortmund (GER)32107:07
3.Club Bruggy (BEL)30211:22
4.AS Monaco (FRA)30031:80
 TýmZVRPSB
1.Borussia Dortmund (GER)32013:26
2.Club Bruggy (BEL)31115:34
3.Atlético Madrid (ESP)31112:54
4.AS Monaco (FRA)30121:61

základní skupiny - skupina B

18.09.201818:55
FC Barcelona (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
18.09.201818:55
Inter Milán (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
03.10.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FC Barcelona (ESP)
2:4
03.10.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
1:2
24.10.201818:55
PSV Eindhoven (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
24.10.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:0
06.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
06.11.201821:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:1
28.11.201821:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Barcelona (ESP)
1:2
28.11.201821:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Inter Milán (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FC Barcelona (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
11.12.201821:00
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)642014:514
2.Tottenham Hotspur (ENG)62229:108
3.Inter Milán (ITA)62226:78
4.PSV Eindhoven (NED)60246:132
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:17
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:56
3.Inter Milán (ITA)31204:35
4.PSV Eindhoven (NED)30124:61
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32107:47
2.Inter Milán (ITA)31022:43
3.Tottenham Hotspur (ENG)30214:52
4.PSV Eindhoven (NED)30122:71

základní skupiny - skupina C

18.09.201821:00
Liverpool FC (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:2
18.09.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - SSC Neapol (ITA)
0:0
03.10.201818:55
Paris Saint-Germain (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
6:1
03.10.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
1:0
24.10.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - SSC Neapol (ITA)
2:2
24.10.201821:00
Liverpool FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
06.11.201818:55
FK Crvena Zvezda (SRB) - Liverpool FC (ENG)
2:0
06.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.11.201821:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Liverpool FC (ENG)
2:1
28.11.201821:00
SSC Neapol (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:1
11.12.201821:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:0
11.12.201821:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:4
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)632117:911
2.Liverpool FC (ENG)63039:79
3.SSC Neapol (ITA)62317:59
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61145:174
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33008:29
2.Paris Saint-Germain (FRA)321010:47
3.SSC Neapol (ITA)32105:27
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)31117:54
2.SSC Neapol (ITA)30212:32
3.Liverpool FC (ENG)30031:50
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30032:130

základní skupiny - skupina D

18.09.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
18.09.201821:00
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:1
03.10.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
03.10.201821:00
FC Porto (POR) - Galatasaray SK (TUR)
1:0
24.10.201821:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Porto (POR)
1:3
24.10.201821:00
Galatasaray SK (TUR) - Schalke 04 (GER)
0:0
06.11.201821:00
FC Porto (POR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
4:1
06.11.201821:00
Schalke 04 (GER) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201818:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
28.11.201821:00
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
3:1
11.12.201818:55
Galatasaray SK (TUR) - FC Porto (POR)
2:3
11.12.201818:55
Schalke 04 (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)651015:616
2.Schalke 04 (GER)63216:411
3.Galatasaray SK (TUR)61145:84
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:123
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)33008:29
2.Schalke 04 (GER)32104:17
3.Galatasaray SK (TUR)31115:34
4.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32107:47
2.Schalke 04 (GER)31112:34
3.Galatasaray SK (TUR)30030:50
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:80

základní skupiny - skupina E

19.09.201818:55
AFC Ajax (NED) - AEK Atény (GRE)
3:0
19.09.201821:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
02.10.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AFC Ajax (NED)
1:1
02.10.201821:00
AEK Atény (GRE) - SL Benfica (POR)
2:3
23.10.201818:55
AEK Atény (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
0:2
23.10.201821:00
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
1:0
07.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - AEK Atény (GRE)
2:0
07.11.201821:00
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
1:1
27.11.201818:55
AEK Atény (GRE) - AFC Ajax (NED)
0:2
27.11.201821:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:1
12.12.201821:00
AFC Ajax (NED) - Bayern Mnichov (GER)
3:3
12.12.201821:00
SL Benfica (POR) - AEK Atény (GRE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)642015:514
2.AFC Ajax (NED)633011:512
3.SL Benfica (POR)62136:117
4.AEK Atény (GRE)60062:130
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32108:27
2.AFC Ajax (NED)32107:37
3.SL Benfica (POR)31112:34
4.AEK Atény (GRE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)32107:37
2.AFC Ajax (NED)31204:25
3.SL Benfica (POR)31024:83
4.AEK Atény (GRE)30030:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201818:55
Šachtar Doněck (UKR) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
19.09.201821:00
Manchester City (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
02.10.201818:55
TSG Hoffenheim (GER) - Manchester City (ENG)
1:2
02.10.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:2
23.10.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Olympique Lyon (FRA)
3:3
23.10.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
07.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - TSG Hoffenheim (GER)
2:2
07.11.201821:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
6:0
27.11.201821:00
TSG Hoffenheim (GER) - Šachtar Doněck (UKR)
2:3
27.11.201821:00
Olympique Lyon (FRA) - Manchester City (ENG)
2:2
12.12.201821:00
Šachtar Doněck (UKR) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
12.12.201821:00
Manchester City (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)641116:613
2.Olympique Lyon (FRA)615012:118
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:166
4.TSG Hoffenheim (GER)603311:143
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:36
2.Olympique Lyon (FRA)30306:63
3.Šachtar Doněck (UKR)30213:62
4.TSG Hoffenheim (GER)30126:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32107:37
2.Olympique Lyon (FRA)31206:55
3.Šachtar Doněck (UKR)31115:104
4.TSG Hoffenheim (GER)30215:62

základní skupiny - skupina G

19.09.201821:00
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
3:0
19.09.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Moskva (RUS)
2:2
02.10.201821:00
CSKA Moskva (RUS) - Real Madrid (ESP)
1:0
02.10.201821:00
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
23.10.201821:00
AS Řím (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
3:0
23.10.201821:00
Real Madrid (ESP) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:1
07.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - AS Řím (ITA)
1:2
07.11.201821:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Real Madrid (ESP)
0:5
27.11.201818:55
CSKA Moskva (RUS) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
27.11.201821:00
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:2
12.12.201818:55
Real Madrid (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
0:3
12.12.201818:55
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)640212:512
2.AS Řím (ITA)630311:89
3.Viktoria Plzeň (CZE)62137:167
4.CSKA Moskva (RUS)62138:97
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32018:26
2.Real Madrid (ESP)32015:46
3.Viktoria Plzeň (CZE)31114:84
4.CSKA Moskva (RUS)31023:43
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)32017:16
2.CSKA Moskva (RUS)31115:54
3.AS Řím (ITA)31023:63
4.Viktoria Plzeň (CZE)31023:83

základní skupiny - skupina H

19.09.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
0:3
19.09.201821:00
Valencia CF (ESP) - Juventus FC (ITA)
0:2
02.10.201818:55
Juventus FC (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
3:0
02.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
23.10.201818:55
BSC Young Boys (SUI) - Valencia CF (ESP)
1:1
23.10.201821:00
Manchester United (ENG) - Juventus FC (ITA)
0:1
07.11.201818:55
Valencia CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
07.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Manchester United (ENG)
1:2
27.11.201821:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
27.11.201821:00
Juventus FC (ITA) - Valencia CF (ESP)
1:0
12.12.201821:00
BSC Young Boys (SUI) - Juventus FC (ITA)
2:1
12.12.201821:00
Valencia CF (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)64029:412
2.Manchester United (ENG)63127:410
3.Valencia CF (ESP)62226:68
4.BSC Young Boys (SUI)61144:124
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32015:26
2.Valencia CF (ESP)32015:46
3.Manchester United (ENG)31111:14
4.BSC Young Boys (SUI)31113:54
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32016:36
2.Juventus FC (ITA)32014:26
3.Valencia CF (ESP)30211:22
4.BSC Young Boys (SUI)30031:70

osmifinále - 1. zápasy

12.02.201921:00
Manchester United (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:2
12.02.201921:00
AS Řím (ITA) - FC Porto (POR)
2:1
13.02.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:0
13.02.201921:00
AFC Ajax (NED) - Real Madrid (ESP)
1:2
19.02.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
19.02.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
0:0
20.02.201921:00
Schalke 04 (GER) - Manchester City (ENG)
2:3
20.02.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:0

osmifinále - odvety

05.03.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:1
05.03.201921:00
Real Madrid (ESP) - AFC Ajax (NED)
1:4
06.03.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester United (ENG)
1:3
06.03.201921:00
FC Porto (POR) - AS Řím (ITA)
3:1e
12.03.201921:00
Manchester City (ENG) - Schalke 04 (GER)
7:0
12.03.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
3:0
13.03.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
5:1
13.03.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

09.04.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
2:0
09.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Manchester City (ENG)
1:0
10.04.201921:00
AFC Ajax (NED) - Juventus FC (ITA)
1:1
10.04.201921:00
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
0:1

čtvrtfinále - odvety

16.04.201921:00
Juventus FC (ITA) - AFC Ajax (NED)
1:2
16.04.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
3:0
17.04.201921:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:4
17.04.201921:00
Manchester City (ENG) - Tottenham Hotspur (ENG)
4:3

semifinále - 1. zápasy

30.04.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - AFC Ajax (NED)
0:1
01.05.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:0

semifinále - odvety

07.05.201921:00
Liverpool FC (ENG) - FC Barcelona (ESP)
4:0
08.05.201921:00
AFC Ajax (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:3

finále

01.06.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Liverpool FC (ENG)
0:2
22.08. Cabella si přetrhl kolenní vazy
Hodně dlouho bude mimo hru Rémy Cabella. Záložník FK Krasnodar si z utkání s Olympiakosem odnesl poraněné koleno a podrobné vyšetření odhalilo přetržený přední zkřížený vaz, fotbalistu čeká operace a po ní půlroční pauza. (lequipe.fr)
21.08. Liga mistrů - výsledky
Výsledky dnešních úvodních zápasů 4. předkola Ligy mistrů: Dinamo Záhřeb - Rosenborg 2:0 (8. z penalty Petković, 28. Oršić), Olympiakos - Krasnodar 4:0 (30. Guerrero, 78. a 85. Ranđelović, 89. Podence), Young Boys - Crvena Zvezda 2:2 (7. Assalé, 76. z penalty Hoarau - 18. Degenek, 46. García).
21.08. Krasnodar brzy přišel o Cabellu
Rémy Cabella musel předčasně opustit úvodní zápas 4. předkola Ligy mistrů na půdě Olympiakosu Pireus. Záložník Krasnodaru si přivodil zranění kolena a ze hřiště odešel již po 20. minutách. (lequipe.fr)
20.08. Kolář: Měl jsem toho hráče nastudovaného
Slavia vyhrála v Kluži a pod triumf 1:0 se výraznou měrou podepsal Ondřej Kolář. Brankář sešívaných udržel čisté konto, ve druhém poločase navíc zneškodnil pokutový kop. "Dneska jsem šel do zápasu s tím, že chci klukům co nejvíce pomoct, a povedlo se mi to. Chytil jsem první penaltu, jsem za to hrozně rád. Měl jsem toho hráče nastudovaného, věděl jsem, že čeká do poslední chvíle. Ustál jsem to a naštěstí jsem to chytil. Je možné, že to bude klíčový moment," řekl Kolář. (ČTK)
20.08. Masopust: Udělali jsme dobrý krok dopředu
Slavia dnes vyhrála v Kluži a udělala důležitý krok na cestě do základní skupiny Ligy mistrů. Autorem jediné branky zápasu se ve 28. minutě stal Lukáš Masopust. "Udělali jsme dobrý krok dopředu, teď to ještě musíme zvládnout příští týden. Důležité je, že jsme dali gól na hřišti soupeře a nedostali jsme. Uvidíme, jak se nám povede odveta. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, my jsme udělali chyby, dostali jsme se tím pod tlak, z kterého jsme se těžko dostávali. Sami jsme jim pomohli," hodnotil utkání Masopust. (ČTK)
20.08. Slavia si z Rumunska veze výhru 1:0
Výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).
20.08. Slavia vede v Rumunsku 1:0
Poločasový výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).
20.08. Slavia se Stanciem či Olayinkou
Základní sestava Slavie pro zápas na půdě CFR Kluž: Kolář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil - Souček, Traoré - Masopust, Stanciu, Olayinka - Van Buren. (ČTK)
19.08. Ajax se Ziyechem, ale bez Promese
V nominaci Ajaxu na první zápas playoff Ligy mistrů na půdě APOELu Nikósie není Quincy Promes, ofenzivní fotbalista nestihl doléčit zranění kotníku, které utrpěl v souboji s Venlem. Fit naopak je Hakim Ziyech. (vi.nl)
14.08. Dynamo Kyjev propustilo Chackeviče
Aljaksandr Chackevič už není koučem Dynama Kyjev. Ukrajinský klub vypadl ve třetím předkole Ligy mistrů s Clubem Bruggy a vedení následně trenéra odvolalo. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.08.
CFR Cluj - Slavia Praha
0:1
20.08.
APOEL Nikósie - AFC Ajax
0:0
20.08.
LASK Linz - Club Bruggy
0:1
21.08.
Dinamo Záhřeb - Rosenborg BK
2:0
21.08.
BSC Young Boys - FK Crvena Zvezda
2:2
21.08.
Olympiakos Pireus - FK Krasnodar
4:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
27.08.21:00
Rosenborg BK - Dinamo Záhřeb
info
27.08.21:00
FK Crvena Zvezda - BSC Young Boys
info
27.08.21:00
FK Krasnodar - Olympiakos Pireus
info
28.08.21:00
Slavia Praha - CFR Cluj
info
28.08.21:00
AFC Ajax - APOEL Nikósie
info
28.08.21:00
Club Bruggy - LASK Linz
info
Všechny zápasy
Anketa
Podívá se Slavia do základní skupiny Ligy mistrů?
Hlasovat