25.10.2012 19:00 CET
1 : 1
(0:1)

Panathinaikos se rozešel s Laziem smírně a zůstává poslední

Na vlas stejný výsledek jako proti Tottenhamu si domácí fotbalisté zopakovali i proti římskému Laziu a po třech utkáních zůstávají s pouhými dvěma doby na chvostu skupiny J. Italové si naopak i díky remíze Mariboru s Kohouty hýčkají první pozici.

Pořádně horko bylo v Aténách ještě před startem samotného utkání, kdy se potkaly skupiny obou táborů, a vyjma tří zraněných fanoušků byli další čtyři zadrženi policií. Co se týká samotného utkání, tak i tady si hosté počínali obzvláště aktivně, Candreva však po pár minutách ztroskotal na skvělém zákroku Karnezise! Dias pak hlavičkoval nad branku a Candreva svou další ránu nasměroval do břevna řecké branky!

Hosté se však ve 25. minutě přeci jenom dočkali: Karnezis v tísni odehrál balón, který se mu záhy snažil vrátit Seitaridis, avšak strážce domácí branky se ještě nestačil vrátit na výchozí postavení a malér byl na světě - 0:1. Inkasovaná branka spící Panathinaikos konečně trochu probrala, ale výraznější možnost si domácí přesto vypracovat nedokázali. Své naděje tak domácí upínali ke druhé půli.

Zpočátku se však drželi kormidla Římané. Ledesma rozehrál volný přímý kop na hlavu střídajícího Zárateho, ten však nemířil přesně, stejně jako o pár minut později na druhém břehu Fornaroli. Při chuti byl vyjma Candrevy také Hernanes, ani jeho další rána z dálky však na Karnezise nestačila a Christodoulopoulos poté střílel nepřesně. Řekové postupem času poslali do hry dalšího útočníka, Toché však na Bizzarriho vzápětí také recept nenašel! Španěl se však nakonec přece jen dočkal a v poslední minutě řádné hrací doby po rohu srovnal na 1:1.

Autor: Jiří Vojík / soccernet.com