Premier League - souhrn dohrávek a předehrávek tohoto týdne

Manchester United ve Wolverhamptonu rychle vedl, o náskok ovšem přišel a nakonec nováčkovi podlehl 1:2. Výsledek je o to nepříjemnější, že nezaváhali další konkurenti v boji o Ligu mistrů - tři body mají Chelsea a Tottenham. Manchester City zdolal Cardiff a poskočil do čela tabulky...
03.04. | Komentáře a souhrny | 353 komentářů

Koubek si zahraje finále poháru. Rennes nečekaně vyřadilo Lyon

Minulý pátek se oba týmy střetly v lize a Lyon svého soupeře na jeho půdě skolil. Rennes se každopádně nyní dočkalo rychlé odvety. Už potřetí v řadě během uplynulých dvou sezón vyhrálo v Parc Olympique Lyonnais, a raduje se tak z finále Coupe de France. V něm narazí buď na PSG, nebo Nantes, jejichž semifinálový souboj se odehraje ve středu.
03.04. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Premier League - souhrn 32. kola

Liverpool zvládl těžké utkání s Tottenhamem a drží se na čele tabulky o dva body před Man City, který naplnil roli favorita proti Fulhamu. Manchester United si poradil s Watfordem, ale z nejlepší čtyřky ho následně odsunula výhra Arsenalu nad Newcastlem United. Chelsea otočila zápas na hřišti Cardiffu. Leicester si pojistil umístění v klidném středu pelotonu. Everton dvěma brankami z první půle vyhrál na půdě West Hamu...
01.04. | Komentáře a souhrny | 957 komentářů

Ligue 1 - souhrn 30. kola

Paris Saint-Germain těsným rozdílem vyhrálo v Toulouse a potvrdilo letošní dominanci. Průběžně druhé Lille otočilo utkání s Nantes, které vedlo již o dvě branky. Venku uspěl rovněž Lyon, naopak Marseille se rozešla s Angers remízou 2:2 a pustila před sebe Saint-Étienne, jenž v dohrávce zdolalo Nîmes. Po delší době zaváhalo rovněž Monaco, které si vylámalo zuby na Caen...
01.04. | Komentáře a souhrny | 23 komentářů

LaLiga - souhrn 29. kola

Real Madrid měl nečekané problémy s poslední Huescou, nakonec ale po výhře 3:2 zapsal tři body. Vedoucí Barcelona si poradila v derby s Espanyolem, zatímco Atlético Madrid rozstřílelo průběžně pátý Alavés. Neuspělo ani Getafe, které podlehlo Leganésu. Valencia zvládla souboj tabulkových konkurentů se Sevillou a na svého soupeře se bodově dotáhla...
31.03. | Komentáře a souhrny | 439 komentářů

Serie A - souhrn 29. kola

Lazio zvládlo nedělní šlágr s milánským Interem a vrátilo se do boje o Ligu mistrů. Biancocelesti se aktuálně posunuli před svého městského rivala AS Řím, jenž nestačil na Neapol. Vedoucí Juventus naplnil roli favorita proti Empoli. Něco takového se však nepovedlo AC Milán, který nejtěsnějším rozdílem podlehl Sampdorii, naopak další výhru zapsala Atalanta...
31.03. | Komentáře a souhrny | 89 komentářů

Bundesliga - souhrn 27. kola

Dortmund dvěma pozdními brankami porazil Wolfsburg a osamostatnil se na čele tabulky před Bayernem Mnichov, jenž remizoval 1:1 ve Freiburgu. Další zaváhání si připsal Gladbach, který podlehl Fortuně Düsseldorf, načež před sebe pustil Frankfurt. RB Lipsko si jasně poradilo s Herthou BSC, zatímco konečně vydolovalo tři body i Schalke...
31.03. | Komentáře a souhrny | 16 komentářů

FORTUNA:LIGA - souhrn 26. kola

Plzeň nakonec přece jen zdolala Bohemians 1905 a přiblížila se vedoucí Slavii na rozdíl sedmi bodů. Důvodem je skutečnost, že sešívaný celek pouze remizoval s Libercem. Sparta na jaře poprvé ztratila, když prohrála na půdě Mladé Boleslavi. Jablonec naplnil úlohu favorita a poradil si s Příbramí...
31.03. | Komentáře a souhrny | 543 komentářů

Eredivisie - souhrn 27. kola

Ajax ve šlágru kola porazil vedoucí PSV Eindhoven a za svým odvěkým rivalem aktuálně zaostává o dva body. Průběžně třetí Alkmaar těsným výsledkem zdolal Groningen a drží si tříbodový odstup na Feyenoord, jenž pro změnu nestačil na Utrecht. Polepšil si Heracles, neboť Vitesse pouze remizovalo s Den Haagem, proto se posunul na šestou pozici...
31.03. | Komentáře a souhrny | 19 komentářů

Fortuna liga - souhrn 2. kola nadstavbové části

Vedoucí Slovan Bratislava porazil Dunajskou Stredu a upevnil si pozici na čele. Průběžně druhá Žilina ztratila po remíze 1:1 s Ružomberokem. Ve skupině o titul se z vítězství radovaly Michalovce po výhře nad Seredí. Trenčín se ve skupině o udržení rozešel smírně s Nitrou, nečekaně prohrála Trnava se Zlatými Moravcemi. Senica remizovala s Podbrezovou...
31.03. | Komentáře a souhrny | 62 komentářů

Češi vedení neudrželi a slavné Brazílii podlehli 1:3

Čeští reprezentanti podlehli v přípravném utkání v Praze hvězdné Brazílii 1:3 a po pátečním nejvyšším debaklu v samostatné historii 0:5 od Anglie na úvod evropské kvalifikace prohráli i s druhým gigantem. Reprezentanty poslal v Edenu do vedení v 37. minutě prvním gólem v národním týmu David Pavelka, pětinásobní mistři světa ale po pauze otočili stav. V 49. minutě srovnal Roberto Firmino a v 83. a 90. minutě se dvakrát prosadil střídající Gabriel Jesus.
26.03. | Komentáře a souhrny | 1264 komentářů

Souhrn kvalifikace o postup na ME 2020 - úterý 26.3.

Švýcarsko ztratilo tříbrankové vedení nad Dánskem a nakonec si zapsalo jenom bod za remízu 3:3. Stejným výsledkem skončilo utkání mezi Norskem a Švédskem, kde třemi brankami otočili stav hosté, avšak v nastaveném čase o plný bodový zisk přišli. Itálie naplnila úlohu favorita proti Lichtenštejnsku, stejně jako Španělsko na Maltě. Oslabená Bosna a Hercegovina ztratila dvoubrankové vedení nad Řeckem...
26.03. | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Souhrn kvalifikace o postup na ME 2020 - pondělí 25.3.

Anglie nasázela po Česku pět gólů i v Černé Hoře, byť chvíli prohrávala. Jasné vítězství si připsala také Francie nad Islandem. Na poslední chvíli naopak zachraňovali vítězství Ukrajinci v Lucembursku. Cristiano Ronaldo musel vystřídat už v prvním poločase, a tak si Srbové mohli z Portugalska odvézt bod. Turci přehráli doma v Eskisehiru Moldavsko jasně 4:0 a nakonec jim nevadilo ani to, že neproměnili pokutový kop. Bulhaři remizovali nečekaně v Kosovu a Albánie přehrála Andorru.
25.03. | Komentáře a souhrny | 57 komentářů

Souhrn kvalifikace o postup na ME 2020 - neděle 24.3.

Německo v Nizozemsku prohospodařilo dvoubrankové vedení, přesto nakonec získalo cenné tři body. Rusko nemělo problémy v Kazachstánu, Slovensko naopak jede s prázdnou z Walesu. Belgie podle očekávání triumfovala na Kypru, Chorvatsko padlo v Maďarsku...
24.03. | Komentáře a souhrny | 141 komentářů

Souhrn kvalifikace o postup na ME 2020 - sobota 23.3.

Švýcarsko vstoupilo do kvalifikace o postup na ME 2020 vítězně, když si na úvod připsalo tři body za výhru v Gruzii. O branky se postarali Steven Zuber s Denisem Zakariou. Irsko se natrápilo na výhru nad Gibraltarem, Švédsko přetlačilo Rumunsko, Španělsko se nadřelo na výhru nad Norskem a tři body bere i Itálie...
23.03. | Komentáře a souhrny | 20 komentářů
22:15 Calabria laboruje se zraněným kolenem
Davide Calabria bude muset na podrobné vyšetření. Obránce AC Milán nedohrál pohárový zápas s Laziem, v závěru první půle si poranil koleno. (football-italia.net)
22:03 Milinković-Savić má zdravotní problémy
Sergej Milinković-Savić nedohrál dnešní pohárový zápas na půdě AC Milán, záložník Lazia měl problémy s kolenem a kotníkem a po patnácti minutách musel střídat. (football-italia.net)
21:57 Janov dojednal přestup Leragera
Lukas Lerager se stal kmenovým hráčem Janova. Ten si dánského záložníka vypůjčil v zimě na hostování z Bordeaux a nyní doladil podmínky trvalého přestupu, za ten zaplatí sedm milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
21:39 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Utrecht - Sittard 2:1 (4. a 68. Kerk - 44. Balić), Zwolle - Groningen 1:2, přerušeno a předčasně ukončeno kvůli nepříznivému počasí (47. Thy - 20. Sierhuis, 55. Gladon).
21:36 Hrubý: Rychlý gól nám pomohl
Baník Ostrava v semifinále MOL Cupu porazil 1:0 Bohemians 1905 a vystačil si jen s jednou brankou, tu dal ve 13 minutě Robert Hrubý. "Rychlý gól nám pomohl, trošku jsme se uvolnili, snažili jsme se kontrolovat hru, ale bylo to hrozně náročné. Jak fyzicky, tak psychicky, tak jsem rád, že jsme to zvládli. Byl tam odražený balon, nechtěl jsem nějak rozmýšlet, prostě jsem to napálil a dobře mi střela sedla. Byla tam teč, gólman nemohl zareagovat, šlo mu to do protipohybu. Trošku štěstí se taky konečně obrátilo k nám," hodnotil po zápase Hrubý. (ČTK)
21:28 Druhým finalistou MOL Cupu je Slavia
Výsledek druhého semifinále Českého poháru: Slavia - Sparta 3:0 (25. a 45+3. Souček, 51. Masopust). Slavia se ve finále střetne s Baníkem Ostrava.
21:23 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Atlético Madrid - Valencia 3:2 (9. Morata, 49. Griezmann, 81. Correa - 36. Gameiro, 77. Parejo z penalty).
21:05 Vaněk zařídil Ufě bod z Kazaně
Ufa dnes remizovala 1:1 v Kazani a jedinou její branku dal Ondřej Vaněk, pro českého záložníka se jednalo o letošní třetí trefu.
20:59 Arsenal minimálně dnes bez Aubameyanga
Pierre-Emerick Aubameyang má drobné zdravotní problémy a nenastoupil k dnešnímu zápasu na půdě Wolverhamptonu, útočník Arsenalu vedle toho může přijít rovněž o souboj s Leicesterem. (skysports.com)
20:44 José Sá asi bude pokračovat v Olympiakosu
José Sá letos hostuje z FC Porto v Olympiakosu Pireus a do Portugalska se zřejmě vracet nebude, přestože mu tam ještě na rok běží kontrakt. Řecký klub disponuje opcí na trvalý přestup a tu se chystá uplatnit. (abola.pt)