Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 5.94 - 2.70 - 1.90
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
09.02. Senegalci dostali peníze a vyznamenání
Odměnu ve výši 75 tisíc eur dostali reprezentanti Senegalu za vítězství na Africkém poháru národů. Každý z hráčů a členů realizačního týmu byl navíc oceněný Národním řádem lva, což je nejvyšší státní vyznamenání. (abola.pt)
07.02. Na africkém šampionátu byl nejlepší Mané
Hned dvě ceny si z Kamerunu odvezl Sadio Mané. Senegal vyhrál letošní ročník afrického šampionátu, útočník Liverpoolu byl navíc zvolen nejlepším hráčem celého turnaje. (sports.yahoo.com)
06.02. Senegal poprvé africkým šampionem
Výsledek finálového utkání Afrického poháru národů: Senegal - Egypt 0:0 po prodloužení, 4:2 na penalty.
Senegal třetí finálovou účast na APN proměnil v premiérový triumf.
06.02. Finále APN dospělo do prodloužení
Základní hrací doba ve finále Afrického poháru národů k rozuzlení nestačila. Sadio Mané zahodil v první půli pokutový kop, nakonec se gólu nedočkal ani jeho Senegal, ani soupeř z Egypta. Na řadě je třicetiminutové prodloužení a poté případně penalty.
06.02. Choupo-Moting pod Conceiçãem hrát nechce
Eric Choupo-Moting se nechal slyšet, že nebyl spokojen s herním vytížením na Africkém poháru národů a pod současným trenérem Tonim Conceiçãem už dále reprezentovat nemíní. Dvaatřicetiletý útočník Bayernu dostal šanci jen na 160 minut a od osmifinále si už nekopl vůbec. (africanfootball.com)
05.02. Kamerun na APN získal bronz
Výsledek dnešního zápasu o 3. místo na Africkém poháru národů po penaltách: Burkina Faso - Kamerun 3:4 (24. Yago, 43. vlastní Onana, 49. Dj. Ouattara - 72. Bahoken, 85. a 88. Aboubakar).
05.02. Zápas o bronz na APN rozhodnou penalty
Výsledek dnešního zápasu o 3. místo na Africkém poháru národů po 90 minutách: Burkina Faso - Kamerun 3:3 (24. Yago, 43. vlastní Onana, 49. Dj. Ouattara - 72. Bahoken, 85. a 88. Aboubakar).
05.02. Finále Afrického poháru odřídí Gomes
Vrchol letošního Afrického poháru národů na Stade d'Olembé v Yaoundé odpíská jihoafrický rozhodčí Victor Gomes. Pro 39letého půjde o čtvrtý zápas tohoto APN, předtím řídil i čtvrtfinále Senegalu s Rovníkovou Guineou. Ve zbývajících dvou utkáních nařídil pokutový kop. (africanfootball.com)
05.02. Egypťany potenciálně čeká tučná odměna
Egyptský národní tým dostal vpředvečer finále Afrického poháru národů pořádnou motivaci navíc. Mimo jiné ministr sportu Ashraf Sobhi souhlasil s vyčleněním 10 milionů egyptských liber (zhruba 555 tisíc eur), které by si v případě triumfu nad Senegalem celá reprezentace rozdělila. (kingfut.com)
03.02. Egypt zvládl rozstřel a je druhým finalistou
Výsledek druhého semifinále Afrického poháru: Kamerun - Egypt 0:0 po prodloužení, 1:3 na penalty. Egypt se v nedělním finále střetne se Senegalem.