CAF - Africký pohár národů 2021 - účastníci

Sierra Leone

 

Africký zápisník IV. aneb Who's not Ghana win?

První delší pauza v průběhu Afrického poháru národů se pomalu chýlí ke konci, a my jsme se ji rozhodli vyplnit ještě jedním zápisníkem. Ten už nebude obsahovat standardní power rankings, nýbrž vystaví konečná vysvědčení osmi týmům, které se nám už na turnaji nepředstaví...  
23.01. | Názory a komentáře | 176 komentářů
 

Africký pohár národů: 24 důvodů ke sledování všech účastníků (2/2)

Africký pohár národů už má za sebou první dva hrací dny, které nabídly neuvěřitelně naivní skluzy snad všech Burkiňanů i jednoho Etiopana, a poněkud neinspirativní výhry favoritů — nejlépe tím nejobyčejnějším výsledkem 1:0. Co nás čeká v rámci zbývajících tří grup účastníků 33. ročníku Afconu, na to si posvítíme na příštích několika řádcích...  
11.01. | Názory a komentáře | 186 komentářů
22.01. Fanoušci zničili dům Kamary
Kei Kamara předevčírem proti Rovníkové Guineji neproměnil klíčovou penaltu, díky níž potenciálně Sierra Leone mohla postoupit do osmifinále, a naštvaní fanoušci si záhy zchladili žáhu na útočníkově domě v hlavním městě Freetown, kde musela zasahovat policie. (Luni Sport)
16.06.2021 Sierra Leone se vrací na APN
Sierra Leone si poprvé od roku 1996 zahraje na africkém šampionátu. Ve dvakrát odloženém zápase včera porazila Benin 1:0, jedinou branku dal z pokutového kopu zkušený a aktuálně nezaměstnaný útočník Kei Kamara. (sports.yahoo.com)
31.03.2021 Sierra Leone - Benin přeloženo na červen
V červnu se odehraje utkání kvalifikace na africký šampionát Sierra Leone - Benin, přesný termín zatím nebyl stanoven. Hrát se původně mělo včera, v hostujícím týmu ovšem bylo několik hráčů s neprůkaznými testy na covid-19. Právě z této dvojice vzejde poslední účastník turnaje, Beninu bude stačit remíza, či prohra o jednu branku za předpokladu, že se střelecky prosadí i jeho hráči. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
20.01.Sierra Leone - Rov. Guinea0:1
Další zápas
nenalezen žádný zápas
Tabulka - skupina E
 TýmZB
1.Pobřeží slonoviny37
2.Rovníková Guinea36
3.Sierra Leone32
4.Alžírsko31
Střelci
 HráčGóly
1.Alhaji Kamara1
 Musa Noah Kamara1
Statistiky týmu