CAF - Africký pohár národů 2021 - účastníci

Gambie

 

Africký zápisník V. aneb Sliby Chibi

Druhá delší pauza letošního Afconu se pomalu chýlí ke konci a jejím závěrem nemůže chybět dalších dvanáct turnajových vysvědčení pro ty, kdo už nejsou s námi. Nakolik plusový či mínusový celkový dojem zanechal tucet týmů, kterým nesedly úvodní vyřazovací boje, vedený našimi průběžně největšími favority na zlato z Maroka a Nigérie, kteří prvotní příslib ani zdaleka nenaplnili?  
02.02. | Názory a komentáře | 112 komentářů
 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto v duchu dlouhé tradice opět zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
28.01. | Tipy a analýzy | 108 komentářů
 

Africký pohár národů: 24 důvodů ke sledování všech účastníků (2/2)

Africký pohár národů už má za sebou první dva hrací dny, které nabídly neuvěřitelně naivní skluzy snad všech Burkiňanů i jednoho Etiopana, a poněkud neinspirativní výhry favoritů — nejlépe tím nejobyčejnějším výsledkem 1:0. Co nás čeká v rámci zbývajících tří grup účastníků 33. ročníku Afconu, na to si posvítíme na příštích několika řádcích...  
11.01. | Názory a komentáře | 186 komentářů
12.01. Mauritánie - Gambie se zpožděním
Druhé dnešní utkání Afrického poháru národů mezi Mauritánií a Gambií se se svým výkopem opozdilo o 45 minut, na vině je kontroverzní koncovka předešlého duelu Tunisko - Mali, kdy byl zápas dvakrát rozhodčím předčasně ukončen a podruhé již Tunisko odmítlo přijít zpátky na hřiště zápas dohrát. (BeIn)
04.01. Gambie nemůže nahradit nakažené hráče
Gambii čeká africký šampionát a před ním má velké problémy s covidem-19. Pozitivní test mělo více hráčů z nominace a vedení svazu je chtělo nahradit zdravými fotbalisty, konfederace ovšem žádost zamítla. "Bylo nám sděleno, že v kádru máme 28 hráčů a s těmi si musíme vystačit," řekl trenér Tom Saintfiet. (lequipe.fr)
01.01. Gambie zrušila přátelské zápasy
Hodně skromná bude příprava Gambie na africký šampionát. Několik hráčů mělo pozitivní testy na covid-19 a svaz zrušil přátelské zápasy proti Alžírsku a Sýrii. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
29.01.Gambie - Kamerun0:2
Další zápas
nenalezen žádný zápas
Střelci
 HráčGóly
1.Ablie Jallow2
 Musa Barrow2
Statistiky týmu