CAF - Africký pohár národů 2021 - účastníci

Komory

 

Africký zápisník V. aneb Sliby Chibi

Druhá delší pauza letošního Afconu se pomalu chýlí ke konci a jejím závěrem nemůže chybět dalších dvanáct turnajových vysvědčení pro ty, kdo už nejsou s námi. Nakolik plusový či mínusový celkový dojem zanechal tucet týmů, kterým nesedly úvodní vyřazovací boje, vedený našimi průběžně největšími favority na zlato z Maroka a Nigérie, kteří prvotní příslib ani zdaleka nenaplnili?  
02.02. | Názory a komentáře | 112 komentářů
 

Za Komory v osmifinále Afrického poháru proti Kamerunu chytá obránce

Za Komory v dnešním osmifinále afrického Poháru národů proti domácímu Kamerunu chytá obránce Chaker Alhadhur. Dva brankáři ostrovní reprezentace chybí kvůli pozitivnímu testu na covid-19 z minulého týdne a jednoho nepustilo do hry zranění.  
24.01. | Aktuality | 50 komentářů
 

Komory před osmifinále APN nemají brankáře

Komory se před osmifinálovou fází afrického šampionátu ocitly bez brankáře. Dva gólmany vyřadil ze zápasu proti domácímu Kamerunu pozitivní test na koronavirus, zbývajícího zranění. Ostrovní celek z Indického oceánu tak bude čelit favoritovi citelně oslabený, mimo jiné i o nemocného trenéra.  
23.01. | Aktuality | 30 komentářů
 

Africký pohár národů: 24 důvodů ke sledování všech účastníků (1/2)

Africký pohár národů se po netradiční porci dvou a půl roku opět hlásí o slovo se svým již 33. ročníkem. Přesně po 50 letech se sraz kontinentální smetánky uskuteční na kamerunské půdě, a přesně 10 let od prvního uceleného zpravodajství o tomto kouzelném turnaji na Afcon nezanevřel ani EuroFotbal...  
09.01. | Názory a komentáře | 319 komentářů
24.01. Komory mají jednoho brankáře
Oddechnout si mohou Komory, pro osmifinále afrického šampionátu proti Kamerunu jim bude k dispozici jeden brankář. Zranění vyřadilo jedničku mezi gólmany Salima Ben Boinu, koronavirus měli Moyadh Ousseini i Ali Ahamada, posledně jmenovaný ale nyní měl negativní test a může opustit karanténu. (bbc.com)
23.01. Komory jsou na APN bez brankáře
Problémy s brankáři musí před osmifinále Afrického poháru národů s Kamerunem řešit Komory. Zatímco Salim Ben Boina se v předchozím zápase s Ghanou (3:2) zranil, jeho náhradníci Ali Ahamada a Moyadh Ousseni se nakazili koronavirem. (transfermarkt.de)
22.01. Komory bez 12 členů výpravy
Historická kvalifikace Komor do vyřazovacích bojů Afrického poháru národů pořádně hořkne. Dnes vyšlo najevo, že do karantény musí hned 12 členů ostrovní výpravy včetně trenéra Amira Abdoua a dvou brankářů, Moyadha Ousseiniho a Aliho Ahamady. (RMC Sports)
Další expres zprávy
Poslední zápas
24.01.Kamerun - Komory2:1
Další zápas
nenalezen žádný zápas
Střelci
 HráčGóly
1.Ahmed Mogni2
2.Mohamed M'Changama1
 Ben1
Statistiky týmu