CAF - Africký pohár národů 2021 - účastníci

Tunisko

 

Africký zápisník V. aneb Sliby Chibi

Druhá delší pauza letošního Afconu se pomalu chýlí ke konci a jejím závěrem nemůže chybět dalších dvanáct turnajových vysvědčení pro ty, kdo už nejsou s námi. Nakolik plusový či mínusový celkový dojem zanechal tucet týmů, kterým nesedly úvodní vyřazovací boje, vedený našimi průběžně největšími favority na zlato z Maroka a Nigérie, kteří prvotní příslib ani zdaleka nenaplnili?  
02.02. | Názory a komentáře | 112 komentářů
 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto v duchu dlouhé tradice opět zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
28.01. | Tipy a analýzy | 108 komentářů
 

Africký pohár národů: 24 důvodů ke sledování všech účastníků (2/2)

Africký pohár národů už má za sebou první dva hrací dny, které nabídly neuvěřitelně naivní skluzy snad všech Burkiňanů i jednoho Etiopana, a poněkud neinspirativní výhry favoritů — nejlépe tím nejobyčejnějším výsledkem 1:0. Co nás čeká v rámci zbývajících tří grup účastníků 33. ročníku Afconu, na to si posvítíme na příštích několika řádcích...  
11.01. | Názory a komentáře | 186 komentářů
21.01. Tunisko postrádá trenéra
Tunisko začalo s přípravou na osmifinále afrického šampionátu proti Nigérii a reprezentace řeší jednu nepříjemnost. Musí se obejít bez trenéra, Mondher Kebaier měl podle tisku pozitivní test na covid-19 a musel do karantény. (lequipe.fr)
14.01. Tunisko má šest nakažených hráčů
Tuniskou reprezentaci nadále trápí koronavirus a před zápasem s Mauritánií přišla hned o šest hráčů - pozitivní test na covid-19 měli Mohamed Drager, Naïm Sliti, Issam Jebali, Oussama Haddadi, Yoann Touzghar a Dylan Bronn. (lequipe.fr)
12.01. Mauritánie - Gambie se zpožděním
Druhé dnešní utkání Afrického poháru národů mezi Mauritánií a Gambií se se svým výkopem opozdilo o 45 minut, na vině je kontroverzní koncovka předešlého duelu Tunisko - Mali, kdy byl zápas dvakrát rozhodčím předčasně ukončen a podruhé již Tunisko odmítlo přijít zpátky na hřiště zápas dohrát. (BeIn)
06.01. Tunisko začne APN bez Mejbriho
Hannibal Mejbri je dalším tuniským reprezentantem s pozitivním testem na covid-19, mladý ofenzivní záložník tak přijde o začátek afrického šampionátu. (lequipe.fr)
04.01. Tunisko má druhého nakaženého hráče
Seifeddine Jaziri je druhým tuniským reprezentantem s pozitivním testem na covid-19, vedle útočníka je v karanténě i Youssef Msakni. (lequipe.fr)
04.01. Msakni byl pozitivně testován na covid-19
Youssef Msakni by mohl přijít o blížící se africký šampionát, tuniský záložník měl pozitivní test na covid-19 a musel do izolace. (lequipe.fr)
17.11.2020 Na APN postupují i Mali a Tunisko
Mali a Tunisko jsou dalšími zeměmi, které se kvalifikovaly na další ročník afrického šampionátu, turnaj zkraje roku 2022 uspořádá Kamerun. Vedle těchto zemí si na akci zahrají i Senegal a Alžírsko. (sports.yahoo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápas
29.01.Burkina Faso - Tunisko1:0
Další zápas
nenalezen žádný zápas