Ale měli vyhrát, tohle jsou dnes 2 ztracený body.
#
No s těma penaltama a proti 10 měli no, tohle je bude mrzet.
14.09.2021 20:45
#
Jako tohle je postup stát může. Já rozhodně nečekal že během zápasu budou mít v rukách takové trumfy.
GrimeBaller98
15.09.2021 10:13
#
Hodne dobry pred zapasem bych tenhle vysledek netipoval ani nahodou
15.09.2021 12:18
#
Já si dokonce pohrával s myšlenkou že Salzburg vyhraje ale nakonec jsem to mírnil Ačkoli po průběhu zápasu k tomu měli zatraceně blízko
#
Salzburk so samymi mladymi fikami az na Ulmera.
#
Bolo by to krasne, ale sme v biednej pozicii.
Messiáš
14.09.2021 19:30
#
Jestli krouzime kolem Olma, za ktereho se toci castky jako 60-70 mega, tak musime mit zdroje na Adeyemiho. Kazdopadne v Redbullu se da brat nejen on, Sesko, Sucic, Kjaergaard jsou velmi zajimavi prospekti
blaugrana
14.09.2021 19:33
#
Tak ako financie by mozno boli, ale plat mu taky ako city, united, psg a pod. nedame
#
Existuje nějakej méně disciplinovanej tým než Sevilla? 3 pentle za poločas ale no tak Salzburg blbci že dali jen jednu ale vyrobit 3 pecky za poločas to už je umění.
#
Tak Sevilla 1/1, Salzburg 1/3 asi hoši ze Solnohradu ví co mají trénovat 4 pecky za poločas je ale solidní
#
Ta prvni byla pochybna v tom, kde se zakrok udal. Ale nejspis se bralo v potaz, ze Diego Carlos mel nohu na care pri faulu ("cara hraje") a VAR prehodnotil primak na penaltu. Ostatni byly jasne a casto i naprosto absurdni zakroky
#
Salzburg prumerny vek 21,7. Bez Ulmera 20,4. Je v LM mladsi muzstvo?
Ofenziva > Defenziva
15.09.2021 07:49
#
Skupina jako z EL, zápletka jako z nižších soutěží V sestřihu utkání na Premier Sport ukazovali jednu penaltu za druhou, ale to nejdůležitější (co k tomu vedlo), to né
25.09. Beşiktaş bude postrádat Pjaniće
Hodně nepovedený zápas včera sehrál Beşiktaş, který podlehl na půdě Altaye (1:2) a navíc přišel o Miralema Pjaniće - bosenský záložník se během prvního poločasu zranil a podle všeho přijde minimálně o utkání Ligy mistrů proti Ajaxu. (vi.nl)
24.09. Piątkowski má zlomený kotník
Salzburgu bude hodně dlouho chybět Kamil Piątkowski. Obránce rakouského klubu si zlomil kotník, na marodce si pobude několik měsíců. (lequipe.fr)
24.09. Olmo si natrhl stehenní sval
Lipsku se nepovedl start do nové sezony a v nejbližších zápasech mu navíc bude chybět Dani Olmo, ofenzivně laděný fotbalista německého klubu si poranil stehenní sval a podrobné vyšetření odhalilo trhlinku. (kicker.de)
23.09. Dortmund pozval zdravotníky
Borussia Dortmund pozvala na příští utkání Ligy mistrů se Sportingem zdravotníky, kteří bojovali proti koronaviru. "Chceme jim vyjádřit díky za to, co udělali pro celou společnost," řekl obchodní ředitel Borussie Hans-Joachim Watzke. (sport.aktuality.sk)
23.09. Beşiktaş přišel o dva hráče
V sestavě Beşiktaşe se jen tak neobjeví křídelník Rachid Ghezzal a obránce Welinton, oba si přivodili svalová zranění a čekají je několikatýdenní pauzy. (vi.nl)
20.09. Carvajal prý bude chybět zhruba měsíc
Daniel Carvajal si včera přivodil svalové zranění a čeká ho delší pauza, obránce Realu Madrid má být mimo hru zhruba měsíc. (marca.com)
19.09. Mbappé nechybí v nominaci PSG
Paris Saint-Germain ve večerním šlágru s Lyonem bude k dispozici i Kylian Mbappé. Francouzský útočník je fit po drobném zraněné nohy, které si odnesl ze zápasu Ligy mistrů v Bruggách (1:1). (lequipe.fr)
17.09. Aké přišel krátce po gólu v LM o otce
Nizozemský obránce Manchesteru City Nathan Aké přišel krátce po své první brance v Lize mistrů o otce. "Poslední týdny pro mě byly ty nejtěžší v životě. Můj otec byl velmi nemocný a už nebyla možná další léčba. Dal jsem svůj první gól v Lize mistrů a za několik minut otec ve společnosti matky a bratra skonal. Asi to tak mělo být. Když mě viděl hrát byl na mě vždycky moc pyšný," svěřil se Aké, který brankou přispěl k vítězství nad Lipskem 6:3. (bbc.co.uk)
16.09. Pjatov znovu neudržel čisté konto
Andrij Pjatov včera inkasoval ve 27. zápase Ligy mistrů v řadě, jeho Šachtar Doněck prohrál 0:2 na půdě Šeriffu Tiraspol. Ukrajinský gólman se přibližuje neslavnému rekordu milionářské soutěže, ten drží Igor Akinfejev z CSKA Moskva (39). (sport-express.ru)
16.09. Gonçalo Inácio má zraněný kotník
Sporting včera schytal debakl od Ajaxu (1:5) a navíc přišel o jednoho hráče. Mimo hru je Gonçalo Inácio, obránce utrpěl zranění kotníku a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (abola.pt)