UEFA - Liga mistrů 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina A

15.09.202121:00
Manchester City (ENG) - RB Lipsko (GER)
6:3
15.09.202121:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.09.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester City (ENG)
2:0
28.09.202121:00
RB Lipsko (GER) - Club Bruggy (BEL)
1:2
19.10.202118:45
Club Bruggy (BEL) - Manchester City (ENG)
1:5
19.10.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - RB Lipsko (GER)
3:2
03.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Club Bruggy (BEL)
4:1
03.11.202121:00
RB Lipsko (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:2
24.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:1
24.11.202121:00
Club Bruggy (BEL) - RB Lipsko (GER)
0:5
07.12.202118:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
info
07.12.202118:45
RB Lipsko (GER) - Manchester City (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)540117:812
2.Paris Saint-Germain (FRA)52219:78
3.RB Lipsko (GER)511313:134
4.Club Bruggy (BEL)51135:164
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)330012:59
2.Paris Saint-Germain (FRA)22005:26
3.RB Lipsko (GER)20113:41
4.Club Bruggy (BEL)30122:111
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)21015:33
2.RB Lipsko (GER)310210:93
3.Club Bruggy (BEL)21013:53
4.Paris Saint-Germain (FRA)30214:52

základní skupiny - skupina B

15.09.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - FC Porto (POR)
0:0
15.09.202121:00
Liverpool FC (ENG) - AC Milán (ITA)
3:2
28.09.202121:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:5
28.09.202121:00
AC Milán (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
19.10.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
2:3
19.10.202121:00
FC Porto (POR) - AC Milán (ITA)
1:0
03.11.202118:45
AC Milán (ITA) - FC Porto (POR)
1:1
03.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
24.11.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - AC Milán (ITA)
0:1
24.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
2:0
07.12.202121:00
AC Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
info
07.12.202121:00
FC Porto (POR) - Atlético Madrid (ESP)
info
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)550015:515
2.FC Porto (POR)51223:85
3.AC Milán (ITA)51135:74
4.Atlético Madrid (ESP)51134:74
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33007:29
2.FC Porto (POR)21012:53
3.AC Milán (ITA)20112:31
4.Atlético Madrid (ESP)30122:41
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)22008:36
2.AC Milán (ITA)31023:43
3.Atlético Madrid (ESP)21012:33
4.FC Porto (POR)30211:32

základní skupiny - skupina C

15.09.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Borussia Dortmund (GER)
1:2
15.09.202121:00
Sporting CP (POR) - AFC Ajax (NED)
1:5
28.09.202118:45
AFC Ajax (NED) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
28.09.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Sporting CP (POR)
1:0
19.10.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Sporting CP (POR)
1:4
19.10.202121:00
AFC Ajax (NED) - Borussia Dortmund (GER)
4:0
03.11.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - AFC Ajax (NED)
1:3
03.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
4:0
24.11.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - AFC Ajax (NED)
1:2
24.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
07.12.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
info
07.12.202121:00
AFC Ajax (NED) - Sporting CP (POR)
info
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)550016:315
2.Sporting CP (POR)530212:89
3.Borussia Dortmund (GER)52035:116
4.Beşiktaş JK (TUR)50053:140
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)22006:06
2.Sporting CP (POR)32018:66
3.Borussia Dortmund (GER)21012:33
4.Beşiktaş JK (TUR)30033:80
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)330010:39
2.Sporting CP (POR)21014:23
3.Borussia Dortmund (GER)31023:83
4.Beşiktaş JK (TUR)20020:60

základní skupiny - skupina D

15.09.202118:45
Sheriff Tiraspol (MDA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
15.09.202121:00
Inter Milán (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:1
28.09.202118:45
Šachtar Doněck (UKR) - Inter Milán (ITA)
0:0
28.09.202121:00
Real Madrid (ESP) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
19.10.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Real Madrid (ESP)
0:5
19.10.202121:00
Inter Milán (ITA) - Sheriff Tiraspol (MDA)
3:1
03.11.202118:45
Real Madrid (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
03.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Inter Milán (ITA)
1:3
24.11.202118:45
Inter Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
24.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Real Madrid (ESP)
0:3
07.12.202121:00
Real Madrid (ESP) - Inter Milán (ITA)
info
07.12.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
info
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)540112:312
2.Inter Milán (ITA)53118:310
3.Sheriff Tiraspol (MDA)52036:106
4.Šachtar Doněck (UKR)50141:111
 TýmZVRPSB
1.Inter Milán (ITA)32015:26
2.Real Madrid (ESP)21013:33
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31023:63
4.Šachtar Doněck (UKR)20110:51
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)33009:09
2.Inter Milán (ITA)21103:14
3.Sheriff Tiraspol (MDA)21013:43
4.Šachtar Doněck (UKR)30031:60

základní skupiny - skupina E

14.09.202121:00
FC Barcelona (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
14.09.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SL Benfica (POR)
0:0
29.09.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - Dynamo Kyjev (UKR)
5:0
29.09.202121:00
SL Benfica (POR) - FC Barcelona (ESP)
3:0
20.10.202118:45
FC Barcelona (ESP) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
20.10.202121:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:4
02.11.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:2
02.11.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Barcelona (ESP)
0:1
23.11.202118:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
23.11.202121:00
FC Barcelona (ESP) - SL Benfica (POR)
0:0
08.12.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - FC Barcelona (ESP)
info
08.12.202121:00
SL Benfica (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
info
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)550019:315
2.FC Barcelona (ESP)52122:67
3.SL Benfica (POR)51225:95
4.Dynamo Kyjev (UKR)50141:91
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)220010:26
2.FC Barcelona (ESP)31111:34
3.SL Benfica (POR)21013:43
4.Dynamo Kyjev (UKR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33009:19
2.FC Barcelona (ESP)21011:33
3.SL Benfica (POR)30212:52
4.Dynamo Kyjev (UKR)20020:60

základní skupiny - skupina F

14.09.202118:45
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
2:1
14.09.202121:00
Villarreal CF (ESP) - Atalanta Bergamo (ITA)
2:2
29.09.202118:45
Atalanta Bergamo (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
29.09.202121:00
Manchester United (ENG) - Villarreal CF (ESP)
2:1
20.10.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:4
20.10.202121:00
Manchester United (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:2
02.11.202121:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester United (ENG)
2:2
02.11.202121:00
Villarreal CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
2:0
23.11.202118:45
Villarreal CF (ESP) - Manchester United (ENG)
0:2
23.11.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:3
08.12.202121:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
info
08.12.202121:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Villarreal CF (ESP)
info
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)531110:710
2.Villarreal CF (ESP)52129:77
3.Atalanta Bergamo (ITA)513110:106
4.BSC Young Boys (SUI)51136:114
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)22005:36
2.Atalanta Bergamo (ITA)21103:24
3.Villarreal CF (ESP)31114:44
4.BSC Young Boys (SUI)31116:84
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)31115:44
2.Villarreal CF (ESP)21015:33
3.Atalanta Bergamo (ITA)30217:82
4.BSC Young Boys (SUI)20020:30

základní skupiny - skupina G

14.09.202118:45
Sevilla FC (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
14.09.202121:00
Lille OSC (FRA) - VfL Wolfsburg (GER)
0:0
29.09.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Lille OSC (FRA)
2:1
29.09.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Sevilla FC (ESP)
1:1
20.10.202118:45
Red Bull Salzburg (AUT) - VfL Wolfsburg (GER)
3:1
20.10.202121:00
Lille OSC (FRA) - Sevilla FC (ESP)
0:0
02.11.202118:45
VfL Wolfsburg (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:1
02.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - Lille OSC (FRA)
1:2
23.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - VfL Wolfsburg (GER)
2:0
23.11.202121:00
Lille OSC (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:0
08.12.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Sevilla FC (ESP)
info
08.12.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Lille OSC (FRA)
info
 TýmZVRPSB
1.Lille OSC (FRA)52214:38
2.Red Bull Salzburg (AUT)52127:67
3.Sevilla FC (ESP)51315:46
4.VfL Wolfsburg (GER)51224:75
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)22005:26
2.Lille OSC (FRA)31201:05
3.Sevilla FC (ESP)31114:34
4.VfL Wolfsburg (GER)21103:24
 TýmZVRPSB
1.Lille OSC (FRA)21013:33
2.Sevilla FC (ESP)20201:12
3.Red Bull Salzburg (AUT)30122:41
4.VfL Wolfsburg (GER)30121:51

základní skupiny - skupina H

14.09.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
14.09.202121:00
Malmö FF (SWE) - Juventus FC (ITA)
0:3
29.09.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Malmö FF (SWE)
4:0
29.09.202121:00
Juventus FC (ITA) - Chelsea FC (ENG)
1:0
20.10.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Malmö FF (SWE)
4:0
20.10.202121:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Juventus FC (ITA)
0:1
02.11.202118:45
Malmö FF (SWE) - Chelsea FC (ENG)
0:1
02.11.202121:00
Juventus FC (ITA) - Zenit Petrohrad (RUS)
4:2
23.11.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Juventus FC (ITA)
4:0
23.11.202121:00
Malmö FF (SWE) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
08.12.202118:45
Juventus FC (ITA) - Malmö FF (SWE)
info
08.12.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Chelsea FC (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)540110:112
2.Juventus FC (ITA)54019:612
3.Zenit Petrohrad (RUS)51137:74
4.Malmö FF (SWE)50141:131
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)33009:09
2.Juventus FC (ITA)22005:26
3.Zenit Petrohrad (RUS)21014:13
4.Malmö FF (SWE)30121:51
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32014:46
2.Chelsea FC (ENG)21011:13
3.Zenit Petrohrad (RUS)30123:61
4.Malmö FF (SWE)20020:80
17:56 Coates měl pozitivní test na covid-19
Sebastián Coates musel do izolace. Obránce lisabonského Sportingu měl pozitivní test na covid-19 a přijde o nejbližší utkání portugalského mistra. (vi.nl)
17:27 Manchester United bude hrát doma
Manchester United bude na závěr skupiny Ligy mistrů hostit Young Boys a duel se odehraje na Old Trafford, zavrženo bylo přeložení na neutrální půdu. O této možnosti se uvažovalo kvůli karanténním opatřením, hráči švýcarského klubu by původně museli po návratu domů nastoupit desetidenní karanténu, úřady jim ale nakonec daly výjimku. (bbc.com)
13:58 Roberto jde na operaci se stehenním svalem
Sergi Roberto si koncem října poranil stehenní sval a bude muset na operaci. Barcelona zatím neoznámila, jak dlouho bude její záložník mimo hru. (kicker.de)
30.11. Bayern bude hrát bez diváků
Bavorský ministerský předseda Markus Söder s ohledem na novou vlnu koronaviru uvedl, že Bayern Mnichov odehraje zbývající tři podzimní domácí zápasy bez diváků. Jedná se o ligová utkání proti Mainzu a Wolfsburgu, zároveň také o poslední skupinový duel Ligy mistrů s Barcelonou. (vi.nl)
30.11. Atalanta do konce roku bez Gosense?
Robin Gosens se ještě nevrátí do sestavy Atalanty Bergamo. Německý obránce sice vyléčil zranění stehenního svalu, na tréninku si však potíže obnovil. (football-italia.net)
29.11. Manchester United by mohl hrát na neutrální půdě
Manchester United by mohl poslední zápas v základní skupině Ligy mistrů proti Young Boys Bern hrát mimo svůj stadion Old Trafford. Důvodem jsou opatření o karanténě, která by hrozila hráčům švýcarského celku po návratu z Británie kvůli šíření nové varianty koronaviru Omikron. (thesun.co.uk)
29.11. Neymar může přijít o zbytek roku
Z kategorie delších může být pauza, kterou před sebou má Neymar. Útočník PSG si ze včerejšího utkání v Saint-Étienne odnesl zraněný kotník, podle nejčernějších prognóz bude mimo hru šest týdnů. (getfootballnewsfrance.com)
26.11. Kricjuk laboruje se zraněným kolenem
Až ve druhé polovině sezony se mezi tyče Zenitu Petrohrad znovu postaví Stanislav Kricjuk. Ruský brankář před sebou má dlouhou pauzu, poranil si koleno, absolvoval operaci a chybět bude dva až tři měsíce. (sport-express.ru)
26.11. AC Milán nejméně 10 dnů bez Girouda
Olivier Giroud minimálně na deset dnů vypadne ze sestavy AC Milán. Zkušený útočník laboruje se stehenním svalem a posléze bude jeho zdravotní stav opět vyhodnocený. (football-italia.net)
26.11. Herrerovi hrozí měsíční pauza
Ander Herrera netrpělivě čeká na výsledky podrobného vyšetření. Záložník PSG si ze souboje s Manchesterem City odnesl zraněný stehenní sval a podle prvních zpráv mu hrozí měsíční pauza, přesné informace by měly být známy v průběhu dnešního dne. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
23.11.
Dynamo Kyjev - Bayern Mnichov
1:2
23.11.
Villarreal CF - Manchester United
0:2
23.11.
FC Barcelona - SL Benfica
0:0
23.11.
BSC Young Boys - Atalanta Bergamo
3:3
23.11.
Sevilla FC - VfL Wolfsburg
2:0
23.11.
Lille OSC - Red Bull Salzburg
1:0
23.11.
Chelsea FC - Juventus FC
4:0
23.11.
Malmö FF - Zenit Petrohrad
1:1
24.11.
Beşiktaş JK - AFC Ajax
1:2
24.11.
Inter Milán - Šachtar Doněck
2:0
24.11.
Manchester City - Paris SG
2:1
24.11.
Club Bruggy - RB Lipsko
0:5
24.11.
Atlético Madrid - AC Milán
0:1
24.11.
Liverpool FC - FC Porto
2:0
24.11.
Sporting CP - Borussia Dortmund
3:1
24.11.
Sheriff Tiraspol - Real Madrid
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.12.18:45
Paris Saint-Germain - Club Bruggy
info
07.12.18:45
RB Lipsko - Manchester City
info
07.12.21:00
AC Milán - Liverpool FC
info
07.12.21:00
FC Porto - Atlético Madrid
info
07.12.21:00
Borussia Dortmund - Beşiktaş JK
info
07.12.21:00
AFC Ajax - Sporting CP
info
07.12.21:00
Real Madrid - Inter Milán
info
07.12.21:00
Šachtar Doněck - Sheriff
info
08.12.18:45
Juventus FC - Malmö FF
info
08.12.18:45
Zenit Petrohrad - Chelsea FC
info
08.12.21:00
Bayern Mnichov - FC Barcelona
info
08.12.21:00
SL Benfica - Dynamo Kyjev
info
08.12.21:00
Manchester Utd. - BSC Young Boys
info
08.12.21:00
Atalanta Bergamo - Villarreal CF
info
08.12.21:00
Red Bull Salzburg - Sevilla FC
info
08.12.21:00
VfL Wolfsburg - Lille OSC
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Barcelona ze základní skupiny?
Hlasovat