UEFA - Liga mistrů 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

06.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Budućnost Podgorica (MNE)
3:1
06.07.202118:00
Ferencvárosi TC (HUN) - KF Priština (KOS)
3:0
06.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Hibernians FC (MLT)
2:0
06.07.202119:00
CFR Cluj (ROU) - Borac Banja Luka (BIH)
3:1
06.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Linfield FC (NIR)
3:1
06.07.202119:30
Fola Esch (LUX) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:2
06.07.202120:00
FK Škendija (MKD) - NŠ Mura (SLO)
0:1
07.07.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Legia Varšava (POL)
2:3
07.07.202118:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - Neftçi Baku (AZE)
1:2
07.07.202118:30
Slovan Bratislava (SVK) - Shamrock Rovers (IRL)
2:0
07.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - Riga FC (LAT)
1:0
07.07.202119:00
Teuta Durrës (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:4
07.07.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
1:1
07.07.202119:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:0
07.07.202119:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Valur Reykjavík (ISL)
3:2
07.07.202120:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Alashkert FC (ARM)
2:2

předkola - 1. předkolo - odvety

13.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Fola Esch (LUX)
5:0
13.07.202118:00
Riga FC (LAT) - Malmö FF (SWE)
1:1
13.07.202118:00
Hibernians FC (MLT) - Flora Tallinn (EST)
0:3
13.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Teuta Durrës (ALB)
1:0
13.07.202120:00
Borac Banja Luka (BIH) - CFR Cluj (ROU)
2:1e
13.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - FK Škendija (MKD)
5:0
13.07.202120:00
KF Priština (KOS) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
13.07.202120:30
Budućnost Podgorica (MNE) - HJK Helsinky (FIN)
0:4
13.07.202120:45
Linfield FC (NIR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:2
13.07.202121:00
Shamrock Rovers (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
13.07.202121:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:1
13.07.202122:00
Valur Reykjavík (ISL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
14.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Haifa (ISR)
2:0
14.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Connah's Quay Nomads (WAL)
1:0e
14.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
14.07.202120:00
Legia Varšava (POL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
20.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - CFR Cluj (ROU)
1:2
20.07.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Omonia Nikósie (CYP)
2:0
20.07.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
2:0
21.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
21.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
2:1
21.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
21.07.202120:30
Slovan Bratislava (SVK) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
21.07.202121:00
Legia Varšava (POL) - Flora Tallinn (EST)
2:1
21.07.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Neftçi Baku (AZE)
1:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.202118:00
Omonia Nikósie (CYP) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
27.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Legia Varšava (POL)
0:1
27.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Malmö FF (SWE)
2:2
27.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
28.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Alashkert FC (ARM)
3:1
28.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
28.07.202119:30
CFR Cluj (ROU) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
28.07.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - NŠ Mura (SLO)
3:1
28.07.202120:15
BSC Young Boys (SUI) - Slovan Bratislava (SVK)
3:2
28.07.202120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Kairat Almaty (KAZ)
5:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.202120:30
Rapid Vídeň (AUT) - Sparta Praha (CZE)
2:1
20.07.202120:45
Celtic FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
1:1
21.07.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Galatasaray SK (TUR)
5:1

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.07.202119:45
FC Midtjylland (DEN) - Celtic FC (SCO)
2:1e
28.07.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
1:2
28.07.202120:30
Sparta Praha (CZE) - Rapid Vídeň (AUT)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Malmö FF (SWE) - Rangers FC (SCO)
2:1
03.08.202120:00
CFR Cluj (ROU) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
03.08.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
03.08.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
04.08.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Legia Varšava (POL)
1:1
04.08.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Slavia Praha (CZE)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

10.08.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
10.08.202119:00
Slavia Praha (CZE) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:0
10.08.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:2p
10.08.202120:30
BSC Young Boys (SUI) - CFR Cluj (ROU)
3:1
10.08.202121:00
Legia Varšava (POL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
10.08.202121:00
Rangers FC (SCO) - Malmö FF (SWE)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Sparta Praha (CZE) - AS Monaco (FRA)
0:2
03.08.202120:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Midtjylland (DEN)
3:0
03.08.202120:00
KRC Genk (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
04.08.202119:00
Spartak Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
0:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

10.08.202119:30
Šachtar Doněck (UKR) - KRC Genk (BEL)
2:1
10.08.202120:00
FC Midtjylland (DEN) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
10.08.202120:00
AS Monaco (FRA) - Sparta Praha (CZE)
3:1
10.08.202121:00
SL Benfica (POR) - Spartak Moskva (RUS)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Brøndby IF (DEN)
2:1
17.08.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
3:0
18.08.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:2
18.08.202121:00
Malmö FF (SWE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

24.08.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - BSC Young Boys (SUI)
2:3
24.08.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Malmö FF (SWE)
2:1
25.08.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
25.08.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
AS Monaco (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
18.08.202121:00
SL Benfica (POR) - PSV Eindhoven (NED)
2:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

24.08.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SL Benfica (POR)
0:0
25.08.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - AS Monaco (FRA)
2:2e
17:56 Coates měl pozitivní test na covid-19
Sebastián Coates musel do izolace. Obránce lisabonského Sportingu měl pozitivní test na covid-19 a přijde o nejbližší utkání portugalského mistra. (vi.nl)
17:27 Manchester United bude hrát doma
Manchester United bude na závěr skupiny Ligy mistrů hostit Young Boys a duel se odehraje na Old Trafford, zavrženo bylo přeložení na neutrální půdu. O této možnosti se uvažovalo kvůli karanténním opatřením, hráči švýcarského klubu by původně museli po návratu domů nastoupit desetidenní karanténu, úřady jim ale nakonec daly výjimku. (bbc.com)
13:58 Roberto jde na operaci se stehenním svalem
Sergi Roberto si koncem října poranil stehenní sval a bude muset na operaci. Barcelona zatím neoznámila, jak dlouho bude její záložník mimo hru. (kicker.de)
30.11. Bayern bude hrát bez diváků
Bavorský ministerský předseda Markus Söder s ohledem na novou vlnu koronaviru uvedl, že Bayern Mnichov odehraje zbývající tři podzimní domácí zápasy bez diváků. Jedná se o ligová utkání proti Mainzu a Wolfsburgu, zároveň také o poslední skupinový duel Ligy mistrů s Barcelonou. (vi.nl)
30.11. Atalanta do konce roku bez Gosense?
Robin Gosens se ještě nevrátí do sestavy Atalanty Bergamo. Německý obránce sice vyléčil zranění stehenního svalu, na tréninku si však potíže obnovil. (football-italia.net)
29.11. Manchester United by mohl hrát na neutrální půdě
Manchester United by mohl poslední zápas v základní skupině Ligy mistrů proti Young Boys Bern hrát mimo svůj stadion Old Trafford. Důvodem jsou opatření o karanténě, která by hrozila hráčům švýcarského celku po návratu z Británie kvůli šíření nové varianty koronaviru Omikron. (thesun.co.uk)
29.11. Neymar může přijít o zbytek roku
Z kategorie delších může být pauza, kterou před sebou má Neymar. Útočník PSG si ze včerejšího utkání v Saint-Étienne odnesl zraněný kotník, podle nejčernějších prognóz bude mimo hru šest týdnů. (getfootballnewsfrance.com)
26.11. Kricjuk laboruje se zraněným kolenem
Až ve druhé polovině sezony se mezi tyče Zenitu Petrohrad znovu postaví Stanislav Kricjuk. Ruský brankář před sebou má dlouhou pauzu, poranil si koleno, absolvoval operaci a chybět bude dva až tři měsíce. (sport-express.ru)
26.11. AC Milán nejméně 10 dnů bez Girouda
Olivier Giroud minimálně na deset dnů vypadne ze sestavy AC Milán. Zkušený útočník laboruje se stehenním svalem a posléze bude jeho zdravotní stav opět vyhodnocený. (football-italia.net)
26.11. Herrerovi hrozí měsíční pauza
Ander Herrera netrpělivě čeká na výsledky podrobného vyšetření. Záložník PSG si ze souboje s Manchesterem City odnesl zraněný stehenní sval a podle prvních zpráv mu hrozí měsíční pauza, přesné informace by měly být známy v průběhu dnešního dne. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
23.11.
Dynamo Kyjev - Bayern Mnichov
1:2
23.11.
Villarreal CF - Manchester United
0:2
23.11.
FC Barcelona - SL Benfica
0:0
23.11.
BSC Young Boys - Atalanta Bergamo
3:3
23.11.
Sevilla FC - VfL Wolfsburg
2:0
23.11.
Lille OSC - Red Bull Salzburg
1:0
23.11.
Chelsea FC - Juventus FC
4:0
23.11.
Malmö FF - Zenit Petrohrad
1:1
24.11.
Beşiktaş JK - AFC Ajax
1:2
24.11.
Inter Milán - Šachtar Doněck
2:0
24.11.
Manchester City - Paris SG
2:1
24.11.
Club Bruggy - RB Lipsko
0:5
24.11.
Atlético Madrid - AC Milán
0:1
24.11.
Liverpool FC - FC Porto
2:0
24.11.
Sporting CP - Borussia Dortmund
3:1
24.11.
Sheriff Tiraspol - Real Madrid
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.12.18:45
Paris Saint-Germain - Club Bruggy
info
07.12.18:45
RB Lipsko - Manchester City
info
07.12.21:00
AC Milán - Liverpool FC
info
07.12.21:00
FC Porto - Atlético Madrid
info
07.12.21:00
Borussia Dortmund - Beşiktaş JK
info
07.12.21:00
AFC Ajax - Sporting CP
info
07.12.21:00
Real Madrid - Inter Milán
info
07.12.21:00
Šachtar Doněck - Sheriff
info
08.12.18:45
Juventus FC - Malmö FF
info
08.12.18:45
Zenit Petrohrad - Chelsea FC
info
08.12.21:00
Bayern Mnichov - FC Barcelona
info
08.12.21:00
SL Benfica - Dynamo Kyjev
info
08.12.21:00
Manchester Utd. - BSC Young Boys
info
08.12.21:00
Atalanta Bergamo - Villarreal CF
info
08.12.21:00
Red Bull Salzburg - Sevilla FC
info
08.12.21:00
VfL Wolfsburg - Lille OSC
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Barcelona ze základní skupiny?
Hlasovat