Ligová fotbalová asociace na dnešním grémiu v Praze potvrdila navýšení příjmů pro kluby první a druhé české nejvyšší soutěže v řádu nižších desítek milionů korun, k čemuž přispěly nové partnerské smlouvy i prodej ligových sestřihů. Celky z Chance Ligy navíc za minulou sezonu obdrží dodatečný třímilionový bonus, druholigové dostanou přibližně půl milionu korun. Výplata finančních prostředků byla naopak pozastavena Karviné, kterou etická komise vyloučila z prvoligové listiny za ovlivňování zápasů. Kluby si zároveň odhlasovaly, že v případě podobného vyšetřování budou peníze zadrženy každému hříšníkovi.
ČTK
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele