MOL Cup pokračuje čtyřmi zápasy, obhájce Slavia hostí Chrudim

Domácí pohár MOL Cup během reprezentační přestávky pokračuje čtyřmi osmifinálovými zápasy. V pátek od 18:30 obhájce trofeje Slavie přivítá druholigovou Chrudim, o hodinu a půl dříve další pražský celek Dukla změří síly s Teplicemi. Už ve čtvrtek se utkají Olomouc se Zlínem (17:00) a Liberec se Slováckem (17:30).
VČERA | Aktuality | 23 komentářů

Plzeň podlehla Ostravě 2:3 a v poháru opět vypadla v osmifinále

Plzeňští v osmifinále domácího poháru MOL Cupu na svém hřišti podlehli Ostravě 2:3 po prodloužení. O postupu Baníku rozhodl ve 111. minutě obránce Jiří Fleišman, který dal gól i v normální hrací době z penalty. Hosté dohrávali dramatický zápas bez vyloučeného kapitána Václava Procházky.
31.10. | Aktuality | 195 komentářů

Jablonec vypadl v osmifinále poháru po prohře 0:1 v Karviné

Jablonečtí překvapivě prohráli v osmifinále domácího poháru MOL Cupu v Karviné 0:1 a finálovou účast z minulého ročníku nezopakují. Zápas rozhodl ve 48. minutě po rohu slovenský obránce Ján Krivák. Severočeský celek, účastník Evropské ligy, své šance neproměnil a jednou trefil tyč.
31.10. | Aktuality | 115 komentářů

Osmifinále domácího poháru zahájí dva středeční duely

Dva zápasy ve středu otevřou osmifinále domácího poháru MOL Cupu, které se bude hrát v pěti různých dnech a poslední postupující bude znám až za měsíc. Od 15:30 přivítá Karviná Jablonec a o dvě hodiny později začne duel mezi mistrovskou Plzní a Ostravou, které si vzájemný souboj zopakují v sobotu ve Vítkovicích v rámci ligy.
30.10. | Aktuality | 121 komentářů

Sparta pojede v osmifinále poháru do Opavy, Slavia přivítá Chrudim

Sparťané se v osmifinále pohárové soutěže MOL Cupu představí v Opavě. Mistrovská Plzeň bude doma hostit Baník Ostrava a obhájce trofeje Slavia bude doma měřit síly s Chrudimí. Rozhodl o tom dnešní los na Strahově, který k sobě přiřadil také Olomouc se Zlínem, Karvinou s Jabloncem, Liberec se Slováckem, Příbram s Bohemians Praha 1905 a Duklu s Teplicemi.
19.10. | Aktuality | 72 komentářů

Jablonec po obratu zdolal Pardubice a je v osmifinále poháru

Jablonec ve třetím kole MOL Cupu zvítězil v Pardubicích 2:1 a postoupil do osmifinále domácí pohárové soutěže. Finalista minulého ročníku na hřišti druholigového soupeře prohrál úvodní poločas, po změně stran však otočili stav Vojtěch Kubista s Tomášem Holešem.
13.10. | Aktuality | 13 komentářů

Opava při návratu domů vyřadila v poháru Jihlavu, uspěla i Dukla

Opavští ve třetím kole MOL Cupu porazili druholigovou Jihlavu 1:0 až díky proměněné penaltě Václava Jurečky z 88. minuty. Nováček nejvyšší soutěže tak vítězně oslavil návrat na stadion v Městských sadech po rekonstrukci hrací plochy. Do pohárového osmifinále postoupila i Dukla po vítězství 1:0 nad pražským rivalem a dalším druholigovým soupeřem Žižkovem.
12.10. | Aktuality | 26 komentářů

Plzeň v poháru rozdrtila Vyškov, Chorý dal čtyři góly

Plzenští hráči ve třetím kole MOL Cupu zvítězili na hřišti třetiligového Vyškova 5:1 a postoupili do osmifinále. Čtyři góly vstřelil Tomáš Chorý, za úřadujícího mistra se jednou trefil i další útočník Jakub Řezníček.
11.10. | Aktuality | 47 komentářů

Opava se v pohárovém utkání s Jihlavou vrátí na domácí stadion

Opavští hráči se po rekonstrukci hrací plochy vracejí na domácí stadion v Městských sadech. Nováček nejvyšší soutěže zrenovovaný trávník pokřtí v pátečním utkání domácího poháru proti druholigové Jihlavě.
11.10. | Aktuality | 9 komentářů

Karviná v poháru vyřadila druholigové Táborsko a je v osmifinále

Karviná se stala dalším osmifinalistou domácího poháru. Svěřenci Romana Nádvorníka ve třetím kole MOL Cupu doma zdolali druholigové Táborsko 2:0. Ve druhém poločase se gólově prosadili Filip Panák a střídající Adriel D'Avila Ba Loua z Pobřeží slonoviny.
10.10. | Aktuality | 5 komentářů
07.11. Příbram - Bohemians Praha 1905 1:2
Osmifinále poháru MOL Cupu:
Příbram - Bohemians Praha 1905 1:2 (0:1).
Branky:
77. Kodr - 8. a 67. Bartek. Rozhodčí: Rejžek - Kubr, Fišer. ŽK: Soldát, Fantiš, Antwi (všichni Příbram).
Sestavy:
Příbram:
Kočí - Nitrianský, Kodr, Tregler, Antwi (83. Nový) - Soldát, Katidis (46. Květ) - Rezek, Pejša (58. Hlúpik), Voltr - Fantiš. Trenér: Csaplár.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Záviška, Švec, M. Hašek ml., Bartek (90. Vodháněl) - Mašek (85. Jindřišek) - Hilál (78. Vaníček). Trenér: M. Hašek st. (ČTK)
31.10. Plzeň - Ostrava 2:3 po prodl.
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 po prodloužení (2:2, 1:0).
Branky:
34. Chorý, 90.+6 R. Procházka z pen. - 80. z pen. a 111. Fleišman, 73. J. Šašinka. Rozhodčí: Zelinka - Podaný, Hock. ŽK: Bucha, Chorý, Ekpai, Zeman - V. Procházka, Mešaninov. ČK: 90.+5 V. Procházka. Diváci: 3503.
Sestavy:
Plzeň:
Kozáčik - Řezník (72. Petržela), Pernica, Hájek, Havel - Ekpai, R. Procházka, Bucha (104. Čermák), Kopic (59. Zeman) - Chorý, Řezníček (77. Hořava). Trenér: Vrba.
Ostrava: Budinský - Mešaninov, V. Procházka, Šindelář, Fleišman - Fillo, Jánoš (108. Breda), Jirásek, Granečný (81. Stronati) - O. Šašinka (46. J. Šašinka), Diop (59. Holzer). Trenér: Páník. (ČTK)
31.10. MOL Cup - výsledek
MFK Karviná - FK Jablonec 1:0 (0:0).
Branka:
48. Krivák. Rozhodčí: Marek - Antoníček, Horák. ŽK: Dramé, Janečka - Považanec, Sobol. Diváci: 1550.
Sestavy:
Karviná:
Pastorický - Čolič, Krivák, Janečka, Letič - Mertelj, Dramé - Ba Loua, Suchan (75. Kocsis), Galuška (64. Lingr) - Ramírez (90. Wágner). Trenér: Nádvorník.
Jablonec: Hanuš - Holeš, Hovorka, Lischka, Hanousek - Kubista - Masopust, Trávník, Považanec (61. Doležal), Acosta (68. Sobol) - Ikaunieks (77. Kratochvíl). Trenér: Rada. (ČTK)
19.10. Los osmifinále MOL Cupu
Los osmifinále MOL Cupu, českého poháru (31. října):
Olomouc - Zlín, Opava - Sparta Praha, Plzeň - Ostrava, Karviná - Jablonec, Liberec - Slovácko, Příbram - Bohemians Praha 1905, Dukla Praha - Teplice, Slavia Praha - Chrudim. (ČTK)
13.10. Přehled osmifinalistů MOL Cupu
Přehled účastníků osmifinále poháru MOL Cupu:
MFK Chrudim (II.), Baník Ostrava, Fastav Zlín, 1. FK Příbram, 1. FC Slovácko, FK Teplice, Sigma Olomouc, Slovan Liberec, Slavia Praha, Sparta Praha, Bohemians Praha 1905, MFK Karviná, Viktoria Plzeň, SFC Opava, Dukla Praha, FK Jablonec. (ČTK)
13.10. Pardubice - Jablonec 1:2
3. kolo poháru MOL Cupu:
FK Pardubice - FK Jablonec 1:2 (1:0)
Branky: 7. Petráň - 55. Kubista, 66. Holeš. Rozhodčí: Matějček - Caletka, Lakomý.
Sestava Jablonce: Hanuš - Jankovič (46. Holeš), Hovorka, Břečka, Hanousek - Hübschman - Pleštil (78. Peřina), Breda (46. Kratochvíl), Kubista, Sobol - Chramosta. Trenér: Rada. (ČTK)
12.10. Dukla v poháru uspěla na Žižkově
Třetí kolo poháru MOL Cupu:
Viktoria Žižkov - Dukla Praha 0:1 (0:0).
Branka:
81. Bilovský. Rozhodčí: Berka - Vaňkát, Leška.
Sestava Dukly: Hruška - Miloševič, Ostojič, Ďurica, Chlumecký - Bezpalec, Doumbia (90. Kott), Bilovský - Brandner (72. Tetour), Djuranovič (67. Bezdička), Schranz. Trenér: Skuhravý. (ČTK)
12.10. Opava přešla v poháru přes Jihlavu
SFC Opava - Vysočina Jihlava 1:0 (0:0).
Branka:
88. Jurečka z pen. Rozhodčí: Dubravský - Podaný, Pochylý.
Sestava Opavy: Fendrich - Simerský, Svozil (46. Schaffartzik), Helebrand - Zavadil, Jursa - Kayamba, Janetzký, Kuzmanovič - Puškáč (46. Smola), Juřena (77. Jurečka). Trenér: Kopecký. (ČTK)
11.10. Vyškov - Plzeň 1:5
MFK Vyškov - Viktoria Plzeň 1:5 (0:4)
Branky: 55. Vintr - 5., 24., 45. a 49. Chorý, 28. Řezníček. Rozhodčí: Vojkovský - Batík, Dohnálek.
Sestava Plzně: Hruška - Pernica, Hubník, Hájek - Petržela (67. Ekpai), Procházka, Bucha, Havel - Čermák - Chorý, Řezníček. Trenér: Vrba. (ČTK)
10.10. Karviná - Táborsko 2:0
MFK Karviná - MAS Táborsko 2:0 (0:0)
Branky: 47. Panák, 64. Ba Loua. Rozhodčí: Machálek - Pochylý, Dresler.
Sestava Karviné: Pastornický - Čolić, Panák, Krivák, Moravec - Janečka (76. Dramé), Smrž - Guba (73. Letić), Budínský, Tusjak (62. Ba Loua) - Ramírez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)