Sparťané jsou po dvou letech ve čtvrtfinále poháru

Posledními čtvrtfinalisty MOL Cupu se stali Sparťané. Dnešní osmifinále v Opavě po bezbrankových devadesáti minutách i prodloužení vyhráli 4:3 v penaltovém rozstřelu. Pražané v dalším kole doplnili Olomouc, Ostravu, Karvinou, Liberec, Teplice, Bohemians Praha 1905 a obhájce trofeje Slavii.
28.11. | Komentáře a souhrny | 89 komentářů

Opava a Sparta si zahrají o poslední místo ve čtvrtfinále poháru

Domácí pohár MOL Cup ve středu pozná jméno posledního čtvrtfinalisty. Opava přivítá favorizovanou Spartu a vítěz zápasu, který začne v 15:45, v dalším kole doplní Olomouc, Ostravu, Karvinou, Liberec, Teplice, Bohemians Praha 1905 a obhájce trofeje Slavii.
27.11. | Aktuality | 96 komentářů

Slavia porazila Chrudim a je ve čtvrtfinále poháru

Pražská Slavia i bez reprezentantů porazila v osmifinále MOL Cupu nováčka druhé ligy Chrudim 3:1 a stala se předposledním čtvrtfinalistou domácí pohárové soutěže. Obhájce trofeje a aktuální prvoligový lídr nakročil k postupu góly Jana Sýkory a Josefa Hušbauera v úvodních 22 minutách, po pauze přidal třetí branku Michal Frydrych a poté snížil hostující Daniel Vašulín.
16.11. | Aktuality | 33 komentářů

Teplice postoupily do čtvrtfinále poháru díky hattricku Jindráčka

Teplice v osmifinále MOL Cupu zvítězily na hřišti pražské Dukly 3:1 díky hattricku útočníka Martina Jindráčka a staly se dalším čtvrtfinalistou domácí pohárové soutěže. Soupeři se na Julisce utkají i za týden v rámci 16. ligového kola.
16.11. | Aktuality | 2 komentáře

Liberec a Olomouc postoupily do čtvrtfinále MOL Cupu

Liberec a Olomouc se staly dalšími čtvrtfinalisty domácího poháru MOL Cupu. Severočeši zdolali Slovácko s debutujícím trenérem Martinem Svědíkem 1:0, Sigma rovněž na svém hřišti porazila Zlín 2:1.
15.11. | Aktuality | 47 komentářů

MOL Cup pokračuje čtyřmi zápasy, obhájce Slavia hostí Chrudim

Domácí pohár MOL Cup během reprezentační přestávky pokračuje čtyřmi osmifinálovými zápasy. V pátek od 18:30 obhájce trofeje Slavie přivítá druholigovou Chrudim, o hodinu a půl dříve další pražský celek Dukla změří síly s Teplicemi. Už ve čtvrtek se utkají Olomouc se Zlínem (17:00) a Liberec se Slováckem (17:30).
14.11. | Aktuality | 25 komentářů

Plzeň podlehla Ostravě 2:3 a v poháru opět vypadla v osmifinále

Plzeňští v osmifinále domácího poháru MOL Cupu na svém hřišti podlehli Ostravě 2:3 po prodloužení. O postupu Baníku rozhodl ve 111. minutě obránce Jiří Fleišman, který dal gól i v normální hrací době z penalty. Hosté dohrávali dramatický zápas bez vyloučeného kapitána Václava Procházky.
31.10. | Aktuality | 195 komentářů

Jablonec vypadl v osmifinále poháru po prohře 0:1 v Karviné

Jablonečtí překvapivě prohráli v osmifinále domácího poháru MOL Cupu v Karviné 0:1 a finálovou účast z minulého ročníku nezopakují. Zápas rozhodl ve 48. minutě po rohu slovenský obránce Ján Krivák. Severočeský celek, účastník Evropské ligy, své šance neproměnil a jednou trefil tyč.
31.10. | Aktuality | 115 komentářů

Osmifinále domácího poháru zahájí dva středeční duely

Dva zápasy ve středu otevřou osmifinále domácího poháru MOL Cupu, které se bude hrát v pěti různých dnech a poslední postupující bude znám až za měsíc. Od 15:30 přivítá Karviná Jablonec a o dvě hodiny později začne duel mezi mistrovskou Plzní a Ostravou, které si vzájemný souboj zopakují v sobotu ve Vítkovicích v rámci ligy.
30.10. | Aktuality | 121 komentářů

Sparta pojede v osmifinále poháru do Opavy, Slavia přivítá Chrudim

Sparťané se v osmifinále pohárové soutěže MOL Cupu představí v Opavě. Mistrovská Plzeň bude doma hostit Baník Ostrava a obhájce trofeje Slavia bude doma měřit síly s Chrudimí. Rozhodl o tom dnešní los na Strahově, který k sobě přiřadil také Olomouc se Zlínem, Karvinou s Jabloncem, Liberec se Slováckem, Příbram s Bohemians Praha 1905 a Duklu s Teplicemi.
19.10. | Aktuality | 72 komentářů
28.11. Sparta postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu
Osmifinále poháru MOL Cupu:
SFC Opava - Sparta Praha 0:0, na penalty 3:4.
Penalty proměnili: Simerský, Kayamba, Smola - Kanga, Pulkrab, Mebrahtu, Frýdek. Neproměnili: Kuzmanović, Jursa, Schaffartzik - Stanciu, Chipciu. Rozhodčí: Jílek - Kotalík, Pečenka. ŽK: Hrabina, Kayamba, Janetzký - Frýdek, Wiesner, Mebrahtu.
Sestavy:
Opava: Fendrich - Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek - Jurečka (79. Kayamba), Schaffartzik, Janetzký, Řezníček (77. Jursa), Zapalač (113. Kuzmanović) - Juřena (97. Smola). Trenér: Kopecký.
Sparta: Heča - Wiesner (79. Pulkrab), Radaković, Costa, Čivić - Chipciu, Kanga, Stanciu, Frýdek, Plavšić (112. Hložek) - Tetteh (20. Mebrahtu). Trenér: Ščasný.
16.11. MOL Cup - výsledky
Výsledky osmifinále domácí pohárové soutěže MOL Cupu: Dukla - Teplice 1:3 (86. Brandner - 10., 45. a 64. Jindráček), Slavia - Chrudim 3:1 (10. Sýkora, 22. Hušbauer z pen., 68. Frydrych - 70. Vašulín).
15.11. Nešpor musel střídat se zraněním
Zdravotní neduhy stály za předčasným střídáním Martina Nešpora v dnešním osmifinálovém utkání MOL Cupu se Zlínem (2:1). Olomoucký útočník musel ze hřiště již po necelé půlhodině, na vině přitom bylo nespecifikované zranění. (fotbal.idnes.cz)
15.11. Liberec - Slovácko 1:0
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko 1:0 (1:0)
Branka: 3. Potočný. Rozhodčí: Příhoda - Koval, Petřík. ŽK: Juroška, Krejčí (oba Slovácko). Diváci: 999.
Sestavy:
Liberec: Nguyen - Koscelník, Kačaraba, Karafiát, Hybš - Potočný, Oscar (56. Oršula), Breite, Pešek - Nešický (83. Mikula) - Aarons (64. Pázler). Trenér: Hornyák.
Slovácko: Trmal - Reinberk, Krejčí, Hofmann, Juroška - Kalabiška (59. Kuchta), Havlík, Daníček, Petr (77. Rezek), Navrátil - Zajíc (68. Kubala) Trenér: Svědík. (ČTK)
15.11. MOL Cup - výsledky
Dnešní výsledky osmifinále Českého poháru: Olomouc - Zlín 2:1 (75. Falta, 79. z penalty Plšek - 90+3. Jakubov), Liberec - Slovácko 1:0 (3. Potočný).
15.11. Olomouc - Zlín 2:1
Sigma Olomouc - Fastav Zlín 2:1 (0:0)
Branky: 75. Falta, 79. Plšek z pen. - 90.+3 Jakubov. Rozhodčí: Nenadál - Caletka, Antoníček. ŽK: Yunis, Kalvach - Gajič, Dostál, Bačo. Diváci: 2335.
Sestavy:
Olomouc: Buchta - Sladký, Jemelka, Vepřek - Zahradníček (90. Manzia), Dvořák (69. Texl), Kalvach, Houska, Falta - Plšek, Nešpor (27. Yunis). Trenér: Jílek.
Zlín: Dostál - Štěpánek, Bačo, Gajič - Matějov, Podio, Holík (77. Vyhnal), Jiráček, Bartošák - Beauguel, Hronek (84. Jakubov). Trenér: Bílek. (ČTK)
07.11. Příbram - Bohemians Praha 1905 1:2
Příbram - Bohemians Praha 1905 1:2 (0:1).
Branky:
77. Kodr - 8. a 67. Bartek. Rozhodčí: Rejžek - Kubr, Fišer. ŽK: Soldát, Fantiš, Antwi (všichni Příbram).
Sestavy:
Příbram:
Kočí - Nitrianský, Kodr, Tregler, Antwi (83. Nový) - Soldát, Katidis (46. Květ) - Rezek, Pejša (58. Hlúpik), Voltr - Fantiš. Trenér: Csaplár.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Záviška, Švec, M. Hašek ml., Bartek (90. Vodháněl) - Mašek (85. Jindřišek) - Hilál (78. Vaníček). Trenér: M. Hašek st. (ČTK)
31.10. Plzeň - Ostrava 2:3 po prodl.
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 po prodloužení (2:2, 1:0).
Branky:
34. Chorý, 90.+6 R. Procházka z pen. - 80. z pen. a 111. Fleišman, 73. J. Šašinka. Rozhodčí: Zelinka - Podaný, Hock. ŽK: Bucha, Chorý, Ekpai, Zeman - V. Procházka, Mešaninov. ČK: 90.+5 V. Procházka. Diváci: 3503.
Sestavy:
Plzeň:
Kozáčik - Řezník (72. Petržela), Pernica, Hájek, Havel - Ekpai, R. Procházka, Bucha (104. Čermák), Kopic (59. Zeman) - Chorý, Řezníček (77. Hořava). Trenér: Vrba.
Ostrava: Budinský - Mešaninov, V. Procházka, Šindelář, Fleišman - Fillo, Jánoš (108. Breda), Jirásek, Granečný (81. Stronati) - O. Šašinka (46. J. Šašinka), Diop (59. Holzer). Trenér: Páník. (ČTK)
31.10. MOL Cup - výsledek
MFK Karviná - FK Jablonec 1:0 (0:0).
Branka:
48. Krivák. Rozhodčí: Marek - Antoníček, Horák. ŽK: Dramé, Janečka - Považanec, Sobol. Diváci: 1550.