Olomouc ztratila dvoubrankové vedení v závěru, Mladá Boleslav vyválčila aspoň bod

V pořádně divokou přestřelku se změnil duel mezi Mladou Boleslaví a Olomoucí, nabídl totiž nakonec hned šest branek, přičemž hosté přišli o prakticky jistou výhru díky dost pokaženému závěru. Domácí naopak udělali moc dobře, že se ani v posledních minutách nevzdávali, stačili ještě dvakrát rozvlnit síť, vybojovat plichtu a odvrátit svou možnou čtvrtou porážku v sezóně.
13.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Olomouc se pokusí navázat na předchozí výkony v Mladé Boleslavi

Souboj dvou týmů, které pokukují po evropských pohárech, bude k vidění v neděli odpoledne v Mladé Boleslavi. Olomouc se tam po skvělém startu pokusí obrat domácí celek, od něhož se naopak čeká zlepšení výsledků.
11.09. | Previews | 1 komentář

Útočník Kadlec podepsal smlouvu v Mladé Boleslavi, už trénuje s prvním týmem

Bývalý reprezentant Václav Kadlec, který se snaží o návrat k fotbalu po vleklých problémech s kolenem, podepsal podle deníku Sport smlouvu s Mladou Boleslaví. Ve středočeském klubu začal trénovat před měsícem v rezervním mužstvu, nyní už se připravuje s prvním týmem kouče Karla Jarolíma.
10.09. | Aktuality | 102 komentářů

Liberec posílili navrátilec útočník Hilál a obránce Plechatý

Slovan Liberec získat dvě posily. Poslední tým prvoligové tabulky znovu angažoval bahrajnského útočníka Júsufa Hilála, který bude ve Slovanu opět hostovat ze Slavie. Na sever Čech zamířil i obránce Dominik Plechatý poté, co ukončil hostování v Mladé Boleslavi. Kmenový hráč Sparty bude v Liberci stejně jako Hilál působit rok. Slovan o tom informoval na svém webu.
06.09. | Aktuality | 64 komentářů

Hlavatý bude z Plzně hostovat v Boleslavi, Matějka v Pardubicích

Z Plzně odešli na roční hostování třiadvacetiletý záložník Michal Hlavatý a stejně starý útočník Lukáš Matějka. Hlavatý posílil Mladou Boleslav, Matějka zase Pardubice. Viktoria o tom informovala na svém webu.
31.08. | Aktuality | 35 komentářů

Fleišmanova skvělá oslava. Zkušený obránce vystřelil Baníku výhru nad Boleslaví

Gólovým kořením ochutil Jiří Fleišman svůj 300. ligový start. Levý obránce se po půlhodině hry parádně opřel do míče a vsítil jediný gól duelu mezi ostravským Baníkem a Mladou Boleslaví. Slezané tak ideálně zakončili náročný týden, v němž ještě odehráli těžké utkání v MOL Cupu a řešili několik zdravotních patálií.
28.08. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Do Ostravy v sobotu zamíří tabulkový konkurent z Mladé Boleslavi

Dva celky pohybující se na pozicích za úplnou špičkou ligy se setkají v sobotu odpoledne v Ostravě. Domácí tým na po svém výprasku na Slavii přivítá Mladou Boleslav, která se naopak na utkání naladila na jedničku.
27.08. | Previews | 2 komentáře

Teplickému Kučerovi se nezdála penalta ani červená karta pro Chlumeckého

Trenér Teplic Radim Kučera se po porážce 1:3 v pátém kole nejvyšší soutěže v Mladé Boleslavi netajil tím, že se mu nezdály některé verdikty rozhodčího Tomáše Klímy. Vedle toho, že Severočeši dohrávali po vyloučení Martina Chlumeckého v oslabení a sám Kučera dostal na lavičce žlutou kartu, upozornil kouč Teplic na dříve nepotrestaný zákrok na Ondřeje Mazucha nebo odpískaný pokutový kop v první půli, po němž Boleslav vstřelila vítězný gól.
22.08. | Aktuality | 37 komentářů

Boleslav zdolala Teplice, střelecký účet v lize si otevřel Stránský

Teplice nenavázaly na premiérovou výhru v ročníku a z Mladé Boleslavi se zpět na Stínadla vrací s prázdnou. "Skláři" totiž odpověděli pouze na první zásah domácích. Za vítězné Středočechy se prosadil též talentovaný Vojtěch Stránský, který oslavil první gól v nejvyšší soutěži.
21.08. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Teplice míří do Mladé Boleslavi za dalším vítězstvím

Teplice v minulém kole konečně okusily sladkou chuť vítězství a po rozpačitém startu hodlají prchnout co nejdál od spodních pater tabulky. V sobotu "Skláři" cestují do Mladé Boleslavi, kde v uplynulém ročníku brali všechny body.
20.08. | Previews | 2 komentáře
09.09. Kadlec podepsal profesionální smlouvu
K návratu do ligového fotbalu se opět přiblížil Václav Kadlec. Bývalý český reprezentant a hráč Sparty Praha podepsal profesionální smlouvu s Mladou Boleslaví, kde se od srpna připravoval s rezervou. (isport.cz)
04.09. Jakub Diviš ukončil kariéru
Brankář Jakub Diviš se ve svých 35 letech už coby profesionál do branky nepostaví a chce se více věnovat rodině. Gólman v uplynulé sezoně hájil barvy Teplic i Mladé Boleslavi, v druhém jmenovaném klubu však přišel kvůli zranění o post jedničky zkraje jara a jeho počet prvoligových startů se tak zasekl na 82. (twitter.com/OndraZlamal)
24.08. MOL Cup - výsledky
2. kolo českého fotbalového poháru MOL Cupu:
FK Mladá Boleslav - Vyšehrad 3:0 (1:0)
Branky:
39. Ewerton, 80. Mašek, 84. Jurásek.
Sestava M. Boleslavi: Halouska - Douděra, Suchý, Karafiát, Jurásek - Dancák (63. Matějovský), D. Mašek - Stránský (72. Píchal), L. Mašek (62. Ladra), Ewerton (62. Skalák) - Fila (63. Škoda). Trenér: Jarolím.
Další zápasy: Přepeře - Písek 6:0 (5:0), Uherský Brod - Jihlava 1:2 (1:0). (ČTK)
16.08. Preisler bude čtyři měsíce bez fotbalu
Fotbalista Mladé Boleslavi Dominik Preisler utrpěl v sobotním domácím utkání 4. kola první ligy proti mistrovské Slavii zlomeninu nártní malíčkové kosti. Pětadvacetiletý levý obránce se ve čtvrtek podrobí operaci. Rekonvalescence se odhaduje na tři až čtyři měsíce. Středočeši o tom informovali na sociálních sítích. Odchovance pražské Dukly trefil zblízka míčem do nohy v 56. minutě hostující záložník Nicolae Stanciu. Preisler zůstal ležet v bolestivé grimase na zemi a ihned signalizoval střídání. Do kabiny odkulhal za pomoci realizačního týmu. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma, kteří celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Vojtěcha Smrže, podlehli vršovickému celku 0:2. (ČTK)
14.08. Jarolím: Zápas rozhodly tři momenty
Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím hodnotil prohru 0:2 se Slavií rozpačitě: "O výsledku rozhodly tři momenty. Neuznaná branka, chyba Šedy, po které jsme Slavii pustili do vedení, a v nastavení červená karta Smrže. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme spoléhat na nějaký případný protiútok nebo standardní situaci a z toho bychom mohli udeřit. Bohužel se nestalo. Druhý inkasovaný gól už by v podstatě jen taková kosmetická úprava výsledku. Jsem zklamaný." (ČTK)
17.07. Mladá Boleslav - Žižkov 4:1
Přípravné utkání:
FK Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
Branky:
12. a 45. Fila, 23. Skalák z pen., 58. Dancák - 84. Batioja.
Sestava M. Boleslavi: Šeda - Douděra (59. Píchal), Suchý, Karafiát (81. Plechatý), Preisler - Matějovský (56. Smrž), Dancák (81. D. Mašek) - Skalák (81. Jurásek), Ladra (72. L. Mašek), Ewerton (81. Hönig) - Fila (72. Stránský). Trenér: Jarolím. (ČTK)
16.07. Klíma odešel na hostování do Hradce Králové
Jakub Klíma posílil prvoligového nováčka Hradec Králové. Dvaadvacetiletého obránce získali "Votroci" z Mladé Boleslavi na roční hostování s opcí. Východočeši o tom informovali na svém webu. "Jakub může v obraně nastoupit na centrální pozici i z kraje. Na svůj mladý věk má odehrané i těžké zápasy v lize, slibujeme si od něj zvýšení konkurence i kvality v defenzivní řadě," uvedl sportovní ředitel Hradce Králové Jiří Sabou. (ČTK)
14.07. Mladá Boleslav - Varnsdorf 6:1
Mladá Boleslav - Varnsdorf 6:1 (2:0).
Branky:
22. a 48. Ladra, 30. Fila, 50. Škoda, 84. D. Mašek, 89. Stránský - 80. Ondráček.
Sestava M. Boleslavi: Halouska - D. Douděra, Suchý (63. Šimek), Karafiát (70. Plechatý), Preisler (70. Píchal) - Skalák (70. Jurásek), Dancák (63. D. Mašek), Matějovský (46. Smrž), Ladra - Škoda (63. L. Mašek), Fila (46. Stránský). Trenér: Jarolím. (ČTK)
10.07. Mladá Boleslav - Chrudim 1:3
Přípravné utkání (hráno 4x 30 minut):
FK Mladá Boleslav - Chrudim 1:3 (1:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Branky:
25. Mešanović - 28. Juliš, 59. Rybička, 116. Breda.
Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - D. Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler - Matějovský, Dancák - Skalák, Mešanovič, Ladra - Fila.
Od 61. minuty: Halouska - M. Douděra, Šimák, Plechatý, Jurásek - D. Mašek, Smrž - Píchal, L. Mašek, Hönig - Stránský. Trenér: Jarolím. (ČTK)
08.07. FK Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 4:0
FK Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 4:0 (1:0).
Branky:
43. Jurásek, 54. Škoda, 56. Mešanovič, 70. Ladra.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Halouska - M. Douděra, Plechatý, Šimek, Jurásek - Píchal, D. Mašek, Smrž, Hönig - Stránský, Fila.
II. poločas: Halouska - D. Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler - Matějovský, Dancák - Skalák, Mešanovic, Ladra - Škoda. Trenér: K. Jarolím. (ČTK)