FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Další články

Dvanácté kolo se uzavře v Jablonci, kde Slavii čeká těžké pořízení

Po sobotním klání poražených z předchozích derby přijde v neděli na řadu duel vítězů. Slavia si před dvěma týdny proti Spartě vybudovala na čele už šestibodový náskok, Jablonec zase pěti zásahy zostudil rivala z Liberce.

Satisfakce za odchod z Liberce? Neberu to tak, ale jsem šťastný, řekl Kozel po výhře v derby

Luboš Kozel, trenér Jablonce, nechtěl mluvit o satisfakci, přestože dosáhl jednoho z největších vítězství v trenérské kariéře. Jeho tým triumfoval na stadionu Liberce drtivě 5:0 a připsal si nejvyšší výhru v podještědském derby v samostatné ligové historii. Právě Slovan se přitom v létě jeho služeb zřekl a na lavičce dal přednost Radoslavu Kováčovi.

Kozel zařídil Liberci hořké shledání. Jablonec si v podještědském derby otevřel U Nisy střelnici

Liberec prohrál v 11. kole Chance Ligy na svém hřišti s Jabloncem potupně 0:5. Klíčový moment zápasu nastal už v 17. minutě, kdy si srazil míč do vlastní sítě Adam Ševínský. Trenér Luboš Kozel, jenž ještě na jaře vedl Slovan, tak prodloužil svou neporazitelnost v podještědském derby. Naopak svěřenci Radoslava Kováče podtrhli špatnou bilanci ze stadionu U Nisy, kde vyhráli z dosavadních šesti duelů jen jednou.

Sobotní program české nejvyšší soutěže uzavře derby mezi Libercem a Jabloncem

Jedenácté kolo Chance Ligy servíruje hned dvě derby a to méně sledované bude na programu v sobotu večer, o titul dočasného vládce severních Čech si to rozdají Liberec s Jabloncem.

Olomouc a Jablonec bez problémů postoupily do třetího kola poháru

Hráči Olomouce a Jablonce potvrdili v dohrávkách druhého kola domácího poháru MOL Cupu proti soupeřům z nižších soutěží roli jasných favoritů a stali se zbylými dvěma postupujícími do dalšího kola.

Pilař měl poslední zářez v rudém ligovém večeru. Jablonec početní převahy využil

Jablonec porazil v 10. kole Chance Ligy na svém hřišti Hradec Králové 2:0. Dominance hostů skončila ve 33. minutě, kdy byl za nevybíravý skluz vyloučen někdejší jablonecký záložník Václav Pilař. Početní výhodu zužitkoval po hodině hry Michal Beran, pojistku pak přidal Matěj Polidar. Vpodvečer tak začala v české nejvyšší soutěži série tří zápasů, během nichž padlo hned šest červených karet.

Hradec Králové si s Jabloncem zahraje o elitní šestku

Dva celky se solidním vstupem do sezony se střetnou v sobotu v Jablonci. Domácí se v případě vítězství posunou do elitní šestky, odkud by vyšoupli svého soupeře z Hradce Králové. Remíza by dala šanci na tyto pozice i dalším celkům.

Šťastlivec Vecheta zúročil nebojácnost Karviné. Jablonec podruhé v řadě neskóroval

Karviná využila v devátém kole Chance Ligy výhody domácího prostředí k výhře 1:0 nad Jabloncem. Pro fanoušky obou týmů záživná první půle dopadla lépe pro domácí, ve 21. minutě stál na konci brejku s dorážkou správně postavený Filip Vecheta. Slezané tak potřetí v řadě udrželi čisté konto, tým sídlící na Střelnici pak podruhé za sebou nevstřelil branku.

Jablonec chce udržet čtvrté místo, Karviná se na něj může dotáhnout

Po rozpačitém startu do sezony se Karvinští zlepšili a jsou v kontaktu dokonce i s elitní šestkou. Do té prozatím patří také jejich nadcházející soupeř z Jablonce, který by rád udržel svou čtvrtou pozici.

Ševčík zavrhl stěhování do Jablonce, nepřesvědčil ho ani vysoký plat

Jablonecký boss Miroslav Pelta (59) byl v závěru přestupového okna ochotný praštit se přes kapsu a získat do severočeského klubu velkou posilu z vršovického Edenu. Políčeno měl na zkušeného záložníka Petra Ševčíka (30), jenž má od vicemistra zelenou k odchodu.

Jablonec bodoval na Slovácku potřetí v řadě. Domácím ve výhře zabránilo břevno

Hráči Slovácka natáhli domácí neporazitelnost v aktuálním ročníku Chance Ligy. Jablonečtí přišli o sérii dvou venkovních vítězství v řadě a po bezbrankové remíze si na sever Čech odvezli bod. Největší příležitost zápasu sedmého kola přišla krátce před poločasovým hvizdem, kdy Patrik Blahút nastřelil břevno.

Preview: 1. FC Slovácko - FK Jablonec

Nad očekávání si zatím vedou dva celky, které změří síly v sobotu odpoledne. Osmé Slovácko hostí čtvrtý Jablonec a pokusí se zužitkovat získané sebevědomí z týden starého utkání na Spartě.

Jablonec díky svátečnímu střelci z Burundi zlomil prokletí a odvezl si z Ďolíčku tři body

Sobotní vyrovnané utkání šestého kola Chance Ligy v pražském Ďolíčku ovládli hráči Jablonce. Severočeši se oklepali z brzkého gólu Júsufa a po zásahu Dominika Hollého nejprve srovnali skóre zápasu. Po změně stran zásluhou Bienvenua Kanakimany, jenž vstřelil svůj teprve druhý ligový gól, navýšili na konečných 2:1. Jablonečtí tak dokázali zlomit šňůru, během níž nad Klokany v předchozích šesti ligových utkání nedokázali zvítězit.

Souboj v úplném středu tabulky. Bohemians změří síly s Jabloncem

Zatímco Jablonec zakončuje první polovinu tabulky, Bohemians načínají tu druhou. Jejich vzájemný souboj tak nabídne i příležitost dotáhnout se týmům na čele. Severočeši však na soupeře dlouho nevyzráli.