MFK Chrudim Česko - MFK Chrudim - Zprávy

Další články

Hradec získal z druhé ligy chrudimského útočníka Rybičku

Fotbalisté Hradce Králové vstoupí do ligového jara s novou posilou do útoku. Z druholigové Chrudimi přestoupil šestadvacetiletý Petr Rybička, jenž si před pěti lety připsal v nejvyšší soutěži dva starty v dresu brněnské Zbrojovky. Prvoligový nováček, který je po podzimu v tabulce na sedmém místě, o tom informoval na klubovém webu.

Etická komise FAČR zastavila řízení s šéfem druholigové Chrudimi Linhartem

Etická komise Fotbalové asociace ČR v souvislosti s aférou okolo bývalého místopředsedy FAČR Romana Berbra a osob s ním spojených zastavila řízení se statutárním ředitelem druholigové Chrudimi Tomášem Linhartem. Naopak zahájila řízení s bývalým masérem Vyšehradu Davidem Bejdákem, kterého podezřívá z úplatkářství a narušení regulérnosti soutěže.

Druholigovou Chrudim povede Kronďák

Novým trenérem druholigové Chrudimi se stal Radek Kronďák. Jednapadesátiletý kouč převezme předposlední tým soutěže po Jaroslavu Veselém, který skončil na vlastní žádost. Klub o tom informoval na svém webu, délku smlouvy nespecifikoval.

Bohemians 1905 odehráli přípravné utkání s Chrudimí

Díky dalšímu uvolnění vládních opatření v boji proti pandemii koronaviru mohou týmy začít znovu hrát přípravné zápasy. Hned první den toho využili Bohemians 1905, kteří v Uhříněvsi nastoupili k tréninkovému duelu proti druholigové Chrudimi. Hrálo se netradičně 2x50 minut a Pražané zvítězili 2:1 brankami Michala Šmída a Pavla Osmančíka.

Slavia Praha - MFK Chrudim 3:1

Pražská Slavia i bez reprezentantů porazila v osmifinále MOL Cupu nováčka druhé ligy Chrudim 3:1 a stala se předposledním čtvrtfinalistou domácí pohárové soutěže. Obhájce trofeje a aktuální prvoligový lídr nakročil k postupu góly Jana Sýkory a Josefa Hušbauera v úvodních 22 minutách, po pauze přidal třetí branku Michal Frydrych a poté snížil hostující Daniel Vašulín.