UEFA - Liga mistrů 2019/2020 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina A

18.09.201918:55
Club Bruggy (BEL) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
18.09.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
3:0
01.10.201918:55
Real Madrid (ESP) - Club Bruggy (BEL)
2:2
01.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:1
22.10.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
22.10.201921:00
Galatasaray SK (TUR) - Real Madrid (ESP)
0:1
06.11.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
1:0
06.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Galatasaray SK (TUR)
6:0
26.11.201918:55
Galatasaray SK (TUR) - Club Bruggy (BEL)
1:1
26.11.201921:00
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:2
11.12.201921:00
Club Bruggy (BEL) - Real Madrid (ESP)
1:3
11.12.201921:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
5:0
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)651017:216
2.Real Madrid (ESP)632114:811
3.Club Bruggy (BEL)60334:123
4.Galatasaray SK (TUR)60241:142
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)33009:09
2.Real Madrid (ESP)312010:45
3.Galatasaray SK (TUR)30121:31
4.Club Bruggy (BEL)30121:81
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)32108:27
2.Real Madrid (ESP)32014:46
3.Club Bruggy (BEL)30213:42
4.Galatasaray SK (TUR)30120:111

základní skupiny - skupina B

18.09.201918:55
Olympiakos Pireus (GRE) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
18.09.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
01.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Bayern Mnichov (GER)
2:7
01.10.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
22.10.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
5:0
22.10.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Bayern Mnichov (GER)
2:3
06.11.201918:55
Bayern Mnichov (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
06.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:4
26.11.201921:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
26.11.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Bayern Mnichov (GER)
0:6
11.12.201921:00
Bayern Mnichov (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
3:1
11.12.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)660024:518
2.Tottenham Hotspur (ENG)631218:1410
3.Olympiakos Pireus (GRE)61148:144
4.FK Crvena Zvezda (SRB)61053:203
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33008:19
2.Tottenham Hotspur (ENG)320111:96
3.Olympiakos Pireus (GRE)31115:54
4.FK Crvena Zvezda (SRB)31023:113
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)330016:49
2.Tottenham Hotspur (ENG)31117:54
3.Olympiakos Pireus (GRE)30033:90
4.FK Crvena Zvezda (SRB)30030:90

základní skupiny - skupina C

18.09.201921:00
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
0:3
18.09.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Atalanta Bergamo (ITA)
4:0
01.10.201918:55
Atalanta Bergamo (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
22.10.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:2
22.10.201921:00
Manchester City (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
5:1
06.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester City (ENG)
1:1
06.11.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Šachtar Doněck (UKR)
3:3
26.11.201921:00
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
1:1
26.11.201921:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:0
11.12.201918:55
Dinamo Záhřeb (CRO) - Manchester City (ENG)
1:4
11.12.201918:55
Šachtar Doněck (UKR) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)642016:414
2.Atalanta Bergamo (ITA)62138:127
3.Šachtar Doněck (UKR)61328:136
4.Dinamo Záhřeb (CRO)612310:135
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Dinamo Záhřeb (CRO)31118:74
3.Atalanta Bergamo (ITA)31114:34
4.Šachtar Doněck (UKR)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32108:27
2.Šachtar Doněck (UKR)31206:55
3.Atalanta Bergamo (ITA)31024:93
4.Dinamo Záhřeb (CRO)30122:61

základní skupiny - skupina D

18.09.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:2
18.09.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
01.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Bayer Leverkusen (GER)
3:0
01.10.201921:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Atlético Madrid (ESP)
0:2
22.10.201918:55
Atlético Madrid (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
22.10.201921:00
Juventus FC (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:1
06.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Juventus FC (ITA)
1:2
06.11.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Atlético Madrid (ESP)
2:1
26.11.201918:55
Lokomotiv Moskva (RUS) - Bayer Leverkusen (GER)
0:2
26.11.201921:00
Juventus FC (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:0
11.12.201921:00
Atlético Madrid (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
11.12.201921:00
Bayer Leverkusen (GER) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)651012:416
2.Atlético Madrid (ESP)63128:510
3.Bayer Leverkusen (GER)62045:96
4.Lokomotiv Moskva (RUS)61054:113
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)33006:19
2.Atlético Madrid (ESP)32105:27
3.Bayer Leverkusen (GER)31023:53
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30031:60
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32106:37
2.Atlético Madrid (ESP)31023:33
3.Lokomotiv Moskva (RUS)31023:53
4.Bayer Leverkusen (GER)31022:43

základní skupiny - skupina E

17.09.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - KRC Genk (BEL)
6:2
17.09.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Liverpool FC (ENG)
2:0
02.10.201918:55
KRC Genk (BEL) - SSC Neapol (ITA)
0:0
02.10.201921:00
Liverpool FC (ENG) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:3
23.10.201921:00
KRC Genk (BEL) - Liverpool FC (ENG)
1:4
23.10.201921:00
Red Bull Salzburg (AUT) - SSC Neapol (ITA)
2:3
05.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - KRC Genk (BEL)
2:1
05.11.201921:00
SSC Neapol (ITA) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
27.11.201921:00
KRC Genk (BEL) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:4
27.11.201921:00
Liverpool FC (ENG) - SSC Neapol (ITA)
1:1
10.12.201918:55
Red Bull Salzburg (AUT) - Liverpool FC (ENG)
0:2
10.12.201918:55
SSC Neapol (ITA) - KRC Genk (BEL)
4:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)641113:813
2.SSC Neapol (ITA)633011:412
3.Red Bull Salzburg (AUT)621316:137
4.KRC Genk (BEL)60155:201
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)32107:17
2.Liverpool FC (ENG)32107:57
3.Red Bull Salzburg (AUT)31028:73
4.KRC Genk (BEL)30122:81
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)32016:36
2.SSC Neapol (ITA)31204:35
3.Red Bull Salzburg (AUT)31118:64
4.KRC Genk (BEL)30033:120

základní skupiny - skupina F

17.09.201918:55
Inter Milán (ITA) - Slavia Praha (CZE)
1:1
17.09.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:0
02.10.201918:55
Slavia Praha (CZE) - Borussia Dortmund (GER)
0:2
02.10.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:1
23.10.201921:00
Slavia Praha (CZE) - FC Barcelona (ESP)
1:2
23.10.201921:00
Inter Milán (ITA) - Borussia Dortmund (GER)
2:0
05.11.201918:55
FC Barcelona (ESP) - Slavia Praha (CZE)
0:0
05.11.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Inter Milán (ITA)
3:2
27.11.201921:00
FC Barcelona (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
27.11.201921:00
Slavia Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
1:3
10.12.201921:00
Borussia Dortmund (GER) - Slavia Praha (CZE)
2:1
10.12.201921:00
Inter Milán (ITA) - FC Barcelona (ESP)
1:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:414
2.Borussia Dortmund (GER)63128:810
3.Inter Milán (ITA)621310:97
4.Slavia Praha (CZE)60244:102
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32105:27
2.Borussia Dortmund (GER)32105:37
3.Inter Milán (ITA)31114:34
4.Slavia Praha (CZE)30032:70
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)32104:27
2.Inter Milán (ITA)31026:63
3.Borussia Dortmund (GER)31023:53
4.Slavia Praha (CZE)30212:32

základní skupiny - skupina G

17.09.201918:55
Olympique Lyon (FRA) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
17.09.201921:00
SL Benfica (POR) - RB Lipsko (GER)
1:2
02.10.201921:00
Zenit Petrohrad (RUS) - SL Benfica (POR)
3:1
02.10.201921:00
RB Lipsko (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.201918:55
RB Lipsko (GER) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
23.10.201921:00
SL Benfica (POR) - Olympique Lyon (FRA)
2:1
05.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - RB Lipsko (GER)
0:2
05.11.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - SL Benfica (POR)
3:1
27.11.201918:55
Zenit Petrohrad (RUS) - Olympique Lyon (FRA)
2:0
27.11.201921:00
RB Lipsko (GER) - SL Benfica (POR)
2:2
10.12.201921:00
SL Benfica (POR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:0
10.12.201921:00
Olympique Lyon (FRA) - RB Lipsko (GER)
2:2
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)632110:811
2.Olympique Lyon (FRA)62229:88
3.SL Benfica (POR)621310:117
4.Zenit Petrohrad (RUS)62137:97
 TýmZVRPSB
1.SL Benfica (POR)32016:36
2.Zenit Petrohrad (RUS)32015:36
3.Olympique Lyon (FRA)31206:45
4.RB Lipsko (GER)31114:54
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)32106:37
2.Olympique Lyon (FRA)31023:43
3.SL Benfica (POR)30124:81
4.Zenit Petrohrad (RUS)30122:61

základní skupiny - skupina H

17.09.201921:00
AFC Ajax (NED) - Lille OSC (FRA)
3:0
17.09.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:1
02.10.201921:00
Valencia CF (ESP) - AFC Ajax (NED)
0:3
02.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Chelsea FC (ENG)
1:2
23.10.201918:55
AFC Ajax (NED) - Chelsea FC (ENG)
0:1
23.10.201921:00
Lille OSC (FRA) - Valencia CF (ESP)
1:1
05.11.201921:00
Valencia CF (ESP) - Lille OSC (FRA)
4:1
05.11.201921:00
Chelsea FC (ENG) - AFC Ajax (NED)
4:4
27.11.201918:55
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
2:2
27.11.201921:00
Lille OSC (FRA) - AFC Ajax (NED)
0:2
10.12.201921:00
AFC Ajax (NED) - Valencia CF (ESP)
0:1
10.12.201921:00
Chelsea FC (ENG) - Lille OSC (FRA)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)63219:711
2.Chelsea FC (ENG)632111:911
3.AFC Ajax (NED)631212:610
4.Lille OSC (FRA)60154:141
 TýmZVRPSB
1.Valencia CF (ESP)31116:64
2.Chelsea FC (ENG)31116:64
3.AFC Ajax (NED)31023:23
4.Lille OSC (FRA)30122:51
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)32109:47
2.Valencia CF (ESP)32103:17
3.Chelsea FC (ENG)32105:37
4.Lille OSC (FRA)30032:90
09.01. Kane musí podstoupit operaci
Operační zákrok musí se zraněným stehenním svalem podstoupit Harry Kane. Kanonýr Tottenhamu má být mimo hru minimálně do dubna. (transfermarkt.de)
29.12.2019 Ronaldo nejlepším střelcem roku i dekády
Cristiano Ronaldo z Juventusu je nejlepším střelcem v soutěžích UEFA v roce 2019 i v celé dekádě od roku 2010. V končícím roce se Ronado trefil celkem 21krát. K sedmi gólům v Lize mistrů přidal celkem 14 branek za Portugalsko v kvalifikaci ME a v Lize národů. Na druhém místě skončil s 19 góly Angličan Harry Kane z Tottenhamu. Pořadí střelců v posledních deseti letech ovládl se 145 zásahy. Druhý Polák Robert Lewandowski jich nastřádal 101. (uefa.com)
22.12.2019 Lokomotiv Moskva zaplatí pokutu
Pokutu ve výši 8 tisíc eur musí po rozhodnutí UEFA zaplatit Lokomotiv Moskva. Ruský celek dostal trest po utkání Ligy mistrů s Juventusem (1:2), v němž jeho fanoušci zablokovali schody. (sport-express.ru)
16.12.2019 Los osmifinále Ligy mistrů
Los osmifinále Ligy mistrů (první zápasy 18., 19., 25. a 26. února, odvety 10., 11., 17. a 18. března):
Borussia Dortmund - Paris St. Germain, Real Madrid - Manchester City, Atalanta - Valencia, Atlético Madrid - Liverpool, Chelsea - Bayern Mnichov, Lyon - Juventus, Tottenham - Lipsko, Neapol - FC Barcelona. (ČTK)
15.12.2019 Bayern i na startu jara bez Hernándeze
Lucas Hernández nestihne ani začátek jarní části 1. Bundesligy. Obránce Bayernu Mnichov laboruje se zraněnými vazy v kotníku a očekává se, že se do tréninku zapojí na konci ledna. (kicker.de)
13.12.2019 Alaba je opět k dispozici Bayernu
Bayern Mnichov může v ligovém utkání s Brémami využít služeb Davida Alaby. Rakouský obránce je k dispozici po potížích s pánví, kvůli čemuž vynechal středeční zápas Ligy mistrů s Tottenhamem (3:1). (kicker.de)
13.12.2019 Liga mistrů - ideální sestava
Ideální sestava skupinové fáze Ligy mistrů podle deníku L'Equipe: Ter Stegen (Barcelona) - Cuadrado (Juventus), Silva (PSG), Koulibaly (Neapol), Gayá (Valencia) - Tolisso (Bayern), Aouar (Lyon) - Coman (Bayern), Ziyech (Ajax), Forsberg (RB Lipsko) - Lewandowski (Bayern). (lequipe.fr)
13.12.2019 Ruské kluby popáté nepřežily pohárový podzim
Příští týden se budou losovat další fáze Ligy mistrů a Evropské ligy a popáté v historii budou v koších chybět kluby z Ruska. Poslední místa ve skupinách Ligy mistrů obsadily Zenit Petrohrad a Lokomotiv Moskva, v EL pro změnu neuspěly FK Krasnodar a CSKA Moskva, Arsenal Tula a Spartak Moskva svá účinkování ukončily už v předkolech. (sport-express.ru)
12.12.2019 Lille se může spolehnout na Maignana
Mike Maignan nechybí v nominaci Lille pro nadcházející ligový zápas s Montpellierem. Francouzský gólman měl po úterním zápase Ligy mistrů na hřišti Chelsea (1:2) potíže se stehenním svalem, nejednalo se však o vážný zdravotní problém. (lequipe.fr)
12.12.2019 Modrič soupeře neřeší
Chorvatský záložník Luka Modrič neřeší, koho pošle pondělní los osmifinále Ligy mistrů do cesty jeho Realu Madrid. "Je to úplně jedno. V této fázi už nejsou žádné lehké zápasy a žádní lehcí soupeři. Jsme hlavně rádi, že jsme v osudí," řekl Modrič, který s Realem Ligu mistrů celkem čtyřikrát ovládl. (football-espana.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.12.
Red Bull Salzburg - Liverpool FC
0:2
10.12.
SSC Neapol - KRC Genk
4:0
10.12.
Borussia Dortmund - Slavia Praha
2:1
10.12.
Inter Milán - FC Barcelona
1:2
10.12.
SL Benfica - Zenit Petrohrad
3:0
10.12.
Olympique Lyon - RB Lipsko
2:2
10.12.
AFC Ajax - Valencia CF
0:1
10.12.
Chelsea FC - Lille OSC
2:1
11.12.
Dinamo Záhřeb - Manchester City
1:4
11.12.
Šachtar Doněck - Atalanta
0:3
11.12.
Club Bruggy - Real Madrid
1:3
11.12.
Paris SG - Galatasaray SK
5:0
11.12.
Bayern Mnichov - Tottenham Hotspur
3:1
11.12.
Olympiakos - FK Crvena Zvezda
1:0
11.12.
Atlético Madrid - Lokomotiv M.
2:0
11.12.
Bayer Leverkusen - Juventus FC
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.02.21:00
Borussia Dortmund - Paris SG
info
18.02.21:00
Atlético Madrid - Liverpool FC
info
19.02.21:00
Tottenham Hotspur - RB Lipsko
info
19.02.21:00
Atalanta Bergamo - Valencia CF
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo postoupí do čtvrtfinále?
Hlasovat