UEFA - Liga mistrů 2019/2020 - výsledky, rozlosování, tabulky

23.08.202021:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
0:1
29.10. Telles musel do domácí karantény
Manchester United ve středu večer smetl Lipsko 5:0 a ani na lavičce nebyl Alex Telles. Brazilský obránce zůstal doma, před několika dny totiž měl pozitivní test na koronavirus. (abola.pt)
29.10. Rennes se zranil také Bourigeaud
Rennes ve středu večer podalo mizerný výkon v Seville a může být rádo za porážku 0:1, vedle toho přišlo o dva hráče. Hned v úvodu si stehenní sval poranil obránce Daniele Rugani, krátce po změně stran pak z utkání odstoupil i záložník Benjamin Bourigeaud, v tomto případě bylo na vině zranění lýtka. (lequipe.fr)
29.10. Reyna vytvořil americký rekord v LM
Giovanni Reyna je od včerejšího večera nejmladším americkým fotbalistou, který nastoupil v základní sestavě k nějakému utkání Ligy mistrů. Záložník Dortmundu ve věku 17 let a 350 dní odehrál většinu duelu se Zenitem Petrohrad, o rekord připravil svého krajana a někdejšího hráče BVB Christiana Pulisice, a to o pouhých dvanáct dní. (sports.yahoo.com)
29.10. Rashford je novým rekordmanem Ligy mistrů
Marcus Rashford se ve středu večer stal novým rekordmanem Ligy mistrů. Manchester United doma nakonec deklasoval Lipsko 5:0 a jeho útočník zaznamenal hattrick, přestože do duelu zasáhl až jako střídající hráč. To se zatím povedlo jenom pěti fotbalistům a Rashfordovi stačilo na tři góly jen 27 minut, za ním v tomto ohledu jsou Kylian Mbappé (38), Walter Pandiani (44), Joseba Llorente (45) a Uwe Rösler (52). (lequipe.fr)
28.10. Krmenčík se vrátil na trávníky
Michael Krmenčík se po nákaze koronavirem vrátil do sestavy Clubu Bruggy. Český útočník odehrál závěrečné minuty utkání s Laziem, belgický celek doma remizoval 1:1.
28.10. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Club Bruggy - Lazio 1:1 (42. Vanaken z penalty - 14. Correa), Dortmund - Zenit Petrohrad 2:0 (78. Sancho z penalty, 90. Haaland), Ferencváros - Dynamo Kyjev 2:2 (59. Nguen, 90. Boli - 28. Cyhankov z penalty, 41. De Pena), Juventus - Barcelona 0:2 (14. Dembélé, 90. Messi z penalty), Manchester United - RB Lipsko 5:0 (21. Greenwood, 76., 78. a 90+2. Rashford, 86. Martial z penalty), Sevilla - Rennes 1:0 (56. De Jong).
28.10. Rugani má zraněný stehenní sval
Rennes bojuje v Seville a od 17. minuty mu chybí Daniele Rugani, italský obránce si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
28.10. Liga mistrů - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: Istanbul Başakşehir - PSG 0:2 (64. a 79. Kean), Krasnodar - Chelsea 0:4 (37. Hudson-Odoi, 76. Werner z penalty, 79. Ziyech, 90. Pulisic).
28.10. PSG dohrává bez zraněného Neymara
Citelnou ztrátu utrpělo PSG, zápas s Istanbulem Basaksehir nedohrál Neymar - brazilský útočník si v průběhu první půle přivodil svalové zranění. (lequipe.fr)
28.10. Ronaldo je na covid stále pozitivní
Pětinásobný nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo chybí kvůli nákaze koronavirem v nominaci Juventusu na večerní zápas Ligy mistrů proti Barceloně. Na jeho očekávané souboje s hvězdou Katalánců Lionelem Messim tak tentokrát nedojde. Pětatřicetiletý Ronaldo byl pozitivně testován na koronavirus před dvěma týdny v portugalské reprezentaci. Od té doby je v karanténě a nemá příznaky covidu-19, k návratu na trávník ale potřebuje negativní výsledek testu. Ten podle úterní informace televizní stanice Sky Sport Italia nepřinesly ani nejnovější odběry. Hráč na sociálních sítích uvedl, že se cítí zdravotně zcela v pořádku, a přidal ostrou kritiku věrohodnosti PCR testů. Kvůli nákaze Ronaldo vynechal zatím tři zápasy Juventusu a turínský tým bez něj vyhrál pouze jednou. (ČTK)