UEFA - Liga mistrů 2019/2020 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201915:00
FC Astana (KAZ) - CFR Cluj (ROU)
1:0
09.07.201916:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - AIK Solna (SWE)
2:1
09.07.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Škendija (MKD)
0:1
09.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - HB Tórshavn (FRO)
3:0
09.07.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - Celtic FC (SCO)
1:3
09.07.201920:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
09.07.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Valletta FC (MLT)
2:2
09.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - KF Feronikeli (KOS)
2:2
10.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
10.07.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
0:3
10.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Piast Gliwice (POL)
1:1
10.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
10.07.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:1
10.07.201920:45
Linfield FC (NIR) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
10.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Riga FC (LAT)
0:0
10.07.201922:00
Valur Reykjavík (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:3

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FK Škendija (MKD) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
16.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:3
16.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
16.07.201920:00
HB Tórshavn (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
2:2
16.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
2:1
16.07.201920:45
KF Feronikeli (KOS) - The New Saints FC (WAL)
0:1
17.07.201918:30
Riga FC (LAT) - Dundalk FC (IRL)
0:1p
17.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Partizani Tirana (ALB)
2:0
17.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - Linfield FC (NIR)
4:0
17.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - FC Ararat-Armenia (ARM)
3:1
17.07.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:3
17.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - FC Astana (KAZ)
3:1
17.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - BATE Borisov (BLR)
1:2
17.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1p
17.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - Valur Reykjavík (ISL)
2:0
17.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - FK Sarajevo (BIH)
2:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:30
Saburtalo Tbilisi (GEO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
23.07.201920:00
The New Saints FC (WAL) - FC Kodaň (DEN)
0:2
23.07.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
24.07.201919:00
BATE Borisov (BLR) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
24.07.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
24.07.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Valletta FC (MLT)
3:1
24.07.201920:15
NK Maribor (SLO) - AIK Solna (SWE)
2:1
24.07.201920:45
Dundalk FC (IRL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
24.07.201920:45
Celtic FC (SCO) - Nõmme Kalju (EST)
5:0
24.07.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - HJK Helsinky (FIN)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201919:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - CFR Cluj (ROU)
2:2
30.07.201919:00
Nõmme Kalju (EST) - Celtic FC (SCO)
0:2
30.07.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:0
30.07.201920:00
Valletta FC (MLT) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
30.07.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
3:0
31.07.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
31.07.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - BATE Borisov (BLR)
2:0
31.07.201919:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Dundalk FC (IRL)
3:0
31.07.201919:00
AIK Solna (SWE) - NK Maribor (SLO)
3:2e
31.07.201919:45
FC Kodaň (DEN) - The New Saints FC (WAL)
1:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

23.07.201919:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:0
23.07.201920:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Basilej (SUI)
3:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

30.07.201920:00
FC Basilej (SUI) - PSV Eindhoven (NED)
2:1
30.07.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201919:00
APOEL Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
06.08.201919:00
PAOK Soluň (GRE) - AFC Ajax (NED)
2:2
06.08.201920:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
06.08.201920:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Kodaň (DEN)
1:1
07.08.201920:00
CFR Cluj (ROU) - Celtic FC (SCO)
1:1
07.08.201920:15
NK Maribor (SLO) - Rosenborg BK (NOR)
1:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:2
13.08.201919:00
Rosenborg BK (NOR) - NK Maribor (SLO)
3:1
13.08.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:4
13.08.201920:00
FC Kodaň (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2p
13.08.201920:30
AFC Ajax (NED) - PAOK Soluň (GRE)
3:2
13.08.201920:45
Celtic FC (SCO) - CFR Cluj (ROU)
3:4

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

06.08.201920:30
Club Bruggy (BEL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
07.08.201919:00
FK Krasnodar (RUS) - FC Porto (POR)
0:1
07.08.201919:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
07.08.201920:00
FC Basilej (SUI) - LASK Linz (AUT)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

13.08.201919:30
Dynamo Kyjev (UKR) - Club Bruggy (BEL)
3:3
13.08.201920:30
Olympiakos Pireus (GRE) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
13.08.201920:30
LASK Linz (AUT) - FC Basilej (SUI)
3:1
13.08.201921:00
FC Porto (POR) - FK Krasnodar (RUS)
2:3

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
CFR Cluj (ROU) - Slavia Praha (CZE)
0:1
20.08.201921:00
APOEL Nikósie (CYP) - AFC Ajax (NED)
0:0
21.08.201921:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rosenborg BK (NOR)
2:0
21.08.201921:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

27.08.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
27.08.201921:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
28.08.201921:00
Slavia Praha (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
28.08.201921:00
AFC Ajax (NED) - APOEL Nikósie (CYP)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.08.201921:00
LASK Linz (AUT) - Club Bruggy (BEL)
0:1
21.08.201921:00
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Krasnodar (RUS)
4:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

27.08.201921:00
FK Krasnodar (RUS) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
28.08.201921:00
Club Bruggy (BEL) - LASK Linz (AUT)
2:1
24.10. Draxler má problémy se stehenním svalem
PSG přehrálo Dijon (4:0) a poskočilo do čela tabulky francouzské ligy, špatnou zprávou ale je jedno zranění. Na podrobné vyšetření půjde Julian Draxler, německý záložník si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
24.10. Davies může chybět až dva měsíce
Poměrně dlouhou pauzu před sebou má Alphonso Davies. Obránce Bayernu Mnichov si ze souboje s Frankfurtem odnesl zraněný kotník a první zprávy nejsou příliš příznivé, kanadský fotbalista bude mimo hru šest až osm týdnů. (sport1.de)
24.10. Agüero se rychle vrátil na marodku
Manchester City jenom remizoval na půdě West Hamu a navíc přišel o jednoho hráče. Mimo hru je Sergio Agüero, útočník si poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (dailymail.co.uk)
24.10. Inter možná zažaluje UEFA
Inter Milán zvažuje právní kroky proti UEFA, která nenechala hrát marockého obránce Achrafa Hakimiho v utkání Ligy mistrů proti německému Mönchengladbachu. Posila z Realu Madrid měla pozitivní test na koronavirus, druhý den ovšem stejný test vyšel negativně. Hakimi se podrobí ještě krevním testům, nicméně vše nasvědčuje tomu, že první test byl tzv. falešně pozitivní. (gazzetta.it)
23.10. Sané nechybí v nominaci na Frankfurt
Bayern Mnichov čeká ligové střetnutí s Eintrachtem Frankfurt, do kterého může zasáhnout i Leroy Sané. Německý reprezentant je fit po zranění kolena a nechybí v nominaci kouče Hansiho Flicka. (abola.pt)
23.10. UEFA zahájila disciplinární řízení s Rennes
Stade Rennes se musí po úvodním zápase Ligy mistrů s Krasnodarem (1:1) zpovídat UEFA. Ta zahájila s francouzským klubem disciplinární řízení, protože na stadionu nebyla respektována opatření proti koronaviru, zejména sociální distanc mezi fanoušky. (lequipe.fr)
23.10. Hakimi měl negativní test na koronavirus
Negativní test na koronavirus měl Achraf Hakimi. Obránce milánského Interu kvůli nákaze infekčním onemocněním vynechal zápas Ligy mistrů s Gladbachem (2:2), před návartem k tréninku však musí absolvovat ještě jeden negativní test. (football-italia.net)
23.10. Dortmund proti Schalke bez Cana
Emre Can nepomůže Borussii Dortmund ve vestfálském derby se Schalke. Německý reprezentant byl pozitivně testován na koronavirus. (lequipe.fr)
23.10. Coman nejlepším hráče 1. kola LM
Záložník Bayernu Mnichov Kingsley Coman byl vyhlášen nejlepším hráčem prvního kola Ligy mistrů. Francouzský fotbalista při vítězství nad Atléticem Madrid 4:0 vstřelil dvě branky a jednu asistenci. (sport-express.ru)
23.10. Gnabry měl další test negativní
Bayernu Mnichov by se mohl brzy vrátit Serge Gnabry. Německý reprezentant, jenž byl nedávno pozitivně testován na koronavirus, měl opakovaný další test negativní. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.10.
Zenit Petrohrad - Club Bruggy
1:2
20.10.
Dynamo Kyjev - Juventus FC
0:2
20.10.
Chelsea FC - Sevilla FC
0:0
20.10.
Stade Rennes - FK Krasnodar
1:1
20.10.
SS Lazio - Borussia Dortmund
3:1
20.10.
FC Barcelona - Ferencvárosi TC
5:1
20.10.
Paris SG - Manchester United
1:2
20.10.
RB Lipsko - Istanbul Başakşehir
2:0
21.10.
Salzburg - Lokomotiv Moskva
2:2
21.10.
Real Madrid - Šachtar Doněck
2:3
21.10.
Bayern Mnichov - Atlético Madrid
4:0
21.10.
Inter Milán - Mönchengladbach
2:2
21.10.
Manchester City - FC Porto
3:1
21.10.
Olympiakos Pireus - Marseille
1:0
21.10.
AFC Ajax - Liverpool FC
0:1
21.10.
FC Midtjylland - Atalanta Bergamo
0:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
27.10.18:55
Lokomotiv Moskva - Bayern Mnichov
info
27.10.18:55
Šachtar Doněck - Inter Milán
info
27.10.21:00
Atlético Madrid - Salzburg
info
27.10.21:00
Mönchengladbach - Real Madrid
info
27.10.21:00
FC Porto - Olympiakos Pireus
info
27.10.21:00
Marseille - Manchester City
info
27.10.21:00
Liverpool FC - FC Midtjylland
info
27.10.21:00
Atalanta Bergamo - AFC Ajax
info
28.10.18:55
FK Krasnodar - Chelsea FC
info
28.10.18:55
Istanbul B. - Paris Saint-Germain
info
28.10.21:00
Sevilla FC - Stade Rennes
info
28.10.21:00
Dortmund - Zenit Petrohrad
info
28.10.21:00
Club Bruggy - SS Lazio
info
28.10.21:00
Juventus FC - FC Barcelona
info
28.10.21:00
Ferencvárosi TC - Dynamo Kyjev
info
28.10.21:00
Manchester United - RB Lipsko
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Atalanta Bergamo znovu ze skupiny?
Hlasovat